Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

תהיה רציני, אף קבוצה לא תשלם עליו קרוב למיליון יורו למכבי.

ג'ורדי אמר לו לך תביא קבוצה, הוא מצא אחת כזאת, מה הלאה ? זה משחקי אגו של מכבי נגד שחר, הוא נדפק בקטע הזה.

אם זה לא יסתדר הוא לא ישחק כדורגל.

אני רציני לגמרי. מכבי שילמו עליו, עד עכשיו 700 אלף.

הדרישה של מכבי מחיפה: 600-650 אלף.

ההצעה האחרונה של חיפה: 500 אלף.

יש פער של 100-150 אלף. אם חיפה באמץ רציניחם לגביו שיעלו את ההצעה לאזור הדרישה של מכבי וזה יסגר.

במקרה הכי גרוע, הוא יושאל או יהיה חלק מעסקת טרייד.

אל תהיה בלחץ. שאת הלחץ יפעיל על חיפה להעלות ההצעה ולא על מכבי שדרשו סכום נורמלי ואפילו נמוך מידי לדעתי.

אוקיי בואו נשאיר אותו מחוץ לסגל, שום קבוצה לא תרכוש אותו בטח לא בסכום מעל חצי מיליון נשלם לו משכורת ונקווה שיום אחד הכל יסתדר מעצמו.

הגיוני לא?

אני רציני לגמרי. מכבי שילמו עליו, עד עכשיו 700 אלף.

הדרישה של מכבי מחיפה: 600-650 אלף.

ההצעה האחרונה של חיפה: 500 אלף.

יש פער של 100-150 אלף. אם חיפה באמץ רציניחם לגביו שיעלו את ההצעה לאזור הדרישה של מכבי וזה יסגר.

במקרה הכי גרוע, הוא יושאל או יהיה חלק מעסקת טרייד.

אל תהיה בלחץ. שאת הלחץ יפעיל על חיפה להעלות ההצעה ולא על מכבי שדרשו סכום נורמלי ואפילו נמוך מידי לדעתי.

זה לא חבר שלי ולא אחי ככה שבלחץ אני לא, אבל נראה לי דפוק לייבש אותו ביציע במצב הנוכחי. ( סיכוי גבוה שהם יוותרו עליו בסוף ונישאר עם החוזה שלו תקוע פה)

כל מי "שמרחם" על שלומי אזולאי...

כרגע מתקיים מו"מ בין קבוצות למכירתו, כשקיים פער של 100 אלף דולר, שלומי אזולאי, בהנחיית סוכנו וייתכן מאוד בשליחות ובעצת הצד השני למו"מ, פונה לגולדהאר על מנת להתגמש במחיר ובעצם לוקח חלק אקטיבי במו"מ כשהוא מפעיל לחץ על הקבוצה מטעם הצד השני למו"מ, בעודו מקבל כסף מאיתנו.

בעניי זה לא לגיטימי, זאת התנהגות כפויות טובה ודוחה שלו ושל חיפה ששולחים אותו להתבכיין בשביל לא לשלם עוד מאה אלף דולר.

אם הוא היה במצב שהוא גם לא משחק וגם לא מוכנים למכור אותו, או זורקים תג מחיר מופרך, הייתי לגמרי מבין אותו, אבל במצב שיש מו"מ על מכירה עם פער לא מאוד משמעותי,

המהלך שלו הוא פשוט גועל נפש וגם די שקוף שהוא מגיע ממכבי חיפה.

באמת מצטער שלא השארנו אותו בגן העדן של טביב.

איפה סויר והמתנה מגורדי? עוד 4 שעות כניסת שבת

לפני ספליט הכי הרבה נקבל את עאבד במקום בןבסט

רכש יגיע רק אם נגיע לבתים

כל מי "שמרחם" על שלומי אזולאי...

כרגע מתקיים מו"מ בין קבוצות למכירתו, כשקיים פער של 100 אלף דולר, שלומי אזולאי, בהנחיית סוכנו וייתכן מאוד בשליחות ובעצת הצד השני למו"מ, פונה לגולדהאר על מנת להתגמש במחיר ובעצם לוקח חלק אקטיבי במו"מ כשהוא מפעיל לחץ על הקבוצה בעצת סוכנו ואני מניח גם בהנחיית הצד השני למו"מ, בעודו מקבל כסף מאיתנו.

בעניי זה לא לגיטימי, זאת התנהגות כפויות טובה ודוחה שלו ושל חיפה ששולחים אותו להתבכיין בשביל לא לשלם עוד מאה אלף דולר.

