Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ולזלזל בחברות כמו good call או prozone ולסמוך על דעות של ילדי פורום או על ההבנה שלך וזהו. זה רשלני אחי. וזה לא רק קבלת החלטות ... זה יעילות ביצוע!

שמע, לא צריך את החברות האלו בשביל לדעת ששרן ייני היה מגן בעל השפעה גדולה יותר (חיובית, כן?!) על המשחק של הקבוצה מדסה. עד כאן אני איתך.

מצד שני לנפנף בנתונים סטטיסטיים שאף אחד, כולל אותך, לא מבין. ואם לרגע, גם נחשוב עליהם - אין בהם שום הגיון (מה זה קבלת החלטות פי 65 יותר טובה מהממוצע?) לא הופך אותך ליותר מבין מאחרים.

כל ההתבחבשות וההמתנה לישראלים מיותרת, מעצבנת, מאוד מתסכלת ועלולה לעלות לנו באירופה ובהכנה נכונה לליגה.

במקום להנחית כאן 3 זרים טובים, שניים על משבצות פניות וחאד במקום סה , ממתינים לבורורות של אצילי, לקריזות של שחר,

לחרטה של דמארי, לחשק של קהת וכנראה לעוד כמה דברים ששכחתי.

צריכים להציב דדליינים שיועילו לקבוצה, לשחרר מעסקאות "תקועות" או מעסקאות שאפילו לא הבשילו למו"מ, ראינו מה קרה

עם טוואטחה וזה לא המקרה הראשון ולא הקיץ הראשון. בכסף שיעלה אצילי אתה יכול להנחית כאן זר תותח ע"ח סה.

בכסף שיעלה עטר, אתה בכיף יכול להנחית כאן זר מעולה.

הסוגיה היחידה שאני מבין למה היא מתארכת ולמה מתעקשים עליה היא בירנבאום, עמדה שהיא לא מאסט לחיזוק,

נטו נראה כמו ניצול הזדמנות אסטרטגית.

והיא גם פתח לסחטנות.

ברגע שתביא 3 זרים טביב ושחר ילחצו להתקע עם עטר/אצילי (אחד סיים בחיפה, השני אם לא עובר בקיץ משוחרר בחינם). שם אותך בעמדה טובה למשא ומתן שאתה לא "חייב" אותם.

זה בסדר, אף אחד לא מצפה מהמשתמש הממוצע בפורום להבין כמה שרן שחקן גדול וכמה החלק שלו היה גדול בהגנת הברזל שהיתה לנו ב3 שנים לפני שעזב.

לפי התגובה שלך רואים שאתה חדיש בפורום, מצטער...

ייני פשוט סותם חורים קלאסי שכוחם אהבו כי הוא שחקן בית והמועדון ניצל את זה בגלל שהוא ילד טוב, ממושמע וצ'יפר אותו על הדרך, מגן טוב מדסה? קשר טוב מאלברמן? בלם טוב מטיבי? נו באמת...לכולם יש זכרון קצר... לא בכיתי שעזב.

ייני פשוט סותם חורים קלאסי שכוחם אהבו כי הוא שחקן בית והמועדון ניצל את זה בגלל שהוא ילד טוב, ממושמע וצ'יפר אותו על הדרך, מגן טוב מדסה? קשר טוב מאלברמן? בלם טוב מטיבי? נו באמת...לכולם יש זכרון קצר... לא בכיתי שעזב.

אתה לא, הרבה אחרים בוכים עד עכשיו (כולל אנוכי). בטח שאני רואה שהשניים היחידים שמסוגלים למלא את התפקידים שלו

הם בן הרוש בשמאל וכבלם ודור פרץ את שלושת התפקידים שייני מילא. מעבר לכך אתה בתחילת דבריך אתה

מזכיר את כל אותם יתרונות "אנושיים" שייני טוב בהם למעט הצד המקצועי ואז בהמשך, מפריד כביכול את הפן האישי מהמקצועי.

זה הולך יחד אין אחר. ראה יצחקי, עטר ומקרי הקיצון כמו ראובן עובד.

בקיצור, אם היה חוזר לפה החיים הצהוב היו נראים הרבה יותר ורודים.

