Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אתם חיים בסרט. לא שונה ובטח שלא אצילי, אצילי רוצה אירפה ב-ל-ב-ד. אם לא, הוא כבר היה חותם על הארכת חוזה אצל התימני. האובססיה אליו מזכירה לי את האובססיה לדמארי שלא רוצה לשחק כאן.

כרגע יש מקום לזר אחד, עד הודעה חדשה אם בכלל תגיע כזו בחלון הזה. הזר הזה חייב להיות חלוץ ברמה.

כל השאר - בונוס.

אתה רוצה לומר שנשאיר את סה ונביא חלוץ זר נוסף ? לא מאמין שיבזבזו 2 זרים על עמדה אחת.

אם מגיע חלוץ זר - סה הולך.

כל עוד סה פה - לא יגיע אף חלוץ זר.

סך הכל משוואה פשוטה..

אתה רוצה לומר שנשאיר את סה ונביא חלוץ זר נוסף ? לא מאמין שיבזבזו 2 זרים על עמדה אחת.

אם מגיע חלוץ זר - סה הולך.

כל עוד סה פה - לא יגיע אף חלוץ זר.

סך הכל משוואה פשוטה..

איזו קבוצה תיקח עלות מעביד של 700 אלף יורו* 3 שנים?

זו לא תהיה משוואה פשוטה בכלל. אנחנו צריכים עכשיו חלוץ ואסור לתקוע את זה עד שמוצאים קבוצה לסה (אני בכלל לא בטוח שימצאו). מכבי צריכה חלוץ, בהול.

אנריקה, אם הוא כזה טוב החלוץ הזה, למה הוא עדין פנוי כשאנחנו עוד יומיים באוגוסט? איך לא קפצו עליו?

טוב, אין ברירה:

כל שבוע אנחנו מחתימים שחקן חדש ואני מניח שיגיעו לפחות עוד ארבעה שחקנים חדשים שיכולים לשנות את פני הקבוצה.

מצ"ב רשימת אנשים שקיבלו הרחקה בעקבות דיווחים כוזבים:

גל אלברמן

zqy2whwnymfy.png

עזבו רגע מתי זה יקרה.

בואו נהמר ביינתיים. באיזה עמדה יהיה הרכש הבא?

מגן? בלם? חלוץ?

יש לי תחושה שמגן , כי אולי מחכים עם חלוץ לאחרי עליה/אי עליה לבתים , וגם צריך למצוא לסה קבוצה

אתם חיים בסרט. לא שונה ובטח שלא אצילי, אצילי רוצה אירפה ב-ל-ב-ד. אם לא, הוא כבר היה חותם על הארכת חוזה אצל התימני. האובססיה אליו מזכירה לי את האובססיה לדמארי שלא רוצה לשחק כאן.

כרגע יש מקום לזר אחד, עד הודעה חדשה אם בכלל תגיע כזו בחלון הזה. הזר הזה חייב להיות חלוץ ברמה.

כל השאר - בונוס.

אני יודע שלפני שנה וחצי אצילי בוודאות כיוון לאירופה ולא רצה להגיע למכבי. סיכוי סביר שזה לא השתנה מאז.

בכל מקרה, לגבי המשפט המודגש, לא חושב שזה מעיד על כלום. את הסכומים שטביב מציע לאצילי מכבי תכפיל ותשלש, ולכן אין לו שום סיבה לחתום אצלו, גם הוא הולך להישאר בארץ.

אני חושב שמגן שמאלי זה תפקיש ממש חשוב שמכבי חייבת לשפר , מה גם שאם אתה מביא מגן שמאלי .

אתה יכול למכןר את בן הרוש לחיפה במיליון יורו בקל. יש להם מצוקה אדירה.

לעשות להם עסקת חבילה עם אזולאי בשני מיליון.

ולנו זה עולה יותר.

אני חושב שמגן שמאלי זה תפקיש ממש חשוב שמכבי חייבת לשפר , מה גם שאם אתה מביא מגן שמאלי .

אתה יכול למכןר את בן הרוש לחיפה במיליון יורו בקל. יש להם מצוקה אדירה.

לעשות להם עסקת חבילה עם אזולאי בשני מיליון.

ולנו זה עולה יותר.

לא מוכר להם אף שחקן, בטח שלא ישראלי.

לא מוכר להם אף שחקן, בטח שלא ישראלי.

אם נשחק בנדמה לי, לקבל על בן-הרוש ואזולאי 2 מיליון יורו לצד פינוי של לא מעט שכר זו הגדרה ל"עסקת טביב".

אם נשחק בנדמה לי, לקבל על בן-הרוש ואזולאי 2 מיליון יורו לצד פינוי של לא מעט שכר זו הגדרה ל"עסקת טביב".

אני מקווה שהפרסומים לגבי זה שמיץ' החליט שאין יותר שום דבר עם חיפה נכונים, לא צריך גם את הכסף שלהם.

באמת שאין סיבה למכור להם את בן הרוש

אבל אזולאי זה סיפור אחר. מתי טור יבין שיש להם כבר 10 זרים והוא צריך קשר ישראלי, וישלוף צ'ק על סך מיליון יורו על אזולאי?

איפה זה שכל יום מחסל פה את המוח? תגיד לי גבר מי לא במכבי, בכל הליגה שם גול כזה? אחלה שחקן, הלוואי ויפרוש פה

זה לא אני, אבל, משחק מאוד חלש של טב"ח.

אם יגיע בלם, אני מעדיף את ריקן כמגן מחליף כרגע ולעתיד את שון גולדברג שנותן 2 עונות טובות בליגה.

2 מיליון יורו ואני מעלה קורבן למזבח של סריי.

זה לא אני, אבל, משחק מאוד חלש של טב"ח.

לא מהמצטיינים אבל משחק סולידי, משך עליו כל התקפה 2 שחקנים, פינה שטחים, הוציא עברות ושם גול דליקטס.

לא מבין מה מדברים פה על טב"ח בכלל שנותן תפוקה סבירה ביותר במשך חודשים רבים (מודה ומתוודה שהוא השחקן שאני אולי הכי אוהב במכבי).

יש רשימה ארוכה של שחקני התקפה במכבי עם 0 תפוקה שצריכים להחליף, תרכזו את האנרגיות שלכם בהם.