Jump to content

מכבי Vs תקשורת - 16\17

Liran

Recommended Posts

מה זה הפעם? ברור שהם צודקים. למה רק עכשיו הם מרימים את המלחמה הזאת? איפה הם היו כששחקנים שלנו אכלו מכות מ״אנשי אבטחה״?

קצת עצוב לראות את זה האמת. מדהים כמה ה״לא נוגע לי לא מעניין אותי״ רץ פה במדינה כל פעם מחדש.

זה מודגש במקרה הזה עוד יותר כשעיתונאית של וואן חטפה ולא שומעים על זה אצל המתחרים....

לפני שנה כל התקשורת התיפייפה מול הבהמות מסכנין כשערן אמר עליהם שזה כמו לשחק ברמאללה.

פתאום כשזה מגיע לכתבים שלהם....

שיאכלו את הדייסה שבישלו.

לא רואה שער השבת, יציע העיתונות, בוקר ספורט, ראידה אל חמיסה (שכחתי תוכנית כלשהי?) מאז מקרה ראייקו-אבוקסיס , נשבע שלא חסר לי כלום בחיים.

לא רואה שער השבת, יציע העיתונות, בוקר ספורט, ראידה אל חמיסה (שכחתי תוכנית כלשהי?) מאז מקרה ראייקו-אבוקסיס , נשבע שלא חסר לי כלום בחיים.

שבת ביציע

אתם נפלאים שאתם מדברים פה על תרבות ה'לא נוגע בי לא מעניין אותי' או איך שלא קוראים לזה ואז במקום לנצל את ההזדמנות ולהירתם ולעשות משהו יותר גדול, אתם עסוקים בלהגיד שמגיע לכתבת (ילדה בת 21 כן?) כל מה שעשו לה שם.

(אמור להיות פה גילוי נאות שאני עובד בוואן נכון?)

אתם נפלאים שאתם מדברים פה על תרבות ה'לא נוגע בי לא מעניין אותי' או איך שלא קוראים לזה ואז במקום לנצל את ההזדמנות ולהירתם ולעשות משהו יותר גדול, אתם עסוקים בלהגיד שמגיע לכתבת (ילדה בת 21 כן?) כל מה שעשו לה שם.

מסכים.

אנשים מפספסים את ההזדמנות רק בשביל להיכנס בתקשורת.

בדיוק כמו שבתקשורת עשו, רק בשביל להיכנס במכבי\בית"ר.

(גילוי נאות, שונא את וואן ולא נכנסתי אליו כבר שנים [כמו ספורט5, ו-וואלה ספורט])

מדהים שבאתר וואן עוד יש כאלו שמעיזים להעביר ביקורת ולדבר על תרבות ה"לא נוגע בי לא מעניין" הרי שנה שעברה וואן היו מהסניגורים הראשיים של החלאות מסכנין גם בגביע וגם בכל הסיפור שהיה בדוחא.

מדהים שבאתר וואן עוד יש כאלו שמעיזים להעביר ביקורת ולדבר על תרבות ה"לא נוגע בי לא מעניין" הרי שנה שעברה וואן היו מהסניגורים הראשיים של החלאות מסכנין גם בגביע וגם בכל הסיפור שהיה בדוחא.

אני לא מדבר בשם אתר וואן אלא בשם עצמי אז אני לא מבין מה כזה מדהים אותך. וחוצמזה, בלי קשר לאיפה שאני עובד, מה הקשר בין הדברים? יש לך מאבק ויש לך הזדמנות לשפר אותו ולתת לו יותר במה וחשיפה. מה זה משנה מי מה מו.

כמובן שלא מגיע לה, אבל להתגייס בשביל מי? בשביל אלה שלא סופרים אותנו, מזלזלים בנו ומנצלים כל הזדמנות כדי להצית אש?

