Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ג'ורדי מאכזב לצערי

כל השחקנים הבינוניים של הליגה כבר לא יהיו אצלנו, מוגרבי, עזרא, אזולאי, עטר ורוקאביצה כבר לא יהיו פה

היחיד שעוד נשאר שאפשר להביא זה אצילי והוא הכי יקר

על מה ג'ורדי בונה?

לגיונרים ששווים משהו לא יבואו לפה חוץ מקהת וגם את זה אני כבר לא רואה את זה קורה

הזוי, ג'ורדי ישן

אני הכחשתי את הפרסומים שהוא עוזב בסוף החלון, אבל כנראה זה נכון

הפסדנו מלא שחקנים חשובים בשנה הזאת, מייני, זיו, קרלוס וזהבי

וכל אחד מהם תמיד דיבר על כמה חשוב מנהיגים בחדר ההלבשה גם אם לא משחקים

אני לא אופטימי בכלל

חסר לנו:

מגן שמאלי (זר)

שחקן כנף ימין (הלוואי אצילי - סקפטי מאוד)

2 חלוצים (זר וישראלי)

בונוס:

קהת (תאכלס, מאוד רוצה אותו, אבל הוא שחקן בשלישיית הקישור שדווקא שם הסגל עמוס, זה יהיה צריך להיות על חשבון נוסא)

קהת שחקן מגוון שיכול לשחק בכמה עמדות, גם בהתקפה. תפור למכבי לדעתי וחייבים להילחם עליו.

ולבניון יש בעיטה מזעזעת.. אל תבנו עליו.

יש לו בעיטה שנראת מזעזעת אבל היא מעולה והוא הוכיח את זה ברמות הגבוהות ביותר.

שאתה מסתכל מהצד אתה רואה בעיטות סטייל "דור מיכה", רכות, הכדור בקושי מתגלגל על הדשא וכו', אבל הן בד"כ נכנסות.

כשהוא מגיע למצב טוב יש לו את העידון לתת בעיטה חלשה אבל מדוייקת, אולי זה פחות מלהיב לראות מהצד מאשר איזה פצצה לחיבורים, אבל הוא יודע לשים כדור ברשת.

איך שלא מסתכלים עם זה, אנחנו הקיץ מחליפים חצי סגל עם כל הבעייתיות שבזה בגלל שלא עשינו את השיפוצים הנדרשים בחלונות הקודמים ובמקום שזה יהיה תהליך הדרגתי זה בא לנו בבום ועוד אחרי אובן כל התארים שהחזקנו.

בגלל זה אני לא תולה יותר מדיי תקוות בעונה הקרובה בכל מה שקשור לתארים.

בעניי תהיה שנת מעבר. איך שלא נסובב את זה ברוח ההתנהלות הנוכחית של המועדון, לא נראה שישלימו את כל הבניה מחדש בקיץ אחד (המערכת לא מספיק יציבה ומסונכרנת לעניין/ ג'ורדי רגל וחצי בחוץ ואין מנכ"ל ) וזה כנראה יקח קצת יותר זמן.

במקרה האופטימי נהיה בעניינים עד ינואר ואולי שם ייפול לנו רכש סטייל זהבי פריצה.

כרגע לא רואה את מכבי מצליחה להעמיד תוך חודש קבוצה מספיק חזקה לאליפות.

אני לא אוהד מכבי בשביל הצלחות, אהדתי את הקבוצה בתקופות שחורות הרבה יותר ואם לא ניקח תואר שנה הבאה העולם לא יתמוטט

כל עוד גולדהאר נשאר פה זה העיקר, כי מאסנו בלונים,רונים וכו'.

אבל באמת (וכואב להגיד את זה) אני בכלל לא מצליח לראות מצב שאנחנו לוקחים אליפות ככה. לא בגלל שהיריב כזה מדהים (למרות שאי אפשר לזלזל בב"ש, בנו קבוצה טובה מאוד וראינו את זה בשנה שעברה), אלא בגלל טעויות שלנו. מה שמבאס בעיקר זה שיש את הכסף להצליח, בכל זאת אנחנו עם התקציב הגבוה בליגה, אז למה לא בונים פה קבוצה?

