Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

המכתב? זו הבעיה.

הוא נלחם על הקריירה שלו ומבחינתו זה סופר לגיטימי.

הרבה אחרים במצבו היו עושים מהלכים קצת יותר קיצוניים ממכתב מסכן.

יפה מאוד כמות הסינגורים שיש לאזולאי פה, עוד רגע שהוא עוזב הוא ישים זין על כולכם.

זכותה של מכבי לבקש עליו כמה שבא לה, לא טוב לו? שילך לבוררות כמו אצילי.

ברור שאיבדה מערכה, כמו רוב הרכישות של ג'ורדי, אבל אני לא מבקש עליו מיליון יורו, רק שישב בשקט וייתן למכבי לנהל את המו"מ,

בלי להתבכיין לתקשורת בשביל ללחוץ על מכבי לוותר על מאה אלף דולר. זה הכל.

זה נמני נו, זה השטנץ שלו. ככה הוא מנהל את המשחק. אם כבר יש טענות ואני מבין אותך לגמרי אז תכוון אותם לכתובת הנכונה.

אין מה לרחם על אזולאי. שילמו עליו מחיר עצום,מקבל את התנאים הכי טובים בארץ,ומקבל אחלה של משכורת.

אם כלכך לחוץ לו לעבור לחיפה והוא טוען שהוא "מושפל" אז שיוסיף את הכסף שחסר להעברה מהכיס הפרטי שלו.

סאגת אזולאי זה מ אחד גדול.

אבל אם קהת חותם בחיפה... מקווה שזאת לא תהיה בכייה לדורות.

לא אמרנו שהזרים בינוניים כי רוצים קודם את הישראלים הכי טובים אצלנו?

יפה מאוד כמות הסינגורים שיש לאזולאי פה, עוד רגע שהוא עוזב הוא ישים זין על כולכם.

זכותה של מכבי לבקש עליו כמה שבא לה, לא טוב לו? שילך לבוררות כמו אצילי.

ילך לבוררות ואז? זה יקח חודשיים לפחות ואז אתה חושב שתקבל יותר? שחיפה תחכה?

אישית אני אשמח אם הוא בכלל ישאר פה, לדעתי יש לו מקום אבל זה כבר לא רלוונטי מה שכן הוא בטוח לא שם עליך זין כל עוד רצית אותו.

תכלס זה הכי נכון, קהת לחיפה זה הסיפור הגדול פה. נראה שמכבי ויתרה על הצד בעניין וזה ממש מבאס.

קהת אוברייטד הכי גדול שיש, שחקן חסר אופי שלא מצליח לשרוד מעל עונה בקבוצה.

ילך לבוררות ואז? זה יקח חודשיים לפחות ואז אתה חושב שתקבל יותר? שחיפה תחכה?

אישית אני אשמח אם הוא בכלל ישאר פה, לדעתי יש לו מקום אבל זה כבר לא רלוונטי מה שכן הוא בטוח לא שם עליך זין כל עוד רצית אותו.

זה לא מעניין אותי אם נקבל או כמה נקבל, אם חיפה תחכה או מה השחקן רוצה, הוא לא משפחה שלי ולא אכפת לי ממנו. מכבי כנראה לא רוצים אותו וזכותם לבקש כמה שבא להם, זה לא בית תמחוי פה ואף אחד לא מתחשב במכבי שהיא רוצה שחקן מסוים.

לא מרחם עליו ועל החראטות שלו ושל חיפה שבשביל לחסוך כסף מתנהגים בצורה מסריחה.

אני אומר תסתכל על הלונג ראן, עזוב רגע 100 אלף בצד אתה מביא שחקן ואז לא רוצה (אף אחד לא אמר לא תאבק, מאמין שמה שרז פרסם נכון). זה מעגל שלילי לקבוצה שיכול לגרום לשחקנים לחשוש מלחתום אצלך.

כי חיפה לא ייבשה חצי קבוצה כמנודים, הפועל משלמת כמו שעון, וב''ש לא עושה עסקאות ברגע האחרון של החלון וחותכת שחקנים בלי שיוכלו לבחור למי לעבור?

אין כמו ג'ורדי ומיטש באנושיות והבנה כלפי שחקנים שרוצים לעזוב, שחר ונמני מנסים לנצל את זה שוב.

מעניין שכל הסיפורים עם שחקנים במכבי קשורים לאדון פרשן, מכביסט אלק.

סאגת אזולאי זה מ אחד גדול.

אבל אם קהת חותם בחיפה... מקווה שזאת לא תהיה בכייה לדורות.

