Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

קהת זה סיפור אחר מה2 האחרים... ג'ורדי רדף אחרי קהת הרבה זמן, ובסוף יצא שקהת נעשה רלוונטי רק אחרי שכבר הביאו שחקן (ושחקן עם רקורד מטורף ובשיא הקריירה, שגם עבד עם המאמן כבר) על העמדה שלו... אתה מעדיף שמכבי לא הייתה מחתימה את סקאריונה בתקווה שאולי קהת יעשה רלוונטי מתישהו ? או את גולסה ? או כל שחקן אחר ? אולי גם אין צורך להחתים שחקנים להגנה, כי אולי רמי גרשון יעשה רלוונטי עוד חודש ? ולהתקפה אין צורך גם, כי אולי דאבור יסכים לבוא בינואר...

קיצר, אני מאוד מאמין דווקא בלחכות קצת לתוך חלון ההעברות, לראות איזה הזדמנויות צצות, אבל אי אפשר היה לחכות עד עכשיו לקהת, ובינתיים לוותר על שחקנים כמו סקאריונה (שספק אם יש לנו את היכולת להביא שחקן טוב ממנו), או גולסה (שהוא יותר הימור, ועדיין, היה הזדמנות שצצה), בתקווה שקהת יהיה רלוונטי, כי גם יכול להיות שקהת היה משחק קודם מבקיע 3 גולים פתאום, ונשאר, ואתה נתקע עם הזין ביד באמצע אוגוסט...

אי אפשר גם לצפות ממכבי להחתים שחקנים מהר ומוקדם, וגם לצפות שהיא תיקח כל שחקן שפתאום מתפנה באמצע אוגוסט. במקרה הזה, חבל שנפסיד את קהת, אבל אין לו מקום כרגע במכבי..

זה דיי אירוני שבסוף לא נחתים את אחד השחקנים שכולם רצו פה בתחילת החלון בגלל החתמה שנעשתה בשלב יחסית מוקדם, כשהתלונה העיקרית לג'ורדי היא שהוא מחתים שחקנים בשנייה האחרונה.

לעניינו, כל מה שאתה אומר נכון. אבל, אין לי מושג איך מהנדסים את העסקה הזו, קהת חייב חייב לנחות פה. אם מסתכלים על הישראלים שהם באופן מובהק הכי טובים בליגה - קהת (אם יבוא), אצילי, צדק, מליקסון, אלברמן, מיכה, טיבי וטב"ח. אם אתה רוצה להיות שמעון מזרחי אתה צריך שלפחות 80% מהם יהיו אצלך, כרגע זה רק 50%. חוץ מזה, קהת זה שחקן יחסית צעיר שכבר עשה את סיבוב הספסל שלו באירופה, סיכוי נמוך שיחזור לשם בשנתיים הקרובות. אם אתה מצליח לשלב אותו בקבוצה, אתה מקבל ישראלי מוכשר מאוד, בדיוק לקראת שיא הקריירה שלו, לפחות ל-3 שנים הקרובות. וכל מה שכתבתי פה אפילו לא מתייחס לזה שהוא הלך לחזק יריבה גדולה שלך.

חייב להגיע לפה. אין לי מושג איך עושים את זה.

מאיפה המידע? ההצעה הגיעה אחרי החתמת סקאריונה?

בזמנו רשמתי שקהת עוד כמה ימים אצלנו כי זה היה די סגור וכמו שאתה יודע מכבי נותנת הצעות יפות מאוד

זה היה לפני סקאריונה אבל היה ניסיון נוסף גם אחריו

זה מחבר טוב שמפתיע אותי כל פעם מחדש - הוא זה שנתן לי את הטיפ שתוך 24 שעות גולסה חותם שכולם היו בטוחים שהוא סגר בחיפה.

לא יודע מה היה עם קהת ולמה דחה את ההצעה. מעניין מאוד. ג'ורדי מאוד מאוד מאוד רצה אותו.

בזמנו רשמתי שקהת עוד כמה ימים אצלנו כי זה היה די סגור וכמו שאתה יודע מכבי נותנת הצעות יפות מאוד

זה היה לפני סקאריונה אבל היה ניסיון נוסף גם אחריו

זה מחבר טוב שמפתיע אותי כל פעם מחדש - הוא זה שנתן לי את הטיפ שתוך 24 שעות גולסה חותם שכולם היו בטוחים שהוא סגר בחיפה.

