Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אצילי יעשה חכם מבחינתו אם ישאר שם - הכל נדבק לו כרגע, הוא מפוצץ בטחון ומשתפר ממשחק למשחק - זה לא בהכרח יהיה המצב אם יעבור לקבוצה חדשה שלא בהכרח תבנה סביבו. וכמו שאמרו, אחרי היום, מגן שמאלי וחלוץ קודם כל. המצב שם אנוש

אצילי יעשה חכם מבחינתו אם ישאר שם - הכל נדבק לו כרגע, הוא מפוצץ בטחון ומשתפר ממשחק למשחק - זה לא בהכרח יהיה המצב אם יעבור לקבוצה חדשה שלא בהכרח תבנה סביבו. וכמו שאמרו, אחרי היום, מגן שמאלי וחלוץ קודם כל. המצב שם אנוש

אתה חושב שזה תלוי רק בו? אתה רואה סיטואציה שטביב נותן לו לסיים חוזה וללכת ככה על פאדי? אין לי מושג באמת כמה זה תלוי בשחקן וכמה בטביב, אבל קשה לי לראות אותו מוותר ככה על מיליון יורו (מינימום) בקלות. ניחוש שלי? יחכה לסוף הפלייאוף כדי לנסות להרוויח ממנו העפלה לשלב הבתים, ועל הדרך איזו מכה קטנה של פפלים, ואז ימכור אותו למרבה במחיר.

אתה חושב שזה תלוי רק בו? אתה רואה סיטואציה שטביב נותן לו לסיים חוזה וללכת ככה על פאדי? אין לי מושג באמת כמה זה תלוי בשחקן וכמה בטביב, אבל קשה לי לראות אותו מוותר ככה על מיליון יורו (מינימום) בקלות. ניחוש שלי? יחכה לסוף הפלייאוף כדי לנסות להרוויח ממנו העפלה לשלב הבתים, ועל הדרך איזו מכה קטנה של פפלים, ואז ימכור אותו למרבה במחיר.

זה לא תלוי בו, הקצבים עשו לו בצפר.

הגרידיות של טביב גרמה לו לעשות טעות, והוא עשה מהלך אגרסיבי מדי מול אצילי, בסוף הדברים הסתובבו וכרגע כל הכוח אצל אצילי. כל תוצאה בבוררות טובה לו.

מחד טביב לא יכול להחזיר אותו יותר לספסל (האוהדים לגמרי מאחוריו וייכנסו בטביב) ומאידך אצילי מסיים חוזה ולא חייב לחתום על חדש.

טביב יאלץ כנראה למכור אותו לחו"ל. בארץ אין לאצילי למה לעבור לקבוצה אחרת.

הסיפור עם אצילי נמרח יותר מדי זמן בצורה מוגזמת, הבורר היה צריך לקבוע כבר לפני שבועים, למה הוא בדיוק מחכה? מצד אחד ייש פה אצילי, שחקן שרוצה למצוא קבוצה כלשהי בזמן, לפני שכל הסגלים יסגו, מצד שני קבוצות סוגרות סגלים כמה זמן עוד יהיה אפשר לחכות? זכה גם לא פייר לביתר שבטח תרצה מחליף...אצילי זכה יצחקי של 2010

אני מקווה שבימים הקרובים דברים יתחילו לזוז, מכבי מורחים את הרכש בצורה מוגזמת שבסוף היא עלולה להעלות לה

ככל שהסיפור עם אצילי נמרח, יותר אני משתכנע שהוא ימשוך את הבוררות, נראה לי בורר מלה פמיליה הביאו

אצילי נשאר בביתר

רועי קהת בחיפה

חבל, שוב אנחנו מפספסים את הישראלים הכי טובים בשוק (שריאלי להביא)

אני חושב שלפחות בגזרה של קהת כמו במקרה של רקוביצה ג'ורדי היה חייב לפעול

מה יש ברועי קהת? באמת שואל.

כאילו הוא יותר טוב ממדו/נוסא/סקריונה? איפה הוא נכנס? מה כנף?? חלוץ?

אצילי לכנף לאתגר את מיכה או טבח זה מתבקש.

אם כולם מסכימים פה שאף אחד מהחלוצים שלנו כרגע לא ראוי אז חלוץ אחד לא מספיק לך. זה המצב כרגע.

רוקאביצה פספוס ענק.

