Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

עדיף להשתתף בשכר שלו ולהפסיד 200-300 אלף דולר מאשר להישאר איתו ולהפסיד עלייה ששווה 50 מיליון שקל

עליה לבתים באירופה שווה 50 מיליון???

בבית"ר הוא הרוויח 40 אלף דולר לעונה ואתה יכול לבדוק את זה, במכבי הוא קיבל 210 אלף דולר לפני מענקים על ניקוד (1000 דולר על נקודה) ולפני 300 אלף שקלים שקיבל כמו שאר הקבוצה על עליה לצ'מפיונס וזה כשהוא בכלל היה פצוע וגם אם היה רוצה הוא לא היה יכול לתרום.

לרצות להשתחרר ב450 אלף דולר אחרי שמכבי שילמה עליך כפול זאת חוצפה.

מה אתה אמיתי ? מי שילם לו את הסכומים האלה ? אתה יודע שג'ורדי התעקש עליו נכון ? כבר שכחת את הסאגה שהייתה פה ?

הוא לא הביא הצעה של 100 אלף דולר, מכבי היו משחררים אותו לכל קבוצה בסכום הזה, היה קטע מסריח עם שחר ובגלל זה הוא נתקע.

הרגשה שלי שחלוץ יהיה חייב לנחות לפני המפגש הכפול מול מי שלא ייצא לנו בפליאוף, עליה שווה למועדון עשרות מיליוני שקלים, גולדהאר יודע את זה והוא נהנה מאוד מהעליה לצ'מפיונס שנה שעברה, בכלכלה כדי להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, אני בטוח שהוא יודע את זה ואני מקווה מאוד שהוא פשוט חיכה שנגיע לפלייאוף

בבקשה אלוהים אנחנו כולה צריכים חלוץ ומגן שמאלי ובלם, ואם אפשר לחזק אותנו בעוד איזה פרוספקט בהתקפה אנחנו נשמח מאוד

זה גם מה שחשבנו לפני באזל בשנה שעברה, לא קרה.

אפשר להבין אותו כי זה הקריירה שלו והחיים שלו, והוא נדפק רק בלי משחק כוח ושרירים בין שני מועדונים.

לא שאני אומר שזה אמור לעניין אותנו, אבל עדיין מבין מאיפה הכאב והתסכול שלו מגיעים.

שום משחקי כוח פשוט צמצום של הנזקים שהמנהל המקצועי עשה, מכבי רכשה אותו ב 800-900 אלף יורו, שילמה לו שכר עצום ועדיין מוכנה לספוג הפסד במכירה ליריבה כפויית טובה שעקצה את מכבי לא מזמן בגלל טעות אחרת של המנהל המקצועי.

הוא רוצה להשתחרר שיביא הצעבה סבירה ולא 350 אלף דולר.

בבית"ר הוא הרוויח 40 אלף דולר לעונה ואתה יכול לבדוק את זה, במכבי הוא קיבל 210 אלף דולר לפני מענקים על ניקוד (1000 דולר על נקודה) ולפני 300 אלף שקלים שקיבל כמו שאר הקבוצה על עליה לצ'מפיונס וזה כשהוא בכלל היה פצוע וגם אם היה רוצה הוא לא היה יכול לתרום.

לרצות להשתחרר ב450 אלף דולר אחרי שמכבי שילמה עליך כפול זאת חוצפה.

לא, זאת חוצפה לצפות משחקן להסכים לא לשחק כי אתה רוצה לצאת עליו ברווח. חביבי, זאת הקריירה שלו ויש לו כל זכות להתנגד לשבת עונה שלמה על הספסל (או אולי עד סוף החוזה שלו לשיטתך, כי בנינו, לא נקבל עליו 800 אלף בחיים).

מה אתה אמיתי ? מי שילם לו את הסכומים האלה ? אתה יודע שג'ורדי התעקש עליו נכון ? כבר שכחת את הסאגה שהייתה פה ?

הוא לא הביא הצעה של 100 אלף דולר, מכבי היו משחררים אותו לכל קבוצה בסכום הזה, היה קטע מסריח עם שחר ובגלל זה הוא נתקע.

לקבוצות אחרות אין את הסכומים של שחר, את השאיפות של שחר ובטח שאין את ההיסטוריה הרעה בין המועדונים.

חיפה כל כך רוצים אותו אז שישלמו בדיוק כמו שקרויף התעקש עליו.

לקבוצות אחרות אין את הסכומים של שחר, את השאיפות של שחר ובטח שאין את ההיסטוריה הרעה בין המועדונים.

חיפה כל כך רוצים אותו אז שישלמו בדיוק כמו שקרויף התעקש עליו.

זה שקרויף פראייר לא אומר שגם שחר... ( שחר פראייר גדול מאוד אבל אף קבוצה בעולם לא תיתן לך 900 אלף יורו על פאקינג שלומי אזולאי )

בוא נגמור לו תקריירה וניתן לו להתייבש שנתיים ביציע, אני איתך.

ולא ענית לי, אתה חושב שזה מקצועי שהוא לא בסגל גם בגביע השוקו ?

לא, זאת חוצפה לצפות משחקן להסכים לא לשחק כי אתה רוצה לצאת עליו ברווח. חביבי, זאת הקריירה שלו ויש לו כל זכות להתנגד לשבת עונה שלמה על הספסל (או אולי עד סוף החוזה שלו לשיטתך, כי בנינו, לא נקבל עליו 800 אלף בחיים).