תהיה בריא, הוכחת לי בדיוק את מה שחשבתי.

מתי נגמרת הבוררות של אצילי ?

טביב יכול לדבר, אין סיכוי בחיים שהוא יפסיד אותו בחינם בסוף העונה, זה או עכשיו או בינואר.

סכומים די קרובים - שחר על אבוחצירא, עזרא, חן עזריאל, אנדלובו

הפועל על אלרואי כהן ומחצית מכרטיסו של דמארי ב- 1.5 מיליון יורו.

יש עוד כמה שברחו לי מהראש, אבל אלה בשלוף.

מצויין אחי, אתה רק מחזק את דבריי...

ספר לי איזה רכישה שווה 10% מהסכום חוץ מדמארי?!

ואני לא דיברתי על רכישות שהיו לפני 3-4 שנים, אלה בתקופה האחרונה, כולם למדו מהטעויות שלהם, מקווה שגם אנחנו.

תראה את הסכומים ששחר שילם על פלופים כמו אנדלובו ועוד, אוהדי חיפה אפילו עשו על זה תפאורה

מצויין, אתה מחזק את דבריי שלא צריך לשלם סכומים כאלה, במיוחד לשחקן שמסיים חוזה בסוף העונה וכבר עוד 5 חודשים אתה יכול להחתים אותו.

גם גיאדמק שם פי 3 כסף. אני מדבר על התקופה האחרונה.

מתי נגמרת הבוררות של אצילי ?

טביב יכול לדבר, אין סיכוי בחיים שהוא יפסיד אותו בחינם בסוף העונה, זה או עכשיו או בינואר.

אצילי רוצה אירופה. תפנימו. טביב כמובן לא יאבד אותו בלי תשלום. אם זה היה תלוי בטביב, אצילי היה מאריך חוזה ונמכר כבר למרבה במחיר בלי סעיפי שחרור וכו' (ע"ע דסה ואזולאי).

אצילי הלך לבוררות כדי להשיג שחרור לאירופה (לפי מה שאני זוכר הוא גם הוציא דרכון זר). למה? כי הוא יודע שכל עוד הוא תחת חוזה עם טביב ובחוזה אין סעיף שחרור מוגדר, טביב ימכור אותו למרבה במחיר ומה לעשות, מקבוצות בארץ טביב יקבל עליו פי 2 ויותר ממה שתשלם קבוצה באירופה (מגבלת זרים וכו'). לכן, קצב פמפם שהם מוכנים לחוזה עם סעיף יציאה מוגדר לחו"ל בסכום נורמלי. לדעתי, טביב יבין שאין לו ברירה ואחרי שהבורר יבחר לא להתערב בחוזה (אין שום עילה להתערבות בחוזה), טביב יאלץ לחתום על חוזה חדש עם סעיף שחרור.

עוד בעיה לטביב זה שסעיף השחרור יגזר מהשכר אותו ישלם לאצילי, זה אומר שדרוג לשכר שטביב בדרך כלל לא משלם, כדי לקבןע תג מחיר יפה (נניח מליון יורו). טביב יפסיד מזה כסף אבל אין לו ברירה.

אצילי רוצה אירופה. תפנימו. טביב כמובן לא יאבד אותו בלי תשלום. אם זה היה תלוי בטביב, אצילי היה מאריך חוזה ונמכר כבר למרבה במחיר בלי סעיפי שחרור וכו' (ע"ע דסה ואזולאי).

אצילי הלך לבוררות כדי להשיג שחרור לאירופה (לפי מה שאני זוכר הוא גם הוציא דרכון זר). למה? כי הוא יודע שכל עוד הוא תחת חוזה עם טביב ובחוזה אין סעיף שחרור מוגדר, טביב ימכור אותו למרבה במחיר ומה לעשות, מקבוצות בארץ טביב יקבל עליו פי 2 ויותר ממה שתשלם קבוצה באירופה (מגבלת זרים וכו'). לכן, קצב פמפם שהם מוכנים לחוזה עם סעיף יציאה מוגדר לחו"ל בסכום נורמלי. לדעתי, טביב יבין שאין לו ברירה ואחרי שהבורר יבחר לא להתערב בחוזה (אין שום עילה להתערבות בחוזה), טביב יאלץ לחתום על חוזה חדש עם סעיף שחרור.

