Jump to content

רשמי: שוטה ארבלדזה מונה למאמן מכבי

yellowgunner

Recommended Posts

דווקא זה נראה הדלפות מכוונות ומתואמות מצד המערכת

מרגיש כמו שינוי גישה, לא נראה לי שבמכבי אהבו שכל התקשורת פיתחה אנטי שהלך והתעצם, אנחנו אוהבים את זה אבל להנהלה זה בטח לא בא טוב, החליטו שוואן זה אתר עם התנועה הכי גדולה ובלי טינופות כמו פרימו שלמה ועוד

עמוד לא קיים..או רק אצלי?

איך אתה יודע שאתה רעב לרכש#12312

ככה אני ראיתי תהודעה שלך ברפרוף מהיר

עומר לא קיים..או רק אצילי?

הוא דובר אנגלית/ספרדית?

"דובר חמש שפות – גיאורגית, רוסית, אנגלית, הולנדית, טורקית – בצורה שוטפת." לפי קופר. בכל מקרה היום בלי לדבר אנגלית אתה לא באמת יכול לאמן בליגה מקצוענית, והוא הרי היה עוזר מאמן באלקמאר.

מכבי מדליפים לוואן? בניון הוא המדליף?

השאלה היא מה המניע שלכם ללכלך על מועדון ועל שחקן שבו, בלי שיש לכם שמץ של מושג מה קורה. בדיחה עצובה.

מכבי הוציאה הודעה לעיתונאים אתמול באחת וחצי שבדקות הקרובות תהיה חתימה רשמית של המאמן, ועל סמך זה יצאו הכתבות בכלל האתרים.

בניון חתם לפני שבועיים, יום לפני האימון נמני פירסם בפייסבוק שלו תמונה ממעמד החתימה - הסקתם שבניון הדליף, למרות שהתמונה צולמה שבועיים קודם לכן (עפ"י פרסומים) ושנייה אחרי שדלפה לרשת התפרסמה בפייסבוק של נמני (לפני שהופיע באתר של מכבי).

בפועל: לאף אחד לא היה מושג מי יהיה המאמן עד שהוא נחת, לאף אחד לא היה מושג שבניון סגור כבר חודש וחצי וחתם לפני שבועיים, לאף אחד לא היה מושג שמכבי הצליחה להאריך חוזה עם טיבי, לאף אחד לא היה מושג שמכבי החתימה בלם יהודי מהלה ליגה. אז איפה בדיוק הייתה דליפה מהמערכת?! גם במקרה זהבי - כל מה שנודע זה בזכות הסוכן שלו שדאג לעדכן באופן שוטף.

תמשיכו להכפיש את בניון, ג'ורדי והמועדון. אין לי מושג מה האינטרס שלכם אבל זה מספק אותי לרשום לכם הודעות כאלה שמעמידות אתכם במקום.

לסיכום,

זה ממש ממש מצחיק שאתם רושמים פה שיש הדלפות ממכבי לוואן, כשוואן התבססו על הודעה שהמועדון הוציא לעיתונאים. כל שאר הפרסומים שהופיעו בחודש האחרון בכל האתרים התבססו על סוכנים, ניחושים והערכות. תמשיכו בשלכם ;) .

דווקא הנושא של שיתוף עם וואן מגיע לדעתי מתוך המערכת עצמה, וזאת בהמשך למה שקרה מול סכנין והעליהום התקשורתי. נראה שבמכבי החליטו יותר לשתף פעולה מתוך הסקת מסקנות של מה שקרה אחרי סכנין. יש מצב אני טועה, אבל לדעתי זה חלק מהמסכנות אליהם הגיעו במכבי אחרי מקרה סכנין וטב"ח.

• 4 weeks later...

אח שלו התאום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol:

שהוא אמר שלשחק נגד שוטה זה כמו לשחק נגד אח שלו הוא לא צחק