Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

שרן ייני יותר טוב מדסה ובכל זאת חשוב שתציין שאם מכבי לא הייתה עולה לצ'מפיונס אז דסה לא היה מגיע והיית מתבסס על שפונגין הפצוע ואת ראיקו הביא יוקאנוביץ'.

מה? היו מגעים עוד הרבה לפני ההעפלה ודסה ואזולאי הגיעו לפני המפגש מול באזל.

אל תעוותו את המציאות.

מדוניאנין פחות טוב מראדי

אולי מראדי של אוסקר , למרות שמדו פה רק חצי עונה והגיע לקבוצה עם סגנון שונה לגמרי , עם קבוצה מאוזנת יותר אני בטוח שאפשר להפיק ממנו יותר ככה שמהר מדי להשוות.

ראדי של אחרי אוסקר חירבן לנו את המשחק.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא יאומן אתם יותר אוהדי הפועל מאוהדי הפועל ביצירת מציאות

בוא נסתגל על הסגל של עכשיו אל מול סוזה לצורך העניין:

שוער - יתרון לראיקו על פאבלו.

בלמים - אותו דבר מבחינת שחקנים, בפועל קרלוס נחלש - מסתמן חיזוק העונה..

מגנים - דסה מגן ימני בעל פוטנציאל יותר מייני, אמנם ייני יותר שלם אבל לרוב העונה אני מעדיף של דסה, יותר משפיע על המשחק. מגן שמאלי הגיע ריקן שמתחרה עם בן הרוש על ההרכב, שיפור קל.

קישור - אלברמן השתבח עם השנים, נוסא איום מבחינת כשירות, יחד עם זאת הוא נתן תפוקה סבירה ודור פרץ לומד ממנו הרבה. מדו שיפור למיטרו.

התקפה - ראדוניץ' היה נפילה, אורלנדו עוד לא ניתן לשפוט.

מסכים שלא עשינו שיפור כמו שצפו תוך 3 שנים, יחד עם זאת חייבים להבין שאת הקפיצת מדרגה הענקית מכבי עשו לפני 3-4 שנים, בהשתלטות על כל שוק הישראלים הכי טובים שאפשר היה להביא, לכן אין טעם לעשות שינויים קיצוניים כל עוד אין שחקנים ישראלים שיכולים באמת לשדרג אותנו.

השינוי היחידי שיכול לשפר אותנו בעונה הזו זה עליית מדרגה מבחינת הזרים, אך גם זה בטח יתרחש כתהליך, אני אסתפק בשחקן כנף ברמה גבוהה/שחקן אמצע במקום נוסא ברמה גבוהה יחד עם כמה ישראלים שברמת המכבי (עזרא/עטר/עאבד/מזרחי/טוואטחה/אצילי או אחד מאחרים שאתם מאוננים עליהם פה כאילו הם זהבי הבא)

בקיצור מה שאמרת שלא השתפרנו בשום עמדה, חוץ מהאוביייס של ראיקוביץ' וחוץ מהקביעה שהאריס יותר טוב ממיטרוביץ שבכלל צריך להשוות לראדי. עזוב נו, תמשיכו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא יאומן אתם יותר אוהדי הפועל מאוהדי הפועל ביצירת מציאות

בוא נסתגל על הסגל של עכשיו אל מול סוזה לצורך העניין:

שוער - יתרון לראיקו על פאבלו.

בלמים - אותו דבר מבחינת שחקנים, בפועל קרלוס נחלש - מסתמן חיזוק העונה..

מגנים - דסה מגן ימני בעל פוטנציאל יותר מייני, אמנם ייני יותר שלם אבל לרוב העונה אני מעדיף של דסה, יותר משפיע על המשחק. מגן שמאלי הגיע ריקן שמתחרה עם בן הרוש על ההרכב, שיפור קל.

קישור - אלברמן השתבח עם השנים, נוסא איום מבחינת כשירות, יחד עם זאת הוא נתן תפוקה סבירה ודור פרץ לומד ממנו הרבה. מדו שיפור למיטרו.

התקפה - ראדוניץ' היה נפילה, אורלנדו עוד לא ניתן לשפוט.

מסכים שלא עשינו שיפור כמו שצפו תוך 3 שנים, יחד עם זאת חייבים להבין שאת הקפיצת מדרגה הענקית מכבי עשו לפני 3-4 שנים, בהשתלטות על כל שוק הישראלים הכי טובים שאפשר היה להביא, לכן אין טעם לעשות שינויים קיצוניים כל עוד אין שחקנים ישראלים שיכולים באמת לשדרג אותנו.

