Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ג'ורדי דיבר בראיון סיכום העונה וציין שלדעתו עיקר הבעיה שלנו הייתה בעומק הסגל וחוסר התחרותיות. אני חשבתי שרוב הבעיה שלנו הייתה באיכות הסגל ולאו דווקא בעומק.

גולסה ועאבד הם לא יותר טובים ממה שיש לנו. אלו הם חיזוקים לעומק הסגל והגברת התחרות בין השחקנים על חולצת ההרכב שזה דבר מצוין, אבל בסופו של דבר, אנחנו עוד נמצא את עצמנו עם אותו הרכב שסיים את העונה האחרונה כי התגלה שטב"ח למשל עדיף על עאבד ונאמר שאיגיבור או אלברמן עדיפים על גולסה.

עאבד שיחק 159 משחקי ליגה במדי קריית שמונה וכבש 17 שערים. משהו כמו שער בעשרה משחקים. אז כן, יש לנו בעיה, לדעתי אם עושים מבדקי מהירות וזריזות בכל אירופה, אנחנו נגלה שאנחנו אחת הקבוצות האיטיות. אנחנו צריכים מהירות, כוח מתפרץ. כל הכדורגל נשען על היכולת לשנות קצב. 95 אחוז מהסגל שלנו מסוגל לשנות קצב מאיטי מאוד לאיטי. ככה יהיה קשה מאוד לשחק. עאבד בגילו - 26 וביכולת הסקורינג שהפגין עד כה, היה שווה הימור אם את הסגל שלנו היו מעטרים גולרים כמו עטר או זהבי, פריצה בחוד ובקישור ראדי(קשר בעל יכולת הבקעה מוכחת) ובכנף השנייה אני יכול עוד להמר טיפה על היכולת של עאבד ביחד עם טב"ח על אותה המשבצת. כרגע, כשאין לי אף אחד מאלה ועטר גם אם יגיע לא מזכיר את עטר שעזב אותנו, אנחנו לא יכולים להמר שבגיל עוד שנייה 27, את הפריצה הוא יעשה דווקא פה. ללכת על שחקן כמוהו זה נראה לי כמו בחירה קלה, כמעט מובנת מאליה שעושה הנחות במקום להתמודד עם הבעיות הרציניות שיש לקבוצה שלנו.

ג'ורדי דיבר בראיון סיכום העונה וציין שלדעתו עיקר הבעיה שלנו הייתה בעומק הסגל וחוסר התחרותיות. אני חשבתי שרוב הבעיה שלנו הייתה באיכות הסגל ולאו דווקא בעומק.

גולסה ועאבד הם לא יותר טובים ממה שיש לנו. אלו הם חיזוקים לעומק הסגל והגברת התחרות בין השחקנים על חולצת ההרכב שזה דבר מצוין, אבל בסופו של דבר, אנחנו עוד נמצא את עצמנו עם אותו הרכב שסיים את העונה האחרונה כי התגלה שטב"ח למשל עדיף על עאבד ונאמר שאיגיבור או אלברמן עדיפים על גולסה.

עאבד שיחק 159 משחקי ליגה במדי קריית שמונה וכבש 17 שערים. משהו כמו שער בעשרה משחקים. אז כן, יש לנו בעיה, לדעתי אם עושים מבדקי מהירות וזריזות בכל אירופה, אנחנו נגלה שאנחנו אחת הקבוצות האיטיות. אנחנו צריכים מהירות, כוח מתפרץ. כל הכדורגל נשען על היכולת לשנות קצב. 95 אחוז מהסגל שלנו מסוגל לשנות קצב מאיטי מאוד לאיטי. ככה יהיה קשה מאוד לשחק. עאבד בגילו - 26 וביכולת הסקורינג שהפגין עד כה, היה שווה הימור אם את הסגל שלנו היו מעטרים גולרים כמו עטר או זהבי, פריצה בחוד ובקישור ראדי(קשר בעל יכולת הבקעה מוכחת) ובכנף השנייה אני יכול עוד להמר טיפה על היכולת של עאבד ביחד עם טב"ח על אותה המשבצת. כרגע, כשאין לי אף אחד מאלה ועטר גם אם יגיע לא מזכיר את עטר שעזב אותנו, אנחנו לא יכולים להמר שבגיל עוד שנייה 27, את הפריצה הוא יעשה דווקא פה. ללכת על שחקן כמוהו זה נראה לי כמו בחירה קלה, כמעט מובנת מאליה שעושה הנחות במקום להתמודד עם הבעיות הרציניות שיש לקבוצה שלנו.

יפה כתבת, אפשר להוסיף שלא ברור מי יכניס להם כדורים. לא רואה את עאבד מבשל לטב״ח או הפוך... סה בכלל יהיה מסכן. כל אחד יקח את הכדור וירוץ עם אחוזי הצלחה של אחת לחמישה משחקים במקרה הטוב.

הבעיה היא בהחלט בעומק הסגל.

אם לטב"ח היה מישהו על העמדה שמאיים עליו, הוא כבר מזמן היה ברמה של פריימר ליג.

זה לא נכון וטב"ח לא הבעיה שלך.

