Jump to content

מכבי Vs תקשורת - 16\17

Liran

Recommended Posts

לא ייאזן ולא נעליים. אין פרייאר גדול יותר מהצרכן הישראלי שבוכה וצועק, אבל לא מסוגל להתגבר ולדחות סיפוקים בשביל להשיג מטרות.

אם יהיו מספיק צרכנים שמוכנים לשלם, אז המחיר הגיוני

אני ממש לא מצפה מהרגולטור להתערב במקרה הזה. זה מוצר פרימיום. אם הם ידרשו מחיר גבוה מדי השוק יאזן את זה.

בשוק חופשי הרגולציה צריכה לדאוג לתחרות. אם אין תחרות, צריך לפקח על המחירים.

האידאל? שזכויות השידור תמיד יימכרו ליותר מגוף אחד.

ואז ההכנסות של הקבוצות יירדו... נראה לך שמישהו יסכים לזה?

שוק התקשורת הישראלי לא חופשי ובהחלט חבל. אם הוא היה חופשי היו קמים יותר ערוצי ספורט, היו יכולים לממן חלק ניכר מהתשלום לצ'רלטון בפרסומות וכו'

מה לעשות, שבמדינתנו הקטנה תמיד בעלי אינטרס משפיעים על הרגולטור והעם תמיד מבקש עוד ועוד רגולציה בלי להבין את ההשלכות.

אגב, בהקשר הזה זכויות השידור להבנתי מתפצלות בין לפחות שני גורמים (ערוץ הספורט וצ'רלטון).

בלי שום קשר לשוק חופשי או לא, אם צ'רלטון יבקשו מחיר גבוה מדי הם יאלצו להוריד אותו, אם 95 ש"ח זה עדיין מחיר שמספיק אנשים מוכנים לשלם אז הוא מחיר סביר. אם אצטרך להעריך, הם יצטרכו להציע מודל כלכלי אחר. אולי לפרק ערוצים לפי נושאים או ppv, כי מצד אחד יש להם כל כך הרבה זכויות שידור, כך שיש תמורה בעד האגרה, ומצד שני המחיר גבוה מדי.

ושוב, אתם לא באמת מצפים שהמדינה תערב במחיר של חבילת ערוצי פרימיום? בחייכם, זה אפילו לא המשחק המרכזי.

מעניין יותר יותר איסלנד ביורו או אם זהבי נשאר במכבי?

בכנות? די נשבר לי מכל העדכוני און-ליין על זהבי בסין, במלוא הכנות. זה מסטיק שכבר איבד את הטעם שלו.

בכנות? די נשבר לי מכל העדכוני און-ליין על זהבי בסין, במלוא הכנות. זה מסטיק שכבר איבד את הטעם שלו.

ועדיין זה מעניין יותר גם מגמר היורו

ועדיין זה מעניין יותר גם מגמר היורו

את האמת? לא חושב. ישאר? ישאר. יעזוב? יעזוב. די. מספיק. בטח לא ברמה של לצרוך את הדיווחים השעתיים של צנציפר.

דיווח שבשעה טובה הגיעה האספקה של הבורקסים למשרדי ההתאחדות.

לכן מחר מר כבוד המיניסטור עופר "סמרטטת" עיני יאשר את חוק הזר ה6.

נקווה מאוד שזה יצליח, ויהיה באמת התחלה של משו חדש פה בכדורגל הישראלי .

עוד פעם התחלנו ....

שנה חדשה זמירות ישנות,

התקשורת ההתאחדות והמנהלת נגד ומכבי,

מכבי נגד התקשורת ההתאחדות והמנהלת,

יאללה צאו מהסרט הפרנויה שאתם חיים בו זה לא עוזר לנו רק פוגע בנו,

העשירים והמצליחים תמיד נמצאים תחת זכוכית מגדלת פעם לחיוב ופעם לשלילה,

עוד פעם התחלנו...

שנה חדשה זמירות ישנות,

אתם בפרנויה אתם מדמיינים, זה מקרה שכל הטורי דעה נגד מכבי ודמגוגים, זה לא באמת שבית הדין נותן למכבי עונשים פי כמה מקבוצות אחרות על עבירות קטנות יותר.....

