Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

איזה חוסר סובלנות יש פה. אני מחכה כבר שעאבד יחתום , וכולם פה יגידו איזה מלך ג'ורדי.

"סובלנות, הוא מונח וערך, שמשמעותו הנוהג של אדם או קבוצה להתייחס בכבוד, בהבנה ובהיעדר אפליה כלפי השונים ממנו מבחינה חברתית, תרבותית או דתית, גם אם הוא אינו מסכים עם דעותיהם, התנהגותם או אמונתם." -ויקיפדיה

נראה שהתכוונת ל "סבלנות"

amn, אשמח אם תוכל לתת אופציות של חקנים בעלות סבירה (אך יקרה יחסית כי בכל זאת) שריאלי שיגיעו למכבי

בתפקיד הקשר הקדמי/חלוץ שני. הפגרה הזו הורגת, לפחות שיהיה לנו שמות לפנטז עליהם.

סתם ככה לכיף, Constantin Budescu, בן 27. אני עוקב אחריו כבר 3 שנים, הוא היה הקפטן של אסטרה ג'ורג'יו ברומניה ועבר בפברואר לסין אחרי שב-15/16 כבש 8 ובישל 7 ב-18 משחקי ליגה עד שעבר לסין, ב-14/15 כבש 10 ובישל 9 ב-28 משחקים וב-13/14 כבש 13 ובישל 11 ב-28 משחקים (הכל בליגה הראשונה ברומניה).

10 קלאסי. בועט בעיטות חופשיות ברמה גבוהה מאוד, חוש נהדרלשערים, שימוש טוב ב-2 הרגליים, טכניקה מעולה, מגביה מצויין.

בסין מחפשים להיפטר ממנו, וההצעה הכי טובה שהם קיבלו עד עכשיו לפי הידוע לי היא שדינמו בוקרשט תיקח אותו בהשאלה (בחינם) ותשתתף בשכר בסכום של 10,000 יורו לחודש מדינמו בוקרשט.

למה לבזבז כסף בכוח אם לא חייבים?

http://www.transfermarkt.com/constantin-budescu/profil/spieler/164233

לא נמצא מישהו שיכול להחליף את התפוקה של זהבי, אבל אם בודסקו ישחזר פה את היכולת מאסטרה? זה תחליף מצויין, וזול בהרבה.

איזה חוסר סובלנות יש פה. אני מחכה כבר שעאבד יחתום , וכולם פה יגידו איזה מלך ג'ורדי.

זה לא משנה מי יחתום

בוא תסכים איתי שהכל באיחור

ידעו על העזיבה של זהבי כמה הוא אמר?שבועיים שלוש לפני?למה למשוך זמן למה לא להכין שחקנים כבר?

ידיעה שקרלוס עוזב קיבלנו לפני כמה שבועות וכלום לא קורה

פיליפנקו לבנתיים זה הימור והוא לא בכושר.

הראש של גורדי לא בקבוצה כבר

סתם ככה לכיף, Constantin Budescu, בן 27. אני עוקב אחריו כבר 3 שנים, הוא היה הקפטן של אסטרה ג'ורג'יו ברומניה ועבר בפברואר לסין אחרי שב-15/16 כבש 8 ובישל 7 ב-18 משחקי ליגה עד שעבר לסין, ב-14/15 כבש 10 ובישל 9 ב-28 משחקים וב-13/14 כבש 13 ובישל 11 ב-28 משחקים (הכל בליגה הראשונה ברומניה).

10 קלאסי. בועט בעיטות חופשיות ברמה גבוהה מאוד, חוש נהדרלשערים, שימוש טוב ב-2 הרגליים, טכניקה מעולה, מגביה מצויין.

בסין מחפשים להיפטר ממנו, וההצעה הכי טובה שהם קיבלו עד עכשיו לפי הידוע לי היא שדינמו בוקרשט תיקח אותו בהשאלה (בחינם) ותשתתף בשכר בסכום של 10,000 יורו לחודש מדינמו בוקרשט.

לא נמצא מישהו שיכול להחליף את התפוקה של זהבי, אבל אם בודסקו ישחזר פה את היכולת מאסטרה? זה תחליף מצויין, וזול בהרבה.

משנה שעברה כשראיתי אותו נגד ווסטהאם (?), אני מפנטז עליו כמחליף לזהבי.

מה הסיכוי שזה יקרה?

https://www.youtube.com/watch?v=8JmMmYaT_Xo

https://www.youtube.com/watch?v=Sbz9f9IS7sg

שלח מייל לגורדי

משנה שעברה כשראיתי אותו נגד ווסטהאם (?), אני מפנטז עליו כמחליף לזהבי.

מה הסיכוי שזה יקרה?

בוא נסכים שעלות של 200-220 אלף יורו (שזה 80-100 אלף יורו יותר ממה שדינמו בוקרשט יכולה (לפי הצהרות שלהם לתקשורת הרומנית מאתמול והיום) לשלם) זה לא משהו שאמור לשבור את מכבי.

מכאן ועד זה שהוא באמת יגיע לכאן? בוא נגיד שאני לא מצפה שהוא יגיע.

https://www.youtube.com/watch?v=8JmMmYaT_Xo

https://www.youtube.com/watch?v=Sbz9f9IS7sg

מכיר את השחקן הזה טוב. היה יכול להיות רכש אדיר למכבי.

וואו. לