Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

הפכתם את קהת לקו פרשת המים. מה הוא מסי?!

עם כל הכבוד לשלושת רבעי עונה שהוא נתן בק"ש,

הוא לא איזה שובר שוויון מטורף. יש לו הרבה נעליים

לקרוע כדי להיות חמד. לא מבין על מה אתם נרעשים

ועצבניים? ואם יגיע זר מוכח סטייל שונה לעמדה הזו?

מה רע בזה?

חחח מה זה 'ואם יגיע זר מוכח סטייל שונה'? אתה מדבר כאילו זה לא בגדר חלומות בהקיץ. היית שם את הכסף שלך שאם קהת לא נוחת כאן אתה מביא זר ברמה כזו? כי אני דיי משוכנע שלא. עם כל הכבוד, לא להביא את קהת בסיטואציה ההתקפית המזעזעת שלנו, במחיר נמוך שכזה, כשמי שכנראה תיקח אותו תהיה או ב"ש או חיפה - זאת לא טעות קטנה אלא טעות ענקית ומטומטמת. צריך לתת זריז את אזולאי לחיפה, שיתקעו עם הבינוניות שלו, ולהחזיר את קהת הביתה.

חחח מה זה 'ואם יגיע זר מוכח סטייל שונה'? אתה מדבר כאילו זה לא בגדר חלומות בהקיץ. היית שם את הכסף שלך שאם קהת לא נוחת כאן אתה מביא זר ברמה כזו? כי אני דיי משוכנע שלא. עם כל הכבוד, לא להביא את קהת בסיטואציה ההתקפית המזעזעת שלנו, במחיר נמוך שכזה, כשמי שכנראה תיקח אותו תהיה או ב"ש או חיפה - זאת לא טעות קטנה אלא טעות ענקית ומטומטמת. צריך לתת זריז את אזולאי לחיפה, שיתקעו עם הבינוניות שלו, ולהחזיר את קהת הביתה.

זה קורץ להחזיר את קהת אבל מה זה "זר ברמה הזו"?

זר ברמה של קהת? קהת אמנם פוטנציאל אבל תחשוב על זה, הוא שחקן סגל רחב בקבוצה די בינונית כמו אוסטריה וינה.

אני מניח שאם יגיע זר לעמדה הזו הוא יהיה קצת יותר מוכח משחקן סגל בוינה שלא שיחק הרבה בעונה האחרונה.

(שלא תחשוב, מחזיק מקהת אבל הוא ממש לא מוכח ובטח לא איזה קו פרשת המים).

זר ברמה של קהת? קהת אמנם פוטנציאל אבל תחשוב על זה, הוא שחקן סגל רחב בקבוצה די בינונית כמו אוסטריה וינה.

אני מניח שאם יגיע זר לעמדה הזו הוא יהיה קצת יותר מוכח משחקן סגל בוינה שלא שיחק הרבה בעונה האחרונה.

נגיד את זה ככה. היית רוצה שהוא ינחת בב"ש או בחיפה?

לא להוריד לשחקנים את הביטחון זה חזק, מהטובים ששמעתי.

זה הזכיר לי את הקטע הזה

https://www.youtube.com/watch?v=K77OTlg67ZM

עם כל הכבוד לקהת, השחקן היחיד שצריך להתאבד עליו (מהישראלים) זה אצילי, את קהת גם כדאי להביא אבל לא בכל מחיר.

עם כל הכבוד לקהת, השחקן היחיד שצריך להתאבד עליו (מהישראלים) זה אצילי, את קהת גם כדאי להביא אבל לא בכל מחיר.

אם זה באמת במחיר המדובר אתה בכיף יכול להביא גם את אצילי וגם את קהת.

אז יאמר לי כבודו

נניח ואתה אורלנדו סה ומודיעים לפני המשחק על החתמתו של חלוץ זר אחר

יש אפשרות ואפילו הקטנה ביותר שזה פוגע בתיפקודו?!?

או על תיפקודו של בן הרוש/ריקן בסיטואציה דומה?!?

ישנם שחקנים שזה ישפיע עליהם לטובה והם יתנו את משחק חייהם וישנם שחקנים שיחרבנו במכנסיים!!

אז אם יש סיכוי קטן שזה יפגע לא כדאי לקחת סיכון

ודרך אגב זאת סתם מחשבה

אז יאמר לי כבודו

ישנם שחקנים שזה ישפיע עליהם לטובה והם יתנו את משחק חייהם וישנם שחקנים שיחרבנו במכנסיים!!

ודרך אגב זאת סתם מחשבה

מי ישמע איזה תפקוד מעולה יש לו ביום יום.

מה יש לכם מקהת? אנחנו חייבים בלם לצד טיבי, מגן שמאלי במקום עמבה, סקורר מוכח (ברמת מרק יאנקו), ושחקן כנף שיהווה אלטרנטיבה לטבח\מיכה.

נניח שבירנבאום מגיע והוא לא נחשב זר, 3 העמדות האחרות צריך להביא זרים עם ניסיון של השנתיים שלוש האחרונות בליגה האירופית או אצילי במקום זר. ואז משחררים את זה או נוסא.

זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי משחק מנג'ר כשלרשותי התקציב מליגת האלופות שנה שעברה וממכירת זהבי

נגיד את זה ככה. היית רוצה שהוא ינחת בב"ש או בחיפה?

מעדיף שלא אבל אם מכבי תביא 3 זרים מוכחים, חלוץ, שחקן כנף, מגן שמאלי. אני לא אפול מהכיסא אם קהת לא יגיע אלינו.

