Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

בטח טרייד. עטר זה נחמד והכל אבל בלי 2 זרים תותחים מעל הליגה, זה לא יעזור למלא את החלל של המוזהב.

קודם לסיים עם הישראלים , יש תחרות מכיוון ב"ש וחיפה וצריך להיות שם ראשונים.

שדרוג הזרים פחות קריטי כרגע , גם עם החומר הקיים צריך לעבור בקלות את שני הסיבובים הראשונים.

מאמין שמחכים לסוף היורו בנושא הזרים.

גם אם 2 מתוך עטר\אצילי\עזרא יבואו זה לא מספיק.

לבאר שבע שלישייה-רביעייה התקפית הרבה יותר איכותית, ואם עד עכשיו זהבי היה מאזן את זה, אז עכשיו דברים ישתנו.

חייבים זר ואפילו 2 ברמת הוואקמה מינימום לשלישייה הקדמית ( במקום סה ונוסא? ) , שישחררו את מי שצריך לשחרר, חייבים להתחזק בהתקפה בגדול.

שוטה אוהב 4-2-3-1 , זה אומר צריך קשר התקפי, להתאבד על קהת, ויכולה להיות רוטציה נחמדה שם של קהת מיכה ובניון ( אוף ).

ספורט 5 מצטט את שחר:

"עטר נשאר בחיפה. נקודה".

הוא הוסיף: "לא אעביר אותו מחיפה למכבי, אין סיכוי".

סתם הציטוט השני לא אמיתי אבל היה מצחיק לראות את אוהדי חיפה נדלקים ממנו.

שמועות מאוד מבוססות על כך שלגיונר מעניין מאוד סגור במכבי ויצטרף במהלך מחנה האימונים.

חלק יתלהבו, חלק פחות. אני חושב שהוא אדיר.

הצטרפת למחנה המעצבים?

גם אם 2 מתוך עטר\אצילי\עזרא יבואו זה לא מספיק.

לבאר שבע שלישייה-רביעייה התקפית הרבה יותר איכותית, ואם עד עכשיו זהבי היה מאזן את זה, אז עכשיו דברים ישתנו.

חייבים זר ואפילו 2 ברמת הוואקמה מינימום לשלישייה הקדמית ( במקום סה ונוסא? ) , שישחררו את מי שצריך לשחרר, חייבים להתחזק בהתקפה בגדול.

שוטה אוהב 4-2-3-1 , זה אומר צריך קשר התקפי, להתאבד על קהת, ויכולה להיות רוטציה נחמדה שם של קהת מיכה ובניון ( אוף ).

איזה הגזמה עם ההתקפה של ב"ש..

מליקסון , וואקמה , ברדה סהר ובוזגלו.

אם מביאים 2 מעטר/אצילי/עזרא , הם לא נופלים מאף אחד מהרשימה הנ"ל.

טב"ח גם נותן מספרים , אאל"ט לא פחות מוואקמה.

ואני מבין את האכזבה מסה , אבל אין לי ספק שיתרום הרבה בעונה הזאת ואני דווקא רוצה שישאר.

מיכה אומנם לא גולר אבל מבשל מעולה.

מאיפה הגיעה ההזייה שהוא ישחרר את עטר בחינם?

"מכבי תל אביב תוהים מדוע מכבי חיפה מעכבת את השחרור של אלירן עטר. הצהובים נכנסו למו"מ מול החלוץ ולמעשה סיכמו איתו את תנאיו לאחר שהובהר להם כי עטר משוחרר ממכבי חיפה ללא תמורה. כעת ממתינים במכבי תל אביב להתפתחויות כאשר מי שמתווך בין הצדדים הוא סוכנו של עטר, אבי נמני. האחרון שוחח עם אנשי מכבי חיפה הבוקר וביקש להבין מדוע העסקה לא מתקדמת."

ואללה

שמועות מאוד מבוססות על כך שלגיונר מעניין מאוד סגור במכבי ויצטרף במהלך מחנה האימונים.

חלק יתלהבו, חלק פחות. אני חושב שהוא אדיר.

די יא טפילים. או שתדברו פתוח או שתשמרו תבולשיט לעצמכם

ואני מבין את האכזבה מסה , אבל אין לי ספק שיתרום הרבה בעונה הזאת ואני דווקא רוצה שישאר.

סתם תהייה. נגיד אם נביא גם את עטר אצילי וקהת. אז עטר סה אצילי וקהת לא די שווים לעטר פלט מוגרבי ורוקאביצה? כלומר גם החלון ה״חלומי״ בסה״כ ייצר התקפה דומה לזו של חיפה הנוכחית.

רק שיתפתי בשמועה מבוססת מאוד, חשבתי שזה נכון לעשות זאת, כנראה טעיתי. סליחה אם עיצבנתי.

לא שיתפת בכלום כי לא אמרת שזה סולליך

אני מסכים שלא נעים להודות, אבל מליקסון ברדה וואקמה ובוזגלו זה רביעייה מצויינת. לצערי גם יש בינהם כימיה טובה במגרש והם מספקים תכלס.

