Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

פורום מדינת היהודים וחברים של אזולאי

איך בסוף הוא פותח לעזאזל

בזמנו זהבי אמר שאסור להאמין לתקשורת כי רצות מלא חארטות, מעניין מה נכון ומה לא נכון לגבי אזולאי.

בזמנו זהבי אמר שאסור להאמין לתקשורת כי רצות מלא חארטות, מעניין מה נכון ומה לא נכון לגבי אזולאי.

אם לא נכון שיתייצב ויאמר שהכל חרטא.

אהלן.

אני חושב שדי מאסתי, והתגובה מגוחכת ככל שתהיה-אבל המחליפים שלנו רעים. רעים.

יש המון מקום להבנה, יש המון רצון לדעת שמכבי רוצה לבצע את הבחירות הנכונות-אבל די.

פשוט לא מובן.

למה מחכים לעזאזל?!

אהלן.

יש המון מקום להבנה, יש המון רצון לדעת שמכבי רוצה לבצע את הבחירות הנכונות-אבל די.

פשוט לא מובן.

למה מחכים לעזאזל?!

יש בעיות משמעותיות בסגל.

אהלן.

פשוט לא מובן.

למה מחכים לעזאזל?!

חביב גרוע? בן חיים, בן הרוש ושפונגין רעים? שלושתם היו בנבחרת עד לפני שנה +- איך אפשר להגיד שהם מחליפים רעים?! (מודה שלא צפיתי במשחק היום, אבל לטעמי הוא לא מדד)

גולסה גרוע? לפי מה שראיתי פה בפורום דווקא דיי מבסוטים עליו.

וואלק ניראלי הבעיה זה המאמן, בוא נפטר אותו!

חביב גרוע? בן חיים, בן הרוש ושפונגין רעים? שלושתם היו בנבחרת עד לפני שנה +- איך אפשר להגיד שהם מחליפים רעים?! (מודה שלא צפיתי במשחק היום, אבל לטעמי הוא לא מדד)

אני חושב שנחזור להתעלמות ידידותית, קשה לנהל שיח עם דמגוג.

סה"כ הסגל טוב, אבל יש לנו יותר מדי שומן עודף בסגל, אם זה שחקנים שלא ברמה, לא השתלבו או לא מעוניינים ללבוש את החולצה הצהובה.

טב"ח (הבלם), עדן, סה, שלומי, מקווה מאוד שלפחות 2 מהרשימה הזאת יעזבו כבר בחלון הנוכחי.

זה לא דבר בריא לחדר הלבשה.

חביב גרוע אחי..

יכול להיות שיום יבוא והוא ישתפר או יקבל ביטחון אבל בנקודת הזמן הנוכחית הוא פשוט גרוע!

שפונגין כבר המון שנים לא שחקן נבחרת, וכמחליף הוא לא נורא לדעתי.

בן חיים כבר המון המון זמן מעבר לשיא...

בן הרוש פשוט לא מגן.

תוסיף להם את בן בסט/אזולאי/סה שכל דקה שהם פה זה בושה.

אהלן.

פשוט לא מובן.

למה מחכים לעזאזל?!

התשובה בשאלה

כסף

טבח היה נראה היום כאילו הוא יודע שיבוא עוד בלם במקומו.

טבח נראה היום כמו שהוא נראה בכל השנה וחודשיים שלו אצלנו... פשוט בלם שפספס את המומנט הנכון לפרוש

שמע אחי. אני מגדולי מגני השחקנים פה.

אבל כן, כל מי שרשמת היה חלש ובכללי חלש בזמן שבמכבי.

לא הייתי ממהר לקטול את חביב למרות המשחק ומגולסה לא הספקתי להתרשם, אבל כן, לשאר אין מקום פה.

יש מישהו שראה היום את המשחק וחושב מי שאזולאי שווה יותר מ 450 אלף יורו?!

לא, אבל בוא נהיה הוגנים. הקבוצה עשתה הכל כדי שהוא לא יכנס לכושר...

ממליץ לך לקרוא את הנושא משחק, אחד הגדולים שהיו פה אי פעם, כמה צחקתי...

ולגבי השוער, לא ספציפית לאוחיון, במכבי לא יוכל לשחק אף פעם שוער מהנוער .( אלא אם כן גודל פה חייזר כמו ראיקו, מה שלא יקרה )

אני חושב שנחזור להתעלמות ידידותית, קשה לנהל שיח עם דמגוג.

בי מותק לילה טוב

חביב גרוע אחי..

יכול להיות שיום יבוא והוא ישתפר או יקבל ביטחון אבל בנקודת הזמן הנוכחית הוא פשוט גרוע!

שפונגין כבר המון שנים לא שחקן נבחרת, וכמחליף הוא לא נורא לדעתי.

בן חיים כבר המון המון זמן מעבר לשיא...

בן הרוש פשוט לא מגן.

תוסיף להם את בן בסט/אזולאי/סה שכל דקה שהם פה זה בושה.

