Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אם הם על אותו עמדה - בכבוד. הראשון שיתמוך בזה.

הבעיה שלא הצלחתי להבין עד עכשיו מהו התפקיד הטבעי של גולסה ואיפה הוא יכול לתרום לנו בקישור עם מדו ואלברמן כבנקרים.

לא יודע להגיד לך מה התפקיד הטבעי שלו, מהתקופה שלו בחיפה ׁׁ(ומצפייה בסרטונים לאחרונה) הוא נמצא בכל מקום על המגרש.

הרבה פעמים הוא יורד עד הבלמים לקחת כדור ומתחיל להניע, לא פעם הוא פורץ מהאגפים.

בכל אופן, יש לו שליטה טובה מאוד בכדור, הוא חזק פיזית יחסית לגודל שלו, יש לו מסירות טובות ובעיטות לא רעות, משמע הוא אחד מקשרי האמצע.

אחורי הוא לא יהיה, גם כי גל אמן בעמדה הזו וגם כי גולסה יותר התקפי מטבעו.

נשארנו עם 2 עמדות, לדעתי זה יהיה הוא והאריס, הם די משלימים אחד את השני, אחד לא מפסיק לרוץ, והשני מנווט בהליכה.

צריך להשאיר את אזולאי לגיבוי, לשלוח את נוסא.

מגן שמאלי זר, חלוץ זר, בלם זר, סה זר 6 ואצילי.

בהצלחה לג׳ורדי.

ידין בפוסט: משכורת ורכב לא נותנים, מה יהיה?

קשר מכבי חיפה, שיחד עם אוראל דגני מתאמן בצד מפני שהשניים לא הסדירו את שחרורם מהמועדון, התמרמר בחשבון האינסטגרם. סטויקוביץ' מחפש קבוצה

מועדון אירופאי לתפארת.

בהצלחה לג׳ורדי.

למה בלם זר ? בירנבאום כרגע נראה האופציה הכי טובה מכל הסיבות.

חוץ מזה מסכים , והייתי שולח את אזולאי , ומביא עוד קשר זר,אם בכל זאת תהיה אפשרות ריאלית על עטר אז גם.

למה בלם זר ? בירנבאום כרגע נראה האופציה הכי טובה מכל הסיבות.

חוץ מזה מסכים , והייתי שולח את אזולאי , ומביא עוד קשר זר,אם בכל זאת תהיה אפשרות ריאלית על עטר אז גם.

אם נביא את בירנבאום אז אפשר לוותר על בלם זר, אם אתה מביא עוד קשר זר ומשחרר את אזולאי אתה די שם את גולסה בעמדה שלו שנה שעברה והוא לא יכנס לעינינים, אפשר לראות מה קורה עד ינואר ולהחליט.

לגבי עטר הלוואי ויגיע אבל זה לא עושה רושם שזה הולך לקרות וגם איתו חייבים חלוץ זר אמיתי ויאללה להתחיל להיפטר מכל הפנסיונרים והבינוניים שעטפו אותנו בשנים האחרונות.

אזולאי כבר סיים את דרכו כמעט רשמית במועדון , צריך לקרות משהו בלתי הפיך שהוא ישאר

בכל אופן לא חושב שהוא קיבל מספיק צ'אנסים

ולא היתי מוכר אותו לחיפה

אבל כמו שאמרתי

ברור שזה יקרה

ג'ורדי יגרום לגולדהאר לרדת מהעץ כרגיל

יום אחד מישהו בפורום החליט שפיליפנקו לא הגיע כדי לשחק בהרכב ומאז כולם מחפשים בלם זר.

הוא בגיל שיא לבלמים, גבוה מאוד, עם רזומה די מרשים הכולל שני קמפיינים מלאים בצ'מפיונס, עשרות הופעות בליגות ברוסיה ובלארוס בקבוצה טובה ממכבי.

אני דווקא בונה עליו להרכב.

יום אחד מישהו בפורום החליט שפיליפנקו לא הגיע כדי לשחק בהרכב ומאז כולם מחפשים בלם זר.

הוא בגיל שיא לבלמים, גבוה מאוד, עם רזומה די מרשים הכולל שני קמפיינים מלאים בצ'מפיונס, עשרות הופעות בליגות ברוסיה ובלארוס בקבוצה טובה ממכבי.

אני דווקא בונה עליו להרכב.

סתם הרגשה שמבוססת על כלום, מרגיש סוג של פידלף.

בכל מקרה צריך עוד בלם למקרה של הרחקה או פציעה או ירידה ביכולת של מי שיפתח.

אני הייתי משחק איתו במקום אלברמן בהרבה משחקי ליגה

Wat-Meme-Tumblr-04.jpg
דבר ראשון אלברמן כבר לא צעיר דבר שני נגד הרבה קבוצות בליגה אתה לדעתי יכול להסתדר עם גולסה נוסא ומדו.

דבר ראשון אלברמן כבר לא צעיר דבר שני נגד הרבה קבוצות בליגה אתה לדעתי יכול להסתדר עם גולסה נוסא ומדו.

אלברמן באנקר בהרכב יותר מרייקו

אזולאי כבר סיים את דרכו כמעט רשמית במועדון , צריך לקרות משהו בלתי הפיך שהוא ישארבכל אופן לא חושב שהוא קיבל מספיק צ'אנסיםולא היתי מוכר אותו לחיפהאבל כמו שאמרתיברור שזה יקרהג'ורדי יגרום לגולדהאר לרדת מהעץ כרגיל

מעניין אותי איך גורדי צריך להסביר לגולדאהר ששחקן שהוא קנה ב 700 אלף יורו לפני שנה נמכר היום ב 450.