מוסיף "יורש" לאלברמן, החלום שלי זה קלטינס אבל העיקר שימצאו מי יוכל להתחיל לרשת אותו.

ייני.

זה לא יקרה השנה, אבל זה לא שאלברמן פורש.

ייני.

מבחינת אישיות אין לי ספק בכלל שאתה צודק. שרן צריך להיות פה נקודה.

אבל מקצועית נטו לעמדת קשר אחורי, לא היית רוצה שיתחילו להריץ את קלטינס פה ושם, כדי לתת מנוחה לגל וכדי שילמד מהגדול מכולם איך מתנהלים בעמדה הסופר אחראית הזאת?

ייני.

קשה לי לראות שאלברמן ישחק כל משחק 90 דק' עונה הבאה, העונה הוא, טיבי וראייקו הבאנקים אולי היחידים כרגע

אבל לעונת 17/18 אני לא אתפלא אם יהיה פיחות משמעותי במעמדו

בדיוק בגלל זה אני חושב שהוא לא יגיע ויודע כמה הוא לא באמת רוצה.

בסביבתו כולם תמכו בזה (משפחה, סוכנים) זה הוא ורק הוא שפעמיים הפיל עסקה סגורה לגמרי והתנגד לעבור.\

נקסט.

ומסכים איתך לגבי מה שצפוי לקרות (לא שיש ברירה - אז תנסה להחתים את אצילי ?...גם אני חושב שזה בסוף לא יקרה, עדיין רוצה שננסה)

קהת - איך שאני מבין הוא לא סגור על מכבי, ולא מתלהב לחזור לארץ, אבל פה הכסף כן יכול להשפיע עליו וכנראה צריך ללכת על זה.

לא יהיה מנוס משחרור של זר נוסף(בעניי נוסא)

מה הבעיה? שבהמתנה לשחקן לא ריאלי אתה עוצר את ההכנות לעונה, לא מחתים זרים וממתין. כי הרי, עד שלא תדע מה נסגר בבוררות של אצילי לא תחתים זר יקר לכנף ימין ועד שתדע בוודאות שדאמרי אומר לך בפעם האלף לא סוםי, לא תחליף את סה בחלוץ זר יקר וכו'. זה בדיוק מה שקרה לנו עם טוואטחה ועמדת המגן השמאלי.

קהת היה באזור חיוג ריאלי ולפי מה שאני מבין, כרגע די קיבל החלטה להישאר בוינה. ברור שצריך להמשיך לנסות להיא אותו אבל אי אפשר להקפיא את כל ההכנות בגלל זה. בסוף יוצא שאתה מחתים ביום האחרון את ראדוניץ סטייל.

עזוב את הישראלים שאמרו לך לא או שהסאגה איתם צפויה להתארך קיץ שלם (שויינפלד סטייל) ויאללה תשים את הז'יטונים על זרים יקרים. תביא 3 זרים, מגן שמאלי, כנף ימין וחלוץ במקוםס סה. כל השאר זה בונוס (כולל מחליף לנוסא, בונוס

ואז אתה בכלל לא תלוי בגחמות של השוק המעצבן והדליל של הישראלים הבכירים. תאמין לי זה גם יעלה פחות ממה שיעלה לך הכרטיס של אצילי.

כן, קלטינס אחרי חצי עונה בבית"ר הוא היורש של אחד מגדולי הקשרים האחוריים שהיו במדינה

אתה לא תמצא יורש מוכן מהמדף. אתה צריך למצוא שילוב של כישרון ואופי כדי שתוכל לגדל אותו להכנס לנעליים האלו.

בוודאי בתפקיד של קשר אחורי ולא חלוץ שזה כן אפשר למצוא ילד בן 18 שיקרע רשתות מהרגע הראשון.

קשר אחורי זה אחריות, זה ראיית משחק, זה אופי בוגר יותר. ראיתי את קלטינס לא מעט השנה ואם כבר ישראלי שבכלל אפשר לדבר עליו כפוטנציאל להכנס לנעליים האלו, זה רק הוא ואפילו יש לו אקסטרה של בעיטות מעולות ואיום על השער.

אל תחכה שהוא יתבשל ותשלם עליו אח"כ 3 מליון אירו בבוררות מול טביב, תביא אותו עכשיו.

