Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

תגידו רגע ,היה פעם משחק של צסק"א מוסקבה שביברס נאתכו שיחק בו ולא היה במשחק פנדל ?? שואל ברצינות !

גם היום הוא כבש במשחק אימון ב..כן ניחשתם נכון , בפנדל. הזייה !

אנשים שרושמים שהם היו רוצים לראות את אחמד עאבד - יש לכם סיבה שאתם יכולים לגבות בצורה כלשהי מעבר ל"נראה לי" ו"אני חושב ש..."?

כל דבר ממשי שיגרום לי להבין מה אנשים רואים בו. בבקשה!

אנשים שרושמים שהם היו רוצים לראות את אחמד עאבד - יש לכם סיבה שאתם יכולים לגבות בצורה כלשהי מעבר ל"נראה לי" ו"אני חושב ש..."?

לא חושב שיש פה משהו שרוצה , פשוט חוששים שזה מה שיקרה בסוף\חושבים שין אופציה אחרת.

אני מניח שבגלל שהוא מועמד די ריאלי, התת מודע של אנשים גורם להם לרצות לחשוב שיש בו משהו. תקווה של כל אוהד, לא הסבר רציונלי.

אם אתה בכל זאת מתעקש (מאחד שלא רוצה אותו), בעונה האחרונה הוא הבקיע 9 גולים. מספר לא רע לווינגר.

לכן, אולי אולי זה מראה שהוא עבד על הסיומת ומתחיל לעלות מסיומת גרועה לסיומת לא כל כך רעה עד בסדר.

לא משהו רציני אבל יש לי טיפונת ממשיות שאני יכול לתרום:

א. דאבור התראיין לפני חצי שנה וטען שם שעאבד הוא פוטנציאל גדול והוא מאמין שעוד יוכיח עצמו (אל תתפוס אותי בציטוט המדויק אבל זה היה רוח הדברים).

ב. יש לי חבר מהלימודים ששיחק אתו ועם דאבור בנוער, הוא היה חבר טוב של שניהם והוא סיפר לי שהוא מתפלא שעאבד לא נותן תפוקה טובה כי בגיל צעיר יותר הוא היה לא פחות טוב מדאבור.

קיצר כמו שאמרתי זה 'רכילותי' כזה, ולא משהו שנשענים עליו באמת.

ואם אתה שואל את דעתי לגביו, אז אני חושב שהפוטנציאל שלו להצליח במכבי שווה ערך לבן חיים, הוא טיפה פחות מהיר ויש לו קצת יותר שכל.

תודה לכם.

אשמח לקרוא עוד אנשים. אולי אשתכנע בסוף.

(ולגבי זה שעאבד היה פוטנציאל גדול בנוער, זה נכון - יצא לי לראות אותו בכמה משחקים אז... אבל גם מרגוליס היה כשרון אדיר בנוער, והוא אפילו לא מוזכר בקיץ הזה בקטע הזוי. על לוגסי שומעים, על ברק לוי שומעים. מרגוליס? נמחק).

תודה לכם.

(ולגבי זה שעאבד היה פוטנציאל גדול בנוער, זה נכון - יצא לי לראות אותו בכמה משחקים אז... אבל גם מרגוליס היה כשרון אדיר בנוער, והוא אפילו לא מוזכר בקיץ הזה בקטע הזוי. על לוגסי שומעים, על ברק לוי שומעים. מרגוליס? נמחק).

כפי שנכתב למעלה, מרגיש לי שהוא יכול להפוך למפלצת במכבי(בן 26, אומנם לא צעיר אך גם לפני השיא) הפוטנציאל קיים.

הוא בעל טיפול טוב בכדור, מהיר מאוד ועם בעיטה חזקה. כמובן שיש מועמדים ראויים ממנו בשלב הזה, אבל אני גם לא עושה ממנו עוז ראלי כמו שאחרים עשו. נכון מאוד שכישורי ההבקעה שלו לא מדהימים, לכן הייתי פונה לכיוונים אחרים.

הבעיה היא שכרגע אני לא רואה ישראלי ריאלי, כי כפי שזה נראה אצילי פניו לאירופה ועזרא בהפועל. מוגרבי לא הייתי לוקח על פניו בשום קונוטציה, אבל זה כי אני לא ממש אוהב את השחקן.

עם זאת, ממש לא אתבאס אם יבוא.

תודה לכם.

69491865.jpg

לגבי אחמד אעבד, ראשית איזה פוטנציאל מדובר בנוער? בשנתיים בנוער באחי נצרת נתן 8 גולים כל עונה.

שחקן עם מהירות כמו שלו צריך לתת בליגה כזאת מינמום 20.

לגבי הקריירה שלו עד כה, עד העונה האחרונה בה כבש בליגה 6 שערים, בארבע עונות שלפני כבש 3 שערים

בדיוק בליגה + גול וחצי שניים בגביע ובגביע הטוטו. מה הוא יכול לתרום לא הבנתי? בישולים?!

כל קיצוני בנוער אם תיתן לו 30 משחקים בעונה אצל איזי יבקיע בקלות 3 שערים. מה עוד שזכור לי

שפה ושם גם בעט פנדלים.

הסיבה היחידה שאין רכש זה בגלל המשחק בחמישי וכנראה לא רוצים להוריד

לשחקנים את הביטחון

אחרת זה בגבול ההזייה

כל חמישי אמור להיות משחק אם נעפיל

אם קהת יחתום בקבוצה אחרת בארץ זה יהיה הקש שישבור את גב הגמל.

50 אחוז מהאוהדים כבר גם ככה איבדו את האמון בג'ורדי. זה יהיה סוף הפסטיבל.

אם קהת יחתום בקבוצה אחרת בארץ זה יהיה הקש שישבור את גב הגמל.

50 אחוז מהאוהדים כבר גם ככה איבדו את האמון בג'ורדי. זה יהיה סוף הפסטיבל.

יהיה חבל אם אחרי התקופה האדירה הזאת הוא יסיים בצורה כזאת. כמו שאנחנו יודעים אוהדי כדורגל נוטים לזכור את הדברים הרעים ופחות את הטובים

הפכתם את קהת לקו פרשת המים. מה הוא מסי?!

עם כל הכבוד לשלושת רבעי עונה שהוא נתן בק"ש,

הוא לא איזה שובר שוויון מטורף. יש לו הרבה נעליים

לקרוע כדי להיות חמד. לא מבין על מה אתם נרעשים

ועצבניים? ואם יגיע זר מוכח סטייל שונה לעמדה הזו?

מה רע בזה?

מה עם חלוץ?

גם יש 2 מקומות פנויים לזרים

אני מבין את הפחתת הציפיות של כולם שבמקשים חלוץ אבל, אנחנו חייבים לפחות 2 חלוצים סקוררים.

בן בסט בלי עין הרע, טפו טפו טפו, חמסה, שום, בצל, יעזוב.

נשארנו עם סה שהוא מתנדנד ע"פ הפרסומים ובלאו הכי הגולים לא היו מגיעים ממנו (בוודאי שלא "מספרים" כמו שאנחנו צריכים),

ועם יצחקי, שהוא אחלה בנאדם ושחקן מוכשר ברמות של פעם בדור, אבל לא הצליח לחזור לעצמו מאז הפציעה וגם ממנו לא נראה מספרים.

גם אם נביא חלוץ אחד תותח, חלוץ אחד ראוי בכל הסגל זה פשוט לא מספיק. צריך לפחות 2 תותחים ועוד איזה בדש ג'נרי.

יש בכלל (מונאס) דיבור על כך שיגיעו 2 חלוצים או שזה קרב אבוד מראש?