Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

קהת ממש לא מזכיר את מיכה בכל מה שקשור לפיזיות.

מבנה גופו לא נראה לי משקר.

זו גם הבעיה הראשונה שמצביעים עליה אצלו באוסטריה.

השבוע היה בידיעות שראיינו אוהדים אוסטרים, והדבר הראשון שהם אמרו זה שכולם מסכימים שם שהוא לא מתמודד עם הפיזיות בליגה הזאת.

ביתר טוענת שזהבי היה בלי סעיף שיחרור ולכן במקום למכור אותו ב5 גולדהאר מכר אותו ב8 מיליון ד.

חשבתי שמכבי שילמה לזהבי 1.5 מיליון כולל מענקים כדי שלא יהיה לו סעיף בחוזה.

כמה אצילי מרוויח בביתר?

אני חרמן רכש רציני שתדעו לכם .

וסוויר תמיד בא כשאתה מיוחם וזה רע.

מידת חרמנות של תדלשית במזרח

ביתר טוענת שזהבי היה בלי סעיף שיחרור ולכן במקום למכור אותו ב5 גולדהאר מכר אותו ב8 מיליון ד.

חשבתי שמכבי שילמה לזהבי 1.5 מיליון כולל מענקים כדי שלא יהיה לו סעיף בחוזה.

כמה אצילי מרוויח בביתר?

2 גומיגם וכוס קולה

לא מבין מה אנשים פה כל כך חמים על קהת.

באמת שאין לי שום דבר נגדו, להפך אני אוהב אותו וזוכר לו את זה שהוא גדל במועדון.

אבל אי אפשר להתעלם מזה שהוא לא שחקן פיזי והוא יהיה סוג של דור מיכה 2. משמע,

שחקן כשרוני ואינטליגנט, שיכול מול ההגנות הנרפות והלא מתוחכמות של הליגה שלנו לעשות דברים יפים לפעמים,

אבל מול שמירה קצת חזקה, או ברמות הגבוהות הוא יעלם לגמרי.

הוא יכול לתרום לנו, בעיקר כדי לעשות את הפעולה המתוחכמת מול הסגירה של הקטנות בליגה, אבל בשביל להיות באמת קבוצה חזקה

אנחנו צריכים הרבה יותר אסרטיביות ופיזיות, שפשוט הפכה להיות מהות הכל בכדורגל.

לחן עזרא יש את זה ואסור לתת לו לברוח בטח שלא להפועל.

א) קהת יותר גבוה ממיכה ושחקן הרבה יותר פיזי. זה מתבטא גם במאבק על כדורים וגם במשחק ראש לא רע של קהת מול אחד שלא קיים אצל מיכה.

ב) קהת גולר

א) קהת יותר גבוה ממיכה ושחקן הרבה יותר פיזי. זה מתבטא גם במאבק על כדורים וגם במשחק ראש לא רע של קהת מול אחד שלא קיים אצל מיכה.

ב) קהת גולר

כמה גולים הוא הבקיע בקרייה שלו בקבוצות הבוגרות?

כבש בק"ש 14 שערים בעונה האחרונה שלו שם ב 35 משחקים

עונה קודמת עוד 5 שערים ב 18 משחקים (ב 1176 דקות בלבד)

לפני כן כבש כמה שערים בודדים כי לא קיבל כמעט הזדמנויות במכבי או בב"ש (אין לי נתונים על יבנה או על הנבחרת הצעירה)

עונה שעברה כבש שער אחד עם 5 בישולים כששיחק די הרבה באוסטריה

הנקודה שלי היא שהוא לא משחק קשר קדמי, אלא 50-50, ונותן מהם מספרים טובים (ברמת הליגה שלנו), אי אפשר להשוות את זה למיכה.

30. יש לו משחק ראש מהטובים בליגה. היה מלך השערים בנוער יחד עם דאבור.

יש לו חוש לשערים אין על מה לדבר...

עם זאת ובניגוד לדעה הרווחת בפורום, אני בוחר את מיכה לפניו על אף שאין בכלל קשר בין אופי השחקנים ותפקידם.

