Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

בתור מה בבסט ואיגיבור מוכחים בליגה הישראלית? ומיזה גילי ורמוט שכולם צחקו עליו שנה וחצי שהוא אפס ויום בהיר אחד הוא נהיה האליל שיוריד מזהבי את התלות, ג'ורדי לא ראה את זה?

ואת זה רשמתי גם בזמן אמת, ואם זה מה שיש והוא בסה"כ לא פגע??? מזה אומר??? שהוא מצליח???

מדיניות הרכש צריכה להיות להביא חיזוק לעמדות חלשות, להביא את ורמוט על מיכה זה להחליש עמדה, להביא את טבח על עטר זה להחליש עמדה, להביא את מיטרוביץ על גונזאלו זה להיחלש.

ויש גם את כל הבבסט יצחקי סה שמחווירים מול פריצה דאבור וקולאוטי, להביא את שפונגין על חשבון שרן בעונה של פאקו זה בזבוז לעומת זאת לא להביא מגן שמאלי כשזה צועק מליון שנה זה סוג של בזיון.

שיעשה מה שבא לו ומתי שבא לו, רק שיפגע כבר. מספיק עם הבינוניות הזאת.

סבבה רק התחיל, בוא נדבר בפגרה הבאה.

1. בן בסט - הגיע אלייך בגיל 27 עם רזומה של 27 שערים בשנתיים בהפועל חיפה ו13 שערים בליגה הצרפתית בשנתיים.

ע"פ חישוב קר ומקצועי, בנקודה שהביאו אותו הוא היה שווה בליגה הישראלית בין 10-15 שערים בעונה. ליגיונר ושחקן נבחרת בעת הרכישה.

2. נוסא איגבור - הגיע אלייך בגיל 24 עם רזומה של:

*2 עונות מלאות (ללא פציעות הכוונה) בליגה השבדית עם 13 שערים בתור קשר אמצע (גיל 20-22)

*עונה מלאה בהפועל בה כבש 3 שערים, זכו בגביע, אישית זוכר אותו כשחקן שהיווה ערך מוסף עבורם באותה עונה (גיל 23).

*שנתיים בליגה הספרדית (בטיס) בערך 15 משחקים בעונה, 2 שערים (גיל 24).

כל אותה עת חלק מנבחרת ניגריה (צעירה ואז בוגרת), לא תמיד הרכב, תמיד בסגל.

3. גילי ורמוט - הגיע אלייך בגיל 28-29 אחרי אליפות עם הפועל, 3 גביעי המדינה עם הפועל, כדורגלן העונה ב2010, 17 בישולים בעונת 2010, ו2 קנדנציות קצרות בחו"ל.

לגבי מיכה-ורמוט, בפעם המליון ואחת, ג'ורדי לא הביא אותו על המשבצת של מיכה, כי הוא לא שחקן אגף, לא אגף שחקן, אם תרצה הוא סוג של גונסלו גרסיה, מאחורי חלוץ שאמור להחזיק כדין ולתת מסירות חכמות, לפרוץ בונקרים. מה שכן, המאמנים הציבו אותו באגף. ההגיון בהבאה שלו היה בזמנו שלא היה חלוץ איכותי וערן הוצב בשפיץ אז צריך מישהו מאחוריו יותר טכני ממיטרוביץ לצורך העניין, ואז לא היה את מדונידאנין.

השידוך לא צלח, דרך אגב, לא קיבל משחק אחד בעמדה שמאחורי החלוץ.

4. עטר טב"ח - עטר היה בעונת שיא שספק אם יצליח לשחזר אותה, הוא בחר לעזוב. בן חיים הוא שחקן שונה, עם איכויות אחרות. והוא הישראלי היחיד שהיה בשוק באותה עת שאפשר היה לחשוב עליו כמחליף ראוי. קל להגיד שזה להחליש עמדה, בפועל ג'ורדי האמין שעם צוות מקצועי אירופאי בן חיים יפרוץ את מחסום 10 השערים בעונה. בשנה וחצי האחרונות שניהם עומדים על ממוצע דומה של שערים, פלוס מינוס 15. טב"ח בישל יותר ותרם יותר למשחק הקבוצתי כגון סחיטות פנדלים.

