Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

המכביה, אבל את הסכום הזה על חמד לא כתבו אתמול וגם לא שבוע..השאלה היא למה מכבי ממזיכה לקרקר סביב שחקנים עם עליות לא מוצדקות כמו חמד ובירנבאום? כבר היו צריכים לעבור לתוכהית ב'

המכביה, אבל את הסכום הזה על חמד לא כתבו אתמול וגם לא שבוע..השאלה היא למה מכבי ממזיכה לקרקר סביב שחקנים עם עליות לא מוצדקות כמו חמד ובירנבאום? כבר היו צריכים לעבור לתוכהית ב'

ומי אמר שמכבי לא בודקת אופציות נוספות ? התקשורת ממחזרת ידיעות, בעיקר מהשחקנים הישראלים.

ומי אמר שמכבי לא בודקת אופציות נוספות ? התקשורת ממחזרת ידיעות, בעיקר מהשחקנים הישראלים.

אם עושים את זה, אז עושים את זה ממש לאט ובאיחור

לראייה אתה בחודש אוגוסט ולא הגיע חלוץ אחד אפילו

בסוף נשמע מחמד שמכבי בכלל לא פנו אליו.

בדיוק. לדעתי זה מה שקרה איתו וגם עם בירנבאום.

זתומרת שהיו באמת גישושים מצד מכבי בהתחלה, אבל כששמענו את המחירים שהקבוצות דורשות ירדנו מהם.

פשוט לתקשורת אין שמץ של מושג מה באמת קורה ומי על הכוונת, אז הם ממחזרים כתבות (חמד/בירנבאום) במקרה הטוב,וממציאים פרסומים (דמארי/שוינפלד) במקרה הרע..

אופציה ב' או ג' כבר היתה אמורה להיסגר ולהתפרסם ברשמי לפני כמה שבועות.

נכון לגמרי ,ולכן ההסבר היחיד והדי כואב לזה הוא שג'ורדי קיבל ברזים מאופציות אחרות שהוא ניסה להביא..

אותי מעניין איזה חלוצים עולים בשיחות בין אנשי מכבי.

-ומאיזו סיבה בדיוק מוותרים עליהם-

זה פשוט מוזר בדרך כלל כל קבוצה שתרצה שחקן ויש לה את הכסף ואת היכולת למשוך תביא אחד ברמה.

(ומכבי בטוח מעניינת הרבה כאלו שהיו מתים להצעה ממכבי)

one

בנושא אחר. שחקן הכנף הגיאורגי בן ה-18 של שחטאר דונייצק, גיורגי ארבידזה, הוצע למכבי תל אביב. הוא עשוי להגיע ולשחק או בקבוצת הנוער או כמושאל בבית"ר ת"א\רמלה. מדובר בשחקן שרשם בכורה בקבוצת הבוגרים של לוקומוטיב טביליסי כבר בגיל 15 ושיחק שם במשך שתי עונות ברצף בהן כבש 8 ו-13 שערים בהתאמה. לאחר מכן חתם בשחטאר דונייצק ובעונה שעברה אף שותף בשני משחקים כמחליף

אותי מעניין איזה חלוצים עולים בשיחות בין אנשי מכבי.

-ומאיזו סיבה בדיוק מוותרים עליהם-

זה פשוט מוזר בדרך כלל כל קבוצה שתרצה שחקן ויש לה את הכסף ואת היכולת למשוך תביא אחד ברמה.

(ומכבי בטוח מעניינת הרבה כאלו שהיו מתים להצעה ממכבי)

זו ללא ספק הנחה שרווחת הרבה בפורום, אבל המציאות מראה אחרת.

שחקנים זרים יעדיפו למצות (בצדק) כל אפשרות אירופאית לפני שיגיעו לישראל.

שחקנים ישראלים רואים את הרוטציה במכבי ומעדיפים להיות בקבוצה בינונית, אבל לשחק (עזרא, שוינפלד).

אלו שמאמינים בעצמם יותר דורשים סכומים גדולים כי יודעים שמכבי תשלם.

כאן גולדהאר נכנס לתמונה ואני מאמין שאחרי 2 פלופים בהתקפה (בבסט, סה) הוא מתקשה לאשר סכומים גבוהים על כל אחד.