השינוי היחידי שיכול לשפר אותנו בעונה הזו זה עליית מדרגה מבחינת הזרים, אך גם זה בטח יתרחש כתהליך, אני אסתפק בשחקן כנף ברמה גבוהה/שחקן אמצע במקום נוסא ברמה גבוהה יחד עם כמה ישראלים שברמת המכבי (עזרא/עטר/עאבד/מזרחי/טוואטחה/אצילי או אחד מאחרים שאתם מאוננים עליהם פה כאילו הם זהבי הבא)

אתה פשוט מעוות את כל התמונה. מצחיק שאתה פשוט כותב באותיות קטנות קטנות את הכישלונות, ומנסה לייפות את המציאות. לדוגמה, נוסא-איזה תרומה הוא נתן לך בדיוק?איזו תפוקה?על מה אתה מדבר?

דור פרץ למד ממנו?כיצד?הדבר היחיד שפרץ למד מנוסא הוא איך להחטיא מול שער ריק, או שדור לימד את נוסא, עוד לא החלטתי.

ראדוניץ׳?נפילה. סה נפצע בדיוק כשהיינו זקוקים לו, ככה שהוא גם לא חיזוק עדיין.

לגבי הבלמים?אתה כבר 3 שנים עם אותם שחקנים. קרלוס רק הלך וניחלש, טיבי נתן בעונה שעברה את עונתו החלשה במכבי, טב״ח לא בכיוון בכלל. יש סיבה שלא התחזקנו בעמדות האלה?

ריקן ובן הרוש?איזה שיפור אתה רואה כאן בדיוק? אבי ריקן היה מזעזע בגמר גביע, עומרי בן הרוש היה מזעזע כל העונה בערך.

לסיכום?אתה רק מראה שבמשך שנתיים אנחנו רצים עם אותם שחקנים. בהחלט הצלחה גדולה ברכש.

אגב, לא כל אדם שמחזיק בדעה שונה ממך הוא ״אוהד הפועל״. הגיע הזמן שתלמדו לקבל דעות אחרות, במיוחד אם הן מפורטות ומגובות בעובדות.

בקיצור מה שאמרת שלא השתפרנו בשום עמדה, חוץ מהאוביייס של ראיקוביץ' וחוץ מהקביעה שהאריס יותר טוב ממיטרוביץ שבכלל צריך להשוות לראדי. עזוב נו, תמשיכו.

האמת שהאריס בדיוק על העמדה של מיטרוביץ', כפליימייקר שמנהל את המשחק מאחור

ראדי הוא יותר נוסא, 50-50

בקיצור לסיכום, מאז העונה של סוזה נכשלנו לגמרי

בעונה שלאחר מכן לא זכינו בשום תואר, ובעונה האחרונה לא העפלנו לבתים באלופות, ולא השגנו מלאנתלפים נקודות וגמר גביע (כן, זה מבאס להפסיד, אבל כישלון?)

וזה הכל בגלל הכישלון של ג'ורדי.

לגבי נוסא , בעונה של פאקו , בתפקיד שנתנו לו כקיר שאי אפשר לעבור הוא היה מדהים.

בתחילת העונה של יוקאן הוא קיבל תפקיד התקפי יותר , וגם כבש.

הפציעות הרגו אותו.

מילא ג׳ק, אפילו באטיסטוטה, אבל מדהים אותי כל היוזרים החדשים שפתאום צצו רק עם תלונות.

הטענה שג׳ורדי נכשל כי אנחנו עדיין לא משווים את עצמנו לבאזל היא מופרכת. לםני 4 שנים אנשים קיוו לאליפות תוך 3. בפועל הקבוצה בנתה את אחת השושלות הכי הישגיות אי פעם בכדורגל הישראלי.

ברור, בין לבין היו טעויות. חלקן היוצפויות, חלקן לא (ושוב נגיד, 99.9% מהאנשים חשבו שבן בסט יהיה מפלצת, לפחות כמו דאבור, ועד היום אי אפשר להסביר איך הוא כל כך חלש).

מדברים פה על שמות. גולסה, קהת, דמארי. אפשר לחשוב שג׳ורדי לא רדף אחריהם בחלונות הקודמים. הוא לא שכנע אותם לחתום, אבל לדעתי לא ניתן להאשים אותו בזה. חלקם רצו אירופה, אחרים פשוט לא רצו מכבי.

השחקן היחידי שרצו לראות פה ממש היה עטר, והסיבה לאי החתמתו ברורה ומובנת.