צריך לשחרר את סה ולהביא 2 חלוצים זרים.( מתאים בול לזר ה6)

מי תיקח את סה?

5.8.16

משחק ראשון בפלייאוף ב 16.8 . משחק ליגה ראשון ב 20.8

החלוץ היחיד בסגל שלנו שמכבי לא מתים להעיף הוא יצחקי.

שני האחרים יודעים שהם לא רצויים. בן בסט סגר בקבוצה אחרת, סה בנתיים לא עושה סימנים של עזיבה. על שני החלוצים האלו רואים שהראש שלהם לא כאן.

איך אפשר לפתוח ככה את הליגה? מצב מאוד בעייתי.

מה היה לנו בחלון מבחינת ההתקפה? זהבי הכוכב הגדול, זה שהיה מעורב במרבית השערים של הקבוצה, נמכר ב 7+ מליון יורו. סקאריונה (זר תותח) הגיע בהעברה חופשית.

ל 2 חלוצים הודיעו שהם לא בתוכניות ושיחפשו קבוצה. שניהם עדין כאן. חלוץ נוסף לא נראה באופק.

עצוב. אני מתנחם בעובדה שהמצב של הפועל וחיפה גרוע פי כמה.

מה יש ברועי קהת? באמת שואל.

כאילו הוא יותר טוב ממדו/נוסא/סקריונה? איפה הוא נכנס? מה כנף?? חלוץ?

אצילי לכנף לאתגר את מיכה או טבח זה מתבקש.

אתה מבין שכדורגל זה לא רק המשחק של מחר. עוד עונה נוסא ומדו מסיימים חוזה, אלברמן בן 35. הלכה חולית הקישור ביום אחד. יש לך שם מחליפים?

חוץ מזה קהת שחקן מעולה. לפני שנה גורדי היה מוכן לשים עליו הרבה כסף, אז עכשיו הוא מוותר בגלל עומס בעמדה?

זה יהיה לנו כמו זהבי להפועל. עוד שנה נבכה ולא נאמין. גולסה למכבי קהת לחיפה זה כמו אבידור למכבי שכטר להפועל.

ויותר מעצבן שמתקטננים איתם על 100 אלף דולר על אזולאי, ובסוף נתקע איתו כשקהת שם. זה ניהול של לוני ודריקס.

פעם ראשונה שאני מזדהה עם אבי ג׳ק וכו׳ לגבי ג׳ורדי.

עומס בעמדה זה לא רק אם אתה מוכן להביא עוד אחד לשם.

אלא שגם השחקן מבין שהמקום שלו בהרכב לא מובטח.

בטח כשהביאו ״זר תותח״ לעמדה שלך. לא בטוח שהוא עצמו ירצה לבוא עכשיו.

אחרי תצוגת הקישור אתמול , אין לי מושג איפה קהת בכלל נכנס שם .

במקום מדו ונוסא יכולים לבוא 2 זרים , לא מבין את הפניקה מחוליית הקישור.

במקום נוסא

שלבנות על על זרים זה אחלה, אבל כל קבוצה יכולה.

שזה לא רק מדו ונוסא זה גם אלברמן וחזי לא צעירים...

שאין 11 זרים בהרכב.. ואיפשהו תצטרך 6 ישראלים מעל הליגה בהרכב. אם יש כזה קשר, אז תביא זר לעמדה שאין כזו.

וואקמה, רוקאביצה, קהת. שחקנים שהיו על המדף ומכבי ויתרה עליהם ללא מאבק. לא ייאמן

קהת זה סיפור אחר מה2 האחרים... ג'ורדי רדף אחרי קהת הרבה זמן, ובסוף יצא שקהת נעשה רלוונטי רק אחרי שכבר הביאו שחקן (ושחקן עם רקורד מטורף ובשיא הקריירה, שגם עבד עם המאמן כבר) על העמדה שלו... אתה מעדיף שמכבי לא הייתה מחתימה את סקאריונה בתקווה שאולי קהת יעשה רלוונטי מתישהו ? או את גולסה ? או כל שחקן אחר ? אולי גם אין צורך להחתים שחקנים להגנה, כי אולי רמי גרשון יעשה רלוונטי עוד חודש ? ולהתקפה אין צורך גם, כי אולי דאבור יסכים לבוא בינואר...

