Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

א. עיקר ההודעה שלי מתייחס לכך שקהת בחר בחיפה ולא בנו (מזכיר את מקרה גולסה), תתייחס לזה בבקשה.

ב. בנושא השכר לדעתי דווקא לא תהיה ברירה ואם תרצה "לגנוב" אותו לחיפה תצטרך לשכנע אותו בעזרת משכורת גבוהה ב100-150 יותר מחיפה

בין אם היתה הצעה הקיץ ובין אם לא - בוודאי לא נאבקו עליו.

מצחיק אותי שפתאום כולם אומרים - טוב, אם קהת לא רוצה אז מן הסתם אין טעם להציע. ג'ורדי רדף אחרי ורמוט, דמארי, חמד ואחרים בלי סוף, גם כשאמרו לו "לא" חד משמעי. חלקם גם השתכנעו. אז פתאום קהת אומר לו "לא" והוא מוותר?

לא שונא אותו, חושב שהוא שחקן סביר לא שווה את הסכומים שהוא דורש ובטח לא סכום המכירה של מיליון יורו, הבן אדם מפחד מתחרות על ההרכב ומחפש את החיים הקלים.

דרך אגב כנראה שהוא יצא לאירופה רק בגלל שבעונה שעברה לא קיבל הבטחה ממכבי או חיפה שהוא יהיה שחקן מפתח, קשה לי להבין למה הוא עוזב אחרי עונה אחת את וינה עם הוא נתן עונה סבירה שם, אולי הוא הבין שהוא יצטרך להיאבק על מקום בהרכב.

מפחד מתחרות?

כל כך מפחד שהוא הסכים לרדת לליגה השניה, רק כדי לשחק?

אפשר להתווכח מה עדיף לשחקן צעיר - לשבת על הספסל בקבוצה גדולה או ללכת לשחק בכל מחיר, גם בקבוצה קטנה וגם בליגה השניה. בכל מקרה, ההשוואה לדור מיכה איננה במקום. ההייפ סביב מיכה היה הרבה יותר גדול מהרגע הראשון שלו בבוגרים. אולי כי זה התחיל עם שער באותו משחק. בשורה התחתונה איבדנו את קהת ודאבור, כי לא נתנו להם לשחק מספיק.

מפחד מתחרות?

אפשר להתווכח מה עדיף לשחקן צעיר - לשבת על הספסל בקבוצה גדולה או ללכת לשחק בכל מחיר, גם בקבוצה קטנה וגם בליגה השניה. בכל מקרה, ההשוואה לדור מיכה איננה במקום. ההייפ סביב מיכה היה הרבה יותר גדול מהרגע הראשון שלו בבוגרים. אולי כי זה התחיל עם שער באותו משחק. בשורה התחתונה איבדנו את קהת ודאבור, כי לא נתנו להם לשחק מספיק.

זה בדיוק העניין - מה שהכי חשוב לו זה לשחק כדורגל בהרכב הפותח. זה לא דבר רע, ואפשר להעריך אותו על זה.

אבל במכבי הוא לא יקבל את זה, אז אני לא מבין למה אתם לא פשוט ממשיכים הלאה?

לדבר על זה שסקאריונה לא יהיה פה עוד שנתיים (ואם יאריך חוזה?) זה טוב ויפה, אבל מה תעשה בשנתיים הללו? קהת כאמור לא יבוא כדי לשבת על הספסל, ולשים אותו מאחור זה לא יעיל ועדיף שם שחקנים אחרים שיהיו פשוט טובים יותר.

זה בדיוק העניין - מה שהכי חשוב לו זה לשחק כדורגל בהרכב הפותח. זה לא דבר רע, ואפשר להעריך אותו על זה.

אבל במכבי הוא לא יקבל את זה, אז אני לא מבין למה אתם לא פשוט ממשיכים הלאה?

