Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

עדכון הפנטזיה ע"ש השפם:

ראיקו

מאנה סטרול טיבי דסה

גולסה מדו

חזי

טב"ח מיכה

אבידור

כן.

אני לא זוכר איך מחשבים את זה, אבל בעיקרון יש 5% מכל העברה ששמורים לקבוצות שבהן השחקן גדל, לפי פרק הזמן היחסי שבו הוא היה בקבוצה בכל גיל.

חצי אחוז לשנה בה השחקן היה בקבוצה, אם אני זוכר נכון.

רק שואל: רוקאביצה לא עבר לחיפה בהשפעת אשתו? זכור לי משהו כזה.

רק אומר: מו"מ מושפע מהרבה מרכיבים מלבד הפן הכלכלי.

רק שוואקמה לא הגיע ב-400 אלף יורו והוא לא תושב ארעי.

התנהלות מוזרה.

אף אחד לא ידע שהוא ייחשב ישראלי כל כך מהר, התחזיות היו שהוא יסיים את ההליך אחרי שייסגר החלון והם יוכלו לרשום אותו רק בינואר כישראלי, אני אפילו זוכר שלא מעט פה אמרו שלא שווה להביא אותו אם הוא לא ישראלי כרגע (יעני אם הוא זר עד ינואר).

אף אחד לא ידע שהוא ייחשב ישראלי כל כך מהר, התחזיות היו שהוא יסיים את ההליך אחרי שייסגר החלון והם יוכלו לרשום אותו רק בינואר כישראלי, אני אפילו זוכר שלא מעט פה אמרו שלא שווה להביא אותו אם הוא לא ישראלי כרגע (יעני אם הוא זר עד ינואר).

כרגע הזר שלך הוא סה גם בתור זר הוא היה שווה מקום בסגל+ במקרה הכי גרוע יש לך שישה זרים עד שהוא מקבל אזרחות.

כל פעם אנחנו מחפשים זרים בשדות זרים ומפספסים את האלו שכבר נמצאים לנו מתחת לאף.

רק שואל: רוקאביצה לא עבר לחיפה בהשפעת אשתו? זכור לי משהו כזה.

רק אומר: מו"מ מושפע מהרבה מרכיבים מלבד הפן הכלכלי.

אין לו עבר בהפועל זה כבר מרכיב חשוב.

כאמור אני מכיר את הסוכן שלו. אמר לי שהוא התחנן לא לעבור לחיפה. רצה רק מכבי או להישאר בבית''ר.

אבל לפי מה שהבנתי, ברגע שקבוצה מפעילה את סעיף השחרור, גם השחקן לא יכול להתנגד.

מוזר אבל זה מה שאמר לי

כאמור אני מכיר את הסוכן שלו. אמר לי שהוא התחנן לא לעבור לחיפה. רצה רק מכבי או להישאר בבית''ר.

אבל לפי מה שהבנתי, ברגע שקבוצה מפעילה את סעיף השחרור, גם השחקן לא יכול להתנגד.

מוזר אבל זה מה שאמר לי

השחקן בהחלט יכול להתנגד.

זאת סיטואציה מגוחכת

לא יודע אם יש לנו אחוזים ממכירה עתידית, אבל סתם לצורך העניין, להפועל יש 4.5%, אז הם יקבלו 1.35 מיליון יורו במקרה שהוא יימכר במחיר כזה. רמה"ש תקבל 150 אלף יורו.

רמת השרון לא תראה שקל. הוא לא היה שייך למועדון, רק מושאל מהפועל.

וושינגטון פוסט:מכבי ת"א העלתה את ההצעה על בירנבאום ל-1.5 מיליון דולר.

https://www.washingtonpost.com/news/soccer-insider/wp/2016/08/02/israeli-club-ups-offer-for-d-c-uniteds-steve-birnbaum-but/

מגיע לסכומים מגוחכים כבר.

מקווה שאם באמת ההצעות אמיתיות ויש כוונה להתחזק בבלם(וצריך בלם)-יש תוכנית לשחרר את בטון\בן-הרוש, אפילו את שניהם.

אולי אפילו לממן את עסקת בירנבאום דרך מכירה של בן-הרוש ואזולאי שבמילא בדרכו החוצה.

וושינגטון פוסט:מכבי ת"א העלתה את ההצעה על בירנבאום ל-1.5 מיליון דולר.

https://www.washingtonpost.com/news/soccer-insider/wp/2016/08/02/israeli-club-ups-offer-for-d-c-uniteds-steve-birnbaum-but/

Maccabi Tel Aviv has increased its offer for D.C. United defender Steve Birnbaum to $1.5 million, the Insider has learned, but the timing does not make much sense for the MLS club.

By selling now, United would only be able to collect half of the fee. (The balance goes to MLS, which owns all player contracts.) However, the club’s share would rise to two-thirds — in this case, $1 million — if United waited until this winter when Birnbaum has completed three full seasons.

The MLS transfer-fee scale is: one-third for a player with one year of MLS experience; half for two years; and two-thirds for three seasons or more. (The sale of a homegrown player, at any point, yields three-quarters of the sale price.)

מסביר קצת על ההתנהלות באמריקה ולמה הם מסרבים

מסתבר שבגלל החוקים של MLS אם הם מוכרים את בירנבאום עכשיו, הקבוצה מקבל רק 1/2 מכספי העברה
אם ימכרו בינואר יקבלו 3/4 מהכסף

לא סביר שישחררו אותו בחלון הזה

עריכה: הקדימו אותי