שוב לא ראיתי את המשחק היום, ומבחינתי המדד הוא ארוך טווח, ולכן:

חביב שוער מעולה אבל כמו כל שוער הוא צריך להכיר את השותפים שלו להגנה, וברגע שאין לו בטחון זה משפיע מאד.

טבח הבלם אמנם לא טוב כמו שהיה באנגליה, אבל אני עדיין מחזיק ממנו בלם מעולה (במיוחד למשימות מיוחדות) ואני ממש לא מופתע שלא היה לו כוח להזיע היום, במשחקים קריטים הוא מעולה.

לגבי שפונגין אנחנו באותה דעה.

לגבי בן הרוש אני מקווה שהוא יהיה מחליף, ולדעתי בתור מחליף הוא ממש סבבה לליגת העל, בכל קבוצה אחרת חוץ מב"ש הוא שחקן הרכב, וכך גם בנבחרת. להגיד שהוא לא מספיק אפילו בתור מחליף זה קצת לא פרופורציונאלי ביחס לליגה.

סה"כ אני אומר שלא צריך להתרגש מהפסד בגביע הטוטו, מהמשחקים באירופה עד כה עברו בשלום, יחד עם זאת הגיע בלם טוב+ לסגל שידחק את בן חיים להיות בלם 3/4, אמור להגיע מגן שמאלי זר (אמן), הגיע גולסה שמשחק טוב מאוד, הגיע סקאריונה, הגיע בניון שנותן תפוקה מעולה ומראה בגרות חיובית ויגיע עוד חלוץ. חוץ מזה יש את אצילי ועאבד, כאשר לפחות אחד מהם יגיע להערכתי.

מכבי מתחזקת השנה, השאלה היחידה היא האם השקט שאיפיין את הארבע שנים האחרונות ישמר, חוששני שלא והסיבה לכך לא תהיה יוסי בניון, משום מה אני חושש יותר ממחנות, לחצים ועצבים ביציעים.

להגיד על ילד מנופח(לא אוהב את ההתנהגות הנצנצנית שלו) בן 18 ששיחק 2 וחצי משחקים, שהוא שוער מעולה זה קצת מוגם, בוא נחכה עוד כמה שנים, בינתיים לא ראיתי ממנו משהו מיוחד, ההפך.

בן הרוש, בן חיים, סה, אזולאי, שפונכין ובן בסט אני לא מצפה מהם לכלום, חלקם בדרך החוצה, חלקם מושפלים, חלקם ללא בטחון...זה היכולת הנוכחית ואין מה לצפות למעבר כרגע.

דבר שלישי אצילי ועאבד זה 2 רמות שונות, אם אפשר היה להגיד עאבד ליג עצילי, עאבד כבר היה נוחת כאן.

שמע אחי. אני מגדולי מגני השחקנים פה.

אבל כן, כל מי שרשמת היה חלש ובכללי חלש בזמן שבמכבי.

לא הייתי ממהר לקטול את חביב למרות המשחק ומגולסה לא הספקתי להתרשם, אבל כן, לשאר אין מקום פה.

עמיתי איפה הימים שפשוט התעסקנו בעידוד ותפאורות במקום להביע דעות והערכות חסרות היגיון :)

לא הייתי ממהר להספיד את שחקני הספסל שלנו, במיוחד לא אחרי גביע הטוטו. סה"כ 90% מהפורום פה רצה שאיינבינדר יעוף ואותם 90% היום לא מבינים איך הוא לא שחקן סגל אצלנו.

בגדול כל האוננות על הפרצים וכאלה (כאלה="תביאו לי את יונתן כהן, שון וחוזז לסגל הם שווים בו מקום"), ואז אחרי שבועיים לרשום שצריך לשלוח את אותם שחקנים להשאלה קצת מגוחכת בעיניי. אני מעדיף להיות דיי פסיבי בתחום המקצועי הזה ולהשאיר לאנשי המקצוע להמשיך להצליח כמו שעשו ב4 שנים האחרונות. אני טוב בלעודד :) .

להגיד על ילד מנופח(לא אוהב את ההתנהגות הנצנצנית שלו) בן 18 ששיחק 2 וחצי משחקים, שהוא שוער מעולה זה קצת מוגם, בוא נחכה עוד כמה שנים, בינתיים לא ראיתי ממנו משהו מיוחד, ההפך.

בן הרוש, בן חיים, סה, אזולאי, שפונכין ובן בסט אני לא מצפה מהם לכלום, חלקם בדרך החוצה, חלקם מושפלים, חלקם ללא בטחון...זה היכולת הנוכחית ואין מה לצפות למעבר כרגע.

דבר שלישי אצילי ועאבד זה 2 רמות שונות, אם אפשר היה להגיד עאבד ליג עצילי, עאבד כבר היה נוחת כאן.

ממליץ לך לצפות במשחקי ליגת האלופות של קבוצת הנוער מהשנה האחרונה, היה שם ממש טוב.