Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

מבחינת ג'ורדי גם היום יש לו סגל לזכות באליפות ולעלות לליגה האירופית

קשה לי לערער על זה האמת

עם הגישה הזו הוא הגיע לצ'מפיונס בעונה הקודמת (אלא אם כן אתם מייחסים לריקן חשיבות מכרעת- הוא באמת תרם)

העונה היחידה שהוא היה נחפז עם הרכש הייתה עם אוסקר (הראשונה)

החלטתי על רכש למכבי: מאתיס בולי מסיים חוזה בפורטונה דיסלדורף, אפשר להביא אותו בשכר נמוך.

הוא אמנם נגר, אבל הוא הכי מהיר בפיפא.

מבחינת ג'ורדי גם היום יש לו סגל לזכות באליפות ולעלות לליגה האירופית

קשה לי לערער על זה האמת

עם הגישה הזו הוא הגיע לצ'מפיונס בעונה הקודמת (אלא אם כן אתם מייחסים לריקן חשיבות מכרעת- הוא באמת תרם)

העונה היחידה שהוא היה נחפז עם הרכש הייתה עם אוסקר (הראשונה)

באמת?בלי זהבי יש לך סגל שיכול לזכות באליפות ולעלות לליגה אירופית?אתה לא חושב שלולא ערן לא היינו עולים לצ׳מפיונס?

האופטימיות פה פשוט מדהימה. תן לי קצת גם.

קשה לערער על זה עלק. צריך לערער על זה.

אין לך סגל לאליפות. אין לך שחקן שיכול לשים כדור בשער.

באמת?בלי זהבי יש לך סגל שיכול לזכות באליפות ולעלות לליגה אירופית?אתה לא חושב שלולא ערן לא היינו עולים לצ׳מפיונס?

האופטימיות פה פשוט מדהימה. תן לי קצת גם.

המשימה עכשיו היא לא ליגת אלופות

ולגבי הליגה, גם הסגל הזה נותן פייט חזק

ללא זהבי ועם הסגל הנוכחי- לא בטוח שאנחנו טובים יותר מבית"ר נניח

תגיד אתה רציני?אתה באמת מרוצה ממה שיש לך כרגע, בלי ערן זהבי?

אתה מבין שאנחנו קבוצה שבנויה כל כולה על השחקן הזה, נכון? אתה מבין שחייב להגיע מחליף, או כמה מחליפים כדי להתחיל לבנות פה מחדש?

הסגל הזה לא נותן פייט בלי ערן. הזרים שלך בינוניים מינוס, למעט סה ראייקו ואולי מדו היית חייב להביא לפחות שני זרים מוכחים. ההגנה שלך רעועה, הקישור אנמי ושלא נתחיל לדבר על ההתקפה.

אשמח אם תוכל להרחיב ולהסביר לי איפה בדיוק אתה רואה אותנו, עם הסגל הנוכחי נותנים פייט באירופית פלוס פייט אמיתי בליגה. את מי אתה רואה למשל נותן גולים? את מי אתה רואה מתעלה במאני טיים?

תודה.

ללא זהבי ועם הסגל הנוכחי- לא בטוח שאנחנו טובים יותר מבית"ר נניח

הגזמת. יש לך את השוער הטוב בליגה, ההגנה הטובה בליגה יחד עם ב"ש, קישור הטוב בליגה יחד עם ב"ש. לגבי ההתקפה, כאן לדעתי אנחנו קצת נופלים.

שחקנים כמו שלומי אזולאי, אבי ריקן כקשר, בן חיים הבלם ואורלנדו סה בקלות יכולים להפוך לשחקני מפתח

אם לא הייתי מיואש מעדן, אולי גם הוא היה נכנס לרשימה. אותו דבר לגבי שפונגין ונוסא והפציעות

ולא נשכח שכבר החתימו בלם

שומעים רגע? אמנם ההגנה וההתקפה הטובות בליגה, אבל אם אנחנו מחפשים להתיישר וליצור שוויון עם ב"ש כנראה שאנחנו בבעיה חמורה בגישה.

