Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

יאללה שיסכמו כבר עם בירנבאום. או שהוא יחתום בקבוצה אחרת.

שגורדי כבר יתחיל לחפש חלוץ כי ידוע שהוא לא אוהב לעבוד במקביל על רכש.

טרי מספורט 2 המנפיצנים:

הצהובים כבר מתכוננים לשלב הבא, כאשר במועדון העלו הילוך בנושא סטיב בירנבאום, שכבר סיכם את תנאיו בקבוצה, והעלו את ההצעה ל-1.7 מיליון דולר. קבוצתו די. סי יונייטד כבר הסכימה לקבל את הסכום, אך כעת נדרש אישור של ליגת ה-MLS למהלך שטרם ניתן

הלוואי שזה נכון. מתי נסגר שם חלון ההעברות?

הלוואי שזה נכון. מתי נסגר שם חלון ההעברות?

שחקן תמיד יכול לעזוב (בלי שום קשר לחלון העברות) אז מה שמשנה זה רק החלון של הקבוצה הרוכשת..

כמה טעויות גורדי עשה באמת איך הוא ווויתר על האפשרות הזאת שרקובציה יכול להיות ישראלי ונוכל לפנות עוד מקום לזר ..

גורדי העונה נכשל ובגדול במיוחד שאין לך בלם נורמלי בסגל ..

חחחחחח

מקצוען של המח!

איזה כיף לי לנבור בזה עכשיו אתה נגנב.

אגב אם אתה שואל מאיפה הבאתי את הנתונים.. הלוואי היה לי גישה לכל התכנות האלה. האמת שהסתמכתי על נתון ישן מעונת 14/15 שבו דור מיכה הוביל את הליגה במסירות מפתח וואקמה היה בטופ 5 עוד כשהיה ברעננה. יחד עם זהבי בניון ומליקסון.

ברור שמיכה עדיף על שניהם בפן הזה.. אין פה שאלה בכלל.

לפרוטוקול אני אציין שאילולא עזיבה של שחקן משמעותי כמו זהבי, לא הייתי מתנגד בכלל למכירה של טב"ח בקיץ הזה (לצד ניקוי משמעותי יותר של הסגל ממשקל עודף).

אני פשוט חושב שזה לא נכון להפוך אותו לשחקן שתוקע את הקבוצה ולא מקדם אותה בשום דבר.

אם אצילי מסכם בב״ש, אני מציע לראשי המחנה הריאלי להתחיל ולגבות דמי חבר. אולי בסוף נרכוש את מכבי.

זה לא רק אצילי (ע"ח בוזגלו,ע"פ הפרסומים), אלא גם קהת, שאין לי מושג איפה ישלבו אותו בכלל.

לא יפתיע אותי אם ילכו עד הסוף ויביאו גם את חמד מהכסף שקיבלו.

תבדוק אותי

חחח מה זה שרוף אל תשאל.. קורא להם "מכבי" ולנו "עמלק" + קעקוע של קוף ירוק על הגב.

סבבה אז אהד חיפה כשהיה ילד (ושיחק במחלקת הנוער+בבוגרים שלנו) לא באמת מעניין... ערן ומקל אהדו הפועל.

מקווה שישאר באוסטריה בכל מקרה.

לאלונה מובטח עונה אירופית ככה או ככה.

לכן אין לה בעיה להשקיע ועל הדרך להעלים אותו מהתחרות, כי זה סגל ארוך שיעמוד ולא יקרוס.

דסה, אצילי, קהת ומיכה צרכים להתאחד אצלנו, ולהיות השלד של מכבי עד 2020 לפחות.

מסביבם צריך לשבץ כמה ותיקים שיוסיפו לאופי ולנסיון כמו אלברמן, בניון, טיבי, וייני.

אבל בגדול, אצילי-קהת-מיכה יכולים וצרכים להיות הפנים של מכבי שאחרי זהבי.

כי יש לך מקום לזר אחד ואתה צריך חלוץ

אתה מעיף את סה מביא חלוץ זר , את אמבולה ומצידי שיביא גם את אעבד שיהיה מחליף אם הוא כל כך חרמן עליו ונגמר העניין.

מקצוען של המח!

איזה כיף לי לנבור בזה עכשיו אתה נגנב.

אגב אם אתה שואל מאיפה הבאתי את הנתונים.. הלוואי היה לי גישה לכל התכנות האלה. האמת שהסתמכתי על נתון ישן מעונת 14/15 שבו דור מיכה הוביל את הליגה במסירות מפתח וואקמה היה בטופ 5 עוד כשהיה ברעננה. יחד עם זהבי בניון ומליקסון.

ברור שמיכה עדיף על שניהם בפן הזה.. אין פה שאלה בכלל.

אתה מדבר הרבהה על מסירות מפתח, למה אתה לא מציין את כל הפנדלים והמצבים המסוכנים שטבח סוחט.

מדהים לפעמים שהחלוצים שלנו זה אורלנדו שחוץ מלעשות פרצופים של רוצח אין לו הרבה מושג בכדורגל.

בן בסט אני לא יגיב,ויצחקי שכבר ממזמן לא עסוק בכדורגל.

עכשיו רוקאביצה נחשב כישראלי למה לא הביאו אותו? לחלוץ מחליף שההגנה מתעייפת עם התנועה שלו היה יכול להיות בינגו רציני.

לגבי אורלנדו ידוע שגורדי מחפש לו קבוצה במידה וזה יקרה נראה כאן סוף סוף חלוץ.

לגבי בירנבאום? זה עניין של זמן אבל 99% שהוא במכבי.

לגבי אמבולה מישהו ראה כמה משחקים שלו ברצף ועקב? הוא מהיר? יודע להתקיף? חורים בהגנה?

מדהים לפעמים שהחלוצים שלנו זה אורלנדו שחוץ מלעשות פרצופים של רוצח אין לו הרבה מושג בכדורגל.

בן בסט אני לא יגיב,ויצחקי שכבר ממזמן לא עסוק בכדורגל.

עכשיו רוקאביצה נחשב כישראלי למה לא הביאו אותו? לחלוץ מחליף שההגנה מתעייפת עם התנועה שלו היה יכול להיות בינגו רציני.

לגבי אורלנדו ידוע שגורדי מחפש לו קבוצה במידה וזה יקרה נראה כאן סוף סוף חלוץ.

לגבי בירנבאום? זה עניין של זמן אבל 99% שהוא במכבי.

לגבי אמבולה מישהו ראה כמה משחקים שלו ברצף ועקב? הוא מהיר? יודע להתקיף? חורים בהגנה?

מניין לך ההנחה האובר מוגזמת של 99 אחוז והאם זה לא 99.9999?