Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ברור שהוא החלוץ המוביל של מכבי, ברצינות, כרגע אני לא משחרר אןתו לשום מועדון ויהי מה. גם אם וכאשר יבוא חלוץ זר, להעיף את סה ולהשאיר אותו. לא כי אני חושב שהוא יעשה פה משהו פשוט אין ברירה.

המאניה דיפרסיה בנוגע לשחקנים פה בשיאה

אחרי גוריצה - מאמינים בסה, יתן 15 גולים העונה

אחרי קאיירט - בן בסט הפורטוגלי

אחרי כל משחק ב3 שנים האחרונות - בן בסט לא קשור לענף

אחרי רבע שעה סבירה בה העביר כדור רוחב סטנדרטי במתפרצת - החלוץ המוביל, להשאיר

תנשמו קצת

לא לא.. מצטער אבל אני כבר לא מסוגל לראות לא את בן בסט ולא את סה. די זהו נשבר לי.

כשזה מגיע למצב, שהחלוצים שלך מגיעים למצב של מאה אחוז גול, ואתה פשוט יודע בוודאות עוד לפני הבעיטה שהם לא יבקיעו אותו זה כבר יותר מדי.

אישית גם את יצחקי הייתי משחרר לטובת חלוץ בית צעיר שיקבל דקות פה ושם, באמת שזה עדיף לי על פני שחקן גמור וכבד שלא נותן כלום .

לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים בפועל, אבל כרגע זה ממש לא מספיק לאליפות..

שוכחים פה בהרכבים את גולסה...אני מאוכזב רצח שהוא לא קיבל עד עכשיו דקות לדעתי יש לו הרבה מה לתת באמצע מבחינת פיזיות ויכולת מסירה חבל

בסגל הנוכחי בן בסט החלוץ הכי טוב. וזה אומר הכל.

נקווה שלפחות יצחקי יכנס לעניינים, אחרץ אין לנו מה לחלום על אליפות.

אני מאוד מקווה שמצבת החלוצים לא תישאר ככה כי אחרת אני לא רואה אותנו לוקחים אליפות זה פשוט לא ילך בלי התקפה.

אנחנו נכנסים לאוגוסט ועוד לא הגיע חלוץ

אני מאוד מקווה שמצבת החלוצים לא תישאר ככה כי אחרת אני לא רואה אותנו לוקחים אליפות זה פשוט לא ילך בלי התקפה

אני לא מאמין שלא יבוא חלוץ. הייתי משקיע את מאמצי התפילה שהחלוץ שיגיע יהיה ראוי מאשר רק שיגיע חלוץ אחר.. בינתיים לג׳ורדי יש אחד מ5? פריצה, בבסט, ראדוניץ, סה, ארנשואו. שכחתי מישהו?

אני לא מאמין שלא יבוא חלוץ. הייתי משקיע את מאמצי התפילה שהחלוץ שיגיע יהיה ראוי מאשר רק שיגיע חלוץ אחר.. בינתיים לג׳ורדי יש אחד מ5? פריצה, בבסט, ראדוניץ, סה, ארנשואו. שכחתי מישהו?

זלאטן

גולסה פוטנציאל לאזולאי 2, רק שדסה לא יברח מאיתנו גם עם הניסיון של מכבי לקדם את הבלוף פרץ על חשבונו.

דסה רק חוזר מפציעה אני בטוח שיחזור להרכב ברגע שיהיה כשיר במאה אחוזים. לא מאמין שבונים על דור פרץ כמגן ימין שיש לך את המגן ימין הכי טוב בארץ

לפי ספורט 1 חזי טס לארגנטינה כדי להביא את המשפחה לארץ והוא לא ישחק בגביע השוקו כמו גם בגומלין מול פנדורי.

אז מסתבר שזה הרכש לפלייאוף..

לפי ספורט 1 חזי טס לארגנטינה כדי להביא את המשפחה לארץ והוא לא ישחק בגביע השוקו כמו גם בגומלין מול פנדורי.

אז מסתבר שזה הרכש לפלייאוף..

יש עוד משחקי גביע שוקו לפני הפלייאוף שאפשר לשלב אותו בהם?

אני ממשיך לכתוב את זה כי אנשים ממשיכים לציין את השם שלו ולחיות בסרט. לא היה אכפת לי מזה אם הם לא היו אחר כך מתאכזבים למה הסרט שהם בנו בראש לא מתגשם ובוכים על זה כאן כל כמה עמודים.

לגבי אצילי, טביב לא הבעיה. אני לא יודע את הסכום שטביב היה מצליח לחלוב עליו אבל זה בטוח היה סכום גבוה מאוד. מאוד. אבל זו לא הבעיה. הבעיה היא אצילי שרוצה רק אירופה.

הוא הוציא דרכון בשביל זה והלך לבוררות על זה בדיוק.

קצב אמר את זה יותר מפעם אחת. הרי אם אצילי היה מוכן לשמוע על מכבי, הוא היה חותם על חוזה חדש עם טביב, טביב הרי במילא ימכור אותו בקיץ הזה או בקיץ הבא.

אצילי התחיל את התהליך של קבלת דרכון אירופאי בגיל ממש ממש צעיר (לא זוכר, אבל בערך בגיל 13), להגיד שבגלל זה הוא רוצה רק אירופה זה לא עומד בקנה אחד עם המציאות.

שכחת את בדש וזהבי.

אני מנסה להיזכר איזה חלוצים טובים היו לנו לפני עידן קרויף ומצליח להיזכר רק בפרוחה וקוביקה

יאניק לא היה אדיר, אל תסחפו. לא ברמת פריצה/קוביקה/פרוחה. כנ"ל לגבי רודריגו, היה חסר בו משהו בשביל להיות משמעותי (בלי להיכנס לכל ענייני חדר ההלבשה שהשפיעו עליו מאד).