Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

עדכון חם מהאינסטגרם של תומר חמד, העלה לפני כדקה בודדה תמונה עם משפט מפתח שאומר תתפלל תקבע מטרות תכין תכנית תעבוד קשה, אין ספק, חתם.

ישראל היום: כלום. רק בעקיפין,הפועל ת"א חושדת ששויינפלד לא חתם על החוזה המשודרג מכיוון שהוא מחכה לנו.

אתה יודע שהחלון רע כשאפילו החרטטנים הכי גדולים בתקשורת מפסיקים להנפיץ שמועות.

לא הייתי ציני חח, בין אם בתמימות או שלא, הוא ביטא באופן מדויק את ההתרגשות של אוהד מכבי טיפוסי בשנתיים האחרונות מחלוץ שמסוגל באמת לתת גול.

תאכלס, מאז ראדה. שנה.

אבי תיזהר ללכלך על ראדה.

אני? החלוץ הזר הטוב ביותר שראיתי במכבי ב20 השנים שלי במגרשים, יותר מרודריגו.

כל משחק ששיחק היווה כח אדיר, כובש בנגיעה מול השוער מכל מצב, תענוג. אבל ב14/15. הוא לא שיחק. כבש בגמר הגביע 60% ממה שכבש בכל העונה בליגה.

ד.א לא יודע בכמה משחקים שיחקנו עם ראדי מיכה זהבי ופריצה יחד. אבל אני זוכר 2 בוודאות- גמר הגביע ודרבי ה4-0.

אני? החלוץ הזר הטוב ביותר שראיתי במכבי ב20 השנים שלי במגרשים, יותר מרודריגו.

כל משחק ששיחק היווה כח אדיר, כובש בנגיעה מול השוער מכל מצב, תענוג. אבל ב14/15. הוא לא שיחק. כבש בגמר הגביע 60% ממה שכבש בכל העונה בליגה.

ד.א לא יודע בכמה משחקים שיחקנו עם ראדי מיכה זהבי ופריצה יחד. אבל אני זוכר 2 בוודאות- גמר הגביע ודרבי ה4-0.

מבחינתי החלק הקדמי הטוב ביותר ששיחקו במכבי מאז שאני במגרשים הורכב מראדה כחלוץ, דאבור משמאל, מיכה\יצחקי בימין, ראדי וזהבי. זה התפוצץ לזמן קצר בתחילת הקדנציה של סוזה, אבל זה היה מדהים. לא חושב שתהיה אי פעם מסה כזו של כישרון ויכולת לצד אגו נמוך כל כך(אל תתחיל בדיון על זהבי, אנחנו לא נסכים).

מבחינתי החלק הקדמי הטוב ביותר ששיחקו במכבי מאז שאני במגרשים הורכב מראדה כחלוץ, דאבור משמאל, מיכה\יצחקי בימין, ראדי וזהבי. זה התפוצץ לזמן קצר בתחילת הקדנציה של סוזה, אבל זה היה מדהים. לא חושב שתהיה אי פעם מסה כזו של כישרון ויכולת לצד אגו נמוך כל כך(אל תתחיל בדיון על זהבי, אנחנו לא נסכים).

מיכה ודאבור שיחקו מדהים יחד. שיחקנו פעם עם מיכה דאבור זהבי ופריצה?

אני חסיד של ההרכב בדרבי 4-0... מושלם. 3 מוסרים מעל הליגה- מיכה ראדי זהבי 3 כובשים מעל הליגה- פריצה עטר זהבי. מדהים.. כשגם ראדי כובש לא רע ופריצה ועטר מוסרים טובים.

יותר יותר.. הוא בקושי שיחק בעונה הזו (14/15).

כראיה... כבש כמו מיכה (5) ואחד פחות מעדן בן בסט!!!

זה פחות המספרים, זה יותר ההרגשה שיש מישהו שיודע לתת גולים, שאני מתגעגע אליה

גם עדן בן בסט מגרד 5 גולים בעונה, אבל כשהוא עולה על המגרש אתה לא מרגיש מה שהרגשת שראדה היה עולה

כנראה שלא סתם 5 גולים של ראדה מרגישים יותר מ5 של בן בסט. (שלא לדבר על גמר הגביע ההוא - שהוא עלה אחרי הרצה של משחק אחד כמה ימים לפני)

נכנסתי עכשיו לאינסטגרם וביצעתי מחקר קטן.

קודם כל, מסתבר שצנצי בטיול בת מצווה עם הבת שלו באירופה. וזהבי עשה לייקים על הפוסטים שלו, ככה שהתיאוריות שלנו לא נכונות. מעניין.

דבר שני, ג'ורדי עשה לייק על הפוסט האחרון של תומר חמד.

מעניין ללא ספק.

ואני חייב ללכת לישון ולהפסיק לאכול סרטים.

עד מתי #רקלארכש?!

זה פחות המספרים, זה יותר ההרגשה שיש מישהו שיודע לתת גולים, שאני מתגעגע אליו.

גם עדן בן בסט מגרד 5 גולים בעונה, אבל כשהוא עולה על המגרש אתה לא מרגיש מה שהרגשת שראדה היה עולה

נכון נו על זה אני מדבר, אני פשוט זוכר שכבר שנתיים אני לא מרגיש את זה. כי כשפריצה מחוץ לסגל, אין את ההרגשה הזו.

קודם כל, מסתבר שצנצי בטיול בת מצווה עם הבת שלו באירופה. וזהבי עשה לייקים על הפוסטים שלו, ככה שהתיאוריות שלנו לא נכונות. מעניין.

מעניין ללא ספק.

עד מתי #רקלארכש?!

ג׳ורדי ער עכשיו?

מעניין ללא ספק.

עד מתי #רקלארכש?!

בחשבון טוויטר של צהובון אנגלי ממוצע על כל מה שכתבת כאן כבר מדביקים סטטוס של DONE DEAL.

מיכה ודאבור שיחקו מדהים יחד. שיחקנו פעם עם מיכה דאבור זהבי ופריצה?

אני חסיד של ההרכב בדרבי 4-0... מושלם. 3 מוסרים מעל הליגה- מיכה ראדי זהבי 3 כובשים מעל הליגה- פריצה עטר זהבי. מדהים.. כשגם ראדי כובש לא רע ופריצה ועטר מוסרים טובים.

אני חושב משחקים בודדים. לפריצה הייתה תחילת שנה די מחורבנת באותה עונה, הוא כרגיל התעורר בחורף.

פאקינג חוליית קישור של אלברמן, ראדי וזהבי לצד מיכה, דאבור ופריצה.

איפה היינו אז ולאן הגענו היום.

אני אשכרה חושב על לחפש את נושא המלפפונים מתחילת אותה עונה ולחשוב בדיעבד על כמה אנחנו חזירים.

מעניין ללא ספק.

עד מתי #רקלארכש?!

שאפו.