Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

הוא כבש 12 שערים מאז שיצא לחו"ל. (ויקיפדיה)

מתום 4 שערים בלבד בעונה שעברה.

הוא אחרי פציעה ולא מצליח לשחזר את הכושר שלו מהתקופה הטובה בארץ.

הוא לא רוצה להיות פה (אמר "לא" מליון פעמים בערך וכל פעם מעדיף את הפועל בהתנדבות מאשר לשחק אצלך)

הוא עולה הרבה כסף + משכורת גבוהה מאוד.

די לא עוד ורמוט. מספיק

מסלול דומה לזהבי בחו"ל.

אסור להשליך את מקרה ורמוט על כל העסקאות העתידיות שלנו. בזמנו חשבתי שעסקת זהבי, ורמוט, טב"ח, רייכרט ואניימה היו מוצלחות. רק מעסקת ורמוט הפסדנו.

טב"ח היה עם איזה קעקוע בתאילנד על הפועל רגע לפני שחתם אם זוכר נכון והיום הוא מחובר יופי למועדון.

מעט קשה לנו שג'ורדי חושב עם הראש ולא עם הלב.

מסלול דומה לזהבי בחו"ל.

אסור להשליך את מקרה ורמוט על כל העסקאות העתידיות שלנו. בזמנו חשבתי שגם עסקת זהבי גם ורמוט, טב"ח, רייכרט ואניימה היו מוצלחות. רק מעסקת ורמוט הפסדנו.

טב"ח היה עם איזה קעקוע בתאילנד על הפועל רגע לפני שחתם אם זוכר נכון והיום הוא מחובר יופי למועדון.

מעט קשה לנו שג'ורדי חושב עם הראש ולא עם הלב.

לא קשור לעבר הפועל. קשור לזה שהוא פצוע, פציע, בתקופה רעה מאוד ושהוא לא רוצה להיות פה.

ערן זהבי וטב"ח לא סירבו למכבי כל כך הרבה פעמים כדי ללכת להפועל ולא לקבל משכורת חצי שנה. הוא לא רוצה להיות פה.

הם גם היו שחקנים בריאים לחלוטין ולא מרותכים.

שחקן שלא רוצה להיות פה, לא יצליח פה. ולכן הדמיון לעסקת ורמוט והשוני מעסקת זהבי וטב"ח.

המכנה המשותף של עבר בהפועל לא רלוונטי.

מה גם שהבאה של שחקן כל כך יקר בוודאי תבוא על חשבון עמדות אחרות שאנחנו צריכים ודווקא בעונה של 6 זרים - מי צריך אותו בכלל?

כבר יותר זול לשחרר את סה ולהביא שני זרים תותחים+ שויינפלד והם יתנו לך הרבה יותר שערים מאשר דמארי יתן.

נו באמת.. תוסיף את המסגרת לנתונים.

כתבתי שבמשחקי הקופה הוא שיחק 31 דקות, החצי שעה נגד ארגנטינה בגארבג' טיים ועוד פעם אחת שנכנס אחרי הדקה ה 90 כדי להעביר זמן.

מסתמן שדמארי ברשימת העברות.

לא הייתי מוותר עליו למרות מה שחלק מאנשי הפורום כתבו.

לדעתי ישראלי שובר שיוויון אם הוא כשיר, הרבה יותר מאצילי.

דמארי לא רוצה לשחק אצלנו. הוא היה מאוד קרוב בקיץ עם ברקוביץ. מאוד מאוד קרוב. הוחלפו טיוטות חוזים, לוזון כבר בנה על הכסף... והוא התחרט. לא רואה אותו עובר אלינו.

לא מדובר בתחושה או הערכה, זה החוק.

ברור שניתן "לקנות" את הפגיעה הזאת בזכויות של העובד, אם הוא מסכים לכך, אבל זה שעובד במקדונלדס חתום שהוא לא יכול לעבוד בבורגר ראנץ אחרי זה, גם אם הוא חתם, זה לא חוקי..

אז מתנים לו את הפיצוי הכספי בזה.. תקבל אחרי שתחתום בקבוצה אחרת שהיא לא....

שלומי אזולאי החלוץ בקריית שמונה. חבל זה אחלה חלוץ לרוטציה. חבל שתקועים עם בן בשק.