לדבר על זה שסקאריונה לא יהיה פה עוד שנתיים (ואם יאריך חוזה?) זה טוב ויפה, אבל מה תעשה בשנתיים הללו? קהת כאמור לא יבוא כדי לשבת על הספסל, ולשים אותו מאחור זה לא יעיל ועדיף שם שחקנים אחרים שיהיו פשוט טובים יותר.

אומרים פה שבוודאות היתה לקהת הצעה ממכבי בקיץ האחרון.

במידה והוא אמר לא, אני שמח מאוד שמכבי התקדמו מהר הלאה והלכו לאופציה של סקאריונה. לא היה שום טעם לחכות לקהת בטח אחרי העזיבה של זהבי.

באותה מידה שקהת חוזר עכשיו לארץ, הוא יכל להמשיך באוסטריה ואז היינו נשארים עם הזין ביד (כמו שקורה לנו בלא מעט חלונות).

אומרים פה שבוודאות היתה לקהת הצעה ממכבי בקיץ האחרון.

במידה והוא אמר לא, אני שמח מאוד שמכבי התקדמו מהר הלאה והלכו לאופציה של סקאריונה. לא היה שום טעם לחכות לקהת בטח אחרי העזיבה של זהבי.

באותה מידה שקהת חוזר עכשיו לארץ, הוא יכל להמשיך באוסטריה ואז היינו נשארים עם הזין ביד (כמו שקורה לנו בלא מעט חלונות).

בדיוק. זה כמו שיחכו עכשיו לחמד עד סוף החלון.

שחקן אמר לא/הסאגה נמרחת שבועות? תתקדם.

צד אחד חיובי בטוח יהיה אם קהת יחתום בחיפה.

כל הדיונים עליו ייעלמו, והוא כבר לא יהיה מועמד כמו שהיה בשנתיים האחרונות.

בכלל, קיץ הבא אני חושב שבקושי יהיו שחקנים ישראלים טובים להביא, ולכן נראה בין היתר הרבה שחקנים חוזרים מהשאלות כמו גולדברג, צ'יבוטה כישראלי ואולי עוד.

בכלל, קיץ הבא אני חושב שבקושי יהיו שחקנים ישראלים טובים להביא, ולכן נראה בין היתר הרבה שחקנים חוזרים מהשאלות כמו גולדברג, צ'יבוטה כישראלי ואולי עוד.

ואתה מרוצה מזה?

זה מאוד יגביל את היכולת שלנו להתקדם.

ואתה מרוצה מזה?

זה מאוד יגביל את היכולת שלנו להתקדם.

אני מרוצה, כי בעיניי יש להם מקום בסגל שלנו חד משמעית.

שון גולדברג צריך להיות המגן השמאלי המחליף למגן זר, וצ'יבוטה כישראלי הוא שחקן שבהחלט יש לנו מקום בשבילו בסגל. אל תשכח גם שאולי בניון יפרוש.

אני גם אגיד לך יותר מזה, ברק יצחקי בסוף העונה מסיים חוזה ואולי לא יציעו לו אחד חדש. יונתן כהן (אם יראה התקדמות העונה בבני יהודה) יכול להתאים למשבצת שלו (חלוץ שלישי).

וחוץ מזה, אם אין אופציות ישראליות בחוץ אז מה עדיף? להתפשר על שחקנים ישראלים בינוניים כמו אחמד עאבד ועוז ראלי או לתת דקות לשחקנים צעירים שגדלו אצלנו ולא פחות טובים מהם?

רגע. לא הבנתי. תורג'י לא היה פעם המקור לרכש? כשהיה מפציע עם רמז ובאותו היום היה חותם שחקן? או שאני מתבלבל

אתה מתבלבל, זה היה סוייר

בין אם היתה הצעה הקיץ ובין אם לא - בוודאי לא נאבקו עליו.

