Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

לגבי שרן, מציע לחזור לנושאים של לפני שלוש שנים. אנשים צלבו אותו, דיברו על כך שאנחנו חסרים מגן ימני תוקף והעדיפו אותו בקישור. כל מי שלא נמצא חסר והכל, אבל יש גבול.

שרן היה מגן ימני פרווה לגמרי, הן הגנתית ובמיוחד התקפית. הוא היה קיים מבחינת חוכמת המשחק ברמה מעל כולם, אבל לא מעבר. מדברים פה על החוכמה שלו כשהעדיף ״לתת על הארץ ולא לתת קרוס״ אבל הבן אדם בקושי נתן כדורים לגול מעמדת המגן הימני. למען האמת הוא חירבן יותר מצבים מדסה של השנה, כשהיה עולה פעם ב כמובן.

רועי קהת מת לחזור, הוא לא סתם היה במשא ומתן מול חיפה (הדיבור היה על חצי מיליון דולר לעונה) וחיפה כמובן לא יכולה לעמוד בסכומים האלה.

ולא, מיליון יורו על שחקן שמסיים חוזה זה ממש לא השוק פה, זה השוק שגורדי גרם לו וזה לא יסתיים עד שלא נעמוד על שלנו.

חוץ מאיתנו, מי בארץ שילמה על שחקן ישראלי מיליון יורו או אפילו סכומים שקרובים לזה?!

היחידה זאת הפועל ששילמה פרנציפ על רייכרט וראית מה קרה.

אצילי רוצה בלגיה?! שילך לבלגיה!

אם מכבי יסגרו איתו כבר בינואר חוזה לעונה הבאה ולא יחכו לרגע האחרון, הוא לא ילך לבלגיה.

תראה את הסכומים ששחר שילם על פלופים כמו אנדלובו ועוד, אוהדי חיפה אפילו עשו על זה תפאורה

לגבי שרן, מציע לחזור לנושאים של לפני שלוש שנים. אנשים צלבו אותו, דיברו על כך שאנחנו חסרים מגן ימני תוקף והעדיפו אותו בקישור. כל מי שלא נמצא חסר והכל, אבל יש גבול.

שרן היה מגן ימני פרווה לגמרי, הן הגנתית ובמיוחד התקפית. הוא היה קיים מבחינת חוכמת המשחק ברמה מעל כולם, אבל לא מעבר. מדברים פה על החוכמה שלו כשהעדיף ״לתת על הארץ ולא לתת קרוס״ אבל הבן אדם בקושי נתן כדורים לגול מעמדת המגן הימני. למען האמת הוא חירבן יותר מצבים מדסה של השנה, כשהיה עולה פעם ב כמובן.

אני חושב שגם בנושאים לפני שלוש שנים כבר הרבה העריכו אותו. הוא תמיד היה שחקן חכם, שאיוניר הפך אותו לבלם כולם ראו הוא השתפר מאוד ונהיה משמעותי הרבה יותר.

ב3 העונות האחרונות אני לא זוכר יותר מדי אנשים שצולבים אותו, דווקא הרבה מחמאות.

אני חושב שגם בנושאים לפני שלוש שנים כבר הרבה העריכו אותו. הוא תמיד היה שחקן חכם, שאיוניר הפך אותו לבלם כולם ראו הוא השתפר מאוד ונהיה משמעותי הרבה יותר.

ב3 העונות האחרונות אני לא זוכר יותר מדי אנשים שצולבים אותו, דווקא הרבה מחמאות.

שרן אף פעם לא היה שוס. גם כבלם הוא התקשה להתמודד ברמה אירופאית אך התמודד יפה בליגה שלנו. כמגן, הוא היה טוב הגנתית אבל לא היה קיים התקפית. הרגיש בדיוק כמו לשים בלם כמגן.

כמו שאמרתי, החוכמת משחק שלו הפכה אותו לכדורגלן. הוא בין השחקנים היחידים בארץ שהחוכמה שלהם הביאה אותם לרמות הגבוהות. זו דעתי, ואני מצטער מאוד אם אני נשמע כ״אוהד ממוצע״. תתמודדו. זה פורום.