מכבי לא רוצה לצאת ברווח היא רוצה לצמצם נזקים ובהחלט מותר לה ואגב זה הוא שביקש שלא לשחק באירופה כי אולי הוא יעבור ומכבי היא זאת שהתחשבה בו והסכימה.

זה שקרויף פראייר לא אומר שגם שחר... ( שחר פראייר גדול מאוד אבל אף קבוצה בעולם לא תיתן לך 900 אלף יורו על פאקינג שלומי אזולאי )

בוא נגמור לו תקריירה וניתן לו להתייבש שנתיים ביציע, אני איתך.

ולא ענית לי, אתה חושב שזה מקצועי שהוא לא בסגל גם בגביע השוקו ?

הוא ביקש לא לשחק באירופה ומכבי הסכימה, הבינה את הרמז ובאה לקראתו אז זאת חוצפה שפתאום הוא רוצה להיות בסגל לגביע הטוטו על חשבון שחקנים שכן רוצים להישאר במכבי. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

יש לו חוזה. הוא מקבל כס מתאמן עם כל הקבוצה, לא מנדים אותו. על מה יש לרחם עליו?! שיביא הצעה נורמלית של 600-700 אלף דולר כדי לפחות להחזיר את רוסה המוחלט של ההשקעה. ההצעה של חיפה עד עכשיו היתה מבישה.

איזה אופציות יש עוד לחיפה? חיפה יביאו כנראה מגן שמאלי זר.

נניח ויביאו את קהת במליון יורו, הם עדין צריכים עוד קשר ישראלי, אין שום סיבה שלא ישימו על אזולאי 600-700 אלף.

להבנתי זו הדרישה האחרונה שהועבר אל חיפה ע"י מכבי.

לחץ של אזולאי לא יעזור.

מכבי לא רוצה לצאת ברווח היא רוצה לצמצם נזקים ובהחלט מותר לה ואגב זה הוא שביקש שלא לשחק באירופה כי אולי הוא יעבור ומכבי היא זאת שהתחשבה בו והסכימה.

אני דווקא הבנתי שזה בא מצד מכבי, אם הוא ביקש לא לשחק זה כבר סיפור אחר..

אזולאי יותר ממוזמן לסתום את הפה, להתאמן ולדחוף את המכתב שהדליף עמוק לתוך התחת.

רוצה לעזוב? בתנאים שאנחנו רוצים עם הצעה ראויה.

הוא לא הדליף כלום, זה הסוכן שלו. אתה סתם מלכלך עליו.

הוא לא הדליף כלום, זה הסוכן שלו. אתה סתם מלכלך עליו.

אבא, אמא, סוכן.

לא ממש מעניין.

מכבי נותנת לו את כל תנאי המעטפת, במיוחד לאחר שביקש לא להשתתף במסגרת אירופאית.

קיצור לפי מה שאתם אומרים הבחור סיים לשחק כדורגל בשנתיים הקרובות.

אוי נו... הוא ישחק. מכבי מנסים למקסם את הסיטואציה. הכל בסדר. די להיות אובר רגישים, זה ךא שמלינים לו שכר.

אבא, אמא, סוכן.

לא ממש מעניין.

מכבי נותנת לו את כל תנאי המעטפת, במיוחד לאחר שביקש לא להשתתף במסגרת אירופאית.

איזה תנאי מעטפת? מה הוא ביצה? העובדות הן שלא ספרו אותו שנה שעברה, השנה גו׳רדי אמר לו שהוא לא בתוכניות וברגע האחרון נמנעה העברה בגלל משהו שלא קשור אליו ישירות.

אז וואלה אני מבין אותו, הוא לא מלכלך עלינו אלא סתם נופל בין הכיסאות של משחקי אגו וסוכן מביך, אז אחרי כל זה לא רואה מה התועלת בלהטיל עליו רפש.

שיילך להזדיין, חתיכת אפס.

עוד אחד שנתן עונה טובה אחת בקריירה שלו, הגיע תוך שנתיים מנסיעות לאום אל פאחם לנסיעות לסטמפורד ברידג' ועוד מעז להתלונן שמכבי משפילה אותו.

הוא מוזמן לשלוח מכתב ליעקב שחר שיעלה את ההצעה או שימצא קבוצה שלא קוראים לה חיפה.

שיילך להזדיין, חתיכת אפס.

עוד אחד שנתן עונה טובה אחת בקריירה שלו, הגיע תוך שנתיים מנסיעות לאום אל פאחם לנסיעות לסטמפורד ברידג' ועוד מעז להתלונן שמכבי משפילה אותו.

הוא מוזמן לשלוח מכתב ליעקב שחר שיעלה את ההצעה או שימצא קבוצה שלא קוראים לה חיפה.

אם קהת מגיע לחיפה זה די גומר את העניין של אזולאי עם חיםה , לא?

אוי נו... הוא ישחק. מכבי מנסים למקסם את הסיטואציה. הכל בסדר. די להיות אובר רגישים, זה ךא שמלינים לו שכר.

תהיה רציני, אף קבוצה לא תשלם עליו קרוב למיליון יורו למכבי.

ג'ורדי אמר לו לך תביא קבוצה, הוא מצא אחת כזאת, מה הלאה ? זה משחקי אגו של מכבי נגד שחר, הוא נדפק בקטע הזה.

אם זה לא יסתדר הוא לא ישחק כדורגל.

למה קבוצה צריכה לשחרר שחקנים בחינם או להמשיך לשלם להם רוב משכורת רק כדי שהם ילכו

וכששחקן רוצה להשתחרר הוא לא ישלם מהמאות אלפי דולרים שהוא קיבל כאן שהוא יצרף את זה להצעה של שחר