האתגר לדעתי הוא למצוא שחקנים טובים בשלהי הקריירה, שיש להם לפחות עוד 2-3 עונות לתת (גרסיה, פריצה) ומחפשים קבוצה שמשתתפת במפעלים האירופאים כמשהו שעוד לא חוו. אפשרות כזו של שחקן עם נסיון מוכח, מחיר שפוי ומוטיבציה גבוהה יכולה להיות תפורה בול על מה שאנחנו מחפשים.

באטי,

אני לא רואה החשבון של מכבי ובוודאי שהייתי רוצה את הקבוצה החזקה ביותר שמכבי יכולה להעמיד אבל לא הייתי משכיב בחיים ארבע מיליון יורו על חמד. על דאבור-כן. ולסכום שנכנס מערן אין קשר לזה.

פייר אינף.

אבל אם זה הסכום של העסקה, ואם אתה חושב שהוא לא ווליו לסכום הזה, למה לקרקר שם שבועות סביבו ?

אז תשים על גרוסיצקי (ראן) את הסכום - אבל גם הוא אמר שמכבי נרתעה מהסכומים. אז האם יש מישהו ששווה להם את הסכומים האלה ?

קהת לא מגיע. אצילי גם לא יגיע, וחמד נראה שלא ממש מתקדם, אז איפה מתכננים להשקיע את הכסף ?

בינתיים אנחנו רק בשוק השחקנים החופשיים.

נכון לגמרי ,ולכן ההסבר היחיד והדי כואב לזה הוא שג'ורדי קיבל ברזים מאופציות אחרות שהוא ניסה להביא..

יחיד? הסבר אפשרי אחר (וייתכן שאף סביר יותר) הוא שג'ורדי פשוט לא פונה לאופציה ב' (מתפנה לחשוב על אופציה שכזו) עד שלא כלו כל הקיצין באופציה א'. מבחינתו עדיף סיכוי, גם אם קלוש, לאופציה א' בסוף אוגוסט מאשר אופציה ב' ביוני-יולי.

יחיד? הסבר אפשרי אחר (וייתכן שאף סביר יותר) הוא שג'ורדי פשוט לא פונה לאופציה ב' (מתפנה לחשוב על אופציה שכזו) עד שלא כלו כל הקיצין באופציה א'. מבחינתו עדיף סיכוי, גם אם קלוש, לאופציה א' בסוף אוגוסט מאשר אופציה ב' ביוני-יולי.

זה

הבעיה בגישה כזו היא שבדר"כ אופציה ב'ג',ד' לא יחכו לך עד סוף אוגוסט. אף שחקן שיש לו עוד קבוצה שרוצה אותו לא יחכה לסוף אוגוסט ואז אתה נתקע עם איזה ראדוניץ שאף קבוצה לא רצתה, אפילו נתניה לא רצו.

אני מאוד מקווה ששוטה מכתיב טון אחר ואני מנסה להסתמך על ההחתמה של יחזקאל כאינדיקציה לכך. מאמין מאוד שנראה כאן חלוץ תוך שבוע-שבוע וחצי מהיום גג.

למה כולם בטוחים שאצילי לא יגיע? הבוררות בעניינו בהחלט יכולה להסתיים בתוצאה שתוביל למכירתו

כי אין לו שום אינטרס לעבור.

תג מחיר נמוך = יציאה מיידית לאירופה

תג מחיר גבוה/ ללא תג מחיר = ישחק שם העונה ויצא לאירופה בקיץ עם הכרטיס ביד ומענק חתימה שמן.

כי אין לו שום אינטרס לעבור.

תג מחיר נמוך = יציאה מיידית לאירופה

תג מחיר גבוה/ ללא תג מחיר = ישחק שם העונה ויצא לאירופה בקיץ עם הכרטיס ביד ומענק חתימה שמן.

יש קבוצה באירופה שתשלם לו יותר ממכבי? הוא משדר בגרות כלשהי שתעיד על בשלות לאירופה? לא שמעתי גם על איזה קבוצה ספציפית שמעוניינת.

לא שאני חושב שהוא יגיע.. אבל על הנייר תג מחיר נמוך לא פוסל אינטרס לעבור לקבוצה גדולה בארץ. מה עוד שהוא יודע שמכבי לא תמנע ממנו לצאת לאירופה ושיש לו סיכוי לצאת ממכבי לקבוצה גדולה יותר. בנוסף, הוא יודע שיש לו סיכוי לקבל את המפתחות. לא נראה לי שיש אינטרס כלשהו שימנע ממנו לחתום על חצי מליון יורו לעונה קרוב לאמא

כשחקן מוביל אצל מיצ׳. בוא נגיד בטח שלא יפסול את זה על הסף.