ג׳ק, דווקא אתה שמוכר פה כבעל דעה קיצונית ולא ממש מקובלת, לא צריך לדבר על ״אוהדים ממוצעים״ בפורום הזה. במיוחד בתקופה הזו בה אתה דוחף את טל בן חיים לכל דיון בניסיון לקבור אותו פה. לא אתפלא אם עוד יומיים אראה טענה על טב״ח בנושא לוסיאנה.

דעה קיצונית נו באמת, שורמוט ובבסט פח אשפה מהרגע שהם הגיעו בניגוד למריירים זאת דעה קיצונית, לדעת שרייכרט לא רוצה לשחק פה זה דעה קיצונית.

להבין שמיכה גאון כדורגל ושרן אחד השחקנים הכי חכמים ששיחקו בקבוצה והאופציה היחידה לרשת את אלברמן זו דעה קיצונית.

הדעה הקיצונית היחידה שהיתה לי זה שמי שהביא את הדאבל להפועל הוא בן זונה מלוכלך שאני לא מוכן לקבל בקבוצה שלי ועל זה נבנתה כל ה״דמות״ שלי בפורום.

לגבי טבח, זה לא אני אתה כנראה מתבלבל, מה שכן הוא שחקן בינוני מינוס ואני רושם את זה מהרגע שהוא הגיע וטל עצמו מוכיח כמה אני צודק כל פעם מחדש.

וכן אני מבין כדורגל יותר מהאוהד הממוצע, לא מתבייש בזה.

שרן אף פעם לא היה שוס. גם כבלם הוא התקשה להתמודד ברמה אירופאית אך התמודד יפה בליגה שלנו. כמגן, הוא היה טוב הגנתית אבל לא היה קיים התקפית. הרגיש בדיוק כמו לשים בלם כמגן.

כמו שאמרתי, החוכמת משחק שלו הפכה אותו לכדורגלן. הוא בין השחקנים היחידים בארץ שהחוכמה שלהם הביאה אותם לרמות הגבוהות. זו דעתי, ואני מצטער מאוד אם אני נשמע כ״אוהד ממוצע״. תתמודדו. זה פורום.

ג׳ק, דווקא אתה שמוכר פה כבעל דעה קיצונית ולא ממש מקובלת, לא צריך לדבר על ״אוהדים ממוצעים״ בפורום הזה. במיוחד בתקופה הזו בה אתה דוחף את טל בן חיים לכל דיון בניסיון לקבור אותו פה. לא אתפלא אם עוד יומיים אראה טענה על טב״ח בנושא לוסיאנה.

אח שלי... כל התגובות שלך לא מגובות בכלום, סתם מאיך שאתה תופס את המשחק... ״עאבד יהפוך למפלצת״ ״שׁרן לא מגן שו״ס״. מביאים לך נתונים. הבנאדם יעיל!! לא חכם, יעיל! בפועל! פי 15 מכל מגן ממוצע בליגה. אלוף שלוש פעמים, עזב, אין אליפות, לא יודע... מה אתה יכול לזקוף לרעתו? את איך שאתה מבין את המשחק ? סבבה אחי. אז תלמד, אל תתקוף. אל תהיה פזיז, תחפש עובדות. כרגע אתה מצטייר כאחד שאוהב קרקס רגל, שלא מבין מה ההבדל בין כדורגל לבין להיות חנן המקפיץ או כוכב קטרגל.

דיעה קיצונית נו באמת, שורמוט ובבסט פח אשפה מהרגע שהם הגיעו בניגוד למריירים זאת דעה קיצונית, לדעת שרייכרט לא רוצה לשחק פה זה דעה קיצונית.

להבין שמיכה גאון כדורגל ושרן אחד השחקנים הכי חכמים ששיחקו בקבוצה והאופציה היחידה לרשת את אלברמן זו דעה קיצונית.

הדעה הקיצונית היחידה שהיתה לי זה שמי שהביא את הדאבל להפועל הוא בן שונה מלוכלך שאני לא ומה בקבוצה ועל זה נבנתה כל ה״דמות״ שלי בפורום.

לגבי טבח, זה לא אני אתה כנראה מתבלבל, מה שכן הוא שחקן בינוני מינוס ואני רושם את זה מהרגע שהוא הגיע וטל עצמו מוכיח כמה אני צודק כל פעם מחדש.