רק נזכיר שהפועל של הדאבל החזיקה עוד עונה, שבה עשתה אלופות וגביע, ולאחר מכן התפרקה לגמרי. מכבי החזיקה עוד 3 עונות נהדרות. עצם ההצלחה להשאיר פה את ערן היא גדולה. הרי אם שחר במקום ג׳ורדי, הוא עוזב בקיץ 14. בוודאי לא מקבל חוזה חדש בסכומים שנתנו לו

בקיצור לסיכום, מאז העונה של סוזה נכשלנו לגמרי ברכש

בעונה שלאחר מכן לא זכינו בשום תואר החיזוק באותה שנה היו עדן בבסט נוסא וורמוט, תרמו רבות, ובעונה האחרונה לא העפלנו לבתים באלופות ראינו כמה אנחנו שייכים לרמה, ולא השגנו מלאנתלפים נקודות וגמר גביע (כן, זה מבאס להפסיד, אבל כישלון?)

וזה הכל בגלל הכישלון של ג'ורדי. בר-כ-ש!

אשמח אם תסביר מדוע צריכים להראות לך את הכישלון ברכש אל מול קבוצה ישראלית, הרי אנחנו רוצים להיות מודל אירופאי לא?מדוע כישלונות או אי הבאה של שחקני רכש טובים צריכה להיות אל מול קבוצה ישראלית, במקום בו כל קבוצה נחותה ממך תקציבית וניהולית?

זה ממש נחמד ויפה שאתה מגן על ג׳ורדי בחירוף נפש, אבל הגיע הזמן להתמודד עם עובדות ולהפסיק להתפתל אל מולן. ג׳ורדי נכשל ברכש, ודובר על כך רבות כאן. כמו כן, באר שבע של עונת השיא היא בהחלט דוגמה יפה לניצול מלא של אותו כישלון ברכש. אל תטעה, כמו שב״ש ניצלו את הכישלון שלך ולקחו אליפות, כך גם חיפה לקחו עלייך גביע. גם העונה יהיה לך קשה, במיוחד אל מול ב״ש אחרת, מלאת ביטחון.

בטח אסביר לך, בכיף.

אם היינו כמו מכבי כדורסל, שמשתתפים ומתוקצבים ממסגרות אירופאיות הייתי מוכן להשוות אותנו אל מול מועדונים כאלו, אבל אנחנו עדיין לא נמצאים במקום הזה, מאמין שזה ישתנה תוך כמה שנים טובות.

לא הבנתי מה רשמת בקשר לחיפה וב"ש, איפה ב"ש ניצלו את הכשלון שלנו ברכש ובמיוחד חיפה, הם ניצחו בגביע בזכות התנהלות רכש מעולה? אוקי אם אתה אומר.... :/

מילא ג׳ק, אפילו באטיסטוטה, אבל מדהים אותי כל היוזרים החדשים שפתאום צצו רק עם תלונות.

הטענה שג׳ורדי נכשל כי אנחנו עדיין לא משווים את עצמנו לבאזל היא מופרכת. לםני 4 שנים אנשים קיוו לאליפות תוך 3. בפועל הקבוצה בנתה את אחת השושלות הכי הישגיות אי פעם בכדורגל הישראלי.

ברור, בין לבין היו טעויות. חלקן היוצפויות, חלקן לא (ושוב נגיד, 99.9% מהאנשים חשבו שבן בסט יהיה מפלצת, לפחות כמו דאבור, ועד היום אי אפשר להסביר איך הוא כל כך חלש).

מדברים פה על שמות. גולסה, קהת, דמארי. אפשר לחשוב שג׳ורדי לא רדף אחריהם בחלונות הקודמים. הוא לא שכנע אותם לחתום, אבל לדעתי לא ניתן להאשים אותו בזה. חלקם רצו אירופה, אחרים פשוט לא רצו מכבי.

רק נזכיר שהפועל של הדאבל החזיקה עוד עונה, שבה עשתה אלופות וגביע, ולאחר מכן התפרקה לגמרי. מכבי החזיקה עוד 3 עונות נהדרות. עצם ההצלחה להשאיר פה את ערן היא גדולה. הרי אם שחר במקום ג׳ורדי, הוא עוזב בקיץ 14. בוודאי לא מקבל חוזה חדש בסכומים שנתנו לו

אתה כזה גנב דעת כי הטענה היא לא שג'ורדי נכשל כי אנחנו לא באזל אלא שהוא לא מצליח לחזק את הקבוצה כמו שצריך בשנתיים האחרונות, אתה יכול לסתור את הטענה הזו ע"י תארים? היה לך שחקן שדופק 50 גולים בעונה, עכשיו אין, היית שמח לעוד איגבור בבסט בתור חיזוק לקיץ?

