Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

גם אני כבר נשברתי בסוף, במיוחד בסוף גביע

אבל אני עדיין חושב שהוא טוב משאר השחקנים שיש לנו בעמדה הזאת

אם יגיע שחקן זר טוב ממנו? סבבה. אם יגיע קהת? סבבה.

עד אז? הוא טוב מאזולאי והפרצים.

תראה, אלברמן - מדו כבר הוכיחו שמול קבוצה נחותה ממך, כשאתה שולט בכדור רוב הזמן, הם מספיקים ומצליחים יפה לתפוס את האמצע. מעליהם צריך לשחק מישהו התקפי יותר (אני הייתי משחק עם דור מכה אבל זה דיון אחר). יודע מה? גם אם אני די זורם עם הנחיצות שלו, ברגע שגולסה (שיושב בול על העמדה) חותם - ניתן מיד לשחרר את נוסא

אגב, אני חושב ששחרור של גרסיה בשלב הזה הוא אפילו יותר בעייתי, למרות העודף בחלוצים, פליפנקו והכח לא שיחקו הרבה בתקופה האחרונה וצריך לתרגל את התיאום שלהם עם טיבי.

לכן אם אתה נותן לי אחד לשחרר כרגע מבין גרסיה/נוסא, יש מצב שמשחרר את נוסא.

תראה, אלברמן - מדו כבר הוכיחו שמול קבוצה נחותה ממך, כשאתה שולט בכדור רוב הזמן, הם מספיקים ומצליחים יפה לתפוס את האמצע. מעליהם צריך לשחק מישהו התקפי יותר (אני הייתי משחק עם דור מכה אבל זה דיון אחר). יודע מה? גם אם אני די זורם עם הנחיצות שלו, ברגע שגולסה (שיושב בול על העמדה) חותם - ניתן מיד לשחרר את נוסא

אגב, אני חושב ששחרור של גרסיה בשלב הזה הוא אפילו יותר בעייתי, למרות העודף בחלוצים, פליפנקו והכח לא שיחקו הרבה בתקופה האחרונה וצריך לתרגל את התיאום שלהם עם טיבי.

לכן אם אתה נותן לי אחד לשחרר כרגע מבין גרסיה/נוסא, יש מצב שמשחרר את נוסא.

סבבה, גם אני חושב שאפשר למצוא שחקנים טובים יותר על העמדה הזאת, בטח זרים, אבל כל עוד לא מגיע אחד כזה? אני לא חושב פעמיים ופותח עם נוסא מול הסלובנים (ואם נעפיל לשלב הבא אז גם מול הקזחים)

וכן, מן הסתם שעכשיו זה בעייתי לשחרר את קרלוס פתאום. וגם כאן - אם זה יאפשר לך להחתים איזה מגן שמאלי זר תותח? וינגר שיודע להבקיע? אז אני עושה את זה ומקווה שטיבי וטב"ח יסתדרו, או בן הרוש במידה וטב"ח פצוע/מוכר.

נניח ואתם ג'ורדי ואתם מחפשים שניים שלושה זרים, מה הייתם עושים עם הכסף?

מחפשים שחקנים שסיימו חוזה ומציעים להם משכורת גבוה מאוד כדי לפתות אותם להגיע לפה או משלמים דמי העברה? אני חושב שהאופציה הראשונה מאפשרת להביא שחקנים טובים יותר...

נניח ואתם ג'ורדי ואתם מחפשים שניים שלושה זרים, מה הייתם עושים עם הכסף?

מחפשים שחקנים שסיימו חוזה ומציעים להם משכורת גבוה מאוד כדי לפתות אותם להגיע לפה או משלמים דמי העברה? אני חושב שהאופציה הראשונה מאפשרת להביא שחקנים טובים יותר...

אני בכלל לא בטוח שג'ורדי קיבל ממיץ' את הצ'ק מהסינים להתפרע בו עם רכש. בגדול, לדעתי קהת+זר לכנף ימין+זר מגן שמאלי די יספיקו.

אם אני ג'ורדי, אני במאי מודה על 4 שנים נפלאות ועוזב בשיא.

כל זמן נוסף שהוא נשאר, עושה עוול לו ולמכבי.

ג'ורדי ללשכת התעסוקה

זהבי עצמו כתב לך שמי שנלחם עליו הכי הרבה זה ג'ורדי. מה אתה רוצה? זה לא שאפשר להתמודד באמת עם הסכומים האלו.