כן, להגיד שמיכה גאון כדורגל זו דעה קיצונית. להגיד שערן, השחקן שהביא לכאן את רגעי האושר הכי גדולים של כל אוהדי מכבי, כקונצנזוס, הוא ״מלוכלך״ ולקוות שהוא יעוף ממכבי, זו דעה קיצונית. לקלל שחקן שמשחק במדים שלך- זה קיצוני. לזרוק את טבח בכל דיון בפורום לאחרונה, בלי שום קשר לכלום-זה קיצוני.

אנשים פה מתדיינים איתך. אף אחד לא זורק לך ״אוהד ממוצע״. לדעתי, אתה מקבל פה אחלה של תגובות למרות הקיצוניות. אז וואלה, שחרר מכל האמירות האלה שלא מוסיפות לך כבוד.

בוא נחזור לנושאים האלה..

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=67851&page=6

2008 מספיק טוב בשבילך?? קצת לפני האליפויות ש״הפכו אותו למה שהוא״

אין לכם מושג בכדורגל. באמת.
שרן ייני היה הכי טוב על המגרש אתמול.
הכי טוב. כבר כמה משחקים שהוא בין הבולטים במגרש.
לכל מכבי נגמר האוויר דקה 70. הם ירקו דם על המגרש.
תמשיכו להלל את שבחון העגלה האנמית או את קמנאן האנטי כדורגל,
את ג'אן ה"מכביסט" שכל קשר בינו לבין כדורגל הוא מקרי בהחלט
את עזרן "לא נותנים לו הזדמנויות" הילדה.
ייני השחקן שהכי כיף לאהוב במכבי היום, יחד עם רודי ודור.
הוא שיתק את ברוכיאן ובן שושן, כיף לראות אותו נוגע בכדור.
אתם יודעים מה, לי אין קבלות... תפתחו עיתון ותראו מה כותבים עליו...

הם משוחחים איתי בכבוד כי הרווחתי אותו, דפדף 3 שנים אחורה ותראה כמה חרא קיבלתי, עזוב 3 לך חצי שנה אחורה.

אני אמרתי להם שרייכרט עוד שניה עוזב וסיפור הסבתא שכולם צחקו ממנו, אני אמרתי להם שאת ורמוט אני אדאג להעיף מפה.

אני זה שלא שרתי ריקדי אפילו פעם אחת לא משנה כמה גולים הוא ידפוק ואני גם הראשון שרשם כאן שהוא הולך (קרדיט לאבי)

אני זה שמגבה את דבריי ולא זורק שטויות לאוויר, בגלל זה מתייחסים אלי ואל דבריי בכבוד.

בוא נחזור לנושאים האלה..

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=67851&page=6

2008 מספיק טוב בשבילך?? קצת לפני האליפויות ש״הפכו אותו למה שהוא״

ואו.אשכרה כתבת ששרן היה הכי טוב על המגרש ב2008. אתה חתיכת נביא.

שחרר. אני באמת לא מעוניין להתדיין איתך בשום דבר. אתה אחד האנשים היחידים פה שלא מסוגלים לנהל דיון נורמלי מבלי לתת הערות עוקצניות שמוציאות את החשק להתדיין. אני לא מבין, אני מה שאתה רוצה. רק אל תצטט אותי ואל תעשה כלום. אני מבין שאתה רגיל להיות האח הגדול אבל במקרה הזה תצטרך להתאפק.

תודה.

הם משוחחים איתי בכבוד כי הרווחתי אותו, דפדף 3 שנים אחורה ותראה כמה חרא קיבלתי, עזוב 3 לך חצי שנה אחורה.

אני אמרתי להם שרייכרט עוד שניה עוזב וסיפור הסבתא שכולם צחקו ממנו, אני אמרתי להם שאת ורמוט אני אדאג להעיף מפה.

אני זה שלא שרתי ריקדי אפילו פעם אחת לא משנה כמה גולים הוא ידפוק ואני גם הראשון שרשם כאן שהוא הולך (קרדיט לאבי)

אני זה שמגבה את דבריי ולא זורק שטויות לאוויר, בגלל זה מתייחסים אלי ואל דבריי בכבוד.

