Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

כי קבוצות לא רוצות לשחרר כרגע....ויש שחקנים שמחפשים אופציות בחו"ל, לא קראת מה טביב אמר על אצילי ושחר על עטר? קבוצות עושות חיים קשים, אפשר להחתים איזה אחמד עאבד ולסמן וי ואפשר לחכות למשהו שבאמת ישפר אותנו כמו קהת/אצילי

סבלנות...בקשק לזרים, אולי שנגיע לשלבים מכריעים יהיה שינוי..איך שאני מכיר את ג'ורדי, הוא מעדיף תמיד שהסגל שמכיר אחד את השני ישאר, ואז עושה חיזוקים נקודתיים.

איך אני אוהב שלא זוקפים לזכות ג'ורדי שום שבר מלבד הכישלונות

אניימה כבר היה פה ולא חוכמה, זהבי ישראלי בכיר ולא חוכמה, ראיקוביץ' זה סלבישה לחץ להביא אותו, וכו' וכו'

לגמרי.

היתה. לו שנה שלמה להתכונן לעונה הזאת

לעקוב אחרי שחקנים לסגור דברים מוקדם יותר

למה אחרי שידוע כבר חודש לפחות לפני סיום העונה שבוס עוזב הגיע לפה מאמן בדקה ה92 .

למה אין כבר שחקנים סגורים כי בלי ערן אנחנו כלום

למה הזרים הפח אשפה האלו עדיין איתנו

אולי חלק לא יאהבו את זה אבל הבן אדם כבר שנתיים לא עובד

העיקר הוא בוכה על מגבלת הזרים כשמה שהוא מביא זה פח אשפה אחד גדול. חוץ מראייקו שיוקאנוביץ הביא צריך לזרוק את כולם הביתה

מצידי שילך הביתה

א. אנחנו לא בדקה ה-92. אין הבדל בין להנחית מאמן עכשיו לבין להנחית מאמן לפני חודשיים, אולי חוץ מזהות המאמן.

ב. מכבי לא מתנהלת בוואקום ולהנחית פה שחקן זה לא עניין של בדיקה במנג'ר ולחיצה על כפתור. יש משא ומתן, יש שחקנים שרוצים לחכות להצעות, יש קבוצות שישחקו משחקי משא-ומתן, אני מעריך שיש עוד אלמנטים שאני ואתה לא מכירים לעומק, בגלל זה אנחנו לא מנג'רים.

ג. בלי "ערן אנחנו כלום" וזרים "פח אשפה" אלה משפטים סופר פרימואים.

כי קבוצות לא רוצות לשחרר כרגע....ויש שחקנים שמחפשים אופציות בחו"ל, לא קראת מה טביב אמר על אצילי ושחר על עטר? קבוצות עושות חיים קשים, אפשר להחתים איזה אחמד עאבד ולסמן וי ואפשר לחכות למשהו שבאמת ישפר אותנו כמו קהת/אצילי

סבלנות...בקשק לזרים, אולי שנגיע לשלבים מכריעים יהיה שינוי..איך שאני מכיר את ג'ורדי, הוא מעדיף תמיד שהסגל שמכיר אחד את השני ישאר, ואז עושה חיזוקים נקודתיים.

וכל המשפטים האלו היו רלוונטיים שלקחת אליפות לא אחרי עונה שלא לקחת כלום והכוכב הכי גדול שלך עזב.

הגיע הזמן שאנשים ישנו פאזה הרי זהבי זה לא שחקן שיחליף אותו מישהו אחד אלא 3-4 שחקנים שגם לא בטוח שיתנו את התפוקה המטורפת שנתן

אני הסברתי לך מה הסיטואציה, צריך סבלנות, גם אני היתי רוצה סגל חזק כרגע, אבל יש רצוי ומצוי, זה לא מנג'ר פה☺ אתה לא רואה בעולם קבוצות מחתימות 5 שחקנים בשלבים הראשונים

ביתר רכשו 4 שחקנים ברמת הלאומית, חיפה היחידה שעשתה רכש מרשים עם רוקוביצה....