וזה כי בתפקיד הייעודי של קהת הוא ממש לא הטוב בליגה, לפחות לא כרגע, יכול להיות שתוך שלוש ארבע שנים כן. מה שמיכה יודע לעשות בתפקיד שלו, הוא עושה בצורה הטובה ביותר בליגה, אולי שני למליקסון שימיו המקצועיים ספורים מפאת פציעות וגיל.

נ.ב למיכה וקהת שת״פ מעולה, כמו שהיה למיכה ודאבור. במידה וקהת ינחת כאן, גלום בשת״פ הזה 6-7 בישולים קלים.

אם ישחק ע״ח מיכה, ממש לא ישפר את המשחק של טב״ח.., אם ישחק ע״ח טב״ח, ישפר את המשחק של מיכה בוודאות. לא ברור לי מי יתן את המסירה האחרונה בהתקפה של סה,קהת וטב״ח.

אם יש אפשרות להביא את קהת, הוא הראשון שצריך להגיע לכאן מתוך השוק הישראלי שיש כרגע.

מצבת הישראלים שלנו ובטח בקישור הקדמי ובהתקפה בינונית ושלא נדבר על התרומה הדלה בשערים.

גם מיכה לא הטוב בליגה בעמדה שלו

ולא הבנתי למה צריך לבחור אחד על חשבון השני

לא צריך, מריפרוף בתגובות ראיתי השוואות בין מיכה לקהת. לדעתי הם צריכים לשחק יחד ואם בכל זאת מישהו מהכנפיים צריך לפנות את מקומו, עדיף שיהיה טב״ח.

ותפקיד זה לא רק עמדה. אין שחקן בליגה שמסוגל לתת כדור לגול כמו דור מיכה, שוב, למעט מליקסון, ותוך כדי המשחק עד למימוש התפקיד, הוא ממעט לאבד או לפגוע בשטף המשחק, לא מפספס הזדמנות מסירה מגיוון מיקומים במגרש כאשר נפתחת אחת כזו, תייצר יותר אפשורויות מסירה, תקבל יותר כדורים. עם קהת ודאבור בנוער, מיכה חגג ולאף אחד לא הציק שהוא לא כובש. קהת יכול לעזור, כי ניחן במשחק ראש טוב, כי יודע לסיים בנגיעה, יש לו מיקום מעולה. כבר עוד אופצייה למסירה/הרמה. הרבה יותר טובה מטב״ח,איגבור,אלברמן,מדו ושאר ה״מצטרפים״ להתקפה או אפילו אלו שכבר קיימים בה (טב״ח).

לפי מה שאני זוכר, קהת כן שיחק כקשר קדמי, לא כ 50-50. יכל להיות שזו סמנטיקה אבל אני לא חושב שהוא יושב על ה 50-50 במכבי.

במכבי יש את אלברמן כאחורי המובהק ויש את מדו שמשחק בדרך כלל בקו אחד איתו ומנהל את המשחק מאחור, אני מניח שקהת יגיע

לתפקיד הקדמי יותר, יעשה תנועה לעומק לכדורים של מדו. יש לו את הנתונים לשחק בעמדה הזו.

חוש לשערים, תנועה בלי כדור, סיומת טובה, קבלת החלטות טובה. פיזיות? לתפקיד המיועד יש לו. השאלה היא באיזה כושר הוא יגיע

ועד כמה הוא יצליח באמת לפתח את המשחק שלו שעדין לא שלם. אל תצפו לזהבי או משהו קרוב. בכלל, כל השוואה של שחקן לזהבי

תעשה עוול לשחקן.

לסיכום, כישראלי הוא הכי טוב שאפשר להביא לעמדה הזו והכי מה שאנחנו צריכים.

לפי מה שאני זוכר, קהת כן שיחק כקשר קדמי, לא כ 50-50. יכל להיות שזו סמנטיקה אבל אני לא חושב שהוא יושב על ה 50-50 במכבי.