זה לא ממש מעניין. אין לך שום אשראי ושום קרדיט להתנשא פה על אנשים, בשום מצב. אכלת חרא אז אתה מוציא חרא על אחרים?

תענוג. אז צפית שרייכרט יעזוב. ורמוט עזב בזכותך. מה עוד? לזקוף לזכותך גם את הטרבל?

אתה רוצה לנהל דיון?תנהל. אל תזרוק הערות שלא קשורות לכלום במטרה להוריד לאנשים פה את החשק. אתה מכולם צריך להבין את זה. חבל.

ואו.אשכרה כתבת ששרן היה הכי טוב על המגרש ב2008. אתה חתיכת נביא.

שחרר. אני באמת לא מעוניין להתדיין איתך בשום דבר. אתה אחד האנשים היחידים פה שלא מסוגלים לנהל דיון נורמלי מבלי לתת הערות עוקצניות שמוציאות את החשק להתדיין. אני לא מבין, אני מה שאתה רוצה. רק אל תצטט אותי ואל תעשה כלום. אני מבין שאתה רגיל להיות האח הגדול אבל במקרה הזה תצטרך להתאפק.

תודה.

לא הבנתי.. חיפשת סטייקים לא? האשמת אותנו בעקיפין בסטייקיאדה, בצליבה שלו בשנים האחרונות.

אם זנביהמלך נעלב ממני אני מתנצל, אין לי כוונה לפגוע פה באיש.

אבל אני חוזר ואומר מי שלא מבין עד כמה שרן שחקן כדורגל גדול וכמה הוא היה חשוב יכול לחפש משחק אחר להתעניין בו.

אם זנביהמלך נעלב ממני אני מתנצל, אין לי כוונה לפגוע פה באיש.

אבל אני חוזר ואומר מי שלא מבין עד כמה שרן שחקן כדורגל גדול וכמה הוא היה חשוב יכול לחפש משחק אחר להתעניין בו.

שוב, זה לא בשבילך לקבוע. בגלל שמישהו מחזיק בדעה שונה משלך הוא לא צריך לחפש משחק אחר להתעניין בו, כי מותר לו להחזיק בדעה אחרת. בשביל זה יש פה פורום.

על העובדה ששרן חכם אין עוררין, לכן גם הוא מחזיק באחוז גבוה באותה בדיקה על ״קבלת החלטות״ (שאין לי מושג על סמך מה היא מבוצעת, ככה שתהנה מהספק). להגיד שהוא היה אחראי בלעדי על האליפויות האחרונות- ושבלעדיו אין אליפות והנה לך שזו הסיבה, זו כבר הגזמה. אבל שוב, זו דעתך (או דעתכם)

אבל על כל דעה קיצונית שלך אני יכול למצוא עשר דעות שונות, אני לא שולח אותך להתעסק בקט רגל עם ״חנן המקפיץ״ נכון?

ואבי, פעם נוספת- אני באמת לא מעוניין להתדיין איתך. אם אתייחס לגופו של עניין בלבד- על כל תגובה כזו שלך ב2008 אני יכול למצוא תגובה על שרן שהוא לא שוס התקפי, כמו שאמרתי. מעבר לזה אני מציע שתמשיך הלאה, כי אני לא רוצה להיכנס לאף דיון איתך.

אתה שוב מתבלבל ומייחס לי שברים שאבי רושם.

אנחנו לא באמת אותו בנאדם.

לא התבלבלתי. הכוונה היא שאתה אומר במילים אחרות, שמי שלא מחזיק בדעתך יכול למצוא מקצוע אחר להתעסק בו. בדיוק כמו ההערה על ״האוהד הממוצע״ שאתה לא מצפה שיראה ששרן הוא טירוף הגנתי. וזה למה? כי הוא לא חושב כמוך?כי אני לא חושב כמוך?

וואלה. יש פה רוב מוחלט בפורום שלא חושב כמוך. אולי זה שצריך ״למצוא משהו אחר להתעסק בו״ זה אתה.

שוב, זה לא בשבילך לקבוע. בגלל שמישהו מחזיק בדעה שונה משלך הוא לא צריך לחפש משחק אחר להתעניין בו, כי מותר לו להחזיק בדעה אחרת. בשביל זה יש פה פורום.

