Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

להחשיב את ליפשיץ כהחתמה זה גניבת דעת

מה קשור גניבת דעת? עובדתית הוא הגיע לכאן שנה שעברה לעונה אחת בהשאלה והיה אמור לעזוב, עכשיו חתם על חוזה קבוע

לא אמרו דיון על ראייקוביץ ב10.6 או ששכחו

זה כבר לא מעניין אף אחד אחרי שהעונה נגמרה.

לא את ההתאחדות, לא את בית הדין, ולא את סכנין.

בסך הכל רצו לחבל במאבק האליפות. אחרי שהם הצליחו וזה נגמר, הסאגה הזאת כבר לא מעניינת אותם.

זה כבר לא מעניין אף אחד אחרי שהעונה נגמרה.

לא את ההתאחדות, לא את בית הדין, ולא את סכנין.

בסך הכל רצו לחבל במאבק האליפות. אחרי שהם הצליחו וזה נגמר, הסאגה הזאת כבר לא מעניינת אותם.

גם אין כבר רעש תקשורתי אז זה לא מעניין אותם.

עד היום השתדלתי שלא להעביר ביקורת על ג'ורדי, אבל כל מחול השדים שמתנהל כרגע בעניינו של זהבי, זאת אשמתו הישירה של קרויף!!! אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי, אבל ג'ורדי אחראי על זה שנהיינו קבוצה של איש אחד, מכבי 'ערן זהבי' תל אביב. ג'ורדי לא השכיל לבנות קבוצה מאוזנת, שתדע להתמודד עם עזיבת הכוכב שלה, ובגלל זה גולדהאר לצערי כרגע צריך להציע סכומים לא הגיוניים עבור שחקן בליגת הפח שלנו! חבל שג'ורדי בהרבה מקרים מתנהג כמו חובבן, ולא יודע לחתוך דברים בזמן, כמו מקרה קרלוס גרסיה. במקום לשדרג את הקבוצה, הוא שומר אמונים לשחקנים שלא צריכים להיות במערכת. מרגיש לי שג'ורדי נרדם בשמירה, כי מכבי בלי זהבי היא קבוצה אפורה, והלוואי שאני טועה. ואני אפילו לא רוצה להזכיר את עניין הסכומים שמקבלים חלק מהשחקנים במכבי...

עד היום השתדלתי שלא להעביר ביקורת על ג'ורדי, אבל כל מחול השדים שמתנהל כרגע בעניינו של זהבי, זאת אשמתו הישירה של קרויף!!! אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי, אבל ג'ורדי אחראי על זה שנהיינו קבוצה של איש אחד, מכבי 'ערן זהבי' תל אביב. ג'ורדי לא השכיל לבנות קבוצה מאוזנת, שתדע להתמודד עם עזיבת הכוכב שלה, ובגלל זה גולדהאר לצערי כרגע צריך להציע סכומים לא הגיוניים עבור שחקן בליגת הפח שלנו! חבל שג'ורדי בהרבה מקרים מתנהג כמו חובבן, ולא יודע לחתוך דברים בזמן, כמו מקרה קרלוס גרסיה. במקום לשדרג את הקבוצה, הוא שומר אמונים לשחקנים שלא צריכים להיות במערכת. מרגיש לי שג'ורדי נרדם בשמירה, כי מכבי בלי זהבי היא קבוצה אפורה, והלוואי שאני טועה. ואני אפילו לא רוצה להזכיר את עניין הסכומים שמקבלים חלק מהשחקנים במכבי...

ביסטא ציין את זה בנושא על זהבי. אין הרבה שלא מסכימים עם זה.

אגב...

רק שלא נצטער ששחקנים יתעסקו בנשאר או לא נשאר, במקום במשחק מול הסלובקים.

סלובנים.

בנושא נתק מהתקשורת, אני עוד סומך על ג'ורדי.

לא יודע לחתוך בזמן.

אמממ..

פריצה.

חואן פאבלו.

עטר.

פריצה היה כל העונה פצוע, וגם הגיל שלו שיחק תפקיד.

חואן פאבלו... עם לא ראייקוביץ, פרוספקט צעיר שמכבי בונה על המכירה שלו, גם בעונה הקרובה היית רואה אותו בשער של מכבי.

עטר קיבל הצעה בחו"ל ורצה לעזוב.

הבעיה האמיתית היא ממזמן לא מגבלת הזרים. זה לא השוק הישראלי הדל שדוחק את ג'ורדי לשלם סכומים מופרכים לכל ישראלי טוב, השוק שלו כבר מזמן הרבה יותר מוגבל וכולל 18-20 שחקנים, אלו שכבר נמצאים כאן. אנשים לפעמים תוהים איך עם התקציב הגבוה בליגה באופן משמעותי, הפער הזה רחוק מלשקף את הפער באיכות הסגל אם בכלל. האמת היא שאין כאן שום תעלומה. ככל שההיצע מצטמצם, הביקוש עולה ועימה העלות.