5. בן בסט יצחקי ושות' -

בן בסט - ראה לעיל.

יצחקי - פציעות גמרו גם את השחקן הטוב בתבל (ראה תמונת פרופיל שלי).

סה על קולואטי - באמת שמוקדם לקבוע, בטח שקולואטי לא היה איזה פריצה אצלנו.

שפונגין על שרן - שפונגין כשיר יותר טוב משרן בתור מגן ימני. לטעמי דסה עדיף על שניהם.

מבחינתי מגן זה יותר מלדעת לסגור מהפן ההגנתי, מגן בכדורגל המודרני זה חצי קשר, כמו דני אלבס או מרסלו, בטח בקבוצה בכירה בליגה שאתה רוב הזמן תוקף ויוזם.

שרן מאוד מוגבל התקפית, הוא בלם וקשר אחורי מצויין ומגן בינוני. לצורך העניין זו הסיבה שעמב"ה חלש מאוד מבחינתי בעמדת מגן שמאלי כי הוא פשוט כלום בהתקפה.

שנייה לפני שתצלבו אותי בגלל שמבחינתם שרן הוא המגן הכי טוב שהיה לנו מאז שנות ה90, כל אחד ודעתו.

רונאלדו פתחת תיבת פנדורה.

אני מבין את הרצון להגן על המערכת אבל כל נסיון להשוות בין הסגל של אפריל 2013 לסגל של היום הוא פשוט מגוחך.

1. בן בסט? value for money הוא כנראה ההחתמה הגרועה בהיסטוריה של המועדון הזה.

2. איגיבור - אתה אמרת, 15 הופעות בשנתיים. כנראה לא סתם קוסמיק עדיין סופר לנו אחוזים שלו. הבן אדם לא היה כשיר חודשיים רצוף והוא כן שנתיים.

3. ורמוט? באמת? הבן אדם גמור.

4. בין עטר וטבח אין מה להשוות בכלל. אחד גולר מחונן והשני ווינגר.

5. יצחקי - מת עליו. מת. אבל הוא פשוט שם זין וזה מאכזב.

1.בן בסט כולם פה גמרו, כולל אני שהוא חתם, אף אחד לא ציפה שזה מה שיקרה, אבל אין ספק שעכשיו כולם חכמים

בדיעבד

2.איגיבור-כנ"ל, למרות שמבחינת התרומה מול בן בסט, אי אפשר להשוות.

3.עטר, היה הרכישה הכי מוצלחת שלנו ב20 שנה האחרונות ואולי יותר, לפני תקופת ג'ורדי

ואי אפשר להשוות בינו לבין בן חיים

5.יצחקי ללא ספק הכשרון הכי גדול שהיה בכודרגל הישראלי ב20 שנה האחרונות והרכישה שלו היתה כדאית

חוסר מזל גרמו לפציעות ,אבל כן אפשר לבקר אותו שהוא הסתובב עם כל הבוהמה המגעילה והחיים בסרט כמו אייל גולן

אני מבין את הרצון להגן על המערכת אבל כל נסיון להשוות בין הסגל של אפריל 2013 לסגל של היום הוא פשוט מגוחך.

2. איגיבור - אתה אמרת, 15 הופעות בשנתיים. כנראה לא סתם קוסמיק עדיין סופר לנו אחוזים שלו. הבן אדם לא היה כשיר חודשיים רצוף והוא כן שנתיים.

סעיף 1 הצחיק את יניב עזרן ואמבמבה.

אני ממש לא מתכוון לערוך השוואה, כל שנה זו קבוצה בפני עצמה.

גם אם איתן קרלוס ודור הם אותם שחקנים הם התבגרו / הזדקנו.