עוד בעיה לטביב זה שסעיף השחרור יגזר מהשכר אותו ישלם לאצילי, זה אומר שדרוג לשכר שטביב בדרך כלל לא משלם, כדי לקבןע תג מחיר יפה (נניח מליון יורו). טביב יפסיד מזה כסף אבל אין לו ברירה.

הכל טוב ויפה עד הקטע שהבוררות תיגמר עוד חודש+ (מסכים שלא יהיה התערבות בחוזה, ובצדק!), אבל אז אצילי לא יסכים לחתום על שום חוזה חדש, הוא לא עד כדי כך פראייר. עם הוא בא עם הכרטיס ביד, הוא מקבל מענק חתימה גדול בהרבה מהשדרוג שטביב יביא לו.

אצילי יכול לרצות אירופה. מי ערב לו שאירופה רוצה אותו?

את השכר שהוא יכול לקבל במכבי לא נראה לי שיש קבוצה באירופה שתשלם לו.

שמע, לא צריך את החברות האלו בשביל לדעת ששרן ייני היה מגן בעל השפעה גדולה יותר (חיובית, כן?!) על המשחק של הקבוצה מדסה. עד כאן אני איתך.

מצד שני לנפנף בנתונים סטטיסטיים שאף אחד, כולל אותך, לא מבין. ואם לרגע, גם נחשוב עליהם - אין בהם שום הגיון (מה זה קבלת החלטות פי 65 יותר טובה מהממוצע?) לא הופך אותך ליותר מבין מאחרים.

תמיד צריך לבחון את מה שאתה חושב.. ומסתבר שיש כאלה שצריכים את ההוכחות האלה. בשביל זה יש טבלה לא? אליפות לא נותנים לקבוצה שנראה לך ששיחקה הכי טוב.

מה זתומרת לא מבין? אני אמנם נותן לחברה הזו קרדיט שהיא יודעת על מה היא מדברת בקובעה מה היא החלטה נכונה, יכול להיות שהיא לא. אני גם ממש לא מבין יותר מאחרים, אבל אני לא מתיימר להבין יותר מסטטיסטיקות ברורות, אלו שמתנגדים לה, מתיימרים להיות מבינים יותר מאחרים. אגב,

המערכת נמכרה בתחילת 2014 לפיילוט בקבוצת הפועל ב"ש בליגת העל הישראלית.

עזר לה קצת נראה לי..

אצילי יכול לרצות אירופה. מי ערב לו שאירופה רוצה אותו?

את השכר שהוא יכול לקבל במכבי לא נראה לי שיש קבוצה באירופה שתשלם לו.

אירופה תרצה אותו עם כרטיס ביד מה שכמעט בטוח לא יקרה.

למזלו של אצילי הוא מנווט ע"י האנשים הנכונים

לטביב יש אפשרות למכור אותו למרבה במחיר או לתת לו לשחק /לייבש עד סוף השנה

כי אצילי לא יאריך חוזה

ובמקרה השכר אתה צודק לחלוטין ,לא רואה קבוצה ישראלית/אירופית שתתן לאצילי 400 אלף יורו חוץ מאיתנו

אלברמן נוסא ומדוניאנין יכולים לכבוש לא פחות אם לא יותר מאוגו הובאן וראדי

ההבדל כרגע הוא בחלק הקדמי. אין לב"ש (כרגע) שחקן שיתן מעל 15 שערים בעונה, אבל יש להם הרבה שיכולים לתת 8-12-14, ואצלנו יש סימן שאלה גדול בנוגע לכך.

אם סה יהיה בריא ויוכל לתת 14-15 שערים? הלוואי, גם טב"ח יתן 10-12 העונה לדעתי. אתה צריך שגם מיכה, בניון, יצחקי, בן בסט (אם נשאר) ומי שיבוא ישלימו לך את המכסה.