מכבי מרחק יום-יומיים מלזכות בדמי העברה משמעותיים, לצד שנה ספק רווחית ספק שוויונית מבחינת הוצאות(יוצא דופן). כדאי מאוד שישנו פאזה שם למעלה, וגם פה.

הגזמת. יש לך את השוער הטוב בליגה, ההגנה הטובה בליגה יחד עם ב"ש, קישור הטוב בליגה יחד עם ב"ש. לגבי ההתקפה, כאן לדעתי אנחנו קצת נופלים.

ההגנה הטובה בליגה?הקישור הטוב בליגה?

על מה אתה מדבר?יש לך בלם זר שהיה צריך להיות משוחרר ממזמן, ושמפה הוא רק ילך וירד ברמתו. גם בעונה הקודמת היה קשה לקרלוס להתמודד עם הגנות מהירות והעונה זה יהיה הרבה יותר קשה. יש לך את טב״ח שאלוהים יודע באיזה יכולת הוא, ואין לך מגן שמאלי נורמלי.

לגבי הקישור, יש לך גרזן שיהיה חייב גם העונה לשחק את רוב המשחקים מהסיבה הפשוטה שאין לו מחליף. מדו עוד ניחא, אבל אין לך קשר שלישי נורמלי. רוצה לשחק 4-4-2? עם מי?בניון?

שחקנים כמו שלומי אזולאי, אבי ריקן כקשר, בן חיים הבלם ואורלנדו סה בקלות יכולים להפוך לשחקני מפתח

אם לא הייתי מיואש מעדן, אולי גם הוא היה נכנס לרשימה

שלומי אזולאי. מדהים. הבן אדם לא נתן משחק אחד טוב בעונה שעברה ואתה מסמן אותו כשחקן מפתח.

ריקן, שמאז תחילת העונה שעברה לא נוסה כקשר אמצע מהסיבה הפשוטה שהוא היה פשוט מזעזע בעמדה הזו? בן חיים הבלם?אותו בן חיים שלא שיחק חצי עונה מסיבות מקצועיות? יש לך מושג מה קורה להגנה שלך אם טיבי נפצע?את מי אתה מעלה?

תתעורר. אין לי מושג מאיפה אתה לוקח אופטימיות אבל הלוואי, הלוואי והייתי שם. זה נראה רע וזה נראה עוד יותר רע אם אנשים פה לא רואים את זה.

wadex, אני זוכר שתקפת אותי באותה אגרסיביות כשאמרתי אחרי ביתר ב3-2 שאנחנו קבוצה לא טובה

מיד אחכ הגיעו 4 מחזורים ללא שער

תרגע קצת

ההגנה התייצבה קצת לקראת סוף העונה, אבל ללא ספק נתנו תצוגת הגנה מבישות השנה. ניצחו אותנו בקלות מדי.

הקישור שלנו עם גל ומדו הוא טוב מאוד. אבל אין צלע שלישית ראויה (נוסא פציע, אזולאי ושות' לא ברמה) וללונג ראן אי אפשר לבנות על גל והאריס בלבד..

וההתקפה? ללא ערן היא לא שווה כלום. נאדה.

wadex, אני זוכר שתקפתי אותי באותה אגרסיביות כשאמרתי אחרי ביתר ב3-2 שאנחנו קבוצה לא טובה

מיד אחכ הגיעו 4 מחזורים ללא שער

תרגע קצת

אין לי מושג על מה אתה מדבר. לא זוכר את אותה הצהרה שלך, אבל כנראה שאתה פשוט לא קולט שבלי זהבי אנחנו קבוצה אחרת לגמרי. לצורך העניין, עם ערן האמנתי שאנחנו קבוצה טובה שיש ללטש במקומות הנכונים(הגנה, קשר 50-50)

כרגע?אנחנו צריכים החלפה די מאסיבית.

