Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אהבתי את הערך ויקיפדיה שלו: https://en.wikipedia.org/wiki/Moussa_Marega

אז עכשיו הם לא משקרים בצורה מוגזמת רק בעניין של הגיל אלא גם בעניין השערים?

חלון ההעברות נפתח לפני 8 ימים, ונסגר בעוד חודשיים וחצי.

אין סרט שלא באים במינימום של המינימום 5-6 שחקנים. סבלנות

כמה אפשר להיות סבלני שכל היריבות שלך מתחזקות ואתה החתמת את יוסי? אני יכול להבין מריחה של רכש בעונה אחרי אליפות ומתי שאתה צריך רק ליטושים קטנים אבל בטח שאני לא יכול להבין את מריחת הרכש של השנה

כמה אפשר להיות סבלני שכל היריבות שלך מתחזקות ואתה החתמת את יוסי? אני יכול להבין מריחה של רכש בעונה אחרי אליפות ומתי שאתה צריך רק ליטושים קטנים אבל בטח שאני לא יכול להבין את מריחת הרכש של השנה

חוץ מלהזמין את ג׳ורדי לקידוש עזרא עושה הכל בשביל להיות במכבי.

שחקן חופשי,ישראלי, עם ניסיון, בעמדה שיש לנו בה רק 2 וחצי שחקנים (בבסט יצחקי בניון זה לא שחקני כנף), שווה מקום ב18 שלנו קל.

אם ג׳ורדי לא סגר עם שחקן כנף זר (מה שלדעתי אכן לא קרה, זו העמדה האחרונה שהוא ״יבזבז״ עלייה זר) אני אתאכזב מאוד אם הוא לא יהיה פה.

אני חושב שגורדי ״לוקח את עזרא קל ״ כי בב״ש אין לו מקום(החלק ההתקפי שלהם עמוס גם ככה), מחיפה הוא שוחרר, טביב משלם בתו הזהב והפועל יותר קרובים למפרק מאשר לרכש.

אבל עדיין, אי אפשר לקחת סיכון כה גדול ולקוות שנביא את עטר ואצילי, בטח שמדובר בסיוואציות כה סבוכות.

להביא אותו ולהתאבד על אחד מהם (אצילי עדיף מבחינתי).

דודו אואט דיבר ברדיו ורמז שיש לו הצעה ממכבי, איך אתה יודע שלא הציעו לו ? אולי הוא לא רוצה ?

מחיפה הוא לא שוחרר, הוא סיים חוזה ודחה הצעה של 280 אלף דולר לעונה. ( ודחה הצעה של איזי של 300 אלף דולר לעונה )

לפי איך שאוואט נשמע עזרא רוצה להיות שחקן הרכב ולשחק הרבה, אם הוא אידיוט הוא ילך להפועל, ואם זה יקרה שימות.

לא הכל אנחנו יודעים.

כמה היית מציע לו ? 400 אלף דולר ?

חלון ההעברות נפתח לפני 8 ימים, ונסגר בעוד חודשיים וחצי.

אין סרט שלא באים במינימום של המינימום 5-6 שחקנים. סבלנות

הבעיה היא שהעונה האירופיץ מתחילה עוד שבוע , שזה העתיד של הקבוצה בסך הכל

מכבי ת"א

יעזבו: ערן זהבי ויואב זיו.

הצטרפו: יוסי בניון ואיגור פיליפנקו

מתנדנדים: נוסא איגיבור, קרלוס גרסייה, אורלנדו סה, עדן בן בסט, שלומי אזולאי ועומרי בן הרוש.

מועמדים: רועי קהת, עומר אצילי, אחמד עאבד, אייל גולסה ועומר דמארי.

אתה מתנדנד! אתה מתנדנד! כולכם מתנדנדים!

לפי ערוץ הספורט, חצי קבוצה מתנדנדת...

אתה מתנדנד! אתה מתנדנד! כולכם מתנדנדים!

לפי ערוץ הספורט, חצי קבוצה מתנדנדת...

אורלנדו סה לא מתנדנד לשום מקום. ובסך הכל שניים וחצי שחקני הרכב מתנדנדים ככה שזה לא משמעותי כמו שאתה עושה מזה

שמע, דבר ראשון אין סיכוי שהולכים ל"עונה פיננסית" אחרי צ'מפיונס עונה שעברה+מכירת זהבי, אין סיכוי. זאת מכבי תל אביב והאנשים בראש המערכת יודעים טוב מאוד מה השאיפות ומה מצופה מהמועדון מס' 1 בארץ. אני בטוח שבמועדון יודעים שאחרי עזיבת זהבי, עם הסגל הנוכחי לא נוכל להתמודד עם ב"ש, ולכן אני בטוח שהשאיפה היא לחזק את ההרכב בכמה שחקני התקפה חדשים. האיכות של השחקנים שיבואו יותר חשובה מהתזמון, צריך להיות סבלניים. הפנטזיה על 4 שחקני הרכב חדשים מוחתמים עוד ביוני היא... פנטזיה, חלום שלא באמת קורה בשום מקום. אז כן, החלון נסגר ב10 בספטמבר, ורק שנגיע לאזור סוף אוגוסט, נראה מה עשו ואת מי הביאו, כי המטרה צריכה להיות חיזוק (להרכב) לטווח בינוני\ארוך. מוכן שחיפה תביא עוד 10 מוגרבים עד יולי, ואנחנו נביא את קהת ואצילי ב9 בספטמבר.