לא יודע מה היה עם קהת ולמה דחה את ההצעה. מעניין מאוד. ג'ורדי מאוד מאוד מאוד רצה אותו.

בהנחה שאתה וחבר שלך יודעים מה אתם אומרים,

אז אני מנחש שקהת דרש להיות שחקן הרכב/מוביל ועל זה נפלה העסקה.

מאז ומתמיד קהת רטן על זה שלא משחק מספיק במכבי. עושה רושם שזו הסיבה שיעדיף את חיפה על ב״ש.

חוץ מעונה טובה+ בקרית שמונה בלי לחץ וציפיות,קהת לא הצליח להתאקלם באף קבוצה ששיחק בה עד עכשיו.

מעניין לראות אותו בחיפה שהוא בא על תקן "זהבי" שהכול ייפול עליו עם קבוצה בינונית מינוס סביבו.

חוץ מעונה טובה+ בקרית שמונה בלי לחץ וציפיות,קהת לא הצליח להתאקלם באף קבוצה ששיחק בה עד עכשיו.

מעניין לראות אותו בחיפה שהוא בא על תקן "זהבי" שהכול ייפול עליו עם קבוצה בינונית מינוס סביבו.

וואלה כבש אצלנו לא רע יחסית לכלום דקות ששיחק ולגילו הצעיר

הבנאדם יודע לתת גול, יודע לעשות תנועה. זה לא שנוסא עדיף עליו במשחק השוטף וביכולת להגיע למצבים. ובסיומת? קהת מדהים.

באיזה קבוצות הוא כבר ״נכשל״, אוסטריה וינה? אז מה. תופקד לא נכון

לא מבין את זה. פשוט לא מבין, שחקן צעיר ורעב בטירוף, יכול לשחק גם כחלוץ לדעתי במיוחד במכבי של שוטא עם בניון סקריונה ומיכה.

בהנחה שאתה וחבר שלך יודעים מה אתם אומרים,

אז אני מנחש שקהת דרש להיות שחקן הרכב/מוביל ועל זה נפלה העסקה.

מאז ומתמיד קהת רטן על זה שלא משחק מספיק במכבי. עושה רושם שזו הסיבה שיעדיף את חיפה על ב״ש.

לא שה ממש לא זה. לקהת יש בטן מלאה על מכבי.

אפשר לשלוח את אזולאי לרמלה?

רז אמיר מפרסם עכשיו שאזולאי פנה למיץ' במכתב אישי שישחרר אותו.

אני יכול להבין אותו מצד אחד, אמרו לו למצוא קבוצה והוא הביא הצעה, הוא נמצא במצב הזה בגלל שחר הזבל הזה ששיחק איתנו בסיפור עם עטר, נראה לי שיתנו לו ללכת בסוף.

רז אמיר מפרסם עכשיו שאזולאי פנה למיץ' במכתב אישי שישחרר אותו.

אני יכול להבין אותו מצד אחד, אמרו לו למצוא קבוצה והוא הביא הצעה, הוא נמצא במצב הזה בגלל שחר הזבל הזה ששיחק איתנו בסיפור עם עטר, נראה לי שיתנו לו ללכת בסוף.

מאיזה צד אי אפשר להבין אותו? הבחור נדפק מכל כיוון

על מה בדיוק אתה מבין אותו? אם לא מכבי הוא מרוויח 60 אלף דולר בבית"ר. הוא צריך להודות למכבי יום יום שקנו אותו ושהרוויח בשנה הזאת סכומים שהוא לא דמיין שירוויח ושלא הגיוניים בכלל לשחקן ברמתו.
אתה רוצה להשתחרר תביא קבוצה שתקנה את הכרטיס בסכום שמכבי מוכנה לשחרר, אם לא תלחם על מקום בסגל וסתום את הפה.

הקטע שאם נעלה לבתים נצטרך לשלם לבית"ר עוד 100 אלף דולר כך שהסכום שיכנס הוא רק 350 אלף דולר.

על מה בדיוק אתה מבין אותו? אם לא מכבי הוא מרוויח 60 אלף דולר בבית"ר. הוא צריך להודות למכבי יום יום שקנו אותו ושהרוויח בשנה הזאת סכומים שהוא לא דמיין שירוויח ושלא הגיוניים בכלל לשחקן ברמתו.

אתה רוצה להשתחרר תביא קבוצה שתקנה את הכרטיס בסכום שמכבי מוכנה לשחרר, אם לא תלחם על מקום בסגל וסתום את הפה.

