Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אתה תקרא לזה הפצת רעל אני חושב שזה הנמכת ציפיות,

לגבי כל השאר.. אתה צריך טיפול, אתה לא 100% אני הבנתי את זה לא מזמן.

תהיה בריא, באמת, מאחל לך כל טוב. אתה משחק אותה רגוע שלו ובטוח, אבל אתה כולך פקעת עצבים, סכיזופרן פראקסלנס.

משוחרר להמשיך לנבל את פיך כרגיל, אני לא אגיב.

קבל את זכות המילה האחרונה מתנה.. העיקר שתהיה שלם עם עצמך.

אתה, יודע יותר מכולם. מזכיר את הרקורד של יורדי כלעג. מה עשית בחייך חתיכת יבחוש? מה???? שיחקת פעם? ניהלת פעם? מה עשית אפס?

רוב הפורום סולד ממך. אתה לא צריך טיפול אלא הרחקה מפה. והיום הזה קרוב. מאד!

כל היום הזה לא נזרק אפילו שם אחד בתקשורת

בגדר חלום שכנראה לא יתגשם אבל שחקן כמו פרננדו יורנטה שסיים עונה מאכזבת בסביליה ומחפש קבוצה עכשיו (בהשאלה מסביליה וכנראה בחינם) יכול להיות שובר שיויון בליגה שלנו. שכר של 1.5 מיליון יורו יכול להביא שחקן כזה ? לא כנראה שלא ! נתתי לעצמי סטירה והתעוררתי מהחלום. היתה יכולה להיות נדוניה יפה מג'ורדי לפני שהוא הולך.

בדוק? אני זוכר שהוא דווקא נתן אחלה מספרים בליגת החלומות

לא יודע מי מעניק שם ניקוד, אבל כדי להיות רע יותר הגנתית בהשוואה לאלעד גבאי צריך להיות בפורמה רעה.

בחלק הקדמי תמיד היה לו קרוס ומסירה טובה, אולי בגלל כך הניקוד הגבוה.

בגדר חלום שכנראה לא יתגשם אבל שחקן כמו פרננדו יורנטה שסיים עונה מאכזבת בסביליה ומחפש קבוצה עכשיו (בהשאלה מסביליה וכנראה בחינם) יכול להיות שובר שיויון בליגה שלנו. שכר של 1.5 מיליון יורו יכול להביא שחקן כזה ? לא כנראה שלא ! נתתי לעצמי סטירה והתעוררתי מהחלום. היתה יכולה להיות נדוניה יפה מג'ורדי לפני שהוא הולך.

מתאים לבאזל להחתים אותו, או בטורקיה ובפורטוגל לדוגמא.

זה לא מעודד אותי, זה מרגש אותי!

התוכניות המקצועיות לעונה הקרובה לא ידועות לנו. ניהיה קבוצה טובה יותר או פחות, סבבה.

העתיד הוא החשוב. הקריטריונים זה מה שחשוב.

החיפוש אחר איכות ניהולית.

אין לך מושג מתי החיפוש התחיל.

אני תמיד חי בתחושה שכל עוד מיטש כאן, אני לא יתום.

אתה אולי בעונה הפיננסית.זכותך.

לא חושב שיש בזה משהו רומנטי. אנחנו פשוט לא מתנהלים כראוי בקיץ הזה.

חלום מתוק.

צחוק צחוק, אחרי תקופת גאידמק וכשמיטש הגיע, הייתי בטוח שיתחילו להגיע למכבי זרים מוכרים סטייל לרואה ופרננדז. זה לא היה נראה כזה הזיה.

היום אמבולה של רעננה זה בגדר חלום.

זה לא מעודד אותי, זה מרגש אותי!

התוכניות המקצועיות לעונה הקרובה לא ידועות לנו. ניהיה קבוצה טובה יותר או פחות, סבבה.

העתיד הוא החשוב. הקריטריונים זה מה שחשוב.

החיפוש אחר איכות ניהולית.

אין לך מושג מתי החיפוש התחיל.

אני תמיד חי בתחושה שכל עוד מיטש כאן, אני לא יתום.

אתה אולי בעונה הפיננסית.זכותך.