אם הוא היה במצב שהוא גם לא משחק וגם לא מוכנים למכור אותו, או זורקים תג מחיר מופרך, הייתי לגמרי מבין אותו, אבל במצב שיש מו"מ על מכירה עם פער לא מאוד משמעותי,

המהלך שלו הוא פשוט גועל נפש וגם ברור שהוא מגיע ממכבי חיפה.

באמת מצטער שלא השארנו אותו בגן העדן של טביב.

בדיוק. יש מו"מ. חיפה לחוצים יותר מאיתנו ואין סיבה שלא ננצל את זה. ובמקסימום, במקאה הכי גרוע, אזולאי יושאל לעונה לקבוצה אחרת (חצי ליגה תרצה, הוא לא משתכר סכומים גבוהים מידי, 200 אלף. לבן בסט איזי ישלם 300 אלף)

או ישולב בטרייד על שחקן שמכבי תרצה (אם יהיה כזה).

את הלחץ שיפעיל על חיפה.

אתם מתעלמים מהעובדה המאוד פשוטה שאזולאי לא בתוכניות המקצועיות של מכבי וכך היה גם לפני שהתחילה העונה.

בעצם אתם מצפים משחר להיות זה ש"יציל" לו את הקריירה בעוד שמי שדופקת אותו (מקצועית) זו אך ורק מכבי תל אביב.

בדיוק. יש מו"מ. חיפה לחוצים יותר מאיתנו ואין סיבה שלא ננצל את זה. ובמקסימום, במקאה הכי גרוע, אזולאי יושאל לעונה לקבוצה אחרת (חצי ליגה תרצה, הוא לא משתכר סכומים גבוהים מידי, 200 אלף. לבן בסט איזי ישלם 300 אלף)

או ישולב בטרייד על שחקן שמכבי תרצה (אם יהיה כזה).

את הלחץ שיפעיל על חיפה.

בוא באמת רגע נתייחס למקרה הכי גרוע.

אזולאי יושאל למי? ועבור כמה אם בכלל? הוא מרוויח במכבי 230 תתפלא לשמוע זה סכום גבוה יחסית לשאר הליגה הרי לאן ילך? לא לב״ש, לא להפועל, כמובן שלא לחיפה אז מי נשאר?

התרחישים שאתם בונים פה נחמדים שיש לך זמן ואתה מחטט באף, בתכלס אין פה אופציות אמיתיות וחצי מיליון עבורו זה סכום לגיטימי לשחקן שאתה לא רוצה, כמו ש 2.2 זה לגיטימי עבור שחקן שאתה לא רוצה למכור...

בוא באמת רגע נתייחס למקרה הכי גרוע.

אזולאי יושאל למי? ועבור כמה אם בכלל? הוא מרוויח במכבי 230 תתפלא לשמוע זה סכום גבוה יחסית לשאר הליגה הרי לאן ילך? לא לב״ש, לא להפועל, כמובן שלא לחיפה אז מי נשאר?

התרחיש שאתם בונים פה נחמדים שיש לך זמן ואתה מחטט באף, בתכלס אין פה אופציות אמיתיות וחצי מיליון עבורו זה סכום לגיטימי לשחקן שאתה לא רוצה, כמו ש 2.2 זה לגיטימי עבור שחקן שאתה לא רוצה למכור...

בית"ר, הפועל חיפה, ק"ש, אשדוד, רעננה, בני יהודה ואולי שכחתי עוד כמה. תתפלא, הקבוצות האלו משלמו כל אחת ל 2-3 שחקנים שם את הסכומים האלו ואזולאי נחשב סטאר ברמה הזו. אני יודע בוודאות שכץ מוכן לשלם לו את השכר בשביל השאלה בחינם. בכל אופן, ברור לי שמכירה לחיפה כנראה זו האופציה הטובה ביותר בשביל מכבי, לכן גם מנהלים מו"מ ולא היה סירוב על הסף. כמו בכל מו"מ, יש פערים. הצדדים משחקים קצת פוקר. אני לגמרי מבין את מכבי כשהם מתעקשים לקבל לפחות 600-650 ואפילו חושב שצריך לדרוש יותר. כמו שיש "עמלת מכבי" כך לשחקנים ממכבי שיעברו לחיפה צריך שיהיה "עמלת חיפה".

אגב, לגבי עטר - חיפה מתו להיפטר ממנו בכל כך הרבה הזדמנויות, כולל בחלון הנוכחי. רק אחרי שהם גילו שמכבי בעניין, פתאום הם "לא רוצים למכור".. נו באמת. בגלל זה הם לא יתקדמו בחיים לשום מקום.

