Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

יותר מזה, ידוע לנו שביין עוזב ממאי, מאמין שלמיץ' זה ידוע עוד מלפני כן.

אם רק עכשיו התחילו לפרסם זה אומר שכל מועמד שהיה על הפרק סירב עד שנגמר הפנקס ומיץ' החליט לפנות החוצה.

לא מעודד במיוחד.

אם אני לא טועה, מכבי פנתה לא פעם אחת לחברות "השמה" למשרות בכירות וכך מיטש הגיע למינוי של מרטין ביין.

אין בכך בושה, לפחות לטעמי. מיטש לא מתמצא באופן מלא בברנז'ה הבכירה של עולם הכדורגל, ואם מרטין והוא נכשלו למצוא מחליף הולם אין הדבר אומר דברים רעים במיוחד, אלא שפשוט לא הצליחו.

מה שכן, אם המודעה יחסית "טרייה" זה אומר לטעמי אחד משניים-המועמדים עד כה סירבו\לא הרשימו לתפקיד הנדרש, או שמכבי הניחה את כל הביצים בסל אחד בעניין אנגלידיס או מועמד אחר שמשך עד עכשיו, וזו התנהלות רעה לטעמי.

סיימנו עם טרום העונה. למנכ"ל במועדון יש תפקיד יוצא דופן מעבר לניהול השוטף על כל האספקטים-והוא היד המבצעת של הבעלים שלא מעביר את רוב זמנו בקבלת החלטות, אלא באשרור סופי. טרום העונה הסתיימה, העונה נכנסת לשלבים מאוד מהותיים בכל מה שנוגע לאירופה. אמנם אנגלידיס כאן, אבל אני מקווה שהוא באמת יספיק "לחפוף" בכל מה שנוגע לענייני המועדון.

בדומה לסאגת המאמן שלטעמי נמשכה זמן ממושך מדי, במיוחד לאור העובדה שהעזיבה של בוס הייתה צפוייה לאורך חודש שלם, כך גם העזיבה של ביין. זמן הוא מצרך קצת יותר יקר מכסף, לפחות כך אותי לימדו.

YNET דרך חבר שעובד שם, מכבי גיששה לגבי החלוץ הארגנטינאי פרננדו קבנאגי ("אל טוריטו") של אפועל ניקוסיה .

בן 32, יש לו רזורמה חביב.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%A0%D7%93%D7%95_%D7%A7%D7%91%D7%A0%D7%90%D7%92%D7%99

YNET דרך חבר שעובד שם, מכבי גיששה לגבי החלוץ הארגנטינאי פרננדו קבנאגי ("אל טוריטו") של אפועל ניקוסיה .

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%A0%D7%93%D7%95_%D7%A7%D7%91%D7%A0%D7%90%D7%92%D7%99

חביב?!

מפלצת. הוא יהיה פריצה #2

רק חבל שהוא פצוע. ולא יבוא.

מה עם איזה מגן שמאלי? ויתרנו על זה בדוק אה.

ידעתם שמסיללה הוא המגן היחיד ב10 השנים האחרונות לפחות שהיה בטופ 5 מבשלים של הליגה (13- מקום שני ב09/10). היחידים בעשור האחרון שבישלו יותר ממנו היו ורמוט באותה עונת איפה אני לא מוסר יש מישהו שכובש (16) ובוזגלו ב13/14 (14).

קמחי, אין במכבי תחושת דחיפות, לפחות למי שמתבונן מבחוץ - כמובן שאנחנו לא יודעים מה מתרחש בפנים וניזונים משברירי מידע ולעיתים סותרים, אבל עדיין לא מאמין שאנחנו 100 אחוז OFF.

יש מקומות שבהן חוסר הדחיפות לא באמת מטריד: איתור מנכ"ל אמור להיות תפקיד כזה. תפקיד ניהול אדמנסרטיבי ומשרת אמון של מיטש - לא משהו דרמטי, לא משהו שיש לי כאוהד עניין מיוחד בו,

מצידי, ברמה הכללית, שיקח לו חודשים עד שימנה את האדם המתאים.

העניין הוא. שהקיץ הזה הוא טיפה שונה. יש צירופי נסיבות שהופכות את כל הפאזל לסבוך ותלוי באופן לינארי על כל אחד מחלקיו - אתה לוקח את העזיבה של ערן שמותירה בניית קבוצה שלמה, את הצליעה החוצה של ג'ורדי, חילופי המאמן, עזיבת המנכ"ל - עוד חודשיים מהיום (פחות) אי אפשר לעשות שינויים בסגל השחקנים, גם אם ממש נרצה לא נוכל.,

אתה עובד בפרק זמן שהוא מראש מוגבל, ונראה שלמרות זאת יש ביזור אדיר של תפקידים, בין אנשים שמראש אף אחד מהם לא סגור על הנישה שלו.

