Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ספורט 1 טוענים שהעלנו את ההצעה על בירנבאום למיליון דולר .

גם אם בסוף הוא יגיע לפה,כל הסחבת הזו והאיטיות בבניית הסגל פשוט מטריפה !

לטווח הרחוק זה רכש מאוד מאוד חשוב (על הנייר, ישראלי עם נתונים שאין פה)

בטווח המיידי חיזוק להתקפה כבר היה חייב להיות כאן.

מה אכפת לי מאזולאי ומשחקי ״כבוד״

בסוף עוד נישאר עם ה4 זרים וצ׳יבוטה ימשיך להיות מושאל

ההשאלה הנוספת של צ'יבוטה בידיעה שיש סיכוי סביר לזר שישי בסגל ולעובדה שאין לך שום חלוץ נורמלי בסגל (עם כל הכבוד ליצחקי וסה), זה פשוט משהו שאני לא מצליח להבין.(באותה נק' זמן עוד לא אושר זר שישי אבל הייתה סבירות גבוהה שזה יקרה).

אח"כ מוותרים על רוקאביציה כי הוא לא ישראלי, אז בשביל מה יש זר שישי? שיתפוס לך משבצת של זר עד ינואר, עד אז עשוי להתאזרח ויפנה לך מקום לזר נוסף שבלאו הכי אתה נוהג לעשות את זה בינואר כדי לרענן את הקבוצה ולשים פלסטר איפה שצריך.

לא הבנתי גם למה ירדו משויינפלד אם יש לו סעיף שחרור? אלא אם כן הוא לא רוצה לבוא וזה כמובן משהו אחר. זה לא שהוא יתן מספרים של זהבי אבל בתור ישראלי זה מה יש.

בסוף באמת נהיה עם אחמד עאבד כחלוץ בודד או שארבלדזה יהיה מאמן-שחקן.

ההשאלה הנוספת של צ'יבוטה בידיעה שיש סיכוי סביר לזר שישי בסגל ולעובדה שאין לך שום חלוץ נורמלי בסגל (עם כל הכבוד ליצחקי וסה), זה פשוט משהו שאני לא מצליח להבין.(באותה נק' זמן עוד לא אושר זר שישי אבל הייתה סבירות גבוהה שזה יקרה).

אח"כ מוותרים על רוקאביציה כי הוא לא ישראלי, אז בשביל מה יש זר שישי? שיתפוס לך משבצת של זר עד ינואר, עד אז עשוי להתאזרח ויפנה לך מקום לזר נוסף שבלאו הכי אתה נוהג לעשות את זה בינואר כדי לרענן את הקבוצה ולשים פלסטר איפה שצריך.

לא הבנתי גם למה ירדו משויינפלד אם יש לו סעיף שחרור? אלא אם כן הוא לא רוצה לבוא וזה כמובן משהו אחר. זה לא שהוא יתן מספרים של זהבי אבל בתור ישראלי זה מה יש.

בסוף באמת נהיה עם אחמד עאבד כחלוץ בודד או שארבלדזה יהיה מאמן-שחקן.

ירדו משוינפלד כי בחוזה שלו יש סעיף שאומר שהוא לא יכול לעבור אלינו אלא באישור הפועל.

כנראה שהפועל לא מעוניינים...

איך ההישארות של עטר רעה לחיפה?

אם עיר היה עוזב אותם הם לא היו מצליחים למצוא שחקן שמתקרב לקרסוליים (הקרועים) שלו. בטח ובטח שלא ישראלי.

ואם באמת השכר שלו היה 250 אלף דולר זה גם בשכר מצחיק אפילו אחרי שדרוג.

בן בסט יכול לחתום על סעיף שהוא לא חותם בשנה הקרובה באף קבוצה בארץ?

האמת שאני לא יודע איך זה עובד בכדורגל, אבל בענפים אחרים מקובל מאוד לחתום על סעיפים כאלה.

ירדו משוינפלד כי בחוזה שלו יש סעיף שאומר שהוא לא יכול לעבור אלינו אלא באישור הפועל.

כנראה שהפועל לא מעוניינים...

די נו הסעיף הזה הוא חארטה ברטה בשביל האוהדים שלהם. יש לו סעיף שחרור והפועל לא יכולים לעשות כלום אם מכבי מפעילה אותו

מאמין שהזרים שיבואו יהיו חלוץ ומגן שמאלי.

אין מצב שבן הסט עוזב סופסוף ולא יבוא לו מחליף.

לפחות אחד מהם כבר היה צריך להיות פה. מתי בדיוק מצפים מהם שהם יתאקלמו?

להביא את המגן השמאלי של אומוניה ניקוסיה.

ג'ורדי ניסה להביא את המגן השמאלי של מיכלי האמוניה חיפה, אך הוא חתם בסוף בפרנקפורט.

לטווח הרחוק זה רכש מאוד מאוד חשוב (על הנייר, ישראלי עם נתונים שאין פה)

בטווח המיידי חיזוק להתקפה כבר היה חייב להיות כאן.

איזה נתונים בדיוק "שאין פה"?

אני לא מכיר אותו ולא יודע עליו כלום מלבד שהוא משחק באיזה קבוצה נידחת ב MLS ושותף לכמה דקות במדי נבחרת ארה"ב

מה כל כך מיוחד בו? שואל ברצינות. הבנתי שהוא חזק. הלאה, הוא מהיר? שומר טוב? חכם?