יש סיבה לכך שיש פה פאניקה. היא די מוצדקת למען האמת.

מצטער אם זה נראה כאילו אני תוקף אותך, זו לא הכוונה. אתה כמובן יכול להחזיק בדעה שונה והכל בסדר, פשוט מעניין אותי מאיפה זה בא. גם לי בא אופטימיות.

על מה אתה מדבר?יש לך בלם זר שהיה צריך להיות משוחרר ממזמן, ושמפה הוא רק ילך וירד ברמתו. גם בעונה הקודמת היה קשה לקרלוס להתמודד עם הגנות מהירות והעונה זה יהיה הרבה יותר קשה. יש לך את טב״ח שאלוהים יודע באיזה יכולת הוא, ואין לך מגן שמאלי נורמלי.

לגבי הקישור, יש לך גרזן שיהיה חייב גם העונה לשחק את רוב המשחקים מהסיבה הפשוטה שאין לו מחליף. מדו עוד ניחא, אבל אין לך קשר שלישי נורמלי. רוצה לשחק 4-4-2? עם מי?בניון?

למכבי כרגע יש את ההגנה הטובה בליגה, יחד עם ב"ש, ואת חוליית הקישור הטובה בליגה. האם היא היעילה בליגה? כנראה שלא. האם היא מסוגלת להתמודד כנגד כל חוליית קישור אחר ולשלוט בכדור? כנראה, הוכחנו את זה לאורך החצי שנה האחרונה.

הבעיה של מכבי מסתכמת בהנעת והחזקת כדור לא יעילה בעליל, שבלונית ועייפה שלא מתורגמת ליצירת מצבים או חלילה ליכולת מעבר מהירה מהגנה להתקפה.

שחקנים דוגמת מיכה\אלברמן\מדו הם דוגמא נהדרת. הם נהדרים באופן יוצא דופן באספקט אחד בולט, ודי בינוניים או לא באים לידי ביטוי בשאר. האם דור יכול לתת מספרים גבוהים בעמודת הכיבושים? לא. האם גל יכול לתרגם את הלחץ הנהדר בחלק קדמי יותר ולהביא מספרים גבוהים יותר? כנראה, לא יהיה עקב חשיבותו לאור ההגנה הדי איטית וגבוהה. האם מדו יכול לאיים יותר על השער? כן, ודי בהצלחה. הבעיה שאין לצידו שחקן בודד שיכול לנווט את הכדור באופן יעיל ומספיק מהיר ולכן הוא נשאב אחורה ע"מ לנווט את המשחק.

מכבי קבוצה חד גונית, עייפה כמו השחקנים שמובילים אותה כרגע.

כאשר ההרכב הפותח כ"כ חד גוני מבחינת שיטת המשחק ויכולת המשחק, לצד מחליפים כ"כ שבעים\שבעים עד כדי כרס בירה\גריאטרים\חסרי יכולת לשחק כדורגל, זה מתבטא על פני השטח.

מכבי יכולה להניע כדור עד מוות, האם היא מסוכנת? לא. האם יש לה מספר שיטות ע"מ לנצח את רוב היריבות בליגה? לא. האם קל לסגור ולהגן מולה? ללא ספק. האם היא פריכה בחלק האחורי? ללא ספק. האם היא משתמשת בכלים שיש לה בצורה טובה? כנראה, וזו תחושת המיצוי.

מכבי זקוקה לשחקנים שישנו אותה וירחיבו את ארסנל הנשקים שיש לה, בהגנה בקישור ובהתקפה. גם בהרכב, ולטעמי-בעיקר ברוטציה כולה.

ההגנה של מכבי ספגה הכי מעט יחד עם ב"ש.

אלברמן-מדו הם שחקנים מעל הליגה. חסר לך קשר קדמי, נכון אבל גם בסגל הנוכחי יש לך קישור טוב. תשחק עם אלברמן-מדו-נוסא או אם תרצה התקפי יותר אלברמן-מדו-מיכה.