איך אמור להיראות מו"מ על שחקן, כאשר אין מנכ"ל ורק אנגלידיס מדלג בין ישראל לחו"ל, ג'ורדי מעיד שהוא לא לגמרי ברמת קבלת ההחלטות ואיתור המנכ"ל יקח חודשים כנראה.

ברוב המועדונים המצליחים בעולם יש איזשהו דמות מנכ"ל על, האיש החזק של המועדון, (גליאני שכזה) איש ביצוע רב סמכויות שיכול לרתום את כל החלקים לפעולה ללא עיקוב . - זה מקצר תהליכים. יש מי שמתחיל תהליך, קובע את קו הפעולה ומבצע. יש לו את הכלים והכוח לבצע -

שוק ההעברות היא תקופה שאסור לגמגם בה - קבוצה מעמידה מטרות וצריכה לפעול מהר חכם בעקשנות ביעילות להשגתם. ניצול הזדמנויות מהיר וחד (קהת עכשיו, אצילי אולי בעוד שבועיים)

אין לי ספג שהגמגום הניהולי ברמות הגבוהות, מתבטא גם ברכש - אין אף אחד עם סמכות על, שמתחיל ומסיים עסקה - יש כמה אנשים שכל אחד נוגס בחתיכה.

למעשה, אני חושב שהמנכ"ל הבא שלנו צריך להיות כזה. לא רק מנהל אדמנסטרטיבי, אלא מישהו שהוא עצמו מתחום הכדורגל, ושיהיה סוג של מנכ"ל ביצועיסט מקצועי (לא בהכרח מנהל מקצועי ביומיום)

אני חושב שהביזור בין מנכ"ל לבין מנהל מקצועי הוא מיותר. הם מסרסים אחד את השני - כל הזמן שמענו על יחסים כאלו ואחרים בין ג'ורדי והמנכ"לים, אני חושב שזה נובע מהשנים הראשונות של מיטש במכבי, נוצר שם פחד ליצוק יותר מדי סמכויות וכוח אצל אדם אחד, לייצר ביצועיסט שאולי יעשה מהלכים לא מספיק מפוקחים.

כרגע כל תהליך הפך לסחבת מעיקה,תחלופות מייילים (כפי שהועד לא פעם) נצחיות, שכל אחד מכניס אינפוטים בדרך

מנה מנכל על עם סמכויות מקצועיות, תחתיו מנהלי מחלקות (כדורגל, סקאוטינג, שיווק , פיתוח עסקי וכו) פטריק יכול להשתלב בתפקיד שהוא מעט פחות מקרוייף ויחסך זמן איתור המחליף של ג'ורדי,

תפקיד שגם ככה (תחת מנכ"ל דומיננטי) לא מצליח לחולל תהליכים בעצמו ותלוי לגמרי במנכ"ל.

מה עם איזה מגן שמאלי? ויתרנו על זה בדוק אה.

ידעתם שמסיללה הוא המגן היחיד ב10 השנים האחרונות לפחות שהיה בטופ 5 מבשלים של הליגה (13- מקום שני ב09/10). היחידים בעשור האחרון שבישלו יותר ממנו היו ורמוט באותה עונת איפה אני לא מוסר יש מישהו שכובש (16) ובוזגלו ב13/14 (14).

עצוב אבל נראה לי שאנחנו אפילו לא פוזלים לכיוון של אחד כזה. ובכל זאת אני עם שביב של תקווה שלא נריץ עוד עונה של תחרות פציעות בין עמב"ה וריקן.. :mellow:

עצוב אבל נראה לי שאנחנו אפילו לא פוזלים לכיוון של אחד כזה. ובכל זאת אני עם שביב של תקווה שלא נריץ עוד עונה של תחרות פציעות בין עמב"ה וריקן.. :mellow:

בגלל זה משארים את יואב על אש קטנה

לא יודע בטרנספר מרקט כתוב CAREER BREAK... כאילו לקח הפסקה מהחיים ומתפנן בגואה.

נשמע מתאים לסטטוס של מנהל מקצועי אצלנו דווקא :)

אם החניך של פרגוסון, הבן של ממציא המשחק והשותף למרכז המגרש של סקולס, אכן מועמד לאברטון או לכל קבוצה אחרת, דבר שהוא הגיוני בהתאם לפרסומים שבסיום חלון ההעברות הוא עוזב. אז בימים אלו הוא גם צריך לדאוג להעברה של עצמו לחו״ל, לדאוג לחוזה שלו עצמו, לבדוק שחקנים וללמוד את המערכת אליה הוא עתיד להגיע וגם לעשות טובה לאקס בוס שלו ולבנות לו קבוצה?

בלי קשר לרמת המחויבות האפסית המובנת בבניית הסגל שלנו, אני חושב שגם אם הוא ממש היה רוצה הוא לא היה מסוגל להשתלט על רשימת המטלות הזו, מה עוד שמדובר בג׳ורדי כן? גם בראש שקט הוא עובד יותר בצ׳יל מהשפלן ברד׳רס.