ואל תספרו לי סיפורים שדסה עלה יותר.

סתם הרגשה שמבוססת על כלום, מרגיש סוג של פידלף.

בכל מקרה צריך עוד בלם למקרה של הרחקה או פציעה או ירידה ביכולת של מי שיפתח.

אתה רואה את פידלף בלם פותח בבאטה?

לא יודע להגיד לך מה התפקיד הטבעי שלו, מהתקופה שלו בחיפה ׁׁ(ומצפייה בסרטונים לאחרונה) הוא נמצא בכל מקום על המגרש.

הרבה פעמים הוא יורד עד הבלמים לקחת כדור ומתחיל להניע, לא פעם הוא פורץ מהאגפים.

בכל אופן, יש לו שליטה טובה מאוד בכדור, הוא חזק פיזית יחסית לגודל שלו, יש לו מסירות טובות ובעיטות לא רעות, משמע הוא אחד מקשרי האמצע.

אחורי הוא לא יהיה, גם כי גל אמן בעמדה הזו וגם כי גולסה יותר התקפי מטבעו.

נשארנו עם 2 עמדות, לדעתי זה יהיה הוא והאריס, הם די משלימים אחד את השני, אחד לא מפסיק לרוץ, והשני מנווט בהליכה.

מדו השחקן שרץ הכי הרבה במכבי

מעניין אותי איך גורדי צריך להסביר לגולדאהר ששחקן שהוא קנה ב 700 אלף יורו לפני שנה נמכר היום ב 450.

ואל תספרו לי סיפורים שדסה עלה יותר.

אני בדעה שלך

אבל ג'ורדי צריך להבין שאת הג'נטלמניות שלו הוא צריך לשמור לעסקים שלו בהולנד

עם הג'נטלמניות שלו הפסדנו את רקוביצה ועם הג'נטלמניות שלו שחר פנה אליו לסגור עסקה שגולדהאר לא אישר, כי חיפה לא רוצה לשחרר שחקנים.

אתה רואה את פידלף בלם פותח בבאטה?

פידלף פתח בקבוצה שלו בדרום אמריקה, וכנראה הרשים מספיק כדי שנאפולי תקנה אותו בכמה מיליונים

בהצלחה לג׳ורדי.

שולח את אזולאי לכל המרבה במחיר כולל חיפה

מביא את בירנבאום ,אצילי ,עטר/עאבד ,מגן שמאלי זר , שחקן זר התקפי ,ואם יש אפשרות קהת /זר במקום נוסא(לא יקרה)

משחרר את בן בסט, טבח/בן הרוש ,אזולאי, שפונגין ,יצחקי(?),נוסא(שוב לא יקרה)

משאיל את אליאל פרץ וגלזר רק לקבוצות בליגת העל

אני בדעה שלך

אבל ג'ורדי צריך להבין שאת הג'נטלמניות שלו הוא צריך לשמור לעסקים שלו בהולנד

עם הג'נטלמניות שלו הפסדנו את רקוביצה ועם הג'נטלמניות שלו שחר פנה אליו לסגור עסקה שגולדהאר לא אישר, כי חיפה לא רוצה לשחרר שחקנים.

מין הסתם שמי שמאשר/לא משאר בסוף עסקאות זה גולדהאר, זה תמיד היה ויהיה ככה. פתאום מה שנאמר בתקשורת קדוש, מעניין.

ואיך רוקביצה פתאום נכנס לסיפור ?

קישור של אלברמן מדו וגולסה היא קישור איטי, הגנתי שלא מרבה לאיים על השאר. לא הייתי רוצה לפתוח עם קישור כזה בטח ובטח עם השלישייה ההתקפית הנוכחית

שחיפה פנו ישירות לרקוביצה עם הפעלת סעיף השחרור, במקום ג'ורדי שרצה לנהל איתו יחסים דיפלומטים

קיצר העסקה הזאת לא עברה דרך טביב

ומה נאמר קדוש? הם כבר הרבה זמן מקבלים ידיעות מכתבי חצר של כל מיני גורמים שמנסים להסביר שיש אנשים שרגלם כבר כמעט מחוץ למכבי...

שחיפה פנו ישירות לרקוביצה עם הפעלת סעיף השחרור, במקום ג'ורדי שרצה לנהל איתו יחסים דיפלומטים

קיצר העסקה הזאת לא עברה דרך טביב

ומה נאמר קדוש? הם כבר הרבה זמן מקבלים ידיעות מכתבי חצר של כל מיני גורמים שמנסים להסביר שיש אנשים שרגלם כבר כמעט מחוץ למכבי...

לרקוביצה וביתר היה הסכם שיש לו סעיף שחרור עד תאריך מסויים וחיפה ניצלה אותו, בדיוק כמו שמכבי ניצלה את הסעיף של בן חיים בהפועל וניסתה להפעיל את אותו הסעיף שהיה לדמארי.

בנושא של רוקביצה צריך להבין שמכבי לא רצתה אותו. אבל ג'נטלמניות ותקשורת, שיהיה לך בכיף.

לרקוביצה וביתר היה הסכם שיש לו סעיף שחרור עד תאריך מסויים וחיפה ניצלה אותו, בדיוק כמו שמכבי ניצלה את הסעיף של בן חיים בהפועל וניסתה להפעיל את אותו הסעיף שהיה לדמארי.

בנושא של רוקביצה צריך להבין שמכבי לא רצתה אותו. אבל ג'נטלמניות ותקשורת, שיהיה לך בכיף.

וטיבי