צחוק צחוק, בקצב הזה בניון יצטרך להיות הסקורר המוביל שלנו.

אולי הוא יהיה בן 40 בינואר הקרוב אבל לפחות כשהוא ברחבה מקבל כדור טוב הוא נותן איזה בעיטת דרדלה כזאת ומגלגל את הכדור בעדינות לשער.

אין לנו הרבה שחקנים בקבוצה שיודעים להתמקם ולתת את הכדור בעוצמה הנכונה שיכנס לשער. השאר מפצצים את הקהל שיושב מאחורי השערים (פרץ,נוסא וכו').

בסוף מסתבר שההחתמה ההזויה הזאת, שלא הבנתי מה עומד מאחוריה, תציל אותנו, לפחות עד (אם וכאשר) מישהו יתעורר.

הפסד 1-0 לקולומביה: 0 דקות

הפסד 4-0 לארגנטינה: נכנס כמחליף בדקה 60 בתוצאה 3-0

ניצחון 2-1 על אקוואדור: נכנס כמחליף בתוספת הזמן כדי לבזבז זמן בתוצאה 2-1

ניצחון 1-0 על פאראגוואי: 0 דקות

ניצחון 4-0 על קוסטה ריקה: 0 דקות

הפסד 2-0 לקולומביה: 0 דקות

ניצחון 4-0 על בוליביה: 0 דקות

ניצחון 1-0 על אקוואדור: 90 דקות

ניצחון 3-1 על פורטו ריקו: 0 דקות

ניצחון 4-0 על גואטמאלה: 90 דקות

הםסד 2-0 לגואטמאלה: 0 דקות

ניצחון 1-0 על קנדה: 90 דקות

ניצחון 3-2 על איסלנד: נכנס כמחליף בדקה 45 בתוצאה 1-1, כבש ובישל.

מופיעים פה 13 המשחקים האחרונים של ארה"ב, כולם ב 2016. בירנבאום שותף ב 6 מתוכם, 3 פעמים בהרכב וסך הכל 346 דקות.

בכל המשחקים האחרונים והחשובים (הקופה) הוא שיחק 31 דקות כמחליף בשני משחקים.

שחקן הרכב?

כמו שאמרתי, לא היה לי סטטיסטיקה מדוייקת (יצא לי במקרה לראות סטטיסטיקה של כמה מהמשחקים הראשונים שלו ששם פתח בהרכב יותר).

ועדיין לא עונה על ההגדרה של שיחק כמה דקות.

בנבחרת שהיא מעט טובה מאיתנו...

שאפו על הסטטיסטיקה אגב..

צחוק צחוק, בקצב הזה בניון יצטרך להיות הסקורר המוביל שלנו.

אולי הוא יהיה בן 40 בינואר הקרוב אבל לפחות כשהוא ברחבה מקבל כדור טוב הוא נותן איזה בעיטת דרדלה כזאת ומגלגל את הכדור בעדינות לשער.

אין לנו הרבה שחקנים בקבוצה שיודעים להתמקם ולתת את הכדור בעוצמה הנכונה שיכנס לשער. השאר מפצצים את הקהל שיושב מאחורי השערים (פרץ,נוסא וכו').

בסוף מסתבר שההחתמה ההזויה הזאת, שלא הבנתי מה עומד מאחוריה, תציל אותנו, לפחות עד (אם וכאשר) מישהו יתעורר.

געגועי לבדש...

אחרי דיון עם חברים: מישהו יכול להסביר/לשער לאיזה תפקיד מייעדים את גולסה בהנחה והסגל נשאר כפי שהוא נכון להיום?

לתפקיד היועמ"ש על חשבון מיס פיגי.

רוקאביצה שחקן נהדר אבל תלוי מאוד בקישור שלו, כך גם פלט ומוגרבי. והקישור של חיפה חלש מאוד כרגע. נטע לביא, מגן שמנסים לשחק איתו כקשר ואוברניאק זה ממש לא מספיק, בטח כשהאופציות מהספסל דלות עד לא קיימות.

אזולאי יושב להם טוב טוב על המשבצת של ה-50:50, צריך לסחוט את הלימון ולא לשחרר להם אותו סתם ככה כאילו הוא לא נקנה בחצי מיליון יורו רק לפני שנה.