לא הבנתי איך זה מעודד אותך,

לא בקטע רע ולא בקטע טוב, פשוט אין פה שום דבר שמעיד משהו על התוכניות המקצועיות לעונה הקרובה

מכרז פתוח שמתפרסם חודשיים אחרי שהמנכ"ל הקודם הודיע על עזיבתו משדר לך משום מה תחושה של דחיפות שקיימת במועדון (כשבפועל כל העדויות מבחוץ מדברות על חוסר מדיניות אחידה בנוגע לסוגיה המקצועית)

זה לא מעודד אותי, זה מרגש אותי!

התוכניות המקצועיות לעונה הקרובה לא ידועות לנו. ניהיה קבוצה טובה יותר או פחות, סבבה.

העתיד הוא החשוב. הקריטריונים זה מה שחשוב.

החיפוש אחר איכות ניהולית.

אין לך מושג מתי החיפוש התחיל.

אני תמיד חי בתחושה שכל עוד מיטש כאן, אני לא יתום.

אתה אולי בעונה הפיננסית.זכותך.

מה YNET? רק חברים ממקומונים תופס

אם החניך של פרגוסון, הבן של ממציא המשחק והשותף למרכז המגרש של סקולס, אכן מועמד לאברטון או לכל קבוצה אחרת, דבר שהוא הגיוני בהתאם לפרסומים שבסיום חלון ההעברות הוא עוזב. אז בימים אלו הוא גם צריך לדאוג להעברה של עצמו לחו״ל, לדאוג לחוזה שלו עצמו, לבדוק שחקנים וללמוד את המערכת אליה הוא עתיד להגיע וגם לעשות טובה לאקס בוס שלו ולבנות לו קבוצה?

בלי קשר לרמת המחויבות האפסית המובנת בבניית הסגל שלנו, אני חושב שגם אם הוא ממש היה רוצה הוא לא היה מסוגל להשתלט על רשימת המטלות הזו, מה עוד שמדובר בג׳ורדי כן? גם בראש שקט הוא עובד יותר בצ׳יל מהשפלן ברד׳רס.

באמת שנמאסת פרופסור לכדורגל.

לא היה ולא יהיה לך מושג.

ותמסור את זה לפודל שלך גם.

או שאתה הפודל שלו?

לך למקום אחר ותפיץ את הרעל שלך יה חתיכת חסר מושג...

והפודל

באמת שנמאסת פרופסור לכדורגל.

לא היה ולא יהיה לך מושג.

ותמסור את זה לפודל שלך גם.

או שאתה הפודל שלו?

לך למקום אחר ותפיץ את הרעל שלך יה חתיכת חסר מושג...

והפודל

אתה תקרא לזה הפצת רעל אני חושב שזה הנמכת ציפיות,

לגבי כל השאר.. אתה צריך טיפול, אתה לא 100% אני הבנתי את זה לא מזמן.

תהיה בריא, באמת, מאחל לך כל טוב. אתה משחק אותה רגוע שלו ובטוח, אבל אתה כולך פקעת עצבים, סכיזופרן פראקסלנס.

משוחרר להמשיך לנבל את פיך כרגיל, אני לא אגיב.

קבל את זכות המילה האחרונה מתנה.. העיקר שתהיה שלם עם עצמך.

מגן שמאלי זאת עמדה בעייתית בכל העולם בערך, בפרט בארץ אני לא חושב שיש קבוצה עם מגן שמאלי יותר טוב ממה שיש לנו (אולי אמבולה, אבל גם הוא שחקן בינוני מאוד, וגם זה אוברסטייטמנט), ככה שאני באופן אישי מוכן "להקריב" את העמדה הזאת בתמורה לכך שיפתרו את כל שאר הבעיות שלנו, כאשר לדעתי הכי חשוב כרגע חלוץ וקשר התקפי (אולי גם בלם אבל הייתי שמח לראות קודם את טיבי ופיליפנקו משתפים פעולה).

המכבייה ואבי בינימין, בבקשה ממכם לפני שזה מתפתח לחמישה עמודים תמשיכו את דיון העקיצות אחד לשני במקום אחר.

תתנו לנו להתלונן על הרכש בצורה שקטה

מגן שמאלי זאת עמדה בעייתית בכל העולם בערך, בפרט בארץ אני לא חושב שיש קבוצה עם מגן שמאלי יותר טוב ממה שיש לנו (אולי אמבולה, אבל גם הוא שחקן בינוני מאוד, וגם זה אוברסטייטמנט), ככה שאני באופן אישי מוכן "להקריב" את העמדה הזאת בתמורה לכך שיפתרו את כל שאר הבעיות שלנו, כאשר לדעתי הכי חשוב כרגע חלוץ וקשר התקפי (אולי גם בלם אבל הייתי שמח לראות קודם את טיבי ופיליפנקו משתפים פעולה).

וואלה גם מטוביץ היה סבבה עונה שעברה