Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

חלום ברמת הלוקה טוני

אפילו לא מדגדג, אבל הלוואי מה אני אגיד לך.

מכבי צריכה שחקני דינמיט, כאלו שגם ייתנו תפוקה וגם יציתו את הדמיון.

הקבוצה כרגע לא רעה, אבל כל כך משעממת... צריך ניצוץ, ומהר.

העלתם הרבה ספוקלציות על כולם...מישהו חשב שאולי זה תחילת הסוף של גולדהאר במכבי? כבר אין.לו תריגוש כמו בהתחלה ולכן פחות חשוב לו לזרז תהליכים מנהלתיים או עניין הרכש שנעשה בעצלתיים לי לפחות אין הסבר אחר לכל מה שקורה

העלתם הרבה ספוקלציות על כולם...מישהו חשב שאולי זה תחילת הסוף של גולדהאר במכבי? כבר אין.לו תריגוש כמו בהתחלה ולכן פחות חשוב לו לזרז תהליכים מנהלתיים או עניין הרכש שנעשה בעצלתיים לי לפחות אין הסבר אחר לכל מה שקורה

אתה רוצה לגרום פה להתאבדות המונית?

שתה כוס מים אחי

יודע מה יואב כל מה שתגיד מקובל

אבל בשורה התחתונה זה נראה לך הגיוני שאחרי איבוד אליפות כשידוע שהסגל שלנו די עייף וחייב ריענון

והכי גרוע שאיבדת את הכוכב הכי גדול בקבוצה ועבר כבר פאקינג יותר מחודש ונאדה כלום ושום דבר בגיזרת הרכש?!?

בחייאת זה נראה לך הגיוני?!?

לא. לחוץ כמו כולם. אבל משתדל לא ללכלך על המערכת בשנאה, בוז וציניות.

מכבי חשובה לי מידי בשביל לאכול יום יום ציניות וכפיות טובה.

אפילו לא מדגדג, אבל הלוואי מה אני אגיד לך.

מכבי צריכה שחקני דינמיט, כאלו שגם ייתנו תפוקה וגם יציתו את הדמיון.

הקבוצה כרגע לא רעה, אבל כל כך משעממת... צריך ניצוץ, ומהר.

מכבי צ'ריכה טאלנט !

ג'ורדי לא הביא אף טאלנט !

gg1137522.jpg

המודעת דרושים - עבור משרת מנכ"ל מכבי תל אביב - אם מישהו רוצה להגיש קו"ח

http://www.odgersberndtson.com/en-gb/opportunities/#AssignDetail.aspx?guid=58690&j=e

וברצינות, כשקוראים את המודעה מבינים כמה גולדהאר כאן כדי להישאר ולפתח את מכבי עוד יותר.

הוא פשוט לא יכול לעשות הכל בעצמו, מה לעשות הבן אדם יושב על 2 מיליארד דולר שצריך לנהל.

כל הסחבת בקיץ הזה זה בגלל חילופי הדורות במועדון, לא יודע מה יהיה עם העונה הקרובה אבל העתיד יהיה טוב, כל עוד גולדהאר איתנו.

מכבי צ'ריכה טאלנט !

ג'ורדי לא הביא אף טאלנט !

gg1137522.jpg

הביא את ערן.אף אחת לא נלחמה עליו ברצינות.

כולם היו סקפטים. שכחנו מהר...

זאת היתה החלטה ששינתה הכל.

האם הוא ידע? לא

האם ערן ידע? לא

זה מה שיצא.

שתה כוס מים אחי

מה קשור כפרה עליך מה הקשר...אתם נתלים על ספקולציות מפה עד לונדון אז שיש כיוון מחשבה אחר זה לא מתאים לך לשמוע? שמעתי אותי אומר שזה בוודאות? אמרתי שככה לי מהצד זה נראה זה לא משהו אחד קטן אלא כמה חלקים די משמעותיים בקיץ הזה בהתנהלות

הביא את ערן.אף אחת לא נלחמה עליו ברצינות.

כולם היו סקפטים. שכחנו מהר...

זאת היתה החלטה ששינתה הכל.

האם הוא ידע? לא

האם ערן ידע? לא

זה מה שיצא.

הוא(כשאמר את זה במתחממים) דיבר על הקיץ הזה ספציפית.

קח את זה כהפוגה קומית, לא מעבר.

למרות ששמתי לב אצל העגלון, שיש רמה מסוימת של קליטה אינטואטיבית מאוד של כדורגל, אומנם חבוייה מתחת מונגולואידיות, אינטרסנטיות וטיפשות של גיל הבלות.

כאילו במשפט אינפנטילי אחד הוא די שים את האצבע על מה שאנחנו אומרים פה 250 עמודים לעיתים תוך כדי התפלפלות בתוך התפלפלות.

