Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אגב עפ"י ויקיפדיה לקמנאן יש במכבי 45 הופעות ו5 שערים (מניח שמדובר רק על משחקי ליגה).

היו לו 12 שערי ליגה ב07/08, אני זוכר שלפני המחזור האחרון נגד בני יהודה הוא התראיין,

הבטיח שהוא יבקיע שלושער ויסיים מלך השערים עם 15. בסוף הפסדנו לבני יהודה 1-0 שנשארה בליגה בזכות זה.

100%

רק באתי להדגיש שלג'ורדי יש רצון להעמיד קבוצה פיזית יותר, מאשר כשרונית.

בגדול זה נכון, כי אנחנו רואים את ההבדלים של הנבחרת ושל הקבוצות הישראליות לעומת האירופאים.

פיזיות> כשרון

לא משהו אישי נגדך, אבל זאת כזאת קלישאה מעצבנת

הסטיגמה הזאת שהשחקן הישראלי טכני וכישרוני אבל פשוט נופל בפיזיות פשוט לא נכונה

חוץ מזה שלגבי הקונספט של קבוצה חזקה ופיזית - איך זה מסתדר עם הרכב שאמור לכלול את מיכה מדוניאנין וסקאריונה שגם הוא לא הכי פיזי, כשיש את בניון כסופרסאב?

שכחת את בדש וזהבי.

אני מנסה להיזכר איזה חלוצים טובים היו לנו לפני עידן קרויף ומצליח להיזכר רק בפרוחה וקוביקה

עטר

מבחינתי עדן בן בסט היום הוא החלוץ המוביל במכבי, וזאת תהיה טעות לשחרר אותו, בטח לקבוצה אחרת בליגה (ובטח כשזה בחינם ואנחנו עוד משלמים לו פיצוי, הזוי)

לא נשיג בזה כלום כל עוד סה ויצחקי יישארו פה, כי כאמור, הוא פשוט טוב מהם.

רק רציתי לדעת אם נתקלת לאחרונה באיש כזה ולא הבנת ממש מה אתה עושה שם?

men-in-black.jpg?quality=80&strip=all&w=

תודה על הפרטים לגבי יאניק, באמת זכור לי שהוא הבקיע יותר. הוא היה שתי עונות לדעתי בקבוצה, כמה הוא הכניס בשנייה? (הגיע מהרצליה?)

אה ואופס כנראה שהתבלבלתי - זה לא שמכבי הייתה חושך מבחינת חלוצים שפוגעים במשך עשר שנים עד שהגיע פריצה (להוציא את עטר - תודה ג'ק, אבל הוא לא הסגנון חלוץ שאנחנו מתכוונים אליו, הוא יותר כמו זהבי באגף). וברצינות - מאז 2006 (פרוחננקובס) עד פריצה לא היה חלוץ אימתני (חוץ מדאבור שהחליט לעזוב), ולפניו לפי מה שזכור לי היה רק את קוביקה (תחילת שנות ה-2000), כל המאיוקה/עזרן/אבידור/אמבמבה והשאר לא היו חלוצים מעולים במכבי, חלקם הצליחו בהמשך.

חוץ מזה שלגבי הקונספט של קבוצה חזקה ופיזית - איך זה מסתדר עם הרכב שאמור לכלול את מיכה מדוניאנין וסקאריונה שגם הוא לא הכי פיזי, כשיש את בניון כסופרסאב?

לא נראה לי שהוא ניסה להגיד שהשחקן הישראלי כשרוני וטכני. אני באמת לא חושב שיש עדיין מישהו שמאמין לשטות הזאת.

גם אם תשים את יואב זיו בעמדה של החלוץ עונה שלמה הוא ישים 6-7 אבל זה לא העניין שסה ישים עשר צריך פה חלוץ שיודע לעשות משהו לבד

גם אם תשים את יואב זיו בעמדה של החלוץ עונה שלמה הוא ישים 6-7 אבל זה לא העניין שסה ישים עשר צריך פה חלוץ שיודע לעשות משהו לבד

האמת שזיו כבש אפילו יותר מכך, 9 שערים כחלוץ-קשר בנצרת עילית...

האמת שזיו כבש אפילו יותר מכך, 9 שערים כחלוץ-קשר בנצרת עילית...

חחח בגלל זה הבאתי את דוגמתו, במצב הנוכחי צריך לשקול את זה האמת

אם המדד לחלוץ שהוא לא כשלון זה 10-12 גולים אז גם המרינקוביץ הקרואטי ששיחק בעונה עם אלי כהן כבש משהו כזה

מרדיקוביץ'? דווקא היה שחקן לא רע, די אהבתי אותו.

וקמאנן היה חלוץ ענק, שימו אותו במכבי של היום והוא עם 20 גולים.

שם 12 גולים בעונה שכל הטקטיקה שלנו הייתה: "תעיפו את הכדור ותנו לכושי לרוץ ולהשיג אותו"

מרדיקוביץ'? דווקא היה שחקן לא רע, די אהבתי אותו.

וקמאנן היה חלוץ ענק, שימו אותו במכבי של היום והוא עם 20 גולים.

שם 12 גולים בעונה שכל הטקטיקה שלנו הייתה: "תעיפו את הכדור ותנו לכושי לרוץ ולהשיג אותו"

רודי חדד היה מבשל לו ים מקרנות.

הטקטיקה באמת הייתה כזו.. אבל אל תגזים עם יאניק, לצד בעיטות מצויינות מהירות ונגיחות, לא ידע לשמור על הכדור ולמסור פס. בדיוק הפוך מסה, המשותף אולי ששניהם לא מסוגלים לעבור שחקן

השחקן הישראלי אולי לא כשרוני וטכני אבל בטוח שלא פיזי ומהיר יחסית לאירופה.

מעבר לזה, רק שיתפתי מה ג'ורדי אמר לאותו סוכן.

ודווקא אני כן חושב שג'ורדי משתדל לצרף בעיקר שחקנים מהסוג הזה. בכל זאת אי אפשר שכל השחקנים שלך יהיו בשטאנץ מסוים, צריך גיוון מסוים.