הבעיה היא שהעונה האירופיץ מתחילה עוד שבוע , שזה העתיד של הקבוצה בסך הכל

העתיד של הקבוצה הוא שתהיה קבוצה טובה, שנבנתה טוב, עם סגל חזק ואיכותי. אני מסכים שיהיה חבל לאבד נקודות דירוג על השנה הזאת, אבל לצערי אנחנו נכנסים לעידן פוסט זהבי, סוג של "אפוקליפסה מקצועית" שעברה על המועדון, ואולי עדיף לוותר על העונה האירופאית, במקום להביא בחפוז רכש רק כדי שיהיה רכש למשחקים האלו של המוקדמות, ולהביא רכש שיוכל להיות בסיס ושלד לקבוצה לשנים הבאות. שוב מה אתה מעדיף, שהיו מחתימים את מוגרבי,רוקאביצה ועזרא עד עכשיו, או אצילי,קהת וזר-רייקו סטייל ב9 בספטמבר?

סבלנות

שמע, דבר ראשון אין סיכוי שהולכים ל"עונה פיננסית" אחרי צ'מפיונס עונה שעברה+מכירת זהבי, אין סיכוי. זאת מכבי תל אביב והאנשים בראש המערכת יודעים טוב מאוד מה השאיפות ומה מצופה מהמועדון מס' 1 בארץ. אני בטוח שבמועדון יודעים שאחרי עזיבת זהבי, עם הסגל הנוכחי לא נוכל להתמודד עם ב"ש, ולכן אני בטוח שהשאיפה היא לחזק את ההרכב בכמה שחקני התקפה חדשים. האיכות של השחקנים שיבואו יותר חשובה מהתזמון, צריך להיות סבלניים. הפנטזיה על 4 שחקני הרכב חדשים מוחתמים עוד ביוני היא... פנטזיה, חלום שלא באמת קורה בשום מקום. אז כן, החלון נסגר ב10 בספטמבר, ורק שנגיע לאזור סוף אוגוסט, נראה מה עשו ואת מי הביאו, כי המטרה צריכה להיות חיזוק (להרכב) לטווח בינוני\ארוך. מוכן שחיפה תביא עוד 10 מוגרבים עד יולי, ואנחנו נביא את קהת ואצילי ב9 בספטמבר.

אני לא חי בסרט שיביאו 5 שחקנים תותחים כבר עכשיו אבל לא להביא אפילו 1 שיתחיל להשתלב בקבוצה?

אורלנדו סה לא מתנדנד לשום מקום. ובסך הכל שניים וחצי שחקני הרכב מתנדנדים ככה שזה לא משמעותי כמו שאתה עושה מזה

אני לא עושה מזה כלום...

מצחיקה אותי הקיצוניות של ספורט 5.

דודו אואט דיבר ברדיו ורמז שיש לו הצעה ממכבי, איך אתה יודע שלא הציעו לו ? אולי הוא לא רוצה ?

מחיפה הוא לא שוחרר, הוא סיים חוזה ודחה הצעה של 280 אלף דולר לעונה. ( ודחה הצעה של איזי של 300 אלף דולר לעונה )

לפי איך שאוואט נשמע עזרא רוצה להיות שחקן הרכב ולשחק הרבה, אם הוא אידיוט הוא ילך להפועל, ואם זה יקרה שימות.

לא הכל אנחנו יודעים.

כמה היית מציע לו ? 400 אלף דולר ?

לא נכנס למספרים, מקצועית נטו הוא צריך להיות פה.

לא לתת לו צק פתוח כי הוא לא ערן, אבל להחתים.

לא חושב שכסף הבעיה מולו.

אני באמת לא מבין מה הקטע של חלק מהאנשים פה עם עזרא. שחקן סביר+ לספסל אבל לא מישהו שהייתי מתאבד עליו

לא חושב שכסף הבעיה מולו.

ואם הוא לא רוצה לחתום ?

לא חושב שכסף הבעיה מולו.

יש לו לבחור או במליני השכר או במתקמצני השכר אם הוא לא רוצה להגיע לפה או עושה פוזות אז שלום שלום. כן לתת לו הצעה אבל הוא ממש לא השחקן שצריך לרדוף אחריו

ספורט 1 טוען שבית הדין העליון של ההתאחדות אישר את פיליפנקו כישראלי למרות שעדיין לא קיבל אזרחות.

אומרים שמכבי הגישה בקשה דחופה ואישרו לו כי הראה נכונות להתאזרח והוא ירשם למשחק הראשון באירופה

יש לו לבחור או במליני השכר או במתקמצני השכר אם הוא לא רוצה להגיע לפה או עושה פוזות אז שלום שלום. כן לתת לו הצעה אבל הוא ממש לא השחקן שצריך לרדוף אחריו

מסכים איתך

אז עכשיו הם לא משקרים בצורה מוגזמת רק בעניין של הגיל אלא גם בעניין השערים?

אולי זה כולל גם אימוני בעיטות מול שער ריק?

פאק, הדבר הזה אשכרה הגיע לפורטו?!

לא שאני מכיר את השחקן, אבל נראה לי שלא צריך לקחת יותר מדי ברצינות סרטוני פאשלות כאלה... כמו שכולם יודעים שלא בהכרח צריך לקחת ברצינות סרטוני היילייטס של שחקנים.