Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

למצוא לו קבוצה? להראות שהוא בכושר משחק..

בשביל שבן בסט ימצא קבוצה הוא יצטרך לכבוש שלושער בגמר ליגת האלופות. לא הייתי בונה על זה יותר מידי...

מאכזב שלא מדברים על קהת כמעט בכלל

הרכש היחיד בגבול הריאלי שממש יעשה לי את זה, כל השאר נעים בין נחמד יותר לנחמד פחות

ואם היו מדברים עליו, זה היה מקדם את ההגעה שלו ?

עצם הדיבור לא, אבל לצערי בקיץ הזה אנו נוכחים לדעת ש99% ממה שקורה במכבי יוצא החוצה. בפרט בוואן. אז כנראה שמאחורי הדיבורים עומדים מעשים. או יותר נכון חוסר מעשים.

נמני זרק משהו על כך שאנו צפויים לצרף 4-5 שחקנים.

בכל זאת, חותם עכשיו על קהת + שוינפלד.

פסימי מאוד לגבי החלון.

ב4 שנים שג'ורדי פה למדנו עליו כמה דברים

1.מאמין בשחקנים שהביא אישית ולא משחרר אותם על דעת עצמו, אלא אם כן הם יבקשו ו/או מכבי תקבל עליהם הצעה בלתי ניתנת לסירוב, מה שכמובן לא יקרה.

2.לא צפוי, בעיקר שכולם חשבו שזה יהיה הפעם סופו של גרסיה בקבוצה על דעת שני הצדדים, הנה הוא שוב יוצא למחנה אימון, ומצד שני חואן פאבלו כבר התחיל את העונה והוחלף באופן לא צפוי..

בנוסף לכך, החתמות לא צפוית שבאות באופן פתאומי כמו רעם ביום בהיר.

3.לא מאמין בהבאת זרים דומיננטים, אלא אם כן יקרה משהו לא צפוי, כמו העפלה לשלבי בתים...לדעתי אנחנו נראה לפחות עד ההגרלה האחרונה את כל הזרים פה, אלא אם כן מכבי תקבל עליהם הצעה בלתי ניתנת לסירוב, מה שלא יקרה(חוץ מראיקו כמובן)

ואולי אם נעפיל לשלבים הבתים, אולי נראה שינוי...קיצר ישראלים

בידיעות נדב צנציפר מייצב את מעמדו ככתב הבית של ערן זהבי עם כתבת צבע על המעבר שלו.

אין זכר למלפפון כזה או אחר.

בישראל היום המצב דומה.

בידיעות נדב צנציפר מייצב את מעמדו ככתב הבית של ערן זהבי עם כתבת צבע על המעבר שלו.

אין זכר למלפפון כזה או אחר.

בישראל היום המצב דומה.

שמע אני מבין את גורדי. בעייתי עכשיו, עם הסנקציות החדשות על הזרים קשה מאוד להחתים שחקנים.

צריך למצוא שחקן מוביל.. בנבחרת שלו ,שכבש מינימום שער בכל קמפיין.

לפתות את רונאלדו לבוא לפה זה לוקח זמן !

שמע אני מבין את גורדי. בעייתי עכשיו, עם הסנקציות החדשות על הזרים קשה מאוד להחתים שחקנים.

צריך למצוא שחקן מוביל.. בנבחרת שלו ,שכבש מינימום שער בכל קמפיין.

לפתות את רונאלדו לבוא לפה זה לוקח זמן !

אני מבין שזה קשה לגור בפתח תקווה, אבל לא נמאס לך לשפוך את כל המרמור פה בפורום?

סתם לצורך הדיון, מה הייתם אומרים על טרייד אזולאי+אייגבור על עטר?

שאזולאי-עטר זה מספיק.

וכן, יש הרבה שישמחו להיפטר מנוסא גם בחינם, לדעתי זאת טעות, בטח לקבוצה יריבה.

אני מבין שזה קשה לגור בפתח תקווה, אבל לא נמאס לך לשפוך את כל המרמור פה בפורום?

שיטט אני גר בפתח תקווה ניצחת !

לא מרמור ולא נעליים אחשלי , זה פשוט מצחיק ברמות כל הדרישות האלה של ארגון השחקנים על הזרים, שאני מקווה שכשזה באמת יגיע להחלטה, ויישב שם מישו עם ראש על הכתפיים הוא פשוט יצחק להם בפרצוף ..