אתה זה שעשית את קישור חעונה הפיננסית, אני המשכתי אותך..

אתה רוצה לנסוג משם, ולעשות זום אאוט בסדר גמור.

אישית, אני לא מתחבר לאהדת הניהול, לא מזלזל בניהול ובקשר שלו להצלחת מועדון כדורגל, אבל אני יותר בשם העניין שממנו כולנו התחלנו - המגרש.

הניהול הוא האמצעי לתוצאות על המגרש ולא להיפך, הוא לא המטרה בפני עצמה, ולא העניין לשמו התכנסנו, או שמעניין אותי בעיקר

יותר מזה, המגרש הוא יופי של נייר לקמוס למה שמתרחש מאחוריו - גם במכבי - בעניי מה שאנחנו רואים בקיץ משקף משבר ניהולי. אי אפשר להשוות את זה למנגנון ההרמוני שהיה טרם עונת אוסקר וסוזה.

אתה זה שעשית את קישור חעונה הפיננסית, אני המשכתי אותך..

אתה רוצה לנסוג משם, ולעשות זום אאוט בסדר גמור.

אישית, אני לא מתחבר לאהדת הניהול, לא מזלזל בניהול ובקשר שלו להצלחת מועדון כדורגל, אבל אני יותר בשם העניין שממנו כולנו התחלנו - המגרש.

הניהול הוא האמצעי לתוצאות על המגרש ולא להיפך, הוא לא המטרה בפני עצמה, ולא העניין לשמו התכנסנו, או שמעניין אותי בעיקר

יותר מזה, המגרש הוא יופי של נייר לקמוס למה שמתרחש מאחוריו - גם במכבי - בעניי מה שאנחנו רואים בקיץ משקף משבר ניהולי. אי אפשר להשוות את זה למנגנון ההרמוני שהיה טרם עונת אוסקר וסוזה.

עושים ריארגון מחדש. טבעי. נורמלי.

גם אני בעניין של המגרש.מעל ארבעים שנה.מה שמדהים אותי בתגובות, זה שאפילו לא מתעסקים בשוטה.זה מדהים. כאילו שרכש הוא מהות הכל ואין שום משמעות לידע המקצועי שקיים בקריית שלום או לאיכויות של המאמן שצריך עדיין לעמוד על קנקנו.

זה מאד שטחי בעיני. ניתן למאמן לעבוד עם החומר שלו.

לא, הכל זה רכש.

רכש יהיה. חשוב שיהיה נכון ומדוייק ואת זה אף פעם אי אפשר לדעת מראש.

בכל מקרה, מיטש ממשיך לכוון לאירגון טוב ומתפקד.

לא עונה פיננסית ולא טימטומות אחרות.

עושים ריארגון מחדש. טבעי. נורמלי.

גם אני בעניין של המגרש.מעל ארבעים שנה.מה שמדהים אותי בתגובות, זה שאפילו לא מתעסקים בשוטה.זה מדהים. כאילו שרכש הוא מהות הכל ואין שום משמעות לידע המקצועי שקיים בקריית שלום או לאיכויות של המאמן שצריך עדיין לעמוד על קנקנו.

זה מאד שטחי בעיני. ניתן למאמן לעבוד עם החומר שלו.

לא, הכל זה רכש.

רכש יהיה. חשוב שיהיה נכון ומדוייק ואת זה אף פעם אי אפשר לדעת מראש.

בכל מקרה, מיטש ממשיך לכוון לאירגון טוב ומתפקד.

לא עונה פיננסית ולא טימטומות אחרות.

גם המאמן הכי טוב בעולם צריך חומר שחקנים בשביל לעבוד איתו. ראיית במשחק האחרון שאפילו שהיינו בפיגור הוא לא ממש האמין בספסל שלו ואני לא מאשים אותו בזה כי באמת לא היו לו הרבה אופציות

אני מאמין שמאמן לא יכול לגרום לשחקן להיות טוב יותר אלא רק לשפר את הקיים זה לא שפתאום הוא יקים את ברק יצחקי לתחייה ויעשה מבן הרוש רוברטו קרלוס