עבאד מהספסל לא היה עושה את טב"ח טוב יותר.

מגן שמאלי וקשר התקפי זרים איכותיים היו עושים את טב"ח טוב יותר.

טב"ח עם בן הרוש באגף יראה כמו שהוא נראה במשחק האחרון ובתחילת העונה שעברה, עם ריקן זה נראה טוב יותר כי הוא לא בועט מעצבים את הכדורים לשום מקום. עם מגן שמאלי שפותח, עובד, מניע כדור ועם שכל זה יראה טוב יותר.

משחקי הדווקא, לא יודע כבר איך להסביר את קבלת ההחלטות.

ללכת על עאבד כשיש את עזרא, רוקאביציה ומוגרבי כאפשרויות זולות בהרבה.

לשחרר את קרלוס לפני שביצעו מהלכים לסגירת חוליית ההגנה.

לשחק חם\קר עם העזיבה של ערן, ולבסוף לבצע אפס מהלכים לבנייה מחדש של החולייה ההתקפית.

לשלם סכום נכבד על אלירן כאשר הוא עוד פצוע, מתקרב ל-30 ובדיוק לפני כשנה וחצי יכלנו להביא אותו בחינם.

ממש תואר בקבלת החלטות.

טמטום.

חיפה עשו את המכה שלהם כשלא חיכו והתברברו וישר בתחילת החלון החתימו את רוקאביציה ומוגרבי, ששתיהם לדעתי לפחות יכולים הרבה יותר להועיל לנו מאשר עאבד, עם דגש על ניקיטה. נקווה שלא יגיע לפה ושיביאו מישהו שבאמת ישפר את ההרכב ולא את הספסל

יש מקום עכשיו לשני זרים, באיזו עמדות אתם מביאים אותם?

אני הייתי מביא לאמצע ולהתקפה. מגן שמאלי אומנם אין, אבל לדעתי זה פחות דחוף.

זה לא נכון וטב"ח לא הבעיה שלך.

עבאד מהספסל לא היה עושה את טב"ח טוב יותר.

מגן שמאלי וקשר התקפי זרים איכותיים היו עושים את טב"ח טוב יותר.

טב"ח עם בן הרוש באגף יראה כמו שהוא נראה במשחק האחרון ובתחילת העונה שעברה, עם ריקן זה נראה טוב יותר כי הוא לא בועט מעצבים את הכדורים לשום מקום. עם מגן שמאלי שפותח, עובד, מניע כדור ועם שכל זה יראה טוב יותר.

זה מצחיק שאתה מאשים את בן הרוש במשחק הגרוע של טב"ח שלשום.

קצב על סוגיית אצילי

ספר איפה עומד התיק של עומר אצילי.

"עד שלא נגמרת הבוררות, אנחנו לא מוכנים לדבר עם אף מועדון ולא לשקול אף פנייה. אני מסופק אם הוא יישאר בבית"ר בכל מקרה. ברור שאם יוחלט שהוא צריך להישאר בבית"ר, טביב יעדיף למכור אותו כי הוא לא ייתן לו לשחק שנה שלמה ולאחר מכן לעזוב כשחקן חופשי".

זה מצחיק שאתה מאשים את בן הרוש במשחק הגרוע של טב"ח שלשום.

שניהם היו חלשים. לא משהו שלא התרגלנו אליו.

חלוץ שמאלי וחלוץ מרכזי.

ואז תוסיף לכל המיליונרים על הספסל עוד שניים?

קצב על סוגיית אצילי

שטויות. אם יביאו הצעה יפה על אצילי טביב יעדיף למכור אותו ולא להימרח עם הסאגה הזאת שיכולה לקחת כל הקיץ ויותר.

ואז תוסיף לכל המיליונרים על הספסל עוד שניים?

חחח מה אפשר לעשות.. צריך מוציאים לפועל. מה יעזור מגן שמאלי, כאילו יש חלוצים שיכולים להינות מאחד התקפי. ובצד ההגנתי... אנחנו מסתדרים.

חוץ מזה יש לי הרגשה שבבסט וסה לא ימשיכו.

חחח מה אפשר לעשות.. צריך מוציאים לפועל. מה יעזור מגן שמאלי, כאילו יש חלוצים שיכולים להינות מאחד התקפי. ובצד ההגנתי... אנחנו מסתדרים.

חוץ מזה יש לי הרגשה שבבסט וסה לא ימשיכו.

חח אמן.

לא רואה איך אנחנו מעזיבים את סה.

חח אמן.

לא רואה איך אנחנו מעזיבים את סה.

פשוט נכיר בהפסד. מספיק שתיפתח אופצייה להביא חלוץ זר מוכח ויקר, ותיסלל לו הדרך החוצה. כבר השלמתי עם זה שמכבי מביאים שחקנים שלא לפי צורך אלא לפי אופציות. אולי פעם אחת זה יעבוד לטובתנו

לא יאומן שג'ורדי ראה את סה משחק ואמר לעצמו "זה החלוץ שאני רוצה" או שהוא חובבן שרואה סרטוני ביצועים וזה מה שהביא לפה את בבסט.