אתה גם החתמת 2 להזכירך...אתם מתעלמים מהעובדות שיש קשיים שלא תלוים רק בג'ורדי...לג'ורדי יש בעל בית שמשלם ממיטב כספו לחזק את הקבוצה, לג'ורדי יש קולגות שרוצות לחלוב אותו ו/או לא משחררות שחקנים, לג'ורדי יש הצעות יפות לשחקנים שרוצים למצות אופציות בחו"ל...ג'ורדי עדין לא קוסם

אני חושב שהסיבה המרכזית לפאניקה כללית היא העובדה שכבר בערך שנה וחצי פלוס ג'ורדי נותן הרגשה שכבר לא כל כך אכפת לו.. אפילו שנתיים, מאז אותה חופשה מפורסמת עם דלרה ג'ה בדיוק בזמן הזה בשנה שהוא הכי צריך לעבוד..

עכשיו יכול להיות שהוא כל כולו מחויב, אבל הוא פשוט נותן הרגשה שהוא מיצה, שהוא עושה טובה, שהוא בקטע של לעשות כל דבר אחר חוץ מאת העבודה שלו.. וגם שאין יותר מדי חשיבה מאחורי מה שהוא כן עושה, יותר אילתורים, יותר תגובות מאוחרות בלית ברירה.

אני חושב שזה מה שהרבה פה מרגישים. מה שדי מחדיר באנשים פסימיות ומכניס אותם לפאניקה.

תכלס, ג'ורדי נתן שנה וקצת ראשונות מהסרטים שדי הספיקו לו לשלוש שנות תהילה..

אתה גם החתמת 2 להזכירך...אתם מתעלמים מהעובדות שיש קשיים שלא תלוים רק בג'ורדי...לג'ורדי יש בעל בית שמשלם ממיטב כספו לחזק את הקבוצה, לג'ורדי יש קולגות שרוצות לחלוב אותו ו/או לא משחררות שחקנים, לג'ורדי יש הצעות יפות לשחקנים שרוצים למצות אופציות בחו"ל...ג'ורדי עדין לא קוסם

מה שאתה אומר הוא נכון מאוד , ועדין מכבי וגורדי בפרט עובדים לאט מידי , צריך להתחיל להכין את העונה הבאה עוד מאמצע העונה , לפחות לדעתי , כלומר שחקנים כמו גולסה,קהת,אצילי או זרים כמובן הם לא שחקנים שנכנסו לפנקס זה עתה(כמובן שיש עוד משתנים כמו באמת בעלי בית שלא רוצים לשחרר,או סיטואציות של שחקנים שרוצים לבדוק אופציות אחרות)אבל אם אתה קבוצה גדולה באמת ונחושה אני מאמין שאפשר לסגור בצורה יותר מהירה.

אני הסברתי לך מה הסיטואציה, צריך סבלנות, גם אני היתי רוצה סגל חזק כרגע, אבל יש רצוי ומצוי, זה לא מנג'ר פה☺ אתה לא רואה בעולם קבוצות מחתימות 5 שחקנים בשלבים הראשונים

הבאנקרים שלך להרכב : ראייקוביץ', דסה, טיבי, אלברמן, מדוניאנין וטב"ח קשר = 6 שחקנים בלבד. ( נניח שיהיו כאלו שיטענו שמיכה שווה הרכב, אז עוד שחקן. חלק יטענו שטב"ח/מדוניאנין לא שווים הרכב, אז זה מתקזז פחות או יתר) אתה חייב עוד 5 תותחים להרכב, שלא נדבר על הספסל. הרי לא מספיק שההרכב יהיו מלא תותחים ועל הספסל ישבו שחקנים גמורים . אתה במצב שקרוב מאוד לבנייה מחדש של הקבוצה העונה, זה ממש לא עניין של החתמה של שחקן או שניים והכל טוב.

אתה יכול וצריך לשחרר לפחות 6-7 שחקנים שהוכיחו השנה שהם פשוט לא מתאימים (השמות הועלו פה עשרות פעמים, יש כמעט הסכמה מוחלטת שהם צריכים לעוזב, אין צורך לפרט שוב) .