בטח אסביר לך, בכיף.

אם היינו כמו מכבי כדורסל, שמשתתפים ומתוקצבים ממסגרות אירופאיות הייתי מוכן להשוות אותנו אל מול מועדונים כאלו, אבל אנחנו עדיין לא נמצאים במקום הזה, מאמין שזה ישתנה תוך כמה שנים טובות.

לא הבנתי מה רשמת בקשר לחיפה וב"ש, איפה ב"ש ניצלו את הכשלון שלנו ברכש ובמיוחד חיפה, הם ניצחו בגביע בזכות התנהלות רכש מעולה? אוקי אם אתה אומר.... :/

הם לא ניצחו בזכות התנהלות רכש מעולה, הם ניצלו התנהלות רכש לא טובה של מכבי. זה די פשוט.

הבעיה העיקרית היתה בקיץ של אוסקר ופאקו.

ג'ורדי הביא שתי מניות בטוחות בן בסט ונוסא בלא מעט כסף. בפועל התפוקה שלהם לא מספיקה והיה קשה לצפות את זה.

אם ג'ורדי היה מצליח להביא באותו קיץ את חמד (היה קרוב) וקשר פחות פציע (ואני חושב שהיתה תכנית כזאת כי חיפשו להיפטר ממיטרו) אני מעריך שהיינו במצב אחר.

אגב, כל אלה שמתלוננים על החלון שעבר, כולכם הייתם מרוצים כשהוא נגמר. הגיעו בלם ישראלי בכיר, שני שחקנים שהיו תגלית העונה הקודמת, השוער הצעיר הטוב בעולם וחלוץ שעל פניו נראה מבטיח (ואני מסכים שעם הכסף של הצ'מפיונס היינו צריכים ללכת על בטוח יותר)

מה? היו מגעים עוד הרבה לפני ההעפלה ודסה ואזולאי הגיעו לפני המפגש מול באזל.

אל תעוותו את המציאות.

אני מתקן את מה שכתבתי, רק ברגע שהובטח למכבי לפחות את שלב הבתים בליגה האירופית ג'ורדי הביא את דסה ואזולאי.

ג'ק מבסוט, דעת הרוב איתו. התפלפתם. ביי.

ממש מבסוט, כמעט כמוך שהחתמנו את מדוניאנין בינואר וטענת שהוא "בדיוק מה שאנחנו צריכים". חלאס אחי, דעת הרוב איתי כי אי אפשר כבר להתעלם ממה שהזהרתי כבר לפני שנתיים והריקושטים שעכשיו פתאום כואבים.

הבעיה העיקרית היתה בקיץ של אוסקר ופאקו.

ג'ורדי הביא שתי מניות בטוחות בן בסט ונוסא בלא מעט כסף. בפועל התפוקה שלהם לא מספיקה והיה קשה לצפות את זה.

אם ג'ורדי היה מצליח להביא באותו קיץ את חמד (היה קרוב) וקשר פחות פציע (ואני חושב שהיתה תכנית כזאת כי חיפשו להיפטר ממיטרו) אני מעריך שהיינו במצב אחר.

אגב, כל אלה שמתלוננים על החלון שעבר, כולכם הייתם מרוצים כשהוא נגמר. הגיעו בלם ישראלי בכיר, שני שחקנים שהיו תגלית העונה הקודמת, השוער הצעיר הטוב בעולם וחלוץ שעל פניו נראה מבטיח (ואני מסכים שעם הכסף של הצ'מפיונס היינו צריכים ללכת על בטוח יותר)

הוא הביא גם את רייכרט ואת ורמוט הביא בינואר, 4 שחקנים שהם זבל טהור.

תאמרו מה שאתם רוצים, תתנו אלפיים סיבות ונסיבות, תגידו אופטימים ופאסימים, שפויים ומשוגעים, מטפטפי רעל או עיוורים חסרי תקנה.. בשורה התחתונה אנחנו חייבים חיזוק, חייבים רענון, חייבים לשחרר 5-6 בינוניים למינהם ויש לי הרגשה שלא נקבל את מה שאנחנו רוצים. למה? כי היו לנו את השנתיים האחרונות כדוגמא.

מה שכן השתנה זו העזיבה של זהבי אז אולי יש סיכוי, אין ניסים יותר, הוא חייב לקבל החלטות על סף המושלמות הקיץ.

מסכים עם המושלמות. במבחן התוצאה.

בן בסט ונוסא לא היו החלטות נכונות לזמנו? היתה פה תמימות דעים עליהם מקיר לקיר. כך שאין באמת לדעת.הוא פגע בול עם טיבי, ראדי וזהבי ונכשל באחרים.זה קורה גם במועדוני העילית שבעילית.

