Jump to content

מכבי Vs תקשורת - 16\17

Liran

Recommended Posts

מציון 3:

מלבד הטמטום של לעשות קליקבייט על כלום בהסתמך על הודעת וואטספ שאוהד שלח לעטר, יש את שני הדברים האלה שקורים הרבה פעמים בתקשורת הפח כאן:

1) כותבים שאלירן עטר "קיבל את ההודעה!!!" - הוא מחכה לכאורה להודעת שחרור ממכבי חיפה

2) שמים תמונה שלו במדי מכבי - הוא מחכה לכאורה לחתום במכבי

הקליקבייט הכי מגעיל שראיתי בחיים.

איזה יופי שליפשיץ' עולה 700 אלף שקל בעוד שחיימוב עולה רק 200 אלף יורו

ובכלל מסתבר שזה 350 אלף ש"ח, ואנשי רעננה מסרו נתונים שגויים (לפי רז אמיר בטוויטר).

האמת כל הדעות והתחזיות שלהם ממש לא מעניינות, אבל שיפסיקו כבר להציג אותנו כסגנית האלופה. שנה שעברה ק״ש היתה סגנית ואני בספק אם מישהו קרא להם ככה. כמה אני מחכה לתואר אלופי המדינה שוב, איזה רעב.

ובכלל מסתבר שזה 350 אלף ש"ח, ואנשי רעננה מסרו נתונים שגויים (לפי רז אמיר בטוויטר).

זה מעניין, בסופו של דבר כל הנתונים גלויים בבקרה או שלא באמת ניתן לדעת מספרים כאלה? (ומאיפה בסוף החליטו שזה 350 אלף ולא 700 כמו שרעננה דיווחו? מי אמר ש 350 נכון?)

יכול להיות שהרבה מספרים בנוגע למכבי פשוט לא נכונים, כי לרוב יש צד אחד שמוכר שמדווח, וצד אחד שקונה שלא מדבר על המספרים הללו באופן פומבי. בגלל זה אני גם לא מייחס חשיבות למספרים השונים שכל הזמן זורקים בנוגע לתקציב הקבוצה כל השנים.

זה מעניין, בסופו של דבר כל הנתונים גלויים בבקרה או שלא באמת ניתן לדעת מספרים כאלה? (ומאיפה בסוף החליטו שזה 350 אלף ולא 700 כמו שרעננה דיווחו? מי אמר ש 350 נכון?)

יכול להיות שהרבה מספרים בנוגע למכבי פשוט לא נכונים, כי לרוב יש צד אחד שמוכר שמדווח, וצד אחד שקונה שלא מדבר על המספרים הללו באופן פומבי. בגלל זה אני גם לא מייחס חשיבות למספרים השונים שכל הזמן זורקים בנוגע לתקציב הקבוצה כל השנים.

מצטט הודעה שלי מנושא המלפפונים:

משיחות שלי עם אנשי מקצוע בארץ במגוון רחב של קבוצות, התקשורת די מדייקת בנתונים על השכר ודמי העברה. וזה נכון גם במכבי.

מעטים (מאוד) המקרים שבהם מנפחים. המקסימום שעושים זה מניפולציות של שימוש בשכר נטו/ברוטו (בלי לציין כמובן) ו/או המטבע שבו משלמים (800 אלף ש"ח נשמע יותר מ-200 אלף יורו לרוב, גם אם 200 אלף יורו הם קצת יותר מ-800 אלף ש"ח).

רשמית אני לא חושב שהנתונים גלויים בבקרה. יש את הדו"חות של סוף שנה (שמחוייבים להגיש כבר שנים, ברמת פירוט כזו או אחרת, כשעכשיו צמצמו את זה משמעותית (ביחס לקיץ שעבר) עבור קבוצות עם תקציבים גבוהים), שהם כן מדוייקים.

האמת כל הדעות והתחזיות שלהם ממש לא מעניינות, אבל שיפסיקו כבר להציג אותנו כסגנית האלופה. שנה שעברה ק״ש היתה סגנית ואני בספק אם מישהו קרא להם ככה. כמה אני מחכה לתואר אלופי המדינה שוב, איזה רעב.

גם אם תהיה 30 הפרש ממקום שני בתחילת מאי עדיין יציגו אותנו בתור "סגנית האלופה".

צ'רלטון הגנבים מעלים את מחיר החבילה ל95 שקל

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4812689,00.html

שמע, מצד אחד יש אחלה תמורה. מצד שני אני חושש שהם מותחים את החבל יותר מדי. לא בטוח כמה אנשים מוכנים לשלם כמעט 100 ש"ח בחודש על שידורי ספורט. בטח שעכשיו חלק מליגת העל חוזר לערוץ הספורט.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001090688

בהודעה שהוציא הערב דובר משרד התקשורת נכתב כי "בהמשך להנחיית ראש הממשלה בנימין נתניהו מהשבוע שעבר, טרם פרסום תוצאות המכרזים בתחום זכויות שידור משחקי הספורט המרכזיים, משרד התקשורת לא יאפשר את העלאת מחירי החבילות לציבור.

על סמך מה הם מעלים פתאום 50 אחוז כמעט ממחיר החבילה?הם מוסיפים עוד ערוץ שישדרו בו אותם שידורים כמו ששידרו בשני הערוצים שיש להם כבר?לא נראה לי

מוסיפים עוד 2 ערוצים, מורידים מכמות השידורים המשולבים ומהשידורים באינטרנט ורוכשים עוד זכויות.

אין לי בעיה להוסיף עוד כמה שקלים מעבר ל-60 שמשלמים היום, אבל אני ממש לא מוכן לשלם 95 שקל בחודש. זה כמעט כמו חבילת הבסיס של יס/הוט, כולל ציוד!

הבעיה היא לא 95 שקלים על ספורט.

הייתי משלם בכיף.

הבעיה היא עוד מאות שקלים להוט/יס.

אני ממש לא מצפה מהרגולטור להתערב במקרה הזה. זה מוצר פרימיום. אם הם ידרשו מחיר גבוה מדי השוק יאזן את זה.

לא ייאזן ולא נעליים. אין פרייאר גדול יותר מהצרכן הישראלי שבוכה וצועק, אבל לא מסוגל להתגבר ולדחות סיפוקים בשביל להשיג מטרות.