אני לא מכיר אותו ולא יודע עליו כלום מלבד שהוא משחק באיזה קבוצה נידחת ב MLS ושותף לכמה דקות במדי נבחרת ארה"ב

הוא יודע אנגלית זה כבר יתרון על חצי ליגה

כמה בלמים ישראלים טובים אתה מכיר שאפשר לבנות עליהם לטווח הרחוק?

הוא כנראה הימור, אבל אם זו הצלחה - אין לך שחקנים ישראלים בשוק ושיחקת אותה.

איך ההישארות של עטר רעה לחיפה?

אם עיר היה עוזב אותם הם לא היו מצליחים למצוא שחקן שמתקרב לקרסוליים (הקרועים) שלו. בטח ובטח שלא ישראלי.

ואם באמת השכר שלו היה 250 אלף דולר זה גם בשכר מצחיק אפילו אחרי שדרוג.

עטר הרוויח שם מעל 300 אלף דולר (בתקופתו פורסם 320), לא יודע מאיפה ההנפצות של 250 פתאום.

עטר שחקן כשרוני מאוד, אבל פצוע מאוד. הייתי שמח אם היה בא למכבי בעיקר בגלל הרומנטיקה, אבל הייתי מאוד מתאכזב אם היינו שלמים עליו שקל דמי העברה, הוא לא שווה את זה בגילו ומצבו הרפואי.

כמה בלמים ישראלים טובים אתה מכיר שאפשר לבנות עליהם לטווח הרחוק?

הוא כנראה הימור, אבל אם זו הצלחה - אין לך שחקנים ישראלים בשוק ושיחקת אותה.

אבל לפי מה אתה חושב שאפשר לבנות עליו לטווח הרחוק? כי הוא יירשם כישראלי? גם יגור. מה ההבדל?

האמת שאני לא יודע איך זה עובד בכדורגל, אבל בענפים אחרים מקובל מאוד לחתום על סעיפים כאלה.

נכון, והם בד"כ לא חוקיים גם בענפים אחרים (אם אתה מדבר על סעיפי "אי תחרות"), מלבד במקרים ספציפיים שבהם אפשר להוכיח שהפגיעה לארגון תהיה כל כך גדולה, שמותר לפגוע בחופש העיסוק של העובד בשביל למנוע אותה

למה כל הזמן אתה חוזר על זה שהוא שותף לכמה דקות בנבחרת ארה"ב?!

אין לי סטטיסטיקה מדוייקת, אבל מבדיקה של הרבה משחקים של ארה"ב, הוא שחקן הרכב.

ועם כל הכבוד שיש לנו את אחת הנבחרות הכי טובות בעולם, אבל ארה"ב היא טיפה יותר טובה מאיתנו, טיפה.

זה לפני שהוספתי את גילו הצעיר וברית המילה.

נכון, והם בד"כ לא חוקיים גם בענפים אחרים (אם אתה מדבר על סעיפי "אי תחרות"), מלבד במקרים ספציפיים שבהם אפשר להוכיח שהפגיעה לארגון תהיה כל כך גדולה, שמותר לפגוע בחופש העיסוק של העובד בשביל למנוע אותה

שטויות, לבן בסט יש חוזה חתום במכבי, מכבי יכולה להגיד לו שהיא מוכנה להפר את החוזה רק היא אינה מסכימה שיעבור לקבוצה כזאת ואחרת, אם הוא מעוניין, שיחתום על זה, אם לא יש לו חוזה.

שטויות, לבן בסט יש חוזה חתום במכבי, מכבי יכולה להגיד לו שהיא מוכנה להפר את החוזה רק היא אינה מסכימה שיעבור לקבוצה כזאת ואחרת, אם הוא מעוניין, שיחתום על זה, אם לא יש לו חוזה.

לא מדובר בתחושה או הערכה, זה החוק.

ברור שניתן "לקנות" את הפגיעה הזאת בזכויות של העובד, אם הוא מסכים לכך, אבל זה שעובד במקדונלדס חתום שהוא לא יכול לעבוד בבורגר ראנץ אחרי זה, גם אם הוא חתם, זה לא חוקי..

אי אפשר לומר שבן בסט מכיר ויודע דברים מתוך חדר ההלבשה של מכבי? טקטיקה, תרגילים, מידע על שחקנים מסויימים שלא נגיש למי שלא בתוך מכבי, ואם הוא יעבור ליריבה וישתף אותה בדברים הללו, זה יפגע במכבי באופן משמעותי?

אי אפשר לומר שבן בסט מכיר ויודע דברים מתוך חדר ההלבשה של מכבי? טקטיקה, תרגילים, מידע על שחקנים מסויימים שלא נגיש למי שלא בתוך מכבי, ואם הוא יעבור ליריבה וישתף אותה בדברים הללו, זה יפגע במכבי באופן משמעותי?

אני לא עורך דין לענייני עבודה, אז אני לא יודע להגיד עד כמה טיעון כזה תופס, אני פשוט מכיר את החוק בגלל שזה סעיף שמאוד מאוד נפוץ בחוזים בתחום העיסוק שלי, אז דאגתי להבין את המשמעות שלו