יותר מזה, קהת יושב על המשבצת של נוסא שגם ככה מץנדנדת כי גולסה יושב גם הוא קצת על המשבצת שלו ואם נוסא עוזב, אני חושב שיש הרבה אופציות בשוק שאפשר להביא והם יותר מוכחים מקהת.

שוב, קהת פוטנציאל ענק אבל מתוך מספר שנים בבוגרים, הוא היה באמת טוב בקצת יותר מחצי עונה. זה שווה חצי מליון נטו?!

קהת זה מסוג השחקנים שאין להם תפקיד מוגדר במגרש והקבוצה צריכה להתאים עצמה אליהם, לא בטוח עד כמה זה יעבוד בחיפה ובב"ש.

ואם נניח קהת יחתום בחיפה/ב"ש ואצילי יגיע אלינו? עדין אסון מבחינתכם?

ריכוז כל רשימת התירוצים וההצדקות לטובתו של ג'ורדי ולמה הוא לא מביא רכש יכול להיות אדיר.

ריכוז כל רשימת התירוצים וההצדקות לטובתו של ג'ורדי ולמה הוא לא מביא רכש יכול להיות אדיר.

1. המצב הביטחוני.

2. יורו/מונדיאל.

3. ממתין למעבר שלבים באירופה.

4. מחכה לסוף החלון להביא זרים טובים.

5. לא להוריד ביטחון לשחקנים לפני משחק.

6. לא מחתים סתם כדי להגיד "החתמתי" (תירוץ נפוץ).

7. זרים לא רוצים לבוא לישראל (דומה ל 1 אבל מתייחס גם למיקום הגיאוגרפי של ישראל).

8. קודם מנסה להחתים לגיונרים בכירים לפני שיחתים זרים לעמדות שישארו פנויות.

9. ברקס מגודהאר (זה אמיתי).

10. באמצע שייק וואטר-מלון-עארק תמרים על כיסא נוח באיביזה.

1. המצב הביטחוני.

2. יורו/מונדיאל.

3. ממתין למעבר שלבים באירופה.

4. מחכה לסוף החלון להביא זרים טובים.

5. לא להוריד ביטחון לשחקנים לפני משחק.

6. לא מחתים סתם כדי להגיד "החתמתי" (תירוץ נפוץ).

7. זרים לא רוצים לבוא לישראל (דומה ל 1 אבל מתייחס גם למיקום הגיאוגרפי של ישראל).

8. ממתין להחתים לגיונרים בכירים לפני שיחתים זרים לעמדות שישארו פנויות.

9. ברקס מגודהאר (זה אמיתי).

10. באמצע שייק וואטר-מלון-עארק תמרים על כיסא נוח באיביזה.

חחח כל כך זריז כאילו היה לך את זה בשלוף !

:clap: :clap: :clap: :yahoo: :yahoo:

אני מסתכל על קהת במונחים של ישראלי, וככזה הוא אופציה מצוינת לטווח ארוך. יש לך אפשרות להביא 2 שחקנים זרים כרגע, שלושה במידה ואתה משחרר את סה. אחד יגיע לעמדת החלוץ דיי בוודאות, ומעבר לזה חסר לך בלם איכותי ומגן שמאלי שאת שניהם מסתמן שתצטרך לאייש באמצעות זר (נראה שהמו"מ עם הקבוצה של בירנבאום דיי תקוע). גם יש לציין שאתה לא יכול לשחק עם כל 6 הזרים בו זמנית, ומהיכרות עם העבודה האיטית והזהירה של ג'ורדי לא נראה לי שיש לו כוונה להושיב את מדו או נוסא על הספסל באופן קבוע בשביל זר סופר-איכותי (לא שאייגבור מהספסל זאת אופציה רעה, פשוט חושב שהוא מחזיק ממנו יותר מדי בשביל לעשות את זה). אז בגדול - אני לא חושב שלמכבי הנוכחית יש את הפריווילגיה לוותר על שחקן ישראלי מבטיח כמו קהת כשיש לך עוד כ"כ הרבה עבודה בעמדות אחרות בסגל. בהתחשב במחיר שלו, בגיל שלו ובקבוצות שמעוניינות בו - זה מאסט להחזיר אותו למכבי.

אז יאמר לי כבודו

ודרך אגב זאת סתם מחשבה

יש גם סיכוי שהקורנפלקס שאורלנדו יאכל בלילה שלפני המשחק ישפיע על תפקודו.

יש למכבי (בתקווה כמובן) עוד שני סיבובים לעבור עד שנגיע לשלב הבתים.

המשחקים הללו משוחקים על בסיס שבועי, כך שלמעשה, על פי אותה לוגיקה, עד ספטמבר לא ניתן לבצע רכש כדי לא לפגוע חלילה

בבטחונם השברירי של אלו המרוויחים מאות אלפי יורו בשנה.

ושנייה ברצינות - אין לי ספק שהשטויות הללו לא מעסיקים את מקבלי ההחלטות של מכבי.

לא ראיתי חששות לפגיעה בבטחונם של נוסא או מדוניאנין כשהודיעו על גולסה.

הסיבה היחידה שאין רכש היא כי פשוט כרגע לא מצליחים להביא מה שרוצים.

התירוצים רק מתחלפים. עד לפני חודש דיברו כאן על ״מחכים שג׳ורדי יחזור מחו״ל כדי להציג את כולם יחד״.

הרכש יוכרז כשמכבי תצליח להחתים שחקנים על חוזים, שיקולים אחרים לא נכנסים למשוואה. סה טו.