שיטט אני גר בפתח תקווה ניצחת !

לא מרמור ולא נעליים אחשלי , זה פשוט מצחיק ברמות כל הדרישות האלה של ארגון השחקנים על הזרים, שאני מקווה שכשזה באמת יגיע להחלטה, ויישב שם מישו עם ראש על הכתפיים הוא פשוט יצחק להם בפרצוף ..

לא מרמור? קראת את כל ההודעות שלך בחודש האחרון? חוץ מלטנף ברמת הצנציפר לא רשמת כלום.

סתם לצורך הדיון, מה הייתם אומרים על טרייד אזולאי+אייגבור על עטר?

נוסא על אלירן ראש בראש בגג.

שני פצועים כרוניים שחתומים על חוזה ארוך טווח (יחסית).

נוסא על אלירן ראש בראש בגג.

שני פצועים כרוניים שחתומים על חוזה ארוך טווח (יחסית).

נוסא מסיים חוזה השנה נדמה לי (גם עדן)

יש מצב שמיץ' עושה כאן עונת מעבר. גורדי מסיים חוזה בסוף העונה, כנ"ל נוסא, יצחקי, בן בסט, גרסיה ואולי יש עוד שחקן/נים ששכחתי. הגיוני שמיץ' ירצה לנקות אורוות, לסיים את החוזים הכבדים בלי לשחר עם פיצוי כבר מעכשיו. מאחר וג'ורדי יעזוב בעונה הבאה, הגיוני שמיץ' לא ישחרר לו יותר מידי אשראי לרכש ובפרט לא לחוזים ארוכים. יש מצב שנראה שהשחקנים שמגיעים יגיעו בטרייד עם חוזים יחסית קצרים ולא יגיעו הרבה שחקנים. דמי פיצוי בגין העברות אני מניח שיהיה נמוך ממה שהורגלנו. כך שלמנג'ר הבא, תהיה קבוצה די נקיה ודף חדש לבנות כאן שושלת חדשה. מיץ' עשה את זה בעונת איווניר ואחר כך הביא את ג'ורדי, לפי איך שזה נראה יש מצב שגם העונה הזו הולכת לשם. זה מבאס כאוהד אבל במחשבה לטווח ארוך, זה טוב למועדון.

יש מצב שמיץ' עושה כאן עונת מעבר. גורדי מסיים חוזה בסוף העונה, כנ"ל נוסא, יצחקי, בן בסט, גרסיה ואולי יש עוד שחקן/נים ששכחתי. הגיוני שמיץ' ירצה לנקות אורוות, לסיים את החוזים הכבדים בלי לשחר עם פיצוי כבר מעכשיו. מאחר וג'ורדי יעזוב בעונה הבאה, הגיוני שמיץ' לא ישחרר לו יותר מידי אשראי לרכש ובפרט לא לחוזים ארוכים. יש מצב שנראה שהשחקנים שמגיעים יגיעו בטרייד עם חוזים יחסית קצרים ולא יגיעו הרבה שחקנים. דמי פיצוי בגין העברות אני מניח שיהיה נמוך ממה שהורגלנו. כך שלמנג'ר הבא, תהיה קבוצה די נקיה ודף חדש לבנות כאן שושלת חדשה. מיץ' עשה את זה בעונת איווניר ואחר כך הביא את ג'ורדי, לפי איך שזה נראה יש מצב שגם העונה הזו הולכת לשם. זה מבאס כאוהד אבל במחשבה לטווח ארוך, זה טוב למועדון.

מצד אחד יש בזה הגיון.

מצד שני, אם אתה גם ככה לא מוכר אותם, מה ההגיון להשאיר אותם בכח כשאתה לא בונה עליהם וגם לשלם להם שכר מלא.

עדיף לפחות להשתתף בחלק מהשכר, למכור בסכום כלשהו ושילכו לעזאזל

אם זה ככה למה לא להתחיל לשלב את יונתן כהן וחוזז? גם מיכה התחיל את ההשתלבותבקבוצה בעונה דומה למה שאתה מתאר.

איזה בלבולי ביצים.

כאילו מישהו הכריח את גולדהאר להמשיך להעסיק את קרויף.

אתם בונים כאן תאוריות הזויות פרי מוחכם הקודח על כלום, ממש כלום, בקושי התחיל החלון וכבר מסכמים אותו.