הייתי שמח לראות פה מגן שמאלי זר, בלם יהודי (כי אין הרבה ברירות), עם עדיפות לאותו ברנבאום מפורסם. לראות את קלטינס מבית"ר בתור אופציה נוספת לקישור אחורי, שיוכל ללמוד מהגדול מכולם,גל אלברמן ובעתיד לרשת את מקומו, לראות את אצילי או זר תותח על אגף ימין וכמובן שני חלוצים תותחים ששווים הרכב, אחד יהודי (שוב,כי אין ברירה) ואחד זר, לקנח עם רועי קהת שאתם טוענים שהוא "מנוע" ו"סקורר" ואם זה נכון, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים ואולי איזה שחקן משלים או שניים לספסל ( סתם דוגמאות: גולסה,גיא מלמד ועוד ).

זה המון ואין שום סיכוי שזה יקרה אבל, זה פחות או יותר כמות ההחתמות שאנחנו צריכים. רחוק מאוד מ"שניים שלושה שחקנים ואנחנו מסודרים" .

ברמת הלאומית? אולי ואולי לא.

אני אזכיר לך ששניים מהשחקנים האלו "מרמת הלאומית" הם שחקנים שאחד כבר קנית בפאקינג 900 אלף יורו, ואחד אתה רוצה לקנות במיליון לפחות.

מי אמר שהיעקב בריהון הזה (סתם נתפסתי עליו) לא יהיה ה"אצילי" או ה"אזולאי" הבא, ובעוד שנה תרצה לקנות גם אותו במיליון?

אל תמהר לזלזל.

יגיעו לפחות עוד 5 שחקנים חדשים, נקווה שיהיו איכותיים מספיק.

חייבים שכולם יהיו "בינגו" ועוד איזה לפחות 2-3 אופציות לספסל. כמובן על חשבון שחרור של שחקנים שהוכיחו שמקומם לא פה.

זו לא הייתה הפואנטה.

מה שניסיתי להגיד זה שהם קנו מה שמתאים להם, ביכולות הכספיות ובהתאם לצרכים שלהם (ועוד יכול להיות שהם יתגלו כתגליות...).

ואתה צריך לעשות אותו הדבר בהתאם לרמה שלך. זה הכול.

עדיף להחתים כל יום ריג'ן כמו הפועל?

עד עכשיו היחיד שהגיע בהעברה מאוחרת והיה שווה את זה הוא ראיקו

איזו מאניה דיפרסיה פסיכית.

אחרי ההודעה על הסיכום של פיליפינקו כולכם קפצתם והיללתם שוב את ג'ורדי.

עכשיו שוחטים אותו.

וואו

איזו מאניה דיפרסיה פסיכית.

אחרי ההודעה על הסיכום של פיליפינקו כולכם קפצתם והיללתם שוב את ג'ורדי.

עכשיו שוחטים אותו.

וואו

האמת שזה פעם ראשונה שגם אני משתתף במאניה דיפרסיה, לפני שבוע בדיוק מכבי הודיעה על זה.

הייתי בטוח ש

א. הוא חתם ושום כח בעולם לא יעצור את זה אחרי האתר הרשמי במכבי.

ב. ג'ורדי מתעורר ברכש ותגיע רכבת שחקנים כי גם בניון וגם פיליפנקו הוחתמו תוך 24 שעות.

ג. עוד הדיבור על זהבי היה שגולדאהר משדרג לו את החוזה והכל טוב ויפה.

בפועל קיבלנו בלם שמתקשה להתאזרח לפי הפרסומים ושהמועדון שלו מוציא הודעה מוזרה שבלי לקבל אזרחות בישראל הוא ישאר במלאגה.

בפועל ג'ורדי החתים רק את בניון עד כה, אחד הרכשים הספציפיים הכי מאכזבים שחוויתי בחיי.

