Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

שוב, לדעתי הברקס ברכש מאז החתמת אייגבור+בן בסט מגיע מגולדהאר ודי בצדק. כל התסמינים מראים שהוא בוחן כל עסקה ב 7 עיניים ולא ממהר לאשר. הבחינה שלו מחמירה ויכולה להיות ארוכה, הוא יורש לפרטי פרטים.

אפר להאשים אותו? ממש לא. ג'ורדי הביא את זה על עצמו כששוב ושוב מכבי מצאה עצמה קונה ביוקר ומשחררת בזול או נשארת תקועה עם חוזים כבדים. מבין לגמרי את מיץ'. אני חושב שההתנהלות שלו בטווח הארוך טובה מאוד למועדון.

את הסלובנים צריך ואפשר לעבור גם עם הסגל הקיים, נצטרך ששחקנים כמו סה, טב"ח, מדו, מיכה ובניון (עדין לא מעקל) יתנו אקסטרה כדי שנסיים את הסיפור בבית.

אחר כך, אם וכאשר נעבור, לפני הקאזחים אני מקווה שיוחתמו 2 שחקנים טחד לקישור הקדמי ואחד להתקפה באחת מהוריאציות האלו:

1. 2 זרים כשניסא/גרסיה משוחרר.

2. זר+קהת.

3. זר+עטר.

לא מפנטז אפילו על יותר מזה כרגע, אולי אחרי שנעלה לאירופית אפשר להוסיף מגן שמאלי וחלוץ ישראלי נוסף לעומק הסגל. תצחקו אבל אני חושב שאם שויינפלד לא מגיע, הייתי הולך על ארבייטמן באיזו עסקת חבילה יחד עם בבומנקו הזה שלהם שלדיתי יהה אש בשנים הקרובות ואתה יכל לדחוף להם את בן בסט שכץ חם עליו.

שוב, לדעתי הברקס ברכש מאז החתמת אייגבור+בן בסט מגיע מגולדהאר ודי בצדק. כל התסמינים מראים שהוא בוחן כל עסקה ב 7 עיניים ולא ממהר לאשר. הבחינה שלו מחמירה ויכולה להיות ארוכה, הוא יורש לפרטי פרטים.

אפר להאשים אותו? ממש לא. ג'ורדי הביא את זה על עצמו כששוב ושוב מכבי מצאה עצמה קונה ביוקר ומשחררת בזול או נשארת תקועה עם חוזים כבדים. מבין לגמרי את מיץ'. אני חושב שההתנהלות שלו בטווח הארוך טובה מאוד למועדון.

את הסלובנים צריך ואפשר לעבור גם עם הסגל הקיים, נצטרך ששחקנים כמו סה, טב"ח, מדו, מיכה ובניון (עדין לא מעקל) יתנו אקסטרה כדי שנסיים את הסיפור בבית.

אחר כך, אם וכאשר נעבור, לפני הקאזחים אני מקווה שיוחתמו 2 שחקנים טחד לקישור הקדמי ואחד להתקפה באחת מהוריאציות האלו:

1. 2 זרים כשניסא/גרסיה משוחרר.

2. זר+קהת.

3. זר+עטר.

לא מפנטז אפילו על יותר מזה כרגע, אולי אחרי שנעלה לאירופית אפשר להוסיף מגן שמאלי וחלוץ ישראלי נוסף לעומק הסגל. תצחקו אבל אני חושב שאם שויינפלד לא מגיע, הייתי הולך על ארבייטמן באיזו עסקת חבילה יחד עם בבומנקו הזה שלהם שלדיתי יהה אש בשנים הקרובות ואתה יכל לדחוף להם את בן בסט שכץ חם עליו.

אתה חולם על פלייאוף עליון

על איגיבור ובן בסט גולדהאר שפך 1.6 מליון יורו ביחד ועוד 400 אלף יורו חוזה

ועוד קבוצות רוצות שמכבי תשתתף בשכרן

מה גולדהאר פריאר?

כנ"ל סה.

בקשר לקרלוס, לא יודע מה יש לג'ורדי איתו, זה כבר קצת מחשיד .

אפשר לקוות שאחרי העונה הזו, אחרי שקרלוס ישלים 5 שנים בארץ, הוא יגיש מסמכים ואריה דרעי יאשר אותם.

לפחות לא יהיה זר.

אחלה תאוריות על נוסא וה״שפיכת כסף״, לשים אותו בקטגוריית עדן זה ״קצת״ עוול.

בלי נוסא אין עליה לצ׳מפיונס ואין טרבל.

מעבר לשנאה שיש אליו כי הוא לא גולר, הוא כן פצוע כרוני ולכן חבל על הזמן והעצבים שימשיך.