לא חוכמה להיתפס על מכבי של סוזה, שהייתה קבוצה מטורפת (גם אם לא זכתה בכל התאריםׂ)

איתן קרלוס ראדי זהבי פריצה דאבור ויצחקי היו מעל הליגה בפער תחת הנהגתו של מאמן גאון, לא פחות.

כל מה שאני מנסה לומר זה שלא חוכמה לשפוט את ג׳ורדי בדיעבד.

שום החתמה כשלעצמה לא הייתה הזויה מבחינה מקצועית נטו.

זה שעדן נוסא ו-ורמוט = נפילה, לא אומר שהכתובת הייתה על הקיר ערב החתמתם.

לגבי נוסא - אמנם השנתיים בבטיס לא נראות טוב מבחינת משחקים פר שנה, אני לא יודע אם בגלל פציעה או בגלל החלטות מקצועיות.

נניח לצורך הדיון שבגלל פציעה, ג'ורדי לא רופא, בשביל זה עושים בדיקות לשחקן. אם הוא הוחתם סימן שהוא צלח את הבדיקות, בשונה מטוטו לצורך העניין.

הטעות של ג׳ורדי היא לגבי שחקנים מוכחים שהיו בשוק בשנתיים האחרונות וג׳ורדי לא שם עליהם תיד, כמו טוני או צדק.

כמו שהוא ידע לחתוך את חואן פאבלו במהלך בזק כך הייתי מצפה שיעשה לקרלוס כאשר צדק לא היה חתום בבש או לנוסא שטוני היה על המדף.

צריך להיות אמיתיים, טיבי, קרלוס, דסה, פריצה, טב"ח החלוץ, זהבי,אניימה, ראייקו הם בינגו של ג'ורדי. גם אם חלקם היו מוכחים. בתקופות אחרות הם היו נכשלים.

אפשר לתהות לגבי הדרך שבה קהת או דאבור עזבו, על הארכת החוזה לקרלוס או על דני דין המגן השמאלי, אבל אף אחד לא מושלם.

במבחן התוצאה תקופת ג'ורדי :

4 שנים - 3 אליפויות, 1 גביע, 1 גביע טוטו, שלב נוק-האוט באירופית, בתים בצמפיונס.

עם אותם בעלים, אותו תקציב, לאן הגענו לפניו? בכמה שחקנים פגענו? אפילו עטר שהיה לפני ג'ורדי נתן את השיא שלו תחתיו.

לא חוכמה להיתפס על מכבי של סוזה, שהייתה קבוצה מטורפת (גם אם לא זכתה בכל התאריםׂ)

איתן קרלוס ראדי זהבי פריצה דאבור ויצחקי היו מעל הליגה בפער תחת הנהגתו של מאמן גאון, לא פחות.

הטעות של ג׳ורדי היא לגבי שחקנים מוכחים שהיו בשוק בשנתיים האחרונות וג׳ורדי לא שם עליהם תיד, כמו טוני או צדק.

כמו שהוא ידע לחתוך את חואן פאבלו במהלך בזק כך הייתי מצפה שיעשה לקרלוס כאשר צדק לא היה חתום בבש או לנוסא שטוני היה על המדף.

צריך להיות אמיתיים, טיבי, קרלוס, דסה, פריצה, טב"ח החלוץ, זהבי,אניימה, ראייקו הם בינגו של ג'ורדי. גם אם חלקם היו מוכחים. בתקופות אחרות הם היו נכשלים.

אפשר לתהות לגבי הדרך שבה קהת או דאבור עזבו, על הארכת החוזה לקרלוס או על דני דין המגן השמאלי, אבל אף אחד לא מושלם.

עם אותם בעלים, אותו תקציב, לאן הגענו לפניו? בכמה שחקנים פגענו? אפילו עטר שהיה לפני ג'ורדי נתן את השיא שלו תחתיו.