הבעיה בגישה כזו היא שבדר"כ אופציה ב'ג',ד' לא יחכו לך עד סוף אוגוסט. אף שחקן שיש לו עוד קבוצה שרוצה אותו לא יחכה לסוף אוגוסט ואז אתה נתקע עם איזה ראדוניץ שאף קבוצה לא רצתה, אפילו נתניה לא רצו.

אני מאוד מקווה ששוטה מכתיב טון אחר ואני מנסה להסתמך על ההחתמה של יחזקאל כאינדיקציה לכך. מאמין מאוד שנראה כאן חלוץ תוך שבוע-שבוע וחצי מהיום גג.

ג'ורדי בדר"כ נותן למאמנים לדחוף איזה שחקן נדוניה (מיטרוביץ', ראיקו ועכשיו חזי) אבל לא מעבר. מדיניות הרכש נשארת שמרנית ונוקשה כתמיד.

יש קבוצה באירופה שתשלם לו יותר ממכבי? הוא משדר בגרות כלשהי שתעיד על בשלות לאירופה? לא שמעתי גם על איזה קבוצה ספציפית שמעוניינת.

לא שאני חושב שהוא יגיע.. אבל על הנייר תג מחיר נמוך לא פוסל אינטרס לעבור לקבוצה גדולה בארץ.

זה שהוא לא רוצה לעבור לקבוצה אחרת בארץ זה מה שימנע ממנו לעבור. הבנאדם אמר שהחלום שלו הוא לצאת לאירופה, למה לא להאמין לו ?

הרי הוא יצא למלחמת עולם עם טביב בשביל זה, בטח לא בשביל להרוויח מאה אלף דולר יותר במכבי.

וכן, עם תג מחיר נמוך הקצבים ישיגו לו חוזה באוסטריה/שוייץ/הולנד תהיה בטוח. זה שלא שמענו על קבוצות לא אומר שאין כאלו שממתינות. לא היו הולכים את כל הדרך הזאת אם לא הייתה להם סיבה להאמין שמישהו יקח.

זה שהוא לא רוצה לעבור לקבוצה אחרת בארץ זה מה שימנע ממנו לעבור. הבנאדם אמר שהחלום שלו הוא לצאת לאירופה, למה לא להאמין לו ?

הרי הוא יצא למלחמת עולם עם טביב בשביל זה, בטח לא בשביל להרוויח מאה אלף דולר יותר במכבי.

וכן, עם תג מחיר נמוך הקצבים ישיגו לו חוזה באוסטריה/שוייץ/הולנד תהיה בטוח. זה שלא שמענו על קבוצות לא אומר שאין כאלו שממתינות.

כל שחקן אומר את זה בכל שלב בקריירה, לא שמעתי אותו מתבטא באופן ספציפי שהוא מעוניין לצאת כבר השנה, חוצמזה זה ראיה לטובתו בבוררות, מה יגיד? שהוא רוצה להישאר? שהוא רוצה לעזוב למכבי? אסור לו. זה מחשיד.

וזה לא בשביל מאה אלף דולר יותר... זה יותר כמו 300 אלף יורו יותר וליתר דיוק 400+ אלף דולר יותר מהחוזה שטביב הציע לו.

ואחי, גם עם תג מחיר נמוך, מתי שמעת על קבוצה באירופה שרכשה ישראלי בן 23 במליון יורו ועוד תמהר לשלם לו חצי מליון יורו לעונה בחוזה ארוך טווח. זה נכון שהוא מוביל בביצה המקומית, ונכון שהקצבים יכולים לעשות קסמים, אבל זה ממש לא טרוויאלי. הוא עוד לא עשה יותר מדי אל תשכח את זה, זה טביב הגאון בנה את המותג אצילי.

הקבוצה היחידה שהם יודעים שבטוח תיקח זו מכבי. בגלל זה הם לא חוששים. חוצמזה טביב לא השאיר להם יותר מדי ברירות. אין להם מה להפסיד מהמלחמה הזו.