Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אם מישהו מאמין לסאן..

https://www.thesun.co.uk/sport/football/premierleague/1459903/jordi-cruyff-johans-son-set-for-everton-director-of-football-role-if-toffees-cannot-land-leicesters-steve-walsh/

"הסאן": אברטון תנסה לצרף את ג'ורדי קרויף

העיתון הבריטי פרסם כי הטופיז ינסו לצרף את ההולנדי לתפקיד המנהל המקצועי של המועדון, זאת במקרה ולא יצליחו להחתים את סטיב וולש מלסטר

כתבי החצר של חיפה עובדים שעות נוספות:

ספורט 5: וינה דורשת מליון יורו על קהת. חיפה בהלם!

one: אזולאי יתחנן בפנח גולדהאר - שחרר אותי לחיפה!

אוסטריה וינה העבירה הבוקר (שני) מסר למכבי חיפה שרועי קהת ישוחרר רק תמורת מיליון יורו. הירוקים היו המומים מהסכום שנקבו האוסטרים אחרי שהקשר נקנה על ידם ב-350 אלף יורו. לחיפה אף נאמר כי השחקן לא נמצא בתוכניות של קבוצתו על אף ששיחק אתמול וכבש צמד בניצחון 0:6 על דורנבירן בגביע.

רגע, הירוקים ההמומים דרשו מאיתנו 2.2 מליון על עטר רק לפני כמה שבועות לא?

כתבו: דורון בן דור ומוטי פשחצקי via תומר לוי

http://www.the7eye.org.il/209335

יש, יש אלוהים, יש אלוהים, ואללה הצדק ניצח, איציק תתרגש, לקחנו גביע, אמא, אמא, את שומעת אותי? הבאנו גביע. אמא הבאנו גביע. אני לא יכול לנשום. אני לא יכול לנשום, חבר'ה, אני לא יכול להירגע, אלוהים, יש גביע, אני לא מאמין, אלוהים, אני לא מאמין, גביע. וואו, הלב שלי... (שר עם הקהל: 'כולם כולם לקפוץ'). יש גביע, אמא, תסתכל מה שהולך פה".

מכבי צריכה סקורר בשפיץ, בלם, קשר התקפי לאגף ימין. בסדר הזה.

3.5 שג'ורדי עושה הכל כדי שזהבי יקבל אספקה שוטפת של כדורים - מיכה, מיטרוביץ, מדוניאנין, ואפילו טב"ח ויצחקי, שחקנים שעיקר כוחם הוא ביצור הזדמנויות לאחרים.

זהבי חדש לא נמצא, אז אפשר לוותר על מנהיגות, כושר, ואפילו תנועה ללא כדור, אבל צריך שחקן בשפיץ, שכשהכדור יוצא מהרגל שלו, אתה יודע בסבירות גבוהה מאד שהוא הולך לפגוש את הרשת מהכיוון נכון.

שחקן כמו ארנשאו, או האווירון, אפילו ברדה, היה יכול להביא לקבוצה בדיוק את מה שהיא צריכה. מישהו לעבוד בשבילו.

אולי פליפקנו הוא בדיוק מה שאנחנו צרכים, אבל אסור לשים את כל הביצים שלנו עליו.

היתה לנו עונה ארוכה מספיק כדי לגלות, שטיבי רייאקו ואלברמן, לא יכולים לתקן מספיק טוב את הבורות של טב"ח.

יש לנו הרבה קשרים תוקפים שמרגישים הכי טבעי ונוח בשמאל, אין לנו אף אחד כזה לצד ימין.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בגזרת ה"נייס טו האב", אפשר אם יוצא על הדרך, להביא גם מגן שמאלי (ריקן ועמבה סוגרים את הפינה, ולא בגללם נפסיד תארים), ועוד קשר למרכז השדה למרות שאפשר להסתדר עם מה שיש, אלא אם נעלה לבתים.

לדעתי חמד, אצילי, וברינבויים, יהפכו אותנו לקבוצה מ-ע-ו-ל-ה.

ישראל היום - אין אייטם על מכבי

או שיש והשתגעתי

גם כן אלו. כל האתרים הפציצו בכתבות אחרי היורו ועכשיו לא נשאר להם סקופים מפוברקים על חלוצים שמועמדים

מכבי צריכה סקורר בשפיץ, בלם, קשר התקפי לאגף ימין. בסדר הזה.

3.5 שג'ורדי עושה הכל כדי שזהבי יקבל אספקה שוטפת של כדורים - מיכה, מיטרוביץ, מדוניאנין, ואפילו טב"ח ויצחקי, שחקנים שעיקר כוחם הוא ביצור הזדמנויות לאחרים.

זהבי חדש לא נמצא, אז אפשר לוותר על מנהיגות, כושר, ואפילו תנועה ללא כדור, אבל צריך שחקן בשפיץ, שכשהכדור יוצא מהרגל שלו, אתה יודע בסבירות גבוהה מאד שהוא הולך לפגוש את הרשת מהכיוון נכון.

שחקן כמו ארנשאו, או האווירון, אפילו ברדה, היה יכול להביא לקבוצה בדיוק את מה שהיא צריכה. מישהו לעבוד בשבילו.

אולי פליפקנו הוא בדיוק מה שאנחנו צרכים, אבל אסור לשים את כל הביצים שלנו עליו.

מטאפורית כן?

מי הסוכן של אזולאי? נמני? הדיווח שפורסם עכשיו בוואן על אזולאי הוא מילה במילה זה שפורסם על עטר כשחיפה לא רצו לשחרר אותו.

מכביסט

אמיר, מה דעתך על דומיניק אודורו ממונטריאול? יכול להתאים למכבי? אני עוקב כבר זמן מה אחרי הMLS( ממליץ לכולם ליגה מהנה בטירוף לצפייה),והתלהבתי ממנו ממש..מהיר מאד, כח פריצה אדיר, והמחיר שלו לא כזה יקר(650,000 לפי טרנספרמרקט, בן 30)

דומניק אודרו? גנאי? זה ההוא שנבחן בחיפה ב 2011?

אכן גנאי, לא ידעתי שהוא נבחן בחיפה..

עריכה: עכשיו ראיתי שנבחן ושוחרר אחרי שלא הרשים.

אולי הוא מצליח לחרוך שם את המגרש הגלל החולשה של ההגנות בMLS(הגנות באמת חלשות, אולי בגלל הסגנון ההתקפי של רוב הקבוצות), אבל מצד שני זה לא שההגנות בארץ הם משהו להתגאות בו..יש לו סטטיסטיקה סבירה, 4 שערים ו5 בישולים(אחראי לכמעט שליש משערי קבוצתו, דרוגבה משחק שם)

הצורך המיידי בקבוצה הוא מגן שמאלי זר ועוד 2 חלוצים זרים לחלק הקדמי (אחד באזור גיל ה30 עם רזומה שערים ואחד צעיר עם פוטנציאל מכירה)+ קהת לקישור.

וכמובן לשחרר את סה ונוסא.

בפועל- מה קורה עם ליאור אסולין?

אמיר, מה דעתך על דומיניק אודורו ממונטריאול? יכול להתאים למכבי? אני עוקב כבר זמן מה אחרי הMLS( ממליץ לכולם ליגה מהנה בטירוף לצפייה),והתלהבתי ממנו ממש..מהיר מאד, כח פריצה אדיר, והמחיר שלו לא כזה יקר(650,000 לפי טרנספרמרקט, בן 30)

שחקן נחמד, אני הייתי מכוון ליותר מזה.