אגב, תהיה בטוח שגם אם היה " גל אלברמן" בן 20 עכשיו בשוק, הוא היה יוצא לאירופה ולא מגיע לפה, עם להקת הסוכנים שמעיפה לחו"ל כל שחקן שמקפיץ כדור יותר מ5 פעמים ברצף.

אתה לא תמצא יורש מוכן מהמדף. אתה צריך למצוא שילוב של כישרון ואופי כדי שתוכל לגדל אותו להכנס לנעליים האלו.

גם אם היה " גל אלברמן בן 20" עכשיו בשוק, תהיה בטוח שהוא היה יוצא לאירופה ולא מגיע לפה.

האמת שדן גלזר מאוד הרשים אותי עד עכשיו. ממש אלברמן קטן..

גם אם היה " גל אלברמן בן 20" עכשיו בשוק, תהיה בטוח שהוא היה יוצא לאירופה ולא מגיע לפה.

בכדורגל הישראלי, הדבר היחיד שמזכיר את אלברמן זה ניר ביטון והוא רק מתחיל את הקריירה.

אין יורש לאלברמן. לזהבי יש יורש?

מדובר על שחקנים של פעם בעשורים.

מה למדנו מהיום?

עטר ירד מהפרק

אצילי, הכל תלוי בבורר וכולנו לא סקפטים.

דמארי ברשית העבאות, כבל לא רוצה להגיע לפה, והפועל כבר תכין קבוצת תורמים.

קהת רוצה חצי מליון

בירנבאום רוצה להגיע אך יש קשיים..

עאבד פספסו את מועד ה700 אלף.

עוד על הפרק..מגן שמאלי זר, קשר זר אולי במקום נוסא.

עוזבים:

אזולאי-רק צריך גושפנקא סופית

בן בסט-לא ברור מתי

אםשר להגיד שחלק מהאתרים גורסים שנוסא וסה מתנדנדים ובן הרוש מבוקש בחיפה.

נ.ב.:קלנטיס תמורת אזולאי ובן בסט נשמע לא 30רע.

בכדורגל הישראלי, הדבר היחיד שמזכיר את אלברמן זה ניר ביטון והוא רק מתחיל את הקריירה.

אין יורש לאלברמן. לזהבי יש יורש?

מדובר על שחקנים של פעם בעשורים.

יורש מלשון לרשת את מקומו בהרכב. גם אם אין ולא יהיה עוד אלברמן (וזה נכון), מישהו ישחק אצלך בתור קשר אחורי. אין ברירה אחרת.

תפוס מעכשיו את הכישרון אולי היחיד שעושה סימנים שיוכל בעתיד עם עבודה וחפיפה עם גל לתפוס את המקום שלו.

זה לא אומר שהוא יהיה טוב כמוהו, אבל זה אומר שהוא יהיה אלטרנטיבה טובה ליום שאחריו.

נ.ב.:קלנטיס תמורת אזולאי ובן בסט נשמע לא 30רע.

נותן לטביב את אזולאי,יצחקי,בן בסט וטב"ח בלם, לוקח את אצילי וקלטינס.

(אני לא אומר שהשחקנים האלו גרועים,אבל אין מה לעשות, לא תקבל את אצילי תמורת דני משען. אתה חייב לפתות אותו עם שחקנים שיקרצו לו ושאתה יכול לחיות בלעדיהם במקביל).

לפני שיגיבו - ברור לי שזה דמיוני. ברור שטביב רוצה כסף מזומן ולא שחקנים מבוגרים.

נותן לטביב את אזולאי,יצחקי,בן בסט וטב"ח בלם, לוקח את אצילי וקלטינס.

(אני לא אומר שהשחקנים האלו גרועים,אבל אין מה לעשות, לא תקבל את אצילי תמורת דני משען. אתה חייב לפתות אותו עם שחקנים שיקרצו לו ושאתה יכול לחיות בלעדיהם במקביל).

לפני שיגיבו - ברור לי שזה דמיוני. ברור שטביב רוצה כסף מזומן ולא שחקנים מבוגרים.

טביב רוצה שחקנים כמו ברייהון ב4 שקל ולמכור אחרי שנה במיליון יורו

לא מעניין אותו הרשימה שנתת (למעט אולי יצחקי להרגעת האוהדים)