זה עצוב, זה לא רגע פשוט או משמח, אבל הוא הכרחי והוא חייב להתחיל בזהבי. הקבוצה הזו צריכה דם חדש. היא צריכה רעיונות חדשים, חזון חדש, תעוזה חדשה. היא חייבת לצאת משבלונת השדרוגים וההארכות ולטעות קצת לפעמים. זו הדרך היחידה ללמוד ולצמוח.

צודק אחי. אנשים פה זוכרים רק נפילות. כאילו לריאל או בארסה אין נפילות עם שחקנים.

מה קשור זוכרים רק נפילות. קרלוס היה צריך להיות מחוץ למערכת כבר מהשנה שעברה. איגיבור כבר בסיום העונה היה צריך לקבל הודעה שהוא לא ממשיך. בן בסט היה צריך לקבל הודעה שמכבי לא בונה עליו ושהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה, אבל הוא פשוט לא קיבל אותה!!! כנ"ל בן חיים הבלם, יואב זיו, יצחקי ועוד.

מה קשור זוכרים רק נפילות. קרלוס היה צריך להיות מחוץ למערכת כבר מהשנה שעברה. איגיבור כבר בסיום העונה היה צריך לקבל הודעה שהוא לא ממשיך. בן בסט היה צריך לקבל הודעה שמכבי לא בונה עליו ושהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה, אבל הוא פשוט לא קיבל אותה!!! כנ"ל בן חיים הבלם, יואב זיו, יצחקי ועוד.

אתה לא יכול לזעזע קבוצה שלימה במכה, ראה ערך הפועל.

וקרלוס המושמץ, הציל לך את הפלייאוף, בלעדיו היית מפסיד את האליפות הרבה לפני.

אתם חכמים גדולים העיקר להעיף, את מי תביא במקום? קפילוטו?

עובדה שיואב זיו כבר לא ממשיך העונה. ליצחקי נותנים עוד צ'אנס, לטעמי בצדק, ועדן זה עדן אין מה לעשות נפלנו איתו.יאיתו. יכול להצביע לך על 5-6 שחקנים כאלה בכל קבוצה כמעט בעולם.

עובדה שיואב זיו כבר לא ממשיך העונה. ליצחקי נותנים עוד צ'אנס, לטעמי בצדק, ועדן זה עדן אין מה לעשות נפלנו איתו.יאיתו. יכול להצביע לך על 5-6 שחקנים כאלה בכל קבוצה כמעט בעולם.

5-6?! אני יכול להביא לך יותר שלא צריכים להיות פה...

זיו, בן חיים, גארסיה, אזולאי, נוסא, סה, בן בסט, יצחקי, שפונגין.

נוסיף עוד כמה שחקנים פרווה שגג יכולים להיות שחקני רוטציה רחבה.

וקרלוס המושמץ הציל לי את הפלייאוף זה רק אומר מה הרמה של בן חיים.

5-6?! אני יכול להביא לך יותר שלא צריכים להיות פה...

זיו, בן חיים, גארסיה, אזולאי, נוסא, סה, בן בסט, יצחקי, שפונגין.

נוסיף עוד כמה שחקנים פרווה שגג יכולים להיות שחקני רוטציה רחבה.

וקרלוס המושמץ הציל לי את הפלייאוף זה רק אומר מה הרמה של בן חיים.

נראה לי שאתה באיזה סרט שאתה אוהד את סיטי או יובנטוס ולא קבוצה בליגה הישראלית. בהצלחה עם זה.

על הנייר אלה היו הישראלים המובילים בעמדות שלהם. וסה? אתה באמת חושב שהוא לא שחקן?

שמע, ברמות שכר שמכבי מציע היום, אתה כן יכול למצוא שחקנים ראויים שיכולים להיות אלטרנטיבה נהדרת. למרות שאנחנו לא אוהבים את זה, אבל כן, התקציב של מכבי גבוה כמעט פי 2 מזה של באר שבע. לגבי קרלוס, אתה באמת חושב שבשכר שהוא מקבל, אתה לא תוכל להביא אלטרנטיבה אחרת לא פחות טובה מקרלוס? שנמצא בדעיכה? יואב זיו לא היה צריך להיות במכבי כבר מהשנה שעברה, חסרים שחקנים שיכולים להיות תחליף ליואב זיו, עם שכר של 200 אלך דולר לעונה? או יצחקי, שחקן של 10 משחקים בעונה, עם עלות של 300 אלף דולר לעונה או בן בסט שחקן של 450 אלף דולר בעונה, שהתפוקה שלו זה 3 שערים לעונה! אולי מספיק עם הגנטלמניות הזאת, שחקן שלא מספק את הסחורה, חייב לקבל הודעה שמכבי לא בונה עליו, והשחקן ישבור את הראש מה לעשות, או לשבת ביציע לגמור לעצמו את הקריירה או לחפש לעצמו קבוצה. שים לב שכמעט וכל השחקנים שדיברתי אליהם, זה שחקני ספסל, ששותים לך את התקציב. כשבפועל אתה יכול להביא אחד כמו מוגרבי ב100-150 אלף דולר ויש לך שחקן ספסל נהדר.