מעבר לזה גם לא נפל להם שום אסימון, הם לא הולכים אחורה ואומרים "וואלה, טעינו, עכשיו אנחנו מבינים אתכם" הם עסוקים בלספר את החוויה שלהם ולא אכפת להם מה קורה מעבר. התקשורת ספורט בארץ הרוויחה בחסד את היחס הזה.

לעיתונאית בטח לא מגיע את הגועל נפש, כמו שלאוהד לא מגיעה אבן ולזהבי לא מגיעות מכות.

אבל כיף להכליל. גם אוהדים יכולים להכליל, למשל להגיד שכל העיתונאים הם פרימו-ים שקרנים וחובבנים.

"לנצל את ההזדמנות ולהרתם"

סליחה? לעיתונות יש את הכח להעלות נושאים לסדר היום ולהפעיל לחץ ע"י פרסום של דברים שקרו.

האוהדים תמיד אבל תמיד מדברים על אירועים חריגים. גם כאלו שמקושרים לעיתונאים, וגם בכל המדיות כמו פייסבוק, טוויטר, פורומים שאוהבים לדוג דרכם אייטמים.

מי שבוחר (לא) להירתם או להזיז משהו זאת התקשורת.

עכשיו אתם עושים את העבודה שלכם וזה גם כבר מתמסמס. איפה הייתם בשאר מקרי העבר? לא היה נעים? פחות חשוב\אכפת?

עושה רושם שכשזה נוח אז מתעלמים מהדברים הלא נעימים שיגרמו לא לצאת "בסדר" עם כולם.

כמו שקריאות שואה של סכנין הוזכרו, ויום קודם לכן קריאות של הפועל - לא.

על אירועים בעבר בסכנין וכו' אין מה לדבר. היי העיקר שזהבי אמר רמאללה והקלקות.

אני לא מדבר בשם אתר וואן אלא בשם עצמי אז אני לא מבין מה כזה מדהים אותך. וחוצמזה, בלי קשר לאיפה שאני עובד, מה הקשר בין הדברים? יש לך מאבק ויש לך הזדמנות לשפר אותו ולתת לו יותר במה וחשיפה. מה זה משנה מי מה מו.

כואב לי על הבחורה שעברה את העלהום הזה

אבל התקשורת (במיוחד ONE וערוץ הספורט) מונעת מאינטרסים והאינטרסים שלה הן אנטי מכבי (כי זה מה שמגניב עכשיו) אז ככה גם אוהדי מכבי מונעים מהאינטרסים האישיים שלהם וכרגע זה ליכלוך על התקשורת שנפגעה מאנשי סכנין

באופן כללי הטענה שלך היא לגיטימית חוץ מהעניין של ה"להירתם". התקשורת בחיים לא תירתם בשביל מכבי מבחינה אובייקטיבית אז לי אין את הרצון להירתם בשביל אתר כמו ONE

חחח בוואלה עכשיו ״באר שבע תקרקס את מכבי גם בעונה הבאה״.

נביאים נהיו שם.

אוקיי.

אולי, ואולי לא.

אני זוכר את מוסף פתיחת העונה 96/97 של ידיעות ספורט, כאשר הם חתמו את הפתיח בשאלה "מי יכול לעצור את מכבי ת"א?"

בסופו של דבר, גמרנו את העונה אחרי כמה מחזורים ראשונים...

אני זוכר את מוסף פתיחת העונה 96/97 של ידיעות ספורט, כאשר הם חתמו את הפתיח בשאלה "מי יכול לעצור את מכבי ת"א?"

לוני הרציקוביץ'.

החיים טובים בלי להיכנס לאתרי הספורט והחדשות, מציע לכם גם לנסות... עושה לי שקט בראש, ובטח ובטח לא מזוכיסט ומתכוון לצפות בתוכניות ההיאבקות בבוץ של ערוץ דיבורי הספורט ללא ספורט.

תנסו , כדאי לכם, עולם חדש ומבטיח מחכה לכם.