בפועל זהבי הולך לסין ויוצר בור של כ 50 גולים בעונה בכל המסגרות וכ 60 גולים בעונה בכל המסגרות שהוא מעורב בהם, בשביל לקבל כמות כזאת לא מספיק שחקן אחד חדש ולא שניים, צריך שלושה בינגואים לקישור והתקפה שיודעים לתת שערים, בהתייחס לסעיפים הקודמים ולסעיף הזה אני בהחלט יכול להבין מהיכן מגיעה המאניה דיפרסיה בשבוע הזה, במקום שנחפש שפצורים ליד זהבי כדי להחזיר את מכבי להיות הקבוצה האימתנית שהיא הייתה אנחנו מתעסקים בכנראה בניה מחדש עם העבודה הכי איטית מבין ארבע העונות האחרונות.

עד עכשיו היחיד שהגיע בהעברה מאוחרת והיה שווה את זה הוא ראיקו

וכמה העברות חפוזות היו שוות את זה? להזכיר לך את רנגלוב שבא יומיים אחרי הפציעה של יצחקי?

וכמה העברות חפוזות היו שוות את זה? להזכיר לך את רנגלוב שבא יומיים אחרי הפציעה של יצחקי?

ולהתמהמה קיץ שלם ובסוף להחתים את ראדוניץ' יותר טוב?

אה, זה נחשב חפוז? שחקן שאחראי על מעל חמישים שערים לבד, שחקן שהקבוצה כולה שיחקה בשבילו ועדיין לא הבאת שחקן אחד שיכול להיחשב כשחקן הרכב. יש לך עוד עשרה ימים משחק ראשון, ואתה כבר במחנה אימונים, בו די קריטי ששחקן שאמור להוביל אותך יקח חלק.

אבל עזוב, זה חפוז. בוא נחכה שיגמר המחנה, שנעבור את השלב השלישי באירופה, את השני, את הראשון. בוא נחכה שנגיע ל32 האחרונות

באירופית כדי לראות אם שווה להביא רכש ראוי. עזוב, נחכה לינואר. הקבוצה שיש עכשיו תעשה אחלה עבודה. במיוחד כשאתה עולה עם שישה בספסל. תענוג.

מצחיק שהגעת עד רנגלוב כדי להוכיח ״העברה חפוזה״ מה היא. איפה אנחנו ואיפה התקופה ההיא. דוגמה בכלל לא רלוונטית שלמען האמת מוכיחה באיזה בור אנחנו נמצאים כרגע. רוצה דוגמאות רלוונטיות?בוא נעבור על כל השחקנים שג׳ורדי הביא ברגע האחרון. תוכל לתת לי באחוזים כמה מהם הצליחו במכבי? או שכל מה שאתה יודע זה ללכת רחוק רחוק בעבר (מעל ארבע שנים אחורה רחוק..) בכדי להוכיח נקודה שבוא נגיד את האמת, היא כל כך לא מדוייקת.

די לגניבת דעת. יש בעיה והגיע הזמן להבין שיש בעיה.

אגב ראנגלוב, מעניין אותי לדעת איך לפני כמה שנים הבאנו חלוץ מדורטמונד ואף אחד לא נפל מהכיסא, ועכשיו עם הרבה יותר כסף אנחנו מביאים חלוץ שנתן עונה טובה בפולין ומתרגשים מהרזומה שלו

ברמת הלאומית? אולי ואולי לא.

אני אזכיר לך ששניים מהשחקנים האלו "מרמת הלאומית" הם שחקנים שאחד כבר קנית בפאקינג 900 אלף יורו, ואחד אתה רוצה לקנות במיליון לפחות.

מי אמר שהיעקב בריהון הזה (סתם נתפסתי עליו) לא יהיה ה"אצילי" או ה"אזולאי" הבא, ובעוד שנה תרצה לקנות גם אותו במיליון?

אל תמהר לזלזל.

הביאו בלם מספרד ויש פה עשרה עמודים שהוא איטי וחלש. אם בריהון היה חותם פה בתור שחקן הרכב, חצי פורום היה בקרית שלום.

וואלה, תבקרו, תרדו, תקללו, אבל אל תהיו מטומטמים (לא ספציפית אליך, אבל אתה חלק ממכלול).