Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

לא מאמין לזה, אין לו מקום להיות על הספסל במשחק אימון בגביע השוקו ?

* לבן בסט הבהירו שעד שלא יגיע חלוץ הוא לא משוחרר, לאזולאי אמרו תביא קבוצה עם הצעה ותלך.

יאללה שיהיה מה שיהיה איתו, אם ניתקע עם החוזה שלו והוא ישב ביציע או שיעבור לשם, זאת בחירה של מכבי.

במקום מי שישב על הספסל או ישחק?

יש במכבי כל כך הרבה קשרים, וכל אחד מהם טוב משלומי אזולאי. גם פטר בוס עשה לו דווקא והעדיף את אליאל פרץ לפניו? אני חושב שלא.

לדעתי כל מי שמשחק או אפילו נמצא בסגל לפניו, מקבל את זה בזכות ולא כי עושים לשלומי אזולאי דווקא.

לאו דווקא אליך, אבל מעניין אותי איזה אינטרס סמוי יש לכל תומכי שלומי אזולאי כאן בפורום. כי מקצועית, זה בטוח לא.

יש במכבי כל כך הרבה קשרים, וכל אחד מהם טוב משלומי אזולאי. גם פטר בוס עשה לו דווקא והעדיף את אליאל פרץ לפניו? אני חושב שלא.

לדעתי כל מי שמשחק או אפילו נמצא בסגל לפניו, מקבל את זה בזכות ולא כי עושים לשלומי אזולאי דווקא.

לאו דווקא אליך, אבל מעניין אותי איזה אינטרס סמוי יש לכל תומכי שלומי אזולאי כאן בפורום. כי מקצועית, זה בטוח לא.

תודה.

לא להלביש אותו בטוטו זה הטיעון שלו למושפל? מישהו חייב לו משהו? כל משחק בכל מסגרת יש שחקני סגל שכן בונים עליהם - בחוץ

דיי טיפש

שלא לדבר שהוא מתאמן עם כולם ומקבל משכורת והכל טוב

כולם פה בטוחים שקהת ירוויח 500 אלף. אני מהמר שבסוף יגידו שמרוויח 300. אולי אולי 350, אם בש וחיפה יצאו למלחמת מחירים.

בדיוק כמו שעל גולסה דיברו על 400 אלף, ובסוף הוא מרוויח 250

כולם פה בטוחים שקהת ירוויח 500 אלף. אני מהמר שבסוף יגידו שמרוויח 300. אולי אולי 350, אם בש וחיפה יצאו למלחמת מחירים.

בדיוק כמו שעל גולסה דיברו על 400 אלף, ובסוף הוא מרוויח 250

מידיעה אלו הסכומים שגם דרש ממכבי, ניפחו כאן את השטות הזו מכל פרופורציה.

לא מבין את העליהום שנוצר, הוא שחקן בית, הוא שחקן טוב לעתיד ולהווה, שווה לעשות עבורו ויתורים.

חבל יהיה לאבד אותו, כנראה עד סיום הקריירה.

מידיעה אלו הסכומים שגם דרש ממכבי, ניפחו כאן את השטות הזו מכל פרופורציה.

לא מבין את העליהום שנוצר, הוא שחקן בית, הוא שחקן טוב לעתיד ולהווה, שווה לעשות עבורו ויתורים.

חבל יהיה לאבד אותו, כנראה עד סיום הקריירה.

דרש מתי? בחלון הזה? אם כן, זה בעצם אומר שהוא רצה לחזור ומכבי ויתרו עליו?

חלונות קודמים, כולל ינואר האחרון.

למה סירב למכבי הקיץ ?

פתאום כן רוצה לחזור אבל לקבוצות אחרות ?

אשמח שהוא יבוא אבל נראה שיש לו בטן מלאה מהעבר על מכבי

לדעתי זה עניין של טיימינג.

בתחילת הקיץ, כשפנינו אליו, עוד רצה להישאר ולהלחם על המקום שלו. עכשיו הוא הפנים שהקבוצה שלו מנסה להיפטר ממנו אבל מכבי כבר החתימה את גולסה וסקריונה.

לא ברור מה הולך השנה בגזרת הישראלים הבכירים מה שפעם ג'ורדי דגל בזה וכל שנה קיבלת ישראלי בכיר אחר (גם אם זה לא הסתדר בסוף כמו עם בן בסט וורמוט) פתאום לא מביאים אך ישראלי בכיר שיהיה משמעותי להרכב

די נו. אתם אמיתיים? ההחתמה של סקאריונה סתמה את הגולל על הבאת קהת.

קהת לא שיחק באגף בחיים שלו והוא לא יכול לשחק באגף (אפילו כחלוץ הוא יהיה עדיף מאשר באגף).

קהת משחק בדיוק על המשבצת של הקהת הקדמי, ואולי במערכים מסוימים יכולים לשחק כקשר מרכזי 50:50 (עם סימן שאלה רציני על ההגנה, בעיקר באירופה).

אצילי זה באמת שחקן שיכול לעזור לנו בעמדה שאנחנו לא מספיק עמוקים בה (אני עדיין לא בטוח אם הוא פותח אצלנו לפני מיכה וטב"ח, כי הוא דומה מדי בסגנון המשחק למיכה, ומיכה עדיף עליו).

לכן, חיזרו אחריי חרמני רכש נואשים ועיוורים של הפורום - מגן שמאלי וחלוץ. שוב - מגן שמאלי וחלוץ. יותר חזק - מגן שמאלי וחלוץ. לא שמעתי - מגן שמאלי וחלוץ. פעם אחרונה ודי - מגן שמאלי וחלוץ.

*למען הסר ספק, יואב זיו הוא לא מגן שמאלי.

אבל הוא כן חלוץ ?