מה שכולם שוכחים בעיקר זה שלמרות שנראה שיש זמן לחלון העברות עד תחילת הליגה..בינתים גם אם נעבור את קאיירט נקבל הגרלה קשוחה רצח שניהיה חייבים חיזוק רציני בהתקפה

לא מבין מה המטרה של מכבי מהשנה הזאת ? עונה פיננסית? אני מקבל כל מה שיגידו לי מכבי ויגיד אמן אבל שיגידו משהו כי כרגע שוכב המון כסף "בכספת" והוא לא מושקע על כלום

דאמרי אחרי המעבר לאוסטריה.

יכולה להיות שתהיה סיטואציה שתצא לאירופה ותחזור לאחת הקבוצות האלה?

"יכול להיות ואני לא יודע מה יהיה בעתיד. כרגע אני לא רואה את עצמי במכבי תל אביב ולא במכבי חיפה. אני חושב רק על אירופה. אם אחתום באירופה ואחזור לארץ, השאיפה שלי תמיד תהיה לחזור להפועל תל אביב".

בוגר בשנתיים, לא רוצה לפגוע בשכר שלו יותר מדי. רק אנחנו מסוגלים להציע לו שכר גבוה שבאמת ישולם כל חודש.

הסוכנים שלו (האחים קצב) רואים לאן מכבי הביאה את זהבי ואת הכיס שלהם.

ברור שהקצבים זה סיפור אחר, אבל לעיתים מייחסים יותר מדי חשיבות לדעה של הסוכנים.

כן, הם משפיעים, אבל בסוף הם פועלים עפ"י רצון השחקן, והרצון שלו זה כנראה ללכת לכל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי (עם עדיפות להפועל)

קצב נשאל על דמארי ועל המשפט שהוא לא ישחק במכבי,

הוא אמר שהוא קצת כעס עליו ואמר לו שהוא אמר לו אז שהוא לא מבין למה הוא היה צריך את זה והוא לא יודע מה יהיה בעתיד..

ברור שקצב, לאור יחסיו הקרובים עם ג'ורדי לא יתנגד, הבעיה היא דמארי.

ושוב, גם אם ישוכנע, בגלל הכסף והסוכנים, זאת טעות להביא אותו. כשזה לא במאה אחוז זה לא עובד, לא יעזור כלום.

זה יהיה פלופ יקר ומפואר בעניי. לא חסרים שחקנים ברמה שלו, פשוט לא ישראלים.

ההתקפה שלנו היא בן חיים מיכה וסה.

אליפות כבר לא על הפרק.

בחיי שאני לא יודע איך הגענו למצב כזה.

נניח ונמשיך באותה שיטת משחק (רוב הסיכויים שלא,אבל סתם בשביל לעשות סדר) -

איפה יש לנו שחקנים טובים והעמדה סגורה ( לפחות מבחינת הרכב, כי הספסל ריק לגמרי) ואיפה יש בורות רציניים?

ראיקו - עמדה סגורה

דסה - עמדה סגורה

טיבי - עמדה סגורה

פיליפנקו- בסימן שאלה, נצרך לראות (היה בסדר בדקות המעטות ששיחק), אבל אם הוא לא יהיה טוב, האופציה אחריו היא טב"ח ואם אנחנו שוב הולכים לבנות על טב"ח בהרכב אנחנו בבעיה גדולה. מקווה מאוד שברנבאום יגיע, גם אם החבר'ה פה צודקים והוא לא הבלם הכי טוב בעולם לגילו, הוא אמור להיות מעולה בשבילנו.

בן הרוש- פצוע,פציע, נפצע כל פעם שרוח חזקה נושבת וגם אם היה בריא וכשיר הוא שווה מקסימום ספסל. חסר לנו דחוף מגן שמאלי.

אלברמן - עמדה סגורה עם כוכבית. צריך לקחת בחשבון שהוא בן 33 ולהתחיל להכין אלטרנטיבות לעתיד. כנראה שקלטינס כבר לא יגיע, אבל מקווה שהם לא יחכו לרגע שהוא יפרוש/ירד משמעותית ביכולת ואז יזכרו להתחיל לחפש מחליף.