תודה ויום טוב

גם אם ניתן עכשיו 2 עונות בפלייאוף תחתון יהיו פה יוזרים שירשמו: "אם היו באים אליך לפני 6 שנים ואומרים לך 3 אליפויות, גביע ולצ'מפיונס בשש שנים, לא קונה?"

אחלה ג'ורדי, אבל יש מקום לשיפור

גם אם ניתן עכשיו 2 עונות בפלייאוף תחתון יהיו פה יוזרים שירשמו: "אם היו באים אליך לפני 6 שנים ואומרים לך 3 אליפויות, גביע ולצ'מפיונס בשש שנים, לא קונה?"

אחלה ג'ורדי, אבל יש מקום לשיפור

עונה אחת בפליאוף התחתון = כשלון חרוץ = ג'ורדי הביתה.

תמיד יש מקום לשיפור, אבל במבחן התוצאה עד כה הוא קרוב למצוין.

כמה שהעונה האחרונה הייתה כישלון מבחינת תוצאה, ג'ורדי לא אשם ש :

א. נוסא מחמיץ מקו השער בסיבוב הראשון נגד ק"ש

ב. ראדוניץ מחמיץ מ3 מטר נגד ק"ש באותו משחק.

ג. דור פרץ מחמיץ מ3 מטר בכפ"ס חוץ.

ד. דור פרץ מחמיץ מ3 מטר בדרבי.

ה. כחילה ופריירה לוקחים גול בטוח מהקו בטדי.

אם אחד מהסעיפים האלו לא היה קיים אנחנו אלופים. בעונה של צ'מפיונס, ובעונה מטורפת של ב"ש.

בכל אופן אני בטוח שהעונה שבאה עלינו לטובה היא העונה האחרונה שלו במכבי, אני מקווה שניתן לו את הכבוד הראוי ושהוא ישאיר קבוצה טובה מאוד.

1.בן בסט כולם פה גמרו, כולל אני שהוא חתם, אף אחד לא ציפה שזה מה שיקרה, אבל אין ספק שעכשיו כולם חכמים

בדיעבד

2.איגיבור-כנ"ל, למרות שמבחינת התרומה מול בן בסט, אי אפשר להשוות.

3.עטר, היה הרכישה הכי מוצלחת שלנו ב20 שנה האחרונות ואולי יותר, לפני תקופת ג'ורדי

ואי אפשר להשוות בינו לבין בן חיים

5.יצחקי ללא ספק הכשרון הכי גדול שהיה בכודרגל הישראלי ב20 שנה האחרונות והרכישה שלו היתה כדאית

חוסר מזל גרמו לפציעות ,אבל כן אפשר לבקר אותו שהוא הסתובב עם כל הבוהמה המגעילה והחיים בסרט כמו אייל גולן

לא כולם, היו הרבה שלא עקבו אחריו בצרפת וזכרו אותו שחקן בינוני מינוס בארץ.

בנוגע לאיגבור זה כבר התחלק חצי חצי כי הרבה זכרו אותו מהפועל כשחקן סביר.

החתמת ורמוט הייתה זריקת כסף לפח, החתמה הכי מטומטמת בהיסטוריה של הכדורגל בישראל ביחד עם ראדוניץ'.

עונה אחת בפליאוף התחתון = כשלון חרוץ = ג'ורדי הביתה.

תמיד יש מקום לשיפור, אבל במבחן התוצאה עד כה הוא קרוב למצוין.

כמה שהעונה האחרונה הייתה כישלון מבחינת תוצאה, ג'ורדי לא אשם ש :

א. נוסא מחמיץ מקו השער בסיבוב הראשון נגד ק"ש

ב. ראדוניץ מחמיץ מ3 מטר נגד ק"ש באותו משחק.

ג. דור פרץ מחמיץ מ3 מטר בכפ"ס חוץ.

ד. דור פרץ מחמיץ מ3 מטר בדרבי.