ברגע שערן נחת שם וראה שזו עיר כמו ניו יורק ולא כמו כפר ממלחמת ויטנאם כמו שכולם חושבים פה, הוא הבין שאין סיבה לסרב

זהבי עצמו כתב לך שמי שנלחם עליו הכי הרבה זה ג'ורדי. מה אתה רוצה? זה לא שאפשר להתמודד באמת עם הסכומים האלו.

ברגע שערן נחת שם וראה שזו עיר כמו ניו יורק ולא כמו כפר ממלחמת ויטנאם כמו שכולם חושבים פה, הוא הבין שאין סיבה לסרב

אף אחד לא מאשים את ג'ורדי בכל מה שקשור לערן אלא בכך שהגענו למצב כזה שאין שחקנים איכותיים נוספים שיכפו על היעדר ערן אפילו ברמה המינימלית ביותר. כמה חלונות רצופים שאנחנו נכשלים עם רכש להתקפה שוב ושוב.

צפו לשיעור איך שורפים עשרה מיליון דולר על כלום בשבועות הקרובים

אצילי 5

קהת 5

ומקבלים 100 אלף יורו מחיפה על אזולאי

מדברים על החמצות, ואז מעדיפים על פניו את דור פרץ. אוקיי

אני עם Dow , מעדיף שיגיע תחליף, אבל בינתיים הוא הכי טוב בעמדה הזאת ובפער.

פיזיות, אחלה תנועה, היה לו חלק גדול בהעפלה לצ׳מפיונס

שמעת אותי מזכיר את פרץ?דיברתי על איגייבור נטו.

היה לו גם חלק די גדול בעובדה שהפסדת אליפות וגביע, אגב. לא חושב שראיתי החמצות קריטיות משלו.

והוא קם אחרי כל החמצה מחייך.

מזעזע.

אל תצפו שנוציא 10 מיליון. סביר שמיטש ירצה לצמצם הוצאות. בטח נוציא בערך 5-6,שזה עדיין מכובד להפליא. מצפה לרכש איכותי.

שמעת אותי מזכיר את פרץ?דיברתי על איגייבור נטו.

היה לו גם חלק די גדול בעובדה שהפסדת אליפות וגביע, אגב. לא חושב שראיתי החמצות קריטיות משלו.

והוא קם אחרי כל החמצה מחייך.

מזעזע.

חיוך זה סוג של תגובה למבוכה. אני בטוח שהוא לא שמח מההחמצות.

אולי לא אתה הצעת אבל אמרו לפניך שעדיף לשחק עם הפרצים לפניו.

ובוא לא נעשה תחרות בינו לבין דור, רק נסכים שהם מחמיצנים בחסד.

שורה תחתונה איגיבור עשה יותר נזק מתועלת בשנתיים ועל כן מבחינתי הוא ראשון ברשימת השחרורים..

מקווה לא לראות אותו יותר משחק בצהוב

שורה תחתונה איגיבור עשה יותר נזק מתועלת בשנתיים ועל כן מבחינתי הוא ראשון ברשימת השחרורים..

מקווה לא לראות אותו יותר משחק בצהוב

אשמח שימצאו שחקן כשיר ממנו,עם סיומת טובה משלו אך עם תנועה ופיזיות ברמה שלו. ואני בהחלט חושב שזה אפשרי.

אבל להגיד שהוא הזיק? ממליץ לך לחזור למשחקים נגד פלזן ובאזל

אשמח שימצאו שחקן כשיר ממנו,עם סיומת טובה משלו אך עם תנועה ופיזיות ברמה שלו. ואני בהחלט חושב שזה אפשרי.

אבל להגיד שהוא הזיק? ממליץ לך לחזור למשחקים נגד פלזן ובאזל

במשחק נגד באזל דווקא פרץ הביא את השינוי.. אבל עזוב אני לא בא להגיד שהוא לא נתן שום תועלת.. הוא עשה את שלו ונתן פיזיות וכל זה.. אבל הוא עשה יותר נזק מתועלת.. ההחמצות מסמרות השיער, המסירות ברמת ליגה ג' מחוז התבלינים, הפציעות תוך כדי משחקים כל משחק שני, הפציעות לא תוך כדי משחקים, הפסדנו על הבחור הרבה נקודות..

זה לא קשור לזהבי

זה דברים שעשוים לקרות מהשמועות שרצות בכל מקום