אפשר לקוות שאחרי העונה הזו, אחרי שקרלוס ישלים 5 שנים בארץ, הוא יגיש מסמכים ואריה דרעי יאשר אותם.

לפחות לא יהיה זר.

״לקוות״ ו-״אריה דרעי״ באותו משפט :/

אחלה תאוריות על נוסא וה״שפיכת כסף״, לשים אותו בקטגוריית עדן זה ״קצת״ עוול.

בלי נוסא אין עליה לצ׳מפיונס ואין טרבל.

מעבר לשנאה שיש אליו כי הוא לא גולר, הוא כן פצוע כרוני ולכן חבל על הזמן והעצבים שימשיך.

אין טרבל בלי נוסא? הגזמת

לפחות לא יהיה זר.

חחחחחח

הלוואי שהיה בוחן מאז, אולי היינו חוסכים ורמוטים וראדוניצ'ים למיניהם (שלא לדבר על הזיות דוגמת ראלי)

הבאנקרים שלי בהרכב נכון להיום :

ראייקו, דסה, טיבי, אלברמן, מדוניאנין, טב"ח (המוח) וסה

חוסרים :

מגן שמאלי - טוואטחה\אמבולה ואני אהיה מאושר. ריקן הוא ברירת המחדל, עמב"ה לא בא בחשבון בעמדה הזו מבחינתי.

בלם - לסגור את סוגיית פיליפנקו לכאן או לכאן, לא קרלוס ולא טב"ח (הכוח) שווים הרכב לטעמי.

קשר אמצע - קהת יהיה מושלם, גולסה יהיה נחמד, שניהם יהיה אושר.

קשר התקפי - מישהו שיתן פייט לדור ולמוח, דגש על אחד שנותן מספרים, עזרא יהיה אחלה, אצילי אחלה מאוד, זר יהיה הפתעה. אישית הייתי הולך על אחמד אעבד.

חלוץ - ישראלי מוכח לספסל. שוינפלד\דובב גבאי וכו'.

בלי איזה טיירון שרי/חלוץ בסגנון של זהבי/ג׳ונאס לא ייצא כלום מהעונה הזאת

כבר לא מדבר מה קורה אם שחקן בודד נפצע מבין אלברמן, סה, טב״ח המוח

הלוואי שהיה בוחן מאז, אולי היינו חוסכים ורמוטים וראדוניצ'ים למיניהם (שלא לדבר על הזיות דוגמת ראלי)

ראלי זה גרושים, ראדוניץ זו עסקה ללא הרבה סיכון של השאלה+אופציה, עסקה זולה ביחס לסיטואציה של עלייה לליגת האלופות. ורמוט זו ילה רצינית ואני חושש שאחרי שחרורו הברקס ברכש הופך לאמברקס. למרות זאת, היינו שניה לפני רכישה של טוואטחה בינואר במחיר מטורף.. לא יודע.

בכל אופן, נראה שגקסיה נשאר, הייתי משחרר את אייגבור ומביא 2 זרים אבל אלו פנטזיות רחוקות.

ראלי זה גרושים, ראדוניץ זו עסקה ללא הרבה סיכון של השאלה+אופציה, עסקה זולה ביחס לסיטואציה של עלייה לליגת האלופות. ורמוט זו ילה רצינית ואני חושש שאחרי שחרורו הברקס ברכש הופך לאמברקס. למרות זאת, היינו שניה לפני רכישה של טוואטחה בינואר במחיר מטורף.. לא יודע.

בכל אופן, נראה שגקסיה נשאר, הייתי משחרר את אייגבור ומביא 2 זרים אבל אלו פנטזיות רחוקות.

ראדוניץ' היה עקיצה מארץ העקיצות

אני פה

זכור לי שהתערבנו על העונה של שלומי אזולאי.

תואיל בטובך לחזור אחורה ולחפש את הציטוטים המדויקים?!

על איזה ג'ונאס מדברים פה?

אני מניח שמבנפיקה. אנשים כאן הזיה, זה שחקן שנמצא ברשימה עם רונאלדו, מסי, סוארס (וזהבי!). הוא לא יורק לכיוון שלנו למרות גילו.

זכור לי שהתערבנו על העונה של שלומי אזולאי.

תואיל בטובך לחזור אחורה ולחפש את הציטוטים המדויקים?!

האמת לא זוכר "התערבות" ולא אין לי כוח להתחיל לחפש את זה.. אבל אני אשמח אם תמצא ותזכיר לי. רק תזכיר גם את כמות הדקות ששיחק והפציעות שעבר.

״לקוות״ ו-״אריה דרעי״ באותו משפט :/

בוא נפתח סקר - למה יש יותר סיכוי - שקרלוס ישוחרר הקיץ או שהוא יקבל אזרחות בקיץ הבא.

אין אריה דרעי ווי טראסט