Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

מקום פנוי לזר - 1. זרים שיעזבו - 0. חלוצים ישראלים בשוק, טובים משמעותית מבן בסט/סה/יצחקי לעמדת החלוץ המחליף - 0. מסקנה מתבקשת: יגיע חלוץ אחד, זר. סה טו.

גם אני הייתי רוצה שיגיעו שניים + איזה שחקן כנף תותח + מגן שמאלי אבל פשוט לא מאמין שזה יקרה. יפתיע אותי מאוד לטובה אם יגיע יותר משחקן אחד (משמעותי, לא משלים לסגל) מהיום ועד סוף החלון. הלוואי.

סוף סוף מישהו אומר את הדברים כמו שהם.

אני לא זוכר. הוא הגיע בסוף?

לא.

זה היה קיץ עם גניבת דעת ברמת חיפה של השנה (קהתים למיניהם)

עזו, בוקולי וליאור אסולין ״סיכמו״ כל הקיץ בערך.

מדהים שגם את זה העתיקו מאיתנו.

מחר יום רביעי - לא מביאים רכש יום לפני משחק.
מחרתיים יום חמישי - לא מביאים רכש ביום של משחק.
אחרי זה סוף שבוע - לא מביאים רכש בסוף שבוע.

היום הזדמנות אחרונה לרכש השבוע!

לא.

זה היה קיץ עם גניבת דעת ברמת חיפה של השנה (קהתים למיניהם)

עזו, בוקולי וליאור אסולין ״סיכמו״ כל הקיץ בערך.

מדהים שגם את זה העתיקו מאיתנו.

אני מבקש, שלושת השחקנים האלה סיכמו באופן רשמי, והודו בזה. גם שכטר. לא זוכר מה היה עם עזו ואסולין בדיוק, אבל בוקולי ושכטר אמרו שסיכמו הכל עד הפרט האחרון, אבל דריקס המשיך לעכב את החתימה ולדחות אותה, ובסוף נמאס להם אז חתמו בחיפה ובנתניה בהתאמה.

אני מבקש, שלושת השחקנים האלה סיכמו באופן רשמי, והודו בזה. גם שכטר. לא זוכר מה היה עם עזו ואסולין בדיוק, אבל בוקולי ושכטר אמרו שסיכמו הכל עד הפרט האחרון, אבל דריקס המשיך לעכב את החתימה ולדחות אותה, ובסוף נמאס להם אז חתמו בחיפה ובנתניה בהתאמה.

דריקס האשים אחכ את לוני שהוא מסכים ומסכם על סכום מסויים ורגע לפני החתימה מתחרט ומנסה לשלם פחות, ולכן השחקנים שציינת ועוד זרים רבים ברחו לנו. ברוך שעשה לנו גולדהאר.

אחרי שגם דמארי רשמית לא על הפרק, ועזבו כמה הוא רוצה להגיע כרגע, רשימת החלוצים הישראלים הטובים שניתן להביא היא 0.

אם ג'ורדי לא מתכנן להיות עם 2 חלוצים זרים בסגל (אחד מהם יצטרך להיות על חשבון נוסא) אז אני באופן אישי מעדיף להישאר עם בן בסט. בעיקר אם האלטרנטיבה היא עאבד.

אחרי שגם דמארי רשמית לא על הפרק, ועזבו כמה הוא רוצה להגיע כרגע, רשימת החלוצים הישראלים הטובים שניתן להביא היא 0.

אם ג'ורדי לא מתכנן להיות עם 2 חלוצים זרים בסגל (אחד מהם יצטרך להיות על חשבון נוסא) אז אני באופן אישי מעדיף להישאר עם בן בסט. בעיקר אם האלטרנטיבה היא עאבד.

אני מעדיף שחביב אוחיון יהיה חלוץ בודד ולא בן בסט. די, הוא חייב ללכת.

הייתי מביא את עמנואל מיוקה בהשאלה לעונה עם אופציית רכישה.