במכבי יש את אלברמן כאחורי המובהק ויש את מדו שמשחק בדרך כלל בקו אחד איתו ומנהל את המשחק מאחור, אני מניח שקהת יגיע

לתפקיד הקדמי יותר, יעשה תנועה לעומק לכדורים של מדו. יש לו את הנתונים לשחק בעמדה הזו.

חוש לשערים, תנועה בלי כדור, סיומת טובה, קבלת החלטות טובה. פיזיות? לתפקיד המיועד יש לו. השאלה היא באיזה כושר הוא יגיע

ועד כמה הוא יצליח באמת לפתח את המשחק שלו שעדין לא שלם. אל תצפו לזהבי או משהו קרוב. בכלל, כל השוואה של שחקן לזהבי

תעשה עוול לשחקן.

לסיכום, כישראלי הוא הכי טוב שאפשר להביא לעמדה הזו והכי מה שאנחנו צריכים.

ברור שאין טעם להשוות אף אחד לזהבי, זה יעשה עוול לכולם, בדיוק כמו היורשים של נמני.

לגבי ה 50-50, אני זוכר שבק"ש הוא היה משחק לצד שני קשרים אחוריים אבל לא בדיוק כקשר קדמי, אבל זה באמת די סמנטיקה ותלוי במערך שהמאמן רוצה, אם זה 433 או 4231.

מבחינת כושר לא אמורה להיות לו בעיה, כי הוא שיחק עונה די מלאה בוינה.

לא יודע, באוסטריה אומרים עליו שהוא מצליח להתמודד עם הפיזיות.

אני רוצה שהוא יבוא, אבל בטח לא כרכש המרכזי או כאחד שסביבו הקבוצה תיבנה.

אני נורא מפחד מקישור התקפי נרפה וחסר תכלית שיהיה לו קשה מאוד מול הגנות חזקות, ופיזיות אירופית.

אל תשכחו שיש כבר את יוסי שמן הסתם הוא לא בשיא כושרו הפיזי, כנ"ל יצחקי, מיכה כולנו מודעים למגבלות.

לכן לפי דעתי קודם כל צריך להביא שחקן פיזי ומהיר להתקפה. חן כזרא הוא בדיוק השחקן הזה בגזרת הישראלים, לא ברור לי למה מכבי לא מתנפלת עליו.

קהת בשלישיית קישור עם גל ואריס זה מכת מוות ל90% מהמשחקים בארץ.

אם רועי היה השנה במקום נוסא אין לי צל של ספק שאנחנו אלופים

לרועי יש תנועה לעומק ויכולת סיום אדירה מה שנוסא יכול לחלום עליו.

קהת ,אצילי(חלום ששני שחקני בית יחזרו),טוואטחה/זר+זר לחלק ההתקפי+זר לקישור האחורי

ואפשר לדבר על תארים והגעה לבתים באירופית

כמו שזה נראה עכשיו זאת העונת מלפפונים הכי מחורבנת שיש...

כל הזרים נשארים, זהבי עזב, וחוץ מלהביא בלם (שגם ככה יש לנו אינפלציה בעמדה הזאת - טב"ח, טיבי, גארסיה וגם בן-הרוש כשצריך) לא עשינו כלום ולא נראה שיש בכלל משהו שקרוב בגזרת הישראלים (ומצטער אבל גם אם גולסה יחתום זה לא חיזוק משמעותי לקבוצה עם מטרות כמו שלנו!

קהת בשלישיית קישור עם גל ואריס זה מכת מוות ל90% מהמשחקים בארץ.

אם רועי היה השנה במקום נוסא אין לי צל של ספק שאנחנו אלופים

לרועי יש תנועה לעומק ויכולת סיום אדירה מה שנוסא יכול לחלום עליו.

קהת ,אצילי(חלום ששני שחקני בית יחזרו),טוואטחה/זר+זר לחלק ההתקפי+זר לקישור האחורי

ואפשר לדבר על תארים והגעה לבתים באירופית

אז יש גם את רועי וגם את קהת??