בית"ר, הפועל חיפה, ק"ש, אשדוד, רעננה, בני יהודה ואולי שכחתי עוד כמה. תתפלא, הקבוצות האלו משלמו כל אחת ל 2-3 שחקנים שם את הסכומים האלו ואזולאי נחשב סטאר ברמה הזו. אני יודע בוודאות שכץ מוכן לשלם לו את השכר בשביל השאלה בחינם. בכל אופן, ברור לי שמכירה לחיפה כנראה זו האופציה הטובה ביותר בשביל מכבי, לכן גם מנהלים מו"מ ולא היה סירוב על הסף. כמו בכל מו"מ, יש פערים. הצדדים משחקים קצת פוקר. אני לגמרי מבין את מכבי כשהם מתעקשים לקבל לפחות 600-650 ואפילו חושב שצריך לדרוש יותר. כמו שיש "עמלת מכבי" כך לשחקנים ממכבי שיעברו לחיפה צריך שיהיה "עמלת חיפה".

אגב, לגבי עטר - חיפה מתו להיפטר ממנו בכל כך הרבה הזדמנויות, כולל בחלון הנוכחי. רק אחרי שהם גילו שמכבי בעניין, פתאום הם "לא רוצים למכור".. נו באמת. בגלל זה הם לא יתקדמו בחיים לשום מקום.

אין סיכוי בחיים שיואב כץ ישלם לשחקן 230 אלף דולר בעונה, בחיים לא. ( ואף קבוצה שרשמת פה לא תשלם לו סכומים כאלה ,רק איזי יכול וגם זה לא יקרה כי יש להם עומס בקישור )

אין סיכוי בחיים שיואב כץ ישלם לשחקן 230 אלף דולר בעונה, בחיים לא. ( ואף קבוצה שרשמת פה לא תשלם לו סכומים כאלה ,רק איזי יכול וגם זה לא יקרה כי יש להם עומס בקישור )

רק בינואר הוא רצה לשלם לבן בסט 300. תתפלא.

בני יהודה בוודאות יכולים, בית"ר יכולים (וגם משלמים לכמה), איזי כמו שציינת. יש קבוצות בקפריסין/בלגיה שאפשא לשדך לו. בקיצור, אין מה להילחץ. זה לא שמכבי נואשים לכסף. שחיפה ילחצו ויעלו את ההצעה שלהם, סגל השחקנים שלהם בקישור ברמת ליגה לאומית.

ביתר? אתה יודע כמה הוא הרוויח שם? 50 אלף לעונה אז כן טביב יתן לו כפול 4 ועל הדרך גם תחזק קבוצה שמאיימת עליך לא פחות מחיפה...הגיוני סהכ

שאר הקבוצות אין מה לדבר בכלל בכלל אשדוד רעננה ודומיהם לא קרובות למספרים האלה אלא אם כן היית מדבר פה על טאלנט אדיר עם פונטיצאל מכירה עתידי וגם אז ספק.

איך שלא תסובב את זה תגיע בסוף לחיפה, היא היחידה שמוכנה לשלם ובאמת שחצי מיליון זה סכום מכובד, עוד מאה אלף זו הורדת ידיים נטו שבהחלט יכול להיות שתפוצץ עסקה.

אגב נכון שחיפה לא רצתה למכור לנו את עטר אבל היא גם שידרגה לו את החוזה, בוא תגיד לו לעשות סיבוב חזרה ושהוא מקבל הזדמנות כמו כולם?

גם בעיני אזולאי חוצפן..יש פער של בערך מאה אלף דולר אין בעיה..אם חיפה לא מוכנים לשלם שיתפשא בשכר שלו שם..ובמקום 700 אלף דולר ל3 שנים שיחתום שם על 600 ומכבי תקבל תהפרש..אבל הוא גם רוצה ללכת ב450 לחיפה ולם לא להפגע בשכר..שיעשה חמוצים.. יסתום תפה ויכבד תחוזה שלו

ביתר? אתה יודע כמה הוא הרוויח שם? 50 אלף לעונה אז כן טביב יתן לו כפול 4 ועל הדרך גם תחזק קבוצה שמאיימת עליך לא פחות מחיפה...הגיוני סהכ

שאר הקבוצות אין מה לדבר בכלל בכלל אשדוד רעננה ודומיהם לא קרובות למספרים האלה אלא אם כן היית מדבר פה על טאלנט אדיר עם פונטיצאל מכירה עתידי וגם אז ספק.