מדואניאין - עמדה סגורה, אלא אם כן ירצו להביא איזה " אייגבור בריא " כדי שהקישור לא יהיה כזה רך למשחקים הפיסים יותר.

מיכה - בספסל בטוח שיש לו מקום, בהרכב זה לכאן ולכאן. בישולים שהם לא פחות מאומנות אבל לא נותן כמות גולים מינימלית שמצופת משחקן בעמדה הזאת במכבי. העמדה לא סגורה, צריך אלטרנטיבה, בין אם אצילי או זר. אם למרות האלטרנטיבה המאמן ישאיר את מיכה בהרכב, אזי שהוא ראוי לכך. אבל כל עוד אין אלטרנטיבה זאת ברירת מחדל לא טובה.

טב"ח - פחות או יותר אותו כנ"ל כמו מיכה, אבל יש לו את האס מהשרוול שזה המהירות המטורפת ובקבוצה יחסית איטית כמו שלנו קשה לוותר על זה. אם כי נשמח שתהיה אלטרנטיבה ראויה (וחכמה) שתאבק איתו על ההרכב.

סה/יצחקי - יצחקי לא הצליח לחזור לעצמו מאז הפציעה לצערי, מדובר באחד הכשרונות הכי גדולים שהיו פה אבל זה התפספס. אני הייתי משחרר אותו לגמרי אבל בתור שחקן ספסל זה לא מפריע. מה שבטוח שלהרכב הוא לא מתאים. סה שיחק פה חצי עונה, לא פגע מבחינת כיבוש שערים אם כי יש לו מעלות טובות אחרות. אם יהיו מוכנים לספוג זר ל"רוטציה" ויביאו זרים סקוררים לעמדה הזאת אז מילא. אם ההשארה שלו תמנע הבאה של חלוץ זר, אנחנו בבעיה. בכל מקרה העמדה הזאת רחוקה מלהיות סגורה. איך שלא מסתכלים על זה אפשר להגיד בהחלט שאין לנו כרגע אפילו חלוץ אחד נורמלי שיתן שערים. אחד! וקבוצה סטנדרטית צריכה לפחות 3-2 חלוצים ראויים בסגל.

פליימייקר מתחת לחלוצים- אין. לא קהת, לא זרים. אין. אולי בניון לחלק מהמשחקים, אולי מיכה מידי פעם ינודד לאמצע,אבל בעקרון אין. העמדה פתוחה.

ספסל- איזה ספסל? חוץ מריקן,אולי גולסה. אין כלום.

חסר לנו:

מגן שמאלי (זר)

שחקן כנף ימין (הלוואי אצילי - סקפטי מאוד)

2 חלוצים (זר וישראלי)

בונוס:

קהת (תאכלס, מאוד רוצה אותו, אבל הוא שחקן בשלישיית הקישור שדווקא שם הסגל עמוס, זה יהיה צריך להיות על חשבון נוסא)

ברור שהקצבים זה סיפור אחר, אבל לעיתים מייחסים יותר מדי חשיבות לדעה של הסוכנים.

כן, הם משפיעים, אבל בסוף הם פועלים עפ"י רצון השחקן, והרצון שלו זה כנראה ללכת לכל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי (עם עדיפות להפועל)

קצב נשאל על דמארי ועל המשפט שהוא לא ישחק במכבי,

הוא אמר שהוא קצת כעס עליו ואמר לו שהוא אמר לו אז שהוא לא מבין למה הוא היה צריך את זה והוא לא יודע מה יהיה בעתיד..

ברור שקצב, לאור יחסיו הקרובים עם ג'ורדי לא יתנגד, הבעיה היא דמארי.

ושוב, גם אם ישוכנע, בגלל הכסף והסוכנים, זאת טעות להביא אותו. כשזה לא במאה אחוז זה לא עובד, לא יעזור כלום

מי כמוך יודע כמה דמארי היה קרוב לכאן ובחר לא להגיע, לא כתבת חלון שלם בגלל זה:) כמו שחשבתי, אחרי שהתבחבשנו בסאגת עטר, נתבחבש בסאגת אצילי קצת, אחר כך דמארי (ששניהם לא ריאלים ולא רוצים לשחק אצלנו. דמארי גורף, אצילי כי הוא רוצה רק אירופה) וכמובן שלא יחתימו זרים בלי לראות מה נסגר עם הישראלים קודם.... במקום כבר עכשיו להחתים 3 זרים חדשים, מקסימום איזה חלוץ ישראלי משלים (אזולאי אבוד כבר) ולסגור את הבאסטה.