כרגע יש לך מיכה-סה-טבח, אתה באמת יכול להשוות? ולא, אם עטר או עזרא יבואו על חשבון של מיכה זה לא ישתדרג אותנו ואף יזיק. זרים זה הפתרון לא יעזור כלום, וה"שוק הפורה" שיש זה סתם למראית עין...

סתם תהייה. נגיד אם נביא גם את עטר אצילי וקהת. אז עטר סה אצילי וקהת לא די שווים לעטר פלט מוגרבי ורוקאביצה? כלומר גם החלון ה״חלומי״ בסה״כ ייצר התקפה דומה לזו של חיפה הנוכחית.

אצילי>מוגרבי

את קהת אי אפשר להשוות לרוקאביצה, את טבח אפשר להשוות.

רק שיתפתי בשמועה מבוססת מאוד, חשבתי שזה נכון לעשות זאת, כנראה טעיתי. סליחה אם עיצבנתי.

או שתרשום את פרטי השמועה או שאל תרשום כלום, בשביל מה הטיזינג חסר הטעם הזה.

אצילי>מוגרבי

את קהת אי אפשר להשוות לרוקאביצה, את טבח אפשר להשוות.

אולי, יש כאלה שיחשבו אחרת. העניין שאין פה פער רציני, עונה קצת טובה לפה או לשם והסימן משתנה.

וכמו שאצילי עדיף במעט, אז לטעמי פלט>סה בהרבה.. למעט העונה שבין ב״ש לחיפה, כבש המון בכל קבוצה בה שיחק לעומת סה.

רוצה לומר שאלו לא הישראלים שיפתחו את הפער המקצועי ביננו לבין ב״ש וחיפה. לפחות לא הישראלים המקומיים.

איך ברנבאום הזה לא בא אלינו בגלל שהוא עולה 2 מליון דולר / יורו ( לא זוכר ) למרות רקורד מעולה ובסוף מכבי חיפה במו"מ איתו.

אין להם כסף לשניצל בבגט ברמות האלו.

אולי, יש כאלה שיחשבו אחרת. העניין שאין פה פער רציני, עונה קצת טובה לפה או לשם והסימן משתנה.

וכמו שאצילי עדיף במעט, אז לטעמי פלט>סה בהרבה.. למעט העונה שבין ב״ש לחיפה, כבש המון בכל קבוצה בה שיחק לעומת סה.

רוצה לומר שאלו לא הישראלים שיפתחו את הפער המקצועי ביננו לבין ב״ש וחיפה. לפחות לא הישראלים המקומיים.

מסכים איתך שפלט חלוץ יותר טוב מסה. אבל זה פחות מעניין אותי חיפה לא מדאיגים אותי בכלל.

מבחינתי זה הרכב האידאלי לעונה הבאה:

ראייקו

אמבולה טיבי איגור דסה

אלברמן

האריס זר אכזר

טבח זר אצילי.

ספסל: ליפשיץ,בן הרוש, פרץ , בניון, מיכה,שוינפלד,קהת.

יש מספיק כסף כדי לעשות את השינויים האלה.

אני מסכים שלא נעים להודות, אבל מליקסון ברדה וואקמה ובוזגלו זה רביעייה מצויינת. לצערי גם יש בינהם כימיה טובה במגרש והם מספקים תכלס.

כרגע יש לך מיכה-סה-טבח, אתה באמת יכול להשוות? ולא, אם עטר או עזרא יבואו על חשבון של מיכה זה לא ישתדרג אותנו ואף יזיק. זרים זה הפתרון לא יעזור כלום, וה"שוק הפורה" שיש זה סתם למראית עין...

בוא נסתכל מהבחינה של "מספקים תכל'ס":

1) טב"ח/וואקמה- 10 גולים 5 בישולים / 11 גולים 5 בישולים.

ככה שעם כל המציצה לוואקמה שהולכת פה בפורום , יש לך ישראלי שמספק אותם מספרים.

2) מיכה/בוזגלו- 3 גולים 10 בישולים / 6 גולים 7 בישולים.

פה זה שקול לחלוטין.

3) אצילי/מליקסון- 7 גולים 9 בישולים / 7 גולים 13 בישולים

למליקסון היו פציעות , לאצילי היו את הבעיות עם טביב והוא לא שיחק כמעט כל הפלייאוף.

אצילי גם שיחק בבית"ר , במכבי הוא יוכל לתת מספרים עוד יותר טובים

עדיין צריך להכניס את ברדה , העונה זהבי עשה את ההבדל בנושא הזה.

אבל אני חושב שעטר במידה ויגיע כן ייתן את ה 10 גולים שלו פה , ותאמין או לא , גם סה שלשפוט אותו אחרי חצי השנה הזאת זה פשוט לא פייר בעליל אבל הרי צריך לקבור פה שחקנים.

מי הסוכן של אצילי? בינתיים נמני מפעיל לחץ דרך טוכמן על חיפה, מדווח שמכבי סיכמו עם עטר וממתינים לשחרור שלו. קהת/גולסה(על חשבון נוסא), אצילי, עטר וקשר/חלוץ זר תותח אכזר ב4 מיליון במשבצת של זהבי(?) ויהיה פה חלק קדמי שיש על מה לעבוד.