מצחיק אותי שפתאום כולם אומרים - טוב, אם קהת לא רוצה אז מן הסתם אין טעם להציע. ג'ורדי רדף אחרי ורמוט, דמארי, חמד ואחרים בלי סוף, גם כשאמרו לו "לא" חד משמעי. חלקם גם השתכנעו. אז פתאום קהת אומר לו "לא" והוא מוותר?

מפחד מתחרות?

לדאבור לא נתנו מספיק לשחק? הוא שיחק לא מעט לפני שעבר לשוויץ

אזולאי חוצפן. "מקורבים לאזולאי: שלומי לא יעבור לקבוצה קטנה ולא היינו מציעים למבי לבנות על זה".

מי הוא לעזאזל הפישר הקטן הזה?! מה נראה לו?! אם הוא יסרב לעבור לאן שמכבי תגיד לו לעבור,

הלוואי וייבשו אותו שנתיים ביציע.

וואלה ספורט:

הסיבה העיקרית לאי שחרור בן בסט אזולאי: טרייד אפשרי על אצילי

במכבי תל אביב מחכים להחלטת הבורר בנוגע לקשר בית"ר, ומוכנים להציע לטביב טרייד שכולל כסף ושחקנים. מקורבים לטביב ואזולאי כבר החלו לבדוק את אפשרות חזרתו, ללא קשר לאצילי

תגיות:

שלומי אזולאי

עדן בן בסט

אופיר סער ועמית גולדשטיין

יום ראשון, 07 באוגוסט 2016, 13:3

.

במכבי תל אביב החליטו לשחרר את עדן בן בסט ושלומי אזולאי לפני מספר שבועות. אזולאי כבר סיכם במכבי חיפה, בן בסט סיכם בקרית שמונה, אך משום מה הצהובים עוצרים את המעבר. עד עתה הדחייה נעשתה על ידי טענות כאלה ואחרות כמו כעס על מכבי חיפה או העובדה שמכבי ת"א עדיין לא מצאה חלוץ, על אף סיכום כספי גם עם הקבוצות שאמורות לקלוט אותן.

בימים האחרונים התבררה אולי הסיבה העיקרית לכך שמכבי תל אביב ממתינה עם שיחרור השניים, והיא קשורה בכלל לבית"ר ירושלים ועומר אצילי. במכבי מעריכים כי לא ייקבע תג מחיר עבור עומר אצילי בבוררות, והם מתכוונים להיכנס מיידית למו"מ מול בית"ר כאשר הם מוכנים לשלם מעל 2 מיליון יורו עבור הקשר.

בקרית שלום יודעים שבית"ר לא תמכור את אצילי אך ורק תמורת כסף ומודעים לכך כי בית"ר מחפשת לצרף שני שחקנים, אחד זה קשר 50:50 התקפי במקומו של אריק סאבו שמסרב להגיע, ובנוסף שחקן התקפה. יתרה מכך, מעבר לשיחות של אנשי בית"ר עם עדן בן בסט לאחרונה, מתברר כי גם עם אזולאי נוצר קשר דרך גורמים המקורבים לשחקן ולטביב, כאשר אופציית חזרתו שוב עלתה על הפרק ושני הצדדים הגיבו בחיוב לרעיון.

השלב הבא בסאגה יהיה לאחר החלטת הבורר בנוגע לאצילי. בהנחה שלא ייקבע תג מחיר, מכבי תל אביב תעשה הכל בכדי לצרף את הקשר כאשר בן בסט ואזולאי עשויים להיות חלק מהטרייד שיוצע לבית"ר במסגרת העסקה. אגב, אותם גורמים המקורבים לטביב ואזולאי בדקו גם את אפשרות חזרתו ללא קשר לטרייד על אצילי, היות ומכבי תל אביב מעדיפה שלא להעבירו למכבי חיפה.