אבל כן, אנחנו בתוך קיץ קריטי.

ממש מבסוט, כמעט כמוך שהחתמנו את מדוניאנין בינואר וטענת שהוא "בדיוק מה שאנחנו צריכים". חלאס אחי, דעת הרוב איתי כי אי אפשר כבר להתעלם ממה שהזהרתי כבר לפני שנתיים והריקושטים שעכשיו פתאום כואבים.

אף אחד לא היה לצידך אם היינו מנצחים את חיפה בגביע ואת ב"ש בבלומפילד, יתרה על כך היו מגדירים את העונה הזאת כטובה בכל הזמנים.

מאז ומעולם 90% מהקהל וכך גם הפורום זה אוהדי הצלחות.

הטענה היא שנעשו המון טעויות בגזרת הרכש בשנתיים וחצי האחרונות שמאז אנחנו רק הולכים אחורה.

גם אם פרסונלית יש שחקן אחד שטוב יותר או פחות משחקן אחר שהיה בהרכב, כקבוצה נחלשנו.

אז האדים הספיקו לקחת פה טראבל וליגת האלופות כנגד כל הסיכויים, אבל האדים האלו נגמרו העונה. עכשיו תוסיף לזה את העזיבה של זהבי.

יש לנו את כל הסיבות שבעולם להביע חשש. אף אחד לא אומר שג'ורדי כישלון, אבל כן מצפים ממנו לשנות גישה ולשנס מותניים כי לדעתי הוא היה די שאנן וחשב שכל עוד יש לו את ערן הוא עלה על הנוסחא המנצחת.

הביקורת היא על חוסר החיזוק תוך כדי תנועה. אתה יכול ללכת לקיץ הקודם ולקרוא תגובות שלי שמבכות על כך שבמקום לתת לטראבל להיות סיום מתוק לשושלת ולבנות מחדש, נשארנו עם אותו שלד רעוע שבע ומזדקן.

שורה תחתונה, אין לי בעיה שלא תסכים איתי. אני אשמח לדון איתך או עם כל אחד אחר. אבל אתם מביכים עם הניסיון לסתום פה פיות.

נראה לי קצת שוכחים שיש עוד חודשיים וחצי לחלון ההעברות... ג'ורדי כבר אמר שהוא מביא חיזוק שייחזק את הקבוצה וישפר אותה ולא למשחק ספציפי.

יש עוד ככ הרבה זמן עד לסוף החלון, ואם מישהו חושב שג'ורדי לא יביא עוד לפחות 4 שחקנים אז אני מוכן להתערב על כל סכום שהוא כן.

בגלל שאנשים פה עסוקים בלעשות רפרש לאתרי הספורט כל היום, כשהם שוכחים שיש עוד חודשיים וחצי לחלון, ומוציאים פה את התסכול שלהם ומדביקים את האחרים. תתעוררו, אנחנו לא ריאל מדריד ולא יונייטד, שחקנים שהם אשכרה טובים ועם שאיפות, לא יבואו למכבי בתחילת החלון, כי יש בערך 150-200 קבוצות יותר טובות שהם יעדיפו ללכת אליהם. העזיבה של זהבי זו מכה, שרק כשהעונה תרוץ , עם השחקנים החדשים, עם הסגנון החדש, ניתן יהיה לבחון איך מתמודדים אותה. השורה התחתונה היא ששחקנים טובים יעדיפו קבוצות טובות יותר ממכבי וצריך סבלנות, ולסמוך על הצוות שהביא ככ הרבה קבלות.

אף אחד לא היה לצידך אם היינו מנצחים את חיפה בגביע ואת ב"ש בבלומפילד, יתרה על כך היו מגדירים את העונה הזאת כטובה בכל הזמנים.

מאז ומעולם 90% מהקהל וכך גם הפורום זה אוהדי הצלחות.

תאמרו מה שאתם רוצים, תתנו אלפיים סיבות ונסיבות, תגידו אופטימים ופאסימים, שפויים ומשוגעים, מטפטפי רעל או עיוורים חסרי תקנה.. בשורה התחתונה אנחנו חייבים חיזוק, חייבים רענון, חייבים לשחרר 5-6 בינוניים למינהם ויש לי הרגשה שלא נקבל את מה שאנחנו רוצים. למה? כי היו לנו את השנתיים האחרונות כדוגמא.

מה שכן השתנה זו העזיבה של זהבי אז אולי יש סיכוי, אין ניסים יותר, הוא חייב לקבל החלטות על סף המושלמות הקיץ.