חסר לנו:

מגן שמאלי (זר)

שחקן כנף ימין (הלוואי אצילי - סקפטי מאוד)

2 חלוצים (זר וישראלי)

בונוס:

קהת (תאכלס, מאוד רוצה אותו, אבל הוא שחקן בשלישיית הקישור שדווקא שם הסגל עמוס, זה יהיה צריך להיות על חשבון נוסא)

מסכים ומוסיף בלם כדי שיהיו לפחות 3 ברמה ( נניח טיבי,יגור וברנבאום ),

מוסיף "יורש" לאלברמן, החלום שלי זה קלטינס אבל העיקר שימצאו מי יוכל להתחיל לרשת אותו.

מוסיף עוד חלוץ, אם משחררים את סה, כדי שיהיו לפחות 3 חלוצים ראויים בסגל. 2 סקוררים זרים\יהודים ושויינפלד, לדוגמה.

קהת זה בונוס כי הוא ישראלי אבל אם יביאו זר במקומו זה גם בסדר, העיקר שיביאו מישהו לתפקיד הזה.

הייתי מחליף גם את אייגבור בגירסה בריאה שלו.

זה נשמע הרבה אבל אל תשכחו ששיחררנו שחקנים, אנחנו אמורים לשחרר עוד לא מעט וצריכים לשחרר עוד כמה (גם אם לא בטוח שזה יקרה),

זיו,טב"ח בלם, אזולאי, אייגבור, סה, גרסיה, יצחקי, בן בסט, זהבי ואני מניח ששכחתי מישהו.

(חלק שוחררו כבר, חלק ישוחררו וחלק ככל הנראה לא ישוחררו,למרות שמוטב היה לשחרר).

איך שלא מסתכלים עם זה, אנחנו הקיץ מחליפים חצי סגל עם כל הבעייתיות שבזה בגלל שלא עשינו את השיפוצים הנדרשים בחלונות הקודמים ובמקום שזה יהיה תהליך הדרגתי זה בא לנו בבום ועוד אחרי אובן כל התארים שהחזקנו.

ולבניון יש בעיטה מזעזעת.. אל תבנו עליו.

יש לו אחלה בעיטה והמספרים שלו לאורך הקריירה מוכיחים את זה.

מי כמוך יודע כמה דמארי היה קרוב לכאן ובחר לא להגיע, לא כתבת חלון שלם בגלל זה :) כמו שחשבתי, אחרי שהתבחבשנו בסאגת עטר, נתבחבש בסאגת אצילי קצת, אחר כך דמארי (ששניהם לא ריאלים ולא רוצים לשחק אצלנו. דמארי גורף, אצילי כי הוא רוצה רק אירופה) וכמובן שלא יחתימו זרים בלי לראות מה נסגר עם הישראלים קודם.... במקום כבר עכשיו להחתים 3 זרים חדשים, מקסימום איזה חלוץ ישראלי משלים (אזולאי אבוד כבר) ולסגור את הבאסטה.

בדיוק בגלל זה אני חושב שהוא לא יגיע ויודע כמה הוא לא באמת רוצה.

בסביבתו כולם תמכו בזה (משפחה, סוכנים) זה הוא ורק הוא שפעמיים הפיל עסקה סגורה לגמרי והתנגד לעבור.\

נקסט.

ומסכים איתך לגבי מה שצפוי לקרות (לא שיש ברירה - אז תנסה להחתים את אצילי ?...גם אני חושב שזה בסוף לא יקרה, עדיין רוצה שננסה)

קהת - איך שאני מבין הוא לא סגור על מכבי, ולא מתלהב לחזור לארץ, אבל פה הכסף כן יכול להשפיע עליו וכנראה צריך ללכת על זה.

לא יהיה מנוס משחרור של זר נוסף(בעניי נוסא)