הקטע שאם נעלה לבתים נצטרך לשלם לבית"ר עוד 100 אלף דולר כך שהסכום שיכנס הוא רק 350 אלף דולר.

תאשים את ג'ורדי בחוזה שהוא קיבל, מה אתה רוצה ממנו ? הוא איים עליו לקבל חוזה כזה ?

די נו אתה עדיין מאמין שזה מקצועי שהוא לא בסגל אפילו בגביע השוקו ? הוא סיים את דרכו במכבי.

היו משחררים אותו לחיפה מזמן אם לא הקטע ששחר הזקן עשה עם עטר, גם בסכום של 450 אלף דולר.

נתחיל מזה שאזולאי לא שחקן של 60 אלף, והוא לא צריך להגיד תודה לאף אחד, מכבי קנו אותו כי מכבי רצו אותו, הוא לא הגיע למכבי מתוך רחמים. בחיאת, מה אתה רוצה ממנו? הוא בסהכ רוצה לשחק וברור שבמכבי לא רוצים אותו אז הוא פועל בלגיטימיות מוחלטת.

הרגשה שלי שחלוץ יהיה חייב לנחות לפני המפגש הכפול מול מי שלא ייצא לנו בפליאוף, עליה שווה למועדון עשרות מיליוני שקלים, גולדהאר יודע את זה והוא נהנה מאוד מהעליה לצ'מפיונס שנה שעברה, בכלכלה כדי להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, אני בטוח שהוא יודע את זה ואני מקווה מאוד שהוא פשוט חיכה שנגיע לפלייאוף

בבקשה אלוהים אנחנו כולה צריכים חלוץ ומגן שמאלי ובלם, ואם אפשר לחזק אותנו בעוד איזה פרוספקט בהתקפה אנחנו נשמח מאוד

אפשר להבין אותו כי זה הקריירה שלו והחיים שלו, והוא נדפק רק בלי משחק כוח ושרירים בין שני מועדונים.

לא שאני אומר שזה אמור לעניין אותנו, אבל עדיין מבין מאיפה הכאב והתסכול שלו מגיעים.

הרגשה שלי שחלוץ יהיה חייב לנחות לפני המפגש הכפול מול מי שלא ייצא לנו בפליאוף, עליה שווה למועדון עשרות מיליוני שקלים, גולדהאר יודע את זה והוא נהנה מאוד מהעליה לצ'מפיונס שנה שעברה, בכלכלה כדי להרוויח כסף צריך להשקיע כסף, אני בטוח שהוא יודע את זה ואני מקווה מאוד שהוא פשוט חיכה שנגיע לפלייאוף

בבקשה אלוהים אנחנו כולה צריכים חלוץ ומגן שמאלי ובלם, ואם אפשר לחזק אותנו בעוד איזה פרוספקט בהתקפה אנחנו נשמח מאוד

כדי להביא חלוץ אתה צריך להיפטר מסה, מה שיקרה בסוף לדעתי זה שמכבי ישאילו אותו לקבוצה בקפריסין או משהו וישתתפו בשכר שלו, אף קבוצה לא תשלם לו סכומים כאלה.

האופציה השנייה היא שהוא נשאר החלוץ הפותח שלנו.

עדיף להשתתף בשכר שלו ולהפסיד 200-300 אלף דולר מאשר להישאר איתו ולהפסיד עלייה ששווה 50 מיליון שקל

20 מיליון אבל יש הגיון במה שאתה אומר

נתחיל מזה שאזולאי לא שחקן של 60 אלף, והוא לא צריך להגיד תודה לאף אחד, מכבי קנו אותו כי מכבי רצו אותו, הוא לא הגיע למכבי מתוך רחמים. בחיאת, מה אתה רוצה ממנו? הוא בסהכ רוצה לשחק וברור שבמכבי לא רוצים אותו אז הוא פועל בלגיטימיות מוחלטת.

בבית"ר הוא הרוויח 40 אלף דולר לעונה ואתה יכול לבדוק את זה, במכבי הוא קיבל 210 אלף דולר לפני מענקים על ניקוד (1000 דולר על נקודה) ולפני 300 אלף שקלים שקיבל כמו שאר הקבוצה על עליה לצ'מפיונס וזה כשהוא בכלל היה פצוע וגם אם היה רוצה הוא לא היה יכול לתרום.

לרצות להשתחרר ב450 אלף דולר אחרי שמכבי שילמה עליך כפול זאת חוצפה.