על פניו הוא נראה גמור, אבל הוא רק בן 25, ואם ישתקם אצלנו זה יהיה מדהים.

הייתי מביא את עמנואל מיוקה בהשאלה לעונה עם אופציית רכישה.

על פניו הוא נראה גמור, אבל הוא רק בן 25, ואם ישתקם אצלנו זה יהיה מדהים.

ואם לא? ראדוניץ. והפעם אין לך את זהבי שיציל אותך. עדיף להביא מישהו עם קצת פחות סיכון. הגוטם הזה שאנריקה חופר עליו, שחקן פנוי. בליגה הסלובנית יש כמה חלוצים מצויינים, גם בליגה הצכית. יש מציאות בדרום אמריקה.

אני מאוד מקווה שיש רשימה מוגדרת ומצומצמת של מועמדים ריאליים כך שאחד מהם יגיע בימים הקרובים אבל... איפה אני חי? מנסיון העבר, אין סיבה לאופטימיות בכל הנוגע למהירות.

טוב

אנחנו יותר מחודשיים לאחר סיום עונה.

עזבו:

זהבי

גרסיה

זיו

כנראה אזולאי

כנראה בן בסט

הגיעו:

חזי

גולסה

פיליפנקה

בניון

כלומר עזבו 5 שחקנים הגיעו 4 - אנחנו עם מינוס שחקן אחד לעומת הסגל של שנה שעברה וזאת לאחר שגורדי בראיון סיכום הודה שהסגל היה קצר

לכן לא נראה לי שיגיע רק עוד שחקן אחד אבל מה אני יודע.........

חשוב מזה - אנחנו עדיין בלי מנכל + בלי עוזר מאמן

תוכנית רכש בהנחה שאצילי + חמד לא יגיעו ( והם לא יגיעו)

משחרר את בן בסט לקש בתמורה לאעבד כן לאעבד - יש לאנשים זיכרון קצר - שנתיים בן בסט לא פוגע מה גם שאעבד יגיע לסתום חורים בסגל יכול לשחק 9 + כנף - שחקן צעיר שיבוא רעב ללא פרצופים על הספסל עם שכר קטן יותר משל בן בסט

משחרר את סה - ומביא חלוץ זר חדש - חייב לתת פה בינגו על זה תקום או תיפול העונה!!!

מגן שמאלי זר - ריקן עובר למרכז שדה ברוטציה.

אם יגיע בלם מה טוב כרגע בונה על טיבי + פילפנקה + דור פרץ כגיבוי (בן חיים לא נכלל פצוע כרוני)

אנשים מדברים פה על שני חלוצים זרים לא יקרה - חייב להגיע שחקן כנף שיתן מאבק בהרכב למיכה - זר לא יכול להיות בהרכב בכנף כי בהנחה ומגיע מגן שמאלי אתה כבר עם 5 זרים בהרכב ( חלוץ זר+חזי+מדו+מגן שמאלי+ראיקוביץ).

מה שצריך לקרות:

להביא בלם+מגן שמאלי+אצילי+שני חלוצים ,

לשחרר את סה,אייגבור(צריך את המקום שלו),בן בסט,יצחקי,אזולאי,טב"ח בלם.

מה שיקרה:

יבואו: עאבד, מגן שמאלי זר, חלוץ זר

ישוחררו: סה,בן בסט,אזולאי

האגודל מפרסם:

מכבי תל אביב מוכנה להציע 2 מיליון יורו על תומר חמד הצהובים לא מוותרים וממשיכים במו"מ עם ברייטון, שדורשת סכום גבוה יותר. בשלב זה בן בסט לא ישוחרר למרות שסיכם בקריית שמונה.

אני לא נכנס לכתבות שם אלא קורא כותרות דרך גוגל, כך שלא יודע מה יש בכתבה עצמה אבל אין צורך לדעת גם.

רע מאוד אם בן בסט לא ישוחרר עד שיש קבוצה שמוכנה לקחת אותו (זה אומר שהבינו שהאלטרנטיבות גרועות עוד יותר ממנו,ככל הנראה).