עם כל הקטע הזה שאומרים שהבעיה שנה שעברה הייתה בחלק הקדמי, אנחנו הבקענו יותר מב"ש. פשוט עשינו את זה באופן לא מאוזן: היו משחקים שנתנו 5 (ו 6) חתיכות ומנגד יותר מדי משחקים מבלי להבקיע. זה קרה כי ברגע שסגרו את זהבי שאר השחקנים או שלא הגיעו למצבים או שהחטיאו. תוסיף עוד גיוון בחלק הקדמי, ואז אולי לא תביס הרבה פעמים עם חמישיות אבל יהיו לך פחות משחקים שבהם לא יהיה מי שיבקיע.

כמה לדעתך תבקיע קבוצה שלמה והשלישייה הזו בלבד, כשהשלישייה ההתקפית מורכבת מטב״ח, טוטו ודמארי?

כמה לדעתך תבקיע קבוצה שלמה והשלישייה הזו בלבד, כשהשלישייה ההתקפית מורכבת מורמוט, זגורי ודמארי?

תהיה בריא, הוכחת לי בדיוק את מה שחשבתי.

אתה הוכחת בדיוק מה שאני חשבתי, אוהד ממוצע שמוציא עכבר מהר, הגנת ברזל לא היתה לנו גם עם ייני, אבל זיכרון לא משהו...

זה שבן הרוש ופרץ שחקני הגנה סבירים - לא עושה את ייני מגן גדול..

תמיד צריך לבחון את מה שאתה חושב.. ומסתבר שיש כאלה שצריכים את ההוכחות האלה. בשביל זה יש טבלה לא? אליפות לא נותנים לקבוצה שנראה לך ששיחקה הכי טוב.

מה זתומרת לא מבין? אני אמנם נותן לחברה הזו קרדיט שהיא יודעת על מה היא מדברת בקובעה מה היא החלטה נכונה, יכול להיות שהיא לא. אני גם ממש לא מבין יותר מאחרים, אבל אני לא מתיימר להבין יותר מסטטיסטיקות ברורות, אלו שמתנגדים לה, מתיימרים להיות מבינים יותר מאחרים. אגב,

המערכת נמכרה בתחילת 2014 לפיילוט בקבוצת הפועל ב"ש בליגת העל הישראלית.

עזר לה קצת נראה לי..

ראשית, אנא חסוך ממני את הטיעונים הדמגוגיים שאתה מרבה לעשות בהם שימוש אם אתה רוצה לקיים דיון ענייני. ברור שאליפות לא נותנים למי שחושבים ששיחקה הכי טוב וגם באותה מידה לא נותנים לזו שתוכנה סטטיסטית כזו או אחרת קובעת כך על פי מדד או אלגוריתם של המפתחים.

לצורך כך עושים שימוש במנגנון ברור, הוגן ומובן לכולם - ניקוד המבוסס ניצחונות, תיקו והפסדים. במקרים קיצוניים נקבעת זהות האלופה על הפרש שערים (ולאחר מכן עוד כמה קריטריונים שאין טעם כרגע לפרט).

תוכנה שמדרגת שחקנים על פי מדדים זה יפה, אבל חובת ההוכחה היא עליה. אחרת כל אחד יכול לבוא עם מדד משלט ולקבוע מה שבא לו. אם רוצים לקחת אחת מהן כייחוס, המינימום הוא להבין איך נקבע המדד. עד אז מבחינתי זו פיקציה. אם להבין את זה, כבסיס לגיטימי לדיון, זה להבין יותר מאחרים אז אני מודה באשמה. אין פה שום קשר להתנגדות לסטטיסטיקות, ואלו שמתיימרות להיות סטטיסטיקות עדיין לא ברורות ושוב, חבל שאתה הולך לשם.

ואם כבר בסטטיסטיקה עסקינן, להביא דוגמה אחת שבה קבוצה זכתה באליפות ובבעלותה המערכת ולרמוז שיש למערכת חלק בכך, זה מתאם שאם היית מציג לכל חוקר סטטיסטי מתחיל הוא היה מעיף אותך חזרה ואומר לך לעשות שיעורי בית.