וואלה ספורט: הסיבה העיקרית לאי שחרור בן בסט אזולאי: טרייד אפשרי על אצילי במכבי תל אביב מחכים להחלטת הבורר בנוגע לקשר בית"ר, ומוכנים להציע לטביב טרייד שכולל כסף ושחקנים. מקורבים לטביב ואזולאי כבר החלו לבדוק את אפשרות חזרתו, ללא קשר לאצילי תגיות:

אופיר סער ועמית גולדשטיין יום ראשון, 07 באוגוסט 2016, 13:3
.

במכבי תל אביב החליטו לשחרר את עדן בן בסט ושלומי אזולאי לפני מספר שבועות. אזולאי כבר סיכם במכבי חיפה, בן בסט סיכם בקרית שמונה, אך משום מה הצהובים עוצרים את המעבר. עד עתה הדחייה נעשתה על ידי טענות כאלה ואחרות כמו כעס על מכבי חיפה או העובדה שמכבי ת"א עדיין לא מצאה חלוץ, על אף סיכום כספי גם עם הקבוצות שאמורות לקלוט אותן.

בימים האחרונים התבררה אולי הסיבה העיקרית לכך שמכבי תל אביב ממתינה עם שיחרור השניים, והיא קשורה בכלל לבית"ר ירושלים ועומר אצילי. במכבי מעריכים כי לא ייקבע תג מחיר עבור עומר אצילי בבוררות, והם מתכוונים להיכנס מיידית למו"מ מול בית"ר כאשר הם מוכנים לשלם מעל 2 מיליון יורו עבור הקשר.

בקרית שלום יודעים שבית"ר לא תמכור את אצילי אך ורק תמורת כסף ומודעים לכך כי בית"ר מחפשת לצרף שני שחקנים, אחד זה קשר 50:50 התקפי במקומו של אריק סאבו שמסרב להגיע, ובנוסף שחקן התקפה. יתרה מכך, מעבר לשיחות של אנשי בית"ר עם עדן בן בסט לאחרונה, מתברר כי גם עם אזולאי נוצר קשר דרך גורמים המקורבים לשחקן ולטביב, כאשר אופציית חזרתו שוב עלתה על הפרק ושני הצדדים הגיבו בחיוב לרעיון.

השלב הבא בסאגה יהיה לאחר החלטת הבורר בנוגע לאצילי. בהנחה שלא ייקבע תג מחיר, מכבי תל אביב תעשה הכל בכדי לצרף את הקשר כאשר בן בסט ואזולאי עשויים להיות חלק מהטרייד שיוצע לבית"ר במסגרת העסקה. אגב, אותם גורמים המקורבים לטביב ואזולאי בדקו גם את אפשרות חזרתו ללא קשר לטרייד על אצילי, היות ומכבי תל אביב מעדיפה שלא להעבירו למכבי חיפה.

הלוואי. נשמע כמו win win .

למרות שאם ב"ש מעפילה לצ'מפיונס, כסף וטרייד על בוזגלו יתאים יותר לשני הצדדים.

לא רלוונטי אם זו האמת מבחינת שני הצדדים או לא, זה מעודד בכל מקרה. הרי מישהו ביקש את הכתבה הזו.. אם זו בית"ר, זה מראה שהיא מוכנה לעסקה כלשהי. אם זה מאיתנו, זה מראה שאנחנו רוצים את אצילי על אמת.

תמיד יש מצב שזו סתם המצאה של הכתב או אינטרס של הסוכן, אבל זה מריח כמו משהו שהודלף ע"י אחת הקבוצות (#שכנועעצמי).

וואלה זה לא ספורט1, הם אמינים יחסית. כנראה שיש דיבורים, יחד עם זטת עד שאצילי לא יביע הסכמה לרדת מעץ ה"רק אירופה" שלו, זה סתם דיבורים.

נראה לכם שהם ישחררו את אצילי תמורת אזולאי ובן בסט?

הםא לא עד כדאי כך טיפשים

הם רוצים עליו לפחות 5 מליון יורו בלי קשר לבוררות שלו

אם אצילי יקבל מחיר טוב שזה מליון וחצי או 2 בבבורות בית"ר תרצה את כל הכסף