יאללה שתחרר כל שנה אותו חרא, אתה יודע שיהיה את הפוסט הזה ביחד עם הציטוטים וממים אז למה אתה חייב לבוא להראות שאתה מיוחד?

לנושא עצמו, מבורך תמיד אני נופל על אוהדי חיפה שטוענים איכשהו שהתקשורת צהובה, תענוג להיכנס לפה ולזרוק עליהם ערימות של כתבות...

YNET מנסים להוציא אייטם על ניגוד אינטרסים במכבי ומפרסמים שלג'ורדי וקרלוס יש קשר עסקי שפועל מאחורי הקלעים

על פניו לפי הכתבה לא נראה שזה משהו "לא חוקי"

אבל זה מדהים כל פעם מחדש שכשלא מצליחים להוציא אייטם מנסים לנפח דברים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4823300,00.html

התפרסם היום ב'ידיעות' חלק מראיון שיפורסם בסופ"ש ב'7 ימים' של צנציפח עם זהבי. בגלל שזה צנציפח אני לוקח את מה שכתוב בעירבון מוגבל.

בין היתר נכתב שגולדהאר הציב לזהבי אולטימטום: או שהסינים ישלמו 8,000,000$, או שאין עסקה. אחרי שהסינים הסכימו לשלם את הסכום, גולדהאר הציע לשדרג את החוזה של זהבי, אבל עם ההתנייה שהחוזה לא יחול על פציעות.
זהבי נפגע מההתנייה, ואמר כך על פי ציטוט "כדאי שכולם יידעו שבהעברה הזו המרוויחה הכי גדולה היא מכבי. בוא נשים את הדברים על השולחן: מכבי ת"א שילמו עליי 400,000$ לאיטלקים וקיבלו חזרה 8,000,000$. לא זוכר דבר כזה בכדורגל הישראלי".
עוד הוסיף זהבי: "אם זו הגישה כלפיי במועדון שעשיתי בשבילו הכל, אז לא צריך את זה. אם אלו ההתניות שמציבים לשחקן שפספס 12 דקות בעונה, שמבקיע בלי הפסקה, אז למה אני צריך את זה?".

התפרסם היום ב'ידיעות' חלק מראיון שיפורסם בסופ"ש ב'7 ימים' של צנציפח עם זהבי. בגלל שזה צנציפח אני לוקח את מה שכתוב בעירבון מוגבל.

בין היתר נכתב שגולדהאר הציב לזהבי אולטימטום: או שהסינים ישלמו 8,000,000$, או שאין עסקה. אחרי שהסינים הסכימו לשלם את הסכום, גולדהאר הציע לשדרג את החוזה של זהבי, אבל עם ההתנייה שהחוזה לא יחול על פציעות.

זהבי נפגע מההתנייה, ואמר כך על פי ציטוט "כדאי שכולם יידעו שבהעברה הזו המרוויחה הכי גדולה היא מכבי. בוא נשים את הדברים על השולחן: מכבי ת"א שילמו עליי 400,000$ לאיטלקים וקיבלו חזרה 8,000,000$. לא זוכר דבר כזה בכדורגל הישראלי".

עוד הוסיף זהבי: "אם זו הגישה כלפיי במועדון שעשיתי בשבילו הכל, אז לא צריך את זה. אם אלו ההתניות שמציבים לשחקן שפספס 12 דקות בעונה, שמבקיע בלי הפסקה, אז למה אני צריך את זה?".

מוזר אתמול לוואן זהבי אמר שמיטש נלחם עליו והוא לא כועס עליו.

https://twitter.com/IPFL_FOOTBALL/status/750342950765338630 (לא ידעתי באיזה נושא לדחוף את זה)

עוד צעד מבורך של המנהלת, הלוואי שזה יזרז את שינוי הדורות המיוחל, והקופמנים והפרימואים יפנו את מקומם לקופרים ולאורי אוזנים

https://twitter.com/IPFL_FOOTBALL/status/750342950765338630 (לא ידעתי באיזה נושא לדחוף את זה)

עוד צעד מבורך של המנהלת, הלוואי שזה יזרז את שינוי הדורות המיוחל, והקופמנים והפרימואים יפנו את מקומם לקופרים ולאורי אוזנים

מעולה. צעד מבורך.