בעניי אין דיבור משמעותי על המאמן כיוון שלא ממש היה ניתן לתהות על קנקנו, בטח תחת סגל מתגבש והרכבים מאולתרים. לא חושב שזה מעיד על חוסר עניין, כרגע אנחנו בשלושה מתוך ארבעת החודשים בשנה שהפוקוס הוא על השוק - בדיוק כמו בכל מקום אחר בעולם

גם המאמן הכי טוב בעולם צריך חומר שחקנים בשביל לעבוד איתו. ראיית במשחק האחרון שאפילו שהיינו בפיגור הוא לא ממש האמין בספסל שלו ואני לא מאשים אותו בזה כי באמת לא היו לו הרבה אופציות

אני מאמין שמאמן לא יכול לגרום לשחקן להיות טוב יותר אלא רק לשפר את הקיים זה לא שפתאום הוא יקים את ברק יצחקי לתחייה ויעשה מבן הרוש רוברטו קרלוס

אלו ימים מוקדמים.אנחנו הרי מתייחסים ברצינות למינוי מאמן. ורוצים זר(אני לפחות).

גם לו מגיע להבין מה יש לו.

זה לא קיץ פשוט.

אני בטוח שמתקיימות שיחות על מה נדרש.

ןמאמן טוב? לוקח לחיפה אליפות עם הברומרים והנחמנים מול רביבו וברקוביץ. חדר הלבשה חזק ומרוכז(ולא שחסר לנו כישרון) יכול לעשות הבדל.

המאמן לא מעניין בשלב זה. כל עוד מכבי לא תביא רכש משמעותי, לא נוכל לתהות על קנקנו.

מכבי בנויה על אותם שחקנים ואותו פורמט כבר הרבה מאוד זמן, השחקנים רצים על אוטומט, לטוב ולרע.

לא מזהה הבדלים מהותיים בדרך שבה מכבי משחקת מפאקו ועד היום - דגש פה, ניואנס שם. לא מעניין.

לאחר עזיבת ערן, אני חושב שהכיוון הוא להחתים שחקנים זרים טובים לכמה שנים שיהוו בסיס לקבוצה והחיפוש הזה ייקח עוד קצת זמן.

סבלנות.

אלו ימים מוקדמים.אנחנו הרי מתייחסים ברצינות למינוי מאמן. ורוצים זר(אני לפחות).

גם לו מגיע להבין מה יש לו.

זה לא קיץ פשוט.

אני בטוח שמתקיימות שיחות על מה נדרש.

ןמאמן טוב? לוקח לחיפה אליפות עם הברומרים והנחמנים מול רביבו וברקוביץ. חדר הלבשה חזק ומרוכז(ולא שחסר לנו כישרון) יכול לעשות הבדל.

יודע מה יואב כל מה שתגיד מקובל

אבל בשורה התחתונה זה נראה לך הגיוני שאחרי איבוד אליפות כשידוע שהסגל שלנו די עייף וחייב ריענון

והכי גרוע שאיבדת את הכוכב הכי גדול בקבוצה ועבר כבר פאקינג יותר מחודש ונאדה כלום ושום דבר בגיזרת הרכש?!?

בחייאת זה נראה לך הגיוני?!?

יא תתבייש לך. לשים את האל הבסקי באותו משפט עם בן בסט

איזה אל?! על מה אתה מדבר?

ראיתי יותר מדי משחקים של יובה שהוא שיחק.

הילד של עדן בן בסט ואיתי שכטר גרסת חיפה. 1 ל-1.

איזה אל?! על מה אתה מדבר?

ראיתי יותר מדי משחקים של יובה שהוא שיחק.

הילד של עדן בן בסט ואיתי שכטר גרסת חיפה. 1 ל-1.

אני עדיין זוכר לו חסד מנג'ר

לאחר עזיבת ערן, אני חושב שהכיוון הוא להחתים שחקנים זרים טובים לכמה שנים שיהוו בסיס לקבוצה והחיפוש הזה ייקח עוד קצת זמן.

סבלנות.

נראה שהמאמן הולך לריב עם ההנהלה כמו שיוקאנוביץ רב הוא פוסל להם רכש שורה תחתונה לא הביאו שום חיזוק יש לנו התקפה של 30 שערים במקרה הטוב