איך שלא תסובב את זה תגיע בסוף לחיפה, היא היחידה שמוכנה לשלם ובאמת שחצי מיליון זה סכום מכובד, עוד מאה אלף זו הורדת ידיים נטו שבהחלט יכול להיות שתפוצץ עסקה.

אגב נכון שחיפה לא רצתה למכור לנו את עטר אבל היא גם שידרגה לו את החוזה, בוא תגיד לו לעשות סיבוב חזרה ושהוא מקבל הזדמנות כמו כולם?

זו בדיוק הגישה שמביאה לעמדה נחותה במו"מ. אגב, אזולאי כבר הסכים לרדת בשכר בחיפה ל 200 א'. שוב, יש מספיק קבוצות שישלמו את זה בהשאלה בחינם. בוודאות. מקסימום ג'ורדי משדך אותו לקפריסין.

ושוב אני אומר, מכירה לחיפה זו האופציה הכי כדאית, יחד עם זאת הם לחוצים יותר ממך, תאמין לי. ראיתי את מי יש להם בקישור? יש להם מקום לזר אחד כשאין להם מגן שמאלי.

לא סתם הם אלו שיוזמים פניות חוזרות למכבי שוב ושוב.

הפער כרגע הוא 100-150 אלף? שחיפה יעלו את ההצעה, שאזולאי יתפשר קצת יותר בשכר כדי להוסיף להצעה ושיסגרו על 600 אלף. זה לא המו"מ הראשון ולא האחרון שיש פערים כספיים. מה גם שהפערים לא גבוהים. יהיה בסדר, עכשיו וותר חשוב להביא חלוץ לפלייאוף, אני כבר כמעט התייאשתי מהאמונה שיגיע חלוץ טוב.

אין לי בעיה עם הגישה למומ, מסכים איתך שצריך לדרוש ולנסות למקסם. רק אומר שכמו שהם לחוצים לקנות אתה לחוץ למכור אז תחליט מהראש מה הכי משתלם לך.

הדבר היחיד שהפריע לי זה שהטילו פה רפש על שחקן שלא עשה לך כלום. סתם כי אנשים פה בסרט על שחר שעם כל הכבוד אזולאי הוא לא הבעיה בסיפור אלא סתם שק חבטות מזדמן.

אין לי בעיה עם הגישה למומ, מסכים איתך שצריך לדרוש ולנסות למקסם. רק אומר שכמו שהם לחוצים לקנות אתה לחוץ למכור אז תחליט מהראש מה הכי משתלם לך.

הדבר היחיד שהפריע לי זה שהטילו פה רפש על שחקן שלא עשה לך כלום. סתם כי אנשים פה בסרט על שחר שעם כל הכבוד אזולאי הוא הבעיה בסיפור אלא סתם שק חבטות מזדמן.

כולם מתעלמים מהחתימה העתידית של קהת בחיפה ?

למה שהן יצטרכו גם את אזולאי וגם את קהת

הדבר היחיד שהפריע לי זה שהטילו פה רפש על שחקן שלא עשה לך כלום. סתם כי אנשים פה בסרט על שחר שעם כל הכבוד אזולאי הוא לא הבעיה בסיפור אלא סתם שק חבטות מזדמן.

מה הקטע של לשלוח מכתב כזה באמצע שמתנהל מו"מ בין מועדונים, אלא כאמצעי לחץ של מועדון אחד על השני בשביל להוציא עסקה יותר טובה ?

זאת הבעיה שלי איתו. במקום להגיד תודה למכבי שמשלמים לו פי 4 מטביב (ושבזכותה גם החוזה הבא שלו יהיה פי 4 מטביב) הוא מתערב במו"מ בשביל לחסוך לחיפה מאה אלף דולר.

לא היית לי שום בעיה איתו, אם הוא היה במצב של עטר ומכבי היו סתם זורקים תג מחיר מופרך בשביל להפיל עסקה ועל הדרך דופקים אותו, אבל ברור לכולם שהוא על המדף מכבי התכוונו ומתכוונים למכור אותו וגם ברור מה תג המחיר עליו, וגם ברור לכולם שתג המחיר הזה הוא מאוד ריאלי ואפילו גורר הפסד כספי מצידנו....מה עוד ?

נתחיל מזה שאזולאי לא שחקן של 60 אלף, והוא לא צריך להגיד תודה לאף אחד, מכבי קנו אותו כי מכבי רצו אותו, הוא לא הגיע למכבי מתוך רחמים. בחיאת, מה אתה רוצה ממנו? הוא בסהכ רוצה לשחק וברור שבמכבי לא רוצים אותו אז הוא פועל בלגיטימיות מוחלטת.