איבדת את הטאלנט הכי גדול שלך ולא הבאת כלום. זה מה שהוא אמר, ובבסיסו זה די נכון.

הוא(כשאמר את זה במתחממים) דיבר על הקיץ הזה ספציפית.

קח את זה כהפוגה קומית, לא מעבר.

למרות ששמתי לב אצל העגלון, שיש רמה מסוימת של קליטה אינטואטיבית מאוד של כדורגל, אומנם חבוייה מתחת מונגולואידיות, אינטרסנטיות וטיפשות של גיל הבלות.

כאילו במשפט אינפנטילי אחד הוא די שים את האצבע על מה שאנחנו אומרים פה 600 עמודים לעיתים תוך כדי התפלפלות בתוך התפלפלות.

איבדת את הטאלנט הכי גדול שלך ולא הבאת כלום. זה מה שהוא אמר, וזה די נכון.

סבבה. לקחתי.

מה קשור כפרה עליך מה הקשר...אתם נתלים על ספקולציות מפה עד לונדון אז שיש כיוון מחשבה אחר זה לא מתאים לך לשמוע? שמעתי אותי אומר שזה בוודאות? אמרתי שככה לי מהצד זה נראה זה לא משהו אחד קטן אלא כמה חלקים די משמעותיים בקיץ הזה בהתנהלות

לא מבטל אף כיוון מחשבה אחי, הכל טוב. פשוט היה נשמע לי מההודעה שכתבת שאתה בלחץ מוגזם. אני לא יודע לגבי ספקולציות של אנשים, לי נראה שמיטש פה להישאר וכל עוד זה ככה מכבי תהיה תחרותית ויהיה טוב. אין ספק שההתנהלות בקיץ הזה לא אידאלית, אבל לא חושב שזה מראה שמיטש איבד עניין.

חלקים משמעותיים ? יש מאמן חדש, מנהל מקצועי (ביצועי) בנוער שנכנס לתפקיד לפני חודש, הארכת חוזה לטיבי, חתמו פה כבר 4 שחקנים (כולל ליפשיץ).

תמשיך מהחלקים האלה, החלון זה לא שונה מחלונות קודמים, לא נראה שמיץ' איבד עניין.

חלקים משמעותיים ? יש מאמן חדש, מנהל מקצועי (ביצועי) בנוער שנכנס לתפקיד לפני חודש, הארכת חוזה לטיבי, חתמו פה כבר 4 שחקנים (כולל ליפשיץ).

תמשיך מהחלקים האלה, החלון זה לא שונה מחלונות קודמים, לא נראה שמיץ' איבד עניין.

יותר מדי שינויים בקיץ אחד שמובן שזה היה לא מתוכנן אבל עדיין הכל נראה כאילו לא הכינו תקרקע למצב שיתחלפו המנהלים במערכת(זה פחות מעניין האמת)

כל העניין של הרכש זה העיקר מבחינתי ברגע שידעו שההתקפה של מכבי לוקה בחסר זה גורדי אמר בראיון שמשנה שעברה הוא יודע את זה אז למה חיכו עד עכשיו שיכלנו לעוף מאירופה כבר? לא קונה תשטויות האלה של שוק דל יש מקום ל2 זרים עכשיו ואין תחלופה הולמת.לזהבי ואפילו לא חצי מזה.

שוב אני אומר את.דעתי אני לא מדבר מלחץ ולא משום שטות שתעלו פה,דרך אגב ברור לך שכל מי שחתם פה אלה שחקנים בהעברה חופשית כן? כמו שמישהו כתב כאן 4 שנים צעדנו קדימה ובמקום למנף.את זה מרגיש שהקיץ הזה הולכים אחורה דווקא ולא מחפשים לכתוש תליגה עם כמות הכסף הלא הגיונית שנכנס לנו בשנה האחרונה(לא מתיימר להתערב למיץ.בהחלטות כלכליות)זכותו לא להשקיע אגורה ורבע אחרי כל מה שנתן

אפשר במקום טאלנט להביא את טואלנט

הלוואי שמישהו יכין רמיקס נוי אלושי כזה של שלמה שרף אומר "חלוצים", "תכניס חלוץ", "צריך חלוצים", חלוצ'ים, צ'ריך חלוץ'

יכבוש את מצעד הפזמונים

dvRzliW.png

8rz6eMF.png

הראשונה לא קשורה אלינו אבל הכותרת הצחיקה.

אם מישהו רוצה אמלק של הכתבה עלינו - לא כתוב כלום שלא ידענו אתמול בערב. ענייני מנכל ואברטון.

סגור מגיע או סגור לא מגיע?

סגור מגיע.

סיכם את התנאים שם ועכשיו המועדונים דנים על פיצוי.