לא אמרנו שהזרים בינוניים כי רוצים קודם את הישראלים הכי טובים אצלנו?

זה לא תלוי במכבי, תשחרר עכשיו את מדו\נוסא\חזי\גולסה? הבנאדם רוצה הרכב לא להילחם על המקום שלו,

מה יש לו להפסיד בחיפה, הרכב\אליפות\כסף? הוא לא צריך את מכבי, גם על רייכרט אפשר היה להגיד שזה פספוס אי אפשר להביא את מי שאתה רוצה.

הסכומים שמוצעים לקהת על פי התקשורת לא פחות מהזויים.

שחקן שהצליח פה שנה אחת בארץ הולך לחול ונכשל.

ועכשיו מישראל שלוש קבוצות רוצות להציע לוינה יותר כסף ממה שקנו אותו אחרי שהוא נכשל טוטאלית.

בנוסף השכר שלו יעלה בהתאם .

זה הזוי וצריך להפסיק עם ההתנהלות הזאת.

אגב אני מת עליו כשחקן פשוט השיטתיות הזאת חוזרת על עצמה ולא פלא שכל קבוצה קונה שחקן אלמוני מישראל , כי הם תמיד יודעים שיהיה לו ביקוש אם לא יצליח.

כל כך מבאס שקהת לא יגיע לפה

סתם ניפחו את הסגל בבניון גולסה ולוקחים סיכון גבוה מאוד שנוסא יהיה כשיר לעונה שלמה

לדעתי ללא ספק קהת טוב משלושתם יחד

מקווה מאוד שלא נבכה על זה

זה לא מעניין אותי אם נקבל או כמה נקבל, אם חיפה תחכה או מה השחקן רוצה, הוא לא משפחה שלי ולא אכפת לי ממנו. מכבי כנראה לא רוצים אותו וזכותם לבקש כמה שבא להם, זה לא בית תמחוי פה ואף אחד לא מתחשב במכבי שהיא רוצה שחקן מסוים.

לא מרחם עליו ועל החראטות שלו ושל חיפה שבשביל לחסוך כסף מתנהגים בצורה מסריחה.

אותך לא מעניין אבל את מכבי כן. מכבי הוא המועדון הגדול בארץ וככזה הוא סופג יותר מאחרים, כמו שקורה למועדונים גדולים אחרים. אני לא ״מרחם״ על אף אחד אני רוצה שמכבי תפיק את המקסימום בדיוק כמוך, רק שלדעתי הדרך שונה.

כי חיפה לא ייבשה חצי קבוצה כמנודים, הפועל משלמת כמו שעון, וב''ש לא עושה עסקאות ברגע האחרון של החלון וחותכת שחקנים בלי שיוכלו לבחור למי לעבור?

אין כמו ג'ורדי ומיטש באנושיות והבנה כלפי שחקנים שרוצים לעזוב, שחר ונמני מנסים לנצל את זה שוב.

נמני הוא סוכן שדואג לעצמו ולשחקנים שלו, מה שמבאס זו הדרך אבל אין לי כבר תלונות אליו זה הביזנס שלו. מצידנו הוא כבר לא הדמות שיכלה להיות וחבל אבל אין מה לעשות.

אני באמת לא יודע למה כל כך מחזיקים מקהת, לא ראיתי ממנו משהו מיוחד, גם בנוער.

הוא רק היה השחקן הכי טוב שם ביחד עם מונס

עזבו אותכם מאזולאים, מה עם חלוץ? מי שרוצה את קהת בגלל הגולים, צריך בעצם לרצות חלוץ.

קשר קדמי/מאחורי חלוץ שיודע לשים גולים הבאנו. עכשיו צריך חלוץ. כל השאר - בונוס.

אני אומר תסתכל על הלונג ראן, עזוב רגע 100 אלף בצד אתה מביא שחקן ואז לא רוצה (אף אחד לא אמר לא תאבק, מאמין שמה שרז פרסם נכון). זה מעגל שלילי לקבוצה שיכול לגרום לשחקנים לחשוש מלחתום אצלך.

בלונג ראן ובשורט ראן שחקנים הולכים לכסף הגדול.

בתור אחד שרצה מאוד את קהת בקיץ הזה, ההחתמה של סקאריונה סגרה את הסיפור, אי אפשר לחכות לשחקן כל כך הרבה זמן.

למרות שקהת זו החתמה לשנים הבאות, עמדות הקישור במכבי די תפוסות ועיקר המאמצים של מכבי צריכים ללכת עכשיו לעמדות ההתקפה (חלוץ, חלוץ שני/ווינגר ימין)

!!!