ראשית, אנא חסוך ממני את הטיעונים הדמגוגיים שאתה מרבה לעשות בהם שימוש אם אתה רוצה לקיים דיון ענייני. ברור שאליפות לא נותנים למי שחושבים ששיחקה הכי טוב וגם באותה מידה לא נותנים לזו שתוכנה סטטיסטית כזו או אחרת קובעת כך על פי מדד או אלגוריתם של המפתחים.

לצורך כך עושים שימוש במנגנון ברור, הוגן ומובן לכולם - ניקוד המבוסס ניצחונות, תיקו והפסדים. במקרים קיצוניים נקבעת זהות האלופה על הפרש שערים (ולאחר מכן עוד כמה קריטריונים שאין טעם כרגע לפרט).

תוכנה שמדרגת שחקנים על פי מדדים זה יפה, אבל חובת ההוכחה היא עליה. אחרת כל אחד יכול לבוא עם מדד משלט ולקבוע מה שבא לו. אם רוצים לקחת אחת מהן כייחוס, המינימום הוא להבין איך נקבע המדד. עד אז מבחינתי זו פיקציה. אם להבין את זה, כבסיס לגיטימי לדיון, זה להבין יותר מאחרים אז אני מודה באשמה. אין פה שום קשר להתנגדות לסטטיסטיקות, ואלו שמתיימרות להיות סטטיסטיקות עדיין לא ברורות ושוב, חבל שאתה הולך לשם.

ואם כבר בסטטיסטיקה עסקינן, להביא דוגמה אחת שבה קבוצה זכתה באליפות ובבעלותה המערכת ולרמוז שיש למערכת חלק בכך, זה מתאם שאם היית מציג לכל חוקר סטטיסטי מתחיל הוא היה מעיף אותך חזרה ואומר לך לעשות שיעורי בית.

אוי נו... אבל אני לא רואה בסטטיסטיקה הזו חזות הכל, אלא גורם מאשש נוסף ומרכזי אמנם, לכל השאר. זה הכל. אם ייני היה נראה רע על המגרש, מכבי הייתה נכשלת וב״ש משנת 2014 הייתה מדרדרת... לא הייתי מחזיק מגוד קול, אבל כשכל הנתונים מצביעים לכיוון אחד, לא אפסול אתהאלגוריתם כי מישהו בפורום כתב שייני מחרבן התקפות. הדוגמא של ב״ש ממש לא באה להגיד שבזכות זה הם אלופים. זה אם כבר דמגוגיה. ב״ש מוכיחה שהיא מועדון מקצועני שהחלטותיו נכונות, השיא הגיע באליפות. ואם החליטה להשתמש בגוד קול, אז אני נותן לה קרדיט. ולא הפוך. כלומר אם ב״ש בחרה לעבוד איתם ולא משתמש כזה או אחר מהפורום, אז אני קצת יותר מחזיק מהאלגוריתם מהדעות פה.

אירופה תרצה אותו עם כרטיס ביד מה שכמעט בטוח לא יקרה.

למזלו של אצילי הוא מנווט ע"י האנשים הנכונים

לטביב יש אפשרות למכור אותו למרבה במחיר או לתת לו לשחק /לייבש עד סוף השנה

כי אצילי לא יאריך חוזה

ובמקרה השכר אתה צודק לחלוטין ,לא רואה קבוצה ישראלית/אירופית שתתן לאצילי 400 אלף יורו חוץ מאיתנו

+ הוא גם בדרך להוציא דרכון אירופאי

אוי נו... אבל אני לא רואה בסטטיסטיקה הזו חזות הכל, אלא גורם מאשש נוסף ומרכזי אמנם, לכל השאר. זה הכל.

הגדרת בדיוק את מהות הבעיה. אני יכול למצוא סטטיסטיקה שמאששת כל גחמה הזויה של משתמש בפורום. ואלה, כידוע לך, לא חסרות.

אם אתה לא יכול להסביר לי בשפה פשוטה מה הסטטיסטיקה הזו מודדת ואיך, אני לא רואה טעם להביא אותה כגיבוי לטיעון כזה או אחר. גם ההסבר שבאר שבע משתמשת בה לא עושה את זה מוצדק יותר.

שג'ורדי יחתים שחקן התקפה יהודי ושכל הליגה תזדיין.