לא הייתי קורא להדלפת מכתב לתקשורת (אם בכלל נשלח מכתב למיץ' ולא ישירות לאופירה) לגיטימיות מוחלטת.

זה אחלה שהוא רוצה לשחק, אבל אף אחד במכבי לא פוגע בו או מפר איתו חוסה בשום צורה- הכסף נכנס בזמן, הוא מתאמן עם הקבוצה, זה לא כמו המנודים בחיפה. אף אחד לא הבטיח לו הרכב או סגל כשחתם, אני בטוח.

אם כבר הוא זה שלא מגיע ויושב ביציע עם שאר השחקנים שלא בסגל כפי שמצופה משחקן הקבוצה.

מה אתה רוצה? שמכבי ישחררו אותו ב450 אלף שנה לאחר שקנינו אותו ב700 (+-) ועוד ליריבה מושבעת שעשתה לך זין בפרצוף במו"מ מול עטר?

שיביא הצעה שמקובלת על המועדון וניפרד כידידים.

מה הקטע של לשלוח מכתב כזה באמצע שמתנהל מו"מ בין מועדונים, אלא כאמצעי לחץ של מועדון אחד על השני בשביל להוציא עסקה יותר טובה ?

זאת הבעיה שלי איתו. במקום להגיד תודה למכבי שמשלמים לו פי 4 מטביב (ושבזכותה גם החוזה הבא שלו יהיה פי 4 מטביב) הוא מתערב במו"מ בשביל לחסוך לחיפה מאה אלף דולר.

לא היית לי שום בעיה איתו, אם הוא היה במצב של עטר ומכבי היו סתם זורקים תג מחיר מופרך בשביל להפיל עסקה ועל הדרך דופקים אותו, אבל ברור לכולם שהוא על המדף מכבי התכוונו ומתכוונים למכור אותו וגם ברור מה תג המחיר עליו, וגם ברור לכולם שתג המחיר הזה הוא מאוד ריאלי ואפילו גורר הפסד כספי מצידנו....מה עוד ?

אל תתרגש מהמכתב, גם רייכרט כתב מ״חדר שקט״ בזמנו וראינו איך זה נסגר בסוף.

אין לו מה לומר למכבי תודה, אם כבר אז לטביב שהוציא אותו מאלמוניותו כי תכלס אף אחד מאיתנו לא שמע עליו לפני. מכבי הציעה לו חוזה הוא הסכים ופה נגמר הסיפור, אם כבר בחיפה הוא יורד בשכר באופן מסוים.

תג מחיר מופרך זה מה שאנחנו שילמנו, לא יודע מה הייתה הקונסטלציה אבל ברור שמכבי פה עשתה עוד עסקה לא מזהירה, עכשיו אתה גם לא רוצה את הסחורה וגם חושב שהיא לא איבדה מערכה?

ברור שאיבדה מערכה, כמו רוב הרכישות של ג'ורדי, אבל אני לא מבקש עליו מיליון יורו, רק שישב בשקט וייתן למכבי לנהל את המו"מ,

בלי להתבכיין לתקשורת בשביל ללחוץ על מכבי לוותר על מאה אלף דולר. זה הכל.

לא הייתי קורא להדלפת מכתב לתקשורת (אם בכלל נשלח מכתב למיץ' ולא ישירות לאופירה) לגיטימיות מוחלטת.

זה אחלה שהוא רוצה לשחק, אבל אף אחד במכבי לא פוגע בו או מפר איתו חוסה בשום צורה- הכסף נכנס בזמן, הוא מתאמן עם הקבוצה, זה לא כמו המנודים בחיפה. אף אחד לא הבטיח לו הרכב או סגל כשחתם, אני בטוח.

אם כבר הוא זה שלא מגיע ויושב ביציע עם שאר השחקנים שלא בסגל כפי שמצופה משחקן הקבוצה.

מה אתה רוצה? שמכבי ישחררו אותו ב450 אלף שנה לאחר שקנינו אותו ב700 (+-) ועוד ליריבה מושבעת שעשתה לך זין בפרצוף במו"מ מול עטר?

שיביא הצעה שמקובלת על המועדון וניפרד כידידים.

אני אומר תסתכל על הלונג ראן, עזוב רגע 100 אלף בצד אתה מביא שחקן ואז לא רוצה (אף אחד לא אמר לא תאבק, מאמין שמה שרז פרסם נכון). זה מעגל שלילי לקבוצה שיכול לגרום לשחקנים לחשוש מלחתום אצלך.