ה. כחילה ופריירה לוקחים גול בטוח מהקו בטדי.

אם אחד מהסעיפים האלו לא היה קיים אנחנו אלופים. בעונה של צ'מפיונס, ובעונה מטורפת של ב"ש.

בכל אופן אני בטוח שהעונה שבאה עלינו לטובה היא העונה האחרונה שלו במכבי, אני מקווה שניתן לו את הכבוד הראוי ושהוא ישאיר קבוצה טובה מאוד.

גורדי אשם שנוסא עוד בקבוצה (לא מאשים שהביא, אבל מנהל מקצועי צריך לדעת להחתים על חוזה שלא יכבול אותנו לשחקן פצוע).

גורדי אשם שרדוניץ בכלל היה בקבוצה.

ג'ורדי אשם שהיינו צריכים להיות תלויים בגולים של דור פרץ ונוסא (ההצלה שדיברתי עליה מול ביתר) ושאין סקורר חוץ מזהבי.

זהבי זו הברקה של גורדי, אבל עדיין אם לא זהבי, ג'ורדי לא היה כזה קרוב, בטח לא בעונה האחרונה.

גורדי עשה פה מהפיכה ענקית. יכול להיות שעם הסקאוט הכי טוב בעולם, עדיין לט היינו מצליחים בלי המהפך של גורדי.

ועדיין, אפשר להודות בזה שהוא כשל ברכש.

סעיף 1 הצחיק את יניב עזרן ואמבמבה.

שמח שזה הצחיק אותם. מעניין אם מיטש צוחק על ה14.8 מיליון שקלים שהוא עולה לו

לגבי נוסא - אמנם השנתיים בבטיס לא נראות טוב מבחינת משחקים פר שנה, אני לא יודע אם בגלל פציעה או בגלל החלטות מקצועיות.

נניח לצורך הדיון שבגלל פציעה, ג'ורדי לא רופא, בשביל זה עושים בדיקות לשחקן. אם הוא הוחתם סימן שהוא צלח את הבדיקות, בשונה מטוטו לצורך העניין.

ההחתמה של ראדוניץ' הייתה טיפשית ואם תלך לנושא שלו שהוא חתם תראה שהיו לא מעט משתמשים שטענו וידעו שהוא מגיע פצוע וחבל על הכסף.

ההחתמה של וורמוט והשחרור לחיפה בחינם זאת פאשלה שעלתה הרבה כסף ולא רק שלא תרמה אלא גם פגעה במכבי.

לא טוענים שהוא טעה בהכל רק טוענים שהוא מיצה עצמו לפני שנתיים וחצי כשגם בשנה וחצי הראשונות שלו הוא טעה פה ושם.

תורג'י תביא רכש מאוסטרליה

הייתי מחתים קנגורו הוא יתרום יותר מבן בסט ויכול לעזור לנו במצביים נייחים

יש לי הרגשה שחמד יהיה פה האבא של כל הבלופים בהיסטוריה

עזוב שהוא לא יבוא, למה בלוף? אם הוא שווה 17 שערים בצמפיונשיפ

אני חושב שהוא יכול לתת פה 15 שערים בשקט.

ההחתמה של ראדוניץ' הייתה טיפשית ואם תלך לנושא שלו שהוא חתם תראה שהיו לא מעט משתמשים שטענו וידעו שהוא מגיע פצוע וחבל על הכסף.

ההחתמה של וורמוט והשחרור לחיפה בחינם זאת פאשלה שעלתה הרבה כסף ולא רק שלא תרמה אלא גם פגעה במכבי.

לא טוענים שהוא טעה בהכל רק טוענים שהוא מיצה עצמו לפני שנתיים וחצי כשגם בשנה וחצי הראשונות שלו הוא טעה פה ושם.

שמע קטע, אם תלך לנושא החתמה של זהבי ופריצה אתה תראה אותם תגובות.

אם תלך לנושא ההחתמה של גורדי תראה תגובות יותר גרועות.