התקפה: מיכה, יצחקי, סה, טב"ח החלוץ זו התקפה טובה לליגה, נכון חסר לנו שחקן התקפה אבל גם בסגל הנוכחי יש לך התקפה טובה. בקיצור, שני שחקנים, קשר קדמי וחלוץ/כנף ימין ויש לך קבוצה מצויינת. בטח לא גרועה כמו שאתה עושה ממנה.

ההגנה של מכבי ספגה הכי מעט יחד עם ב"ש.

אלברמן-מדו הם שחקנים מעל הליגה. חסר לך קשר קדמי, נכון אבל גם בסגל הנוכחי יש לך קישור טוב. תשחק עם אלברמן-מדו-נוסא או אם תרצה התקפי יותר אלברמן-מדו-מיכה.

התקפה: מיכה, יצחקי, סה, טב"ח החלוץ זו התקפה טובה לליגה, נכון חסר לנו שחקן התקפה אבל גם בסגל הנוכחי יש לך התקפה טובה. בקיצור, שני שחקנים, קשר קדמי וחלוץ/כנף ימין ויש לך קבוצה מצויינת. בטח לא גרועה כמו שאתה עושה ממנה.

בבקשה, אם אתה רוצה להתחבא מאחורי אותו נתון של ״הספיגה המעטה בליגה״ אל תערב אותי. שנינו יודעים שיש אחראי אחד לעניין הזה וקוראים לו ראייקוביץ׳.

זוכר את רעננה בבלומפילד?כמה פעמים הם הגיעו למצבים, שבנס יצאנו מהם?בית״ר?זוכר את רוקאביצה מול ראייקו?

ההגנה שלך היא לא הטובה בליגה. השוער כן. יש לך בעיה קשה עם קרלוס שאם ישאר ויבנו עליו כבלם פותח, אנחנו צפויים להתעוררות מוקדמת. הוא לא יכול להתמודד עם התקפה מהירה, הוא סופג צהובים שטותיים וקבל ניוז פלאש- מכאן זה הולך להתדרדר.

תשחק עם אלברמן-מדו-נוסא. מדהים. נוסא בכלל לא אמור להישאר אחרי היכולת שלו במשחקים האחרונים, אבל עזוב.. אתה באמת רוצה לבנות על נוסא? אותו שחקן שפיספס כמעט חצי עונה, אותו שחקן שיש לו פציעה כרונית שתשבית אותו עוד הרבה ( צפה להיעדרות ממושכת..)

ותראה איזה יופי, אתה פתאום שם לי את מיכה כחלק משלישיית קישור. לא מספיק שאתה מאלתר, אתה גם מאלתר בצורה בה אף אחד לא אילתר כבר שנתיים. דור לא שיחק בעמדה הזאת, ולא הייתי בונה על כך שינצוץ בה. פאקינג שני שחקנים מבחינתך, ואנחנו בסדר. מדהים.

אתה דופק לי פה אילתורים על ימין ועל שמאל, פתאום מחזיר את נוסא מהקבר ושם את דור מיכה כקשר התקפי, ואז עוד אומר שאתה צריך ״רק שני שחקנים״. עזוב, בכלל לא דיברנו על הספסל שגובל בשערוריה. אין לך אף גיים ציינג׳ר מהספסל. אתה בפיגור, דקה 60..את מי אתה מכניס?את שלומי אזולאי?

כן. זה לא האידיאל אבל שני שחקנים איכותיים, אחד לקישור הקדמי ואחד לשלישית ההתקפה, גולרים בחסד ואנחנו מסודרים. זה לא האידיאל אבל זה בהחלט יכול להספיק.

צריכים מגן שמאלי, קשר אמצע, קשר התקפי ועוד חלוץ.

אז זה יתחיל להראות סביר.

ספסל שבנוי מבן בסט ויצחקי בלבד הוא ספסל לא טוב.