קיצר, אני מאוד מאמין דווקא בלחכות קצת לתוך חלון ההעברות, לראות איזה הזדמנויות צצות, אבל אי אפשר היה לחכות עד עכשיו לקהת, ובינתיים לוותר על שחקנים כמו סקאריונה (שספק אם יש לנו את היכולת להביא שחקן טוב ממנו), או גולסה (שהוא יותר הימור, ועדיין, היה הזדמנות שצצה), בתקווה שקהת יהיה רלוונטי, כי גם יכול להיות שקהת היה משחק קודם מבקיע 3 גולים פתאום, ונשאר, ואתה נתקע עם הזין ביד באמצע אוגוסט...

אי אפשר גם לצפות ממכבי להחתים שחקנים מהר ומוקדם, וגם לצפות שהיא תיקח כל שחקן שפתאום מתפנה באמצע אוגוסט. במקרה הזה, חבל שנפסיד את קהת, אבל אין לו מקום כרגע במכבי..

באמת שחבל לי שנמשיך לראות את בן בסט/סה מבלי שיבוא חלוץ ראוי אחד. זה פשוט מחדל מה שהולך הקיץ עם עניין החלוץ שהיה אפשר להביא כבר לפני חודש איזה מישהו. עכשיו אל תגידו לי שלא מחתימים חלוץ בשביל להגיד החתמנו היה אפשר למצוא מישהו אם היו עובדים כמו שצריך ובסוף אוגוסט נשארים רק הראדוניצ'ים שאף אחד לא הצליח להיפטר מהם.

באמת שחבל לי שנמשיך לראות את בן בסט/סה מבלי שיבוא חלוץ ראוי אחד. זה פשוט מחדל מה שהולך הקיץ עם עניין החלוץ שהיה אפשר להביא כבר לפני חודש איזה מישהו. עכשיו אל תגידו לי שלא מחתימים חלוץ בשביל להגיד החתמנו היה אפשר למצוא מישהו אם היו עובדים כמו שצריך ובסוף אוגוסט נשארים רק הראדוניצ'ים שאף אחד לא הצליח להיפטר מהם.

בשלב הזה האפשרות היחידה שלנו להביא שחקנים זרים טובים, היא ללכת על "גופות" של קבוצות שנבנו לצ'מפיונס/ליגה אירופית והודחו ויחפשו לחתוך בבשר.

אם כי, אולי, אולי, תוכל למצוא קבוצה בהתפרקות כלכלית (נניח מהכדורגל הרומני) ולקחת משם שחקן, שאחרת לא היה משוחרר.

קהת זה סיפור אחר מה2 האחרים... ג'ורדי רדף אחרי קהת הרבה זמן, ובסוף יצא שקהת נעשה רלוונטי רק אחרי שכבר הביאו שחקן (ושחקן עם רקורד מטורף ובשיא הקריירה, שגם עבד עם המאמן כבר) על העמדה שלו... אתה מעדיף שמכבי לא הייתה מחתימה את סקאריונה בתקווה שאולי קהת יעשה רלוונטי מתישהו ? או את גולסה ? או כל שחקן אחר ? אולי גם אין צורך להחתים שחקנים להגנה, כי אולי רמי גרשון יעשה רלוונטי עוד חודש ? ולהתקפה אין צורך גם, כי אולי דאבור יסכים לבוא בינואר...

קיצר, אני מאוד מאמין דווקא בלחכות קצת לתוך חלון ההעברות, לראות איזה הזדמנויות צצות, אבל אי אפשר היה לחכות עד עכשיו לקהת, ובינתיים לוותר על שחקנים כמו סקאריונה (שספק אם יש לנו את היכולת להביא שחקן טוב ממנו), או גולסה (שהוא יותר הימור, ועדיין, היה הזדמנות שצצה), בתקווה שקהת יהיה רלוונטי, כי גם יכול להיות שקהת היה משחק קודם מבקיע 3 גולים פתאום, ונשאר, ואתה נתקע עם הזין ביד באמצע אוגוסט...

אי אפשר גם לצפות ממכבי להחתים שחקנים מהר ומוקדם, וגם לצפות שהיא תיקח כל שחקן שפתאום מתפנה באמצע אוגוסט. במקרה הזה, חבל שנפסיד את קהת, אבל אין לו מקום כרגע במכבי..

במקום נוסא, לא סקראיונה.

גם על זהבי אמרו אז שאין לו מקום בהפועל.