על העובדה ששרן חכם אין עוררין, לכן גם הוא מחזיק באחוז גבוה באותה בדיקה על ״קבלת החלטות״ (שאין לי מושג על סמך מה היא מבוצעת, ככה שתהנה מהספק). להגיד שהוא היה אחראי בלעדי על האליפויות האחרונות- ושבלעדיו אין אליפות והנה לך שזו הסיבה, זו כבר הגזמה. אבל שוב, זו דעתך (או דעתכם)

אבל על כל דעה קיצונית שלך אני יכול למצוא עשר דעות שונות, אני לא שולח אותך להתעסק בקט רגל עם ״חנן המקפיץ״ נכון?

ואבי, פעם נוספת- אני באמת לא מעוניין להתדיין איתך. אם אתייחס לגופו של עניין בלבד- על כל תגובה כזו שלך ב2008 אני יכול למצוא תגובה על שרן שהוא לא שוס התקפי, כמו שאמרתי. מעבר לזה אני מציע שתמשיך הלאה, כי אני לא רוצה להיכנס לאף דיון איתך.

אז כאילו רוב הפורום קובע? רוב הפורום אין לו מושג. זה עניין של גיל לרוב. ואתה לא יכול מצד אחד להגיד שאתה מחזיק בדיעה של רוב הפורום ומנגד להיעלב מהטענה שהינך המשתמש הממוצע.

ולזלזל בחברות כמו good call או prozone ולסמוך על דעות של ילדי פורום או על ההבנה שלך וזהו. זה רשלני אחי. וזה לא רק קבלת החלטות ... זה יעילות ביצוע! אתה לא מבין את ההבדל? וכן אחי, עושה רושם שאתה מתלהב מכדורגל סקסי ולא מכדורגל יעיל.

לא התבלבלתי. הכוונה היא שאתה אומר במילים אחרות, שמי שלא מחזיק בדעתך יכול למצוא מקצוע אחר להתעסק בו. בדיוק כמו ההערה על ״האוהד הממוצע״ שאתה לא מצפה שיראה ששרן הוא טירוף הגנתי. וזה למה? כי הוא לא חושב כמוך?כי אני לא חושב כמוך?

וואלה. יש פה רוב מוחלט בפורום שלא חושב כמוך. אולי זה שצריך ״למצוא משהו אחר להתעסק בו״ זה אתה.

לא, לא כי הוא לא חושב כמוני אלא כי הוא פשוט לא מבין יותר מדי כדורגל מה לעשות, ויש פה הרבה כאלה, לא אמרתי לאף אחד לסתום את הפה.

זאת האמת, אתה יכול להתמודד איתה או להמשיך להתבכיין.

הגנתית ייני עולה על דסה בכמה דרגות

התקפית הוא בישל גול אחד פחות ממנו בעונה של פאקו לעומת דסה בעונה החולפת (5 מול 4 בכל המסגרות, 4 מול 3 בליגה), ולבטח הרס הרבה פחות התקפות ממנו כי לא התעקש על הגבהות ליציע

עכשיו תמשיכו.

כל ההתבחבשות וההמתנה לישראלים מיותרת, מעצבנת, מאוד מתסכלת ועלולה לעלות לנו באירופה ובהכנה נכונה לליגה.

במקום להנחית כאן 3 זרים טובים, שניים על משבצות פניות וחאד במקום סה , ממתינים לבורורות של אצילי, לקריזות של שחר,

לחרטה של דמארי, לחשק של קהת וכנראה לעוד כמה דברים ששכחתי.

צריכים להציב דדליינים שיועילו לקבוצה, לשחרר מעסקאות "תקועות" או מעסקאות שאפילו לא הבשילו למו"מ, ראינו מה קרה

עם טוואטחה וזה לא המקרה הראשון ולא הקיץ הראשון. בכסף שיעלה אצילי אתה יכול להנחית כאן זר תותח ע"ח סה.

בכסף שיעלה עטר, אתה בכיף יכול להנחית כאן זר מעולה.

הסוגיה היחידה שאני מבין למה היא מתארכת ולמה מתעקשים עליה היא בירנבאום, עמדה שהיא לא מאסט לחיזוק,

נטו נראה כמו ניצול הזדמנות אסטרטגית.