צריך להראות שאנחנו לא תלויים בשוק פה, התחלנו עם פיליפנקו, חייבים עוד יהודי איכותי בהתקפה ולהראות שמכבי לא תלויה רק בשוק הישראלי.

הגדרת בדיוק את מהות הבעיה. אני יכול למצוא סטטיסטיקה שמאששת כל גחמה הזויה של משתמש בפורום. ואלה, כידוע לך, לא חסרות.

אם אתה לא יכול להסביר לי בשפה פשוטה מה הסטטיסטיקה הזו מודדת ואיך, אני לא רואה טעם להביא אותה כגיבוי לטיעון כזה או אחר. גם ההסבר שבאר שבע משתמשת בה לא עושה את זה מוצדק יותר.

בהצלחה, תביא, נראה אותך. נראה אותך מביא סטטיסטיקות כה ברורות וקיצוניות להוכחת כל דבר שבא לך, שנסתמכות על ראיות נוספות. זה כל מהות הפורום.

חוצמזה שקל לקרוא לי דמגוג. אבל שנח לכם אז הג׳פיאסים זה מהפכה ולתכנות כמו גודקול חשיבות שולית והיא ״כמו כל סטטיסטיקה לכל גחמה״, אז תגיד לי, איך אפשר למדוד יעילות חידוש בספורט, אם לא ע״פ תוצאות. ואם הצלחה היא לא מדד להצלחה, אז איך נמדוד אותה? למה לספור בכלל גולים או בישולים? למה להעמיק את הידע? איך אתה יכול לזלזל בתכנות ניתוח משחק , בניית אימונים וכו׳? מי שמך? באמת אני לא מבין מה אתם נופלים עליי, סה״כ מעלה פה את רמת הדיון ונכנס לעובי הקורה, מצטער שאני לא שותף למשחקי הקלישאות. יש לך משהו רע להגיד על גודקול? איזה משהו שמעמיד את ניתוחיה בספק? בבקשה, אתה מוזמן, כרגע הראיות לטובתה. למה אנשים מתאמצים לשפר את המשחק ולפתח תכנות

ניתוח מתקדמות, איך לדעתך ניתן יהיה לבחון אותן, מעניין אותי. אתה לא מוכן לקבל את העובדה שהן לוקחת צעד קדימה את מה שידענו על המשחק עד היום? קבוצות משקיעות מאות אלפי דולרים בשנה על תכנות כאלה, ובא שבלול וקובע שאפשר למצוא סטטיסטיקה שתעיד אחרת, אז בבקשה. תמצא.

מצויין, אתה מחזק את דבריי שלא צריך לשלם סכומים כאלה, במיוחד לשחקן שמסיים חוזה בסוף העונה וכבר עוד 5 חודשים אתה יכול להחתים אותו.

גם גיאדמק שם פי 3 כסף. אני מדבר על התקופה האחרונה.

אבל למה אתה נאחז בזה ששחקן שמסיים חוזה בינואר ירצה לבוא אליך ולא לנסות את מזלו באירופה? גולסה התייבש ביציע עונה שלמה ומצא קבוצה באירופה אז בטח שאצילי שהסוכן שלו הוא קצב ולפי הפרסומים הולך לקבל דרכון אירופאי ימצא בקלות קבוצה באירופה אם הוא יהיה שחקן חופשי.

מה אכפת לשחקן הישראלי לצאת לאירופה אם טוב אז סבבה לו ואם לא טוב אז חוזר לארץ ומקבל שכר מופרז וגם סבבה לו

כמה לדעתך תבקיע קבוצה שלמה והשלישייה הזו בלבד, כשהשלישייה ההתקפית מורכבת מטב״ח, טוטו ודמארי?

כמה לדעתך תבקיע קבוצה שלמה והשלישייה הזו בלבד, כשהשלישייה ההתקפית מורכבת מורמוט, זגורי ודמארי?

אבי זה טיעון דמגוגי של מוכיח כלום, חזרה למשוואות הלינאריות.

איזה שחקנים היו בהפועל מלבד השלושה הנ"ל באותן עונות? איזה מאמן עמד על הקווים?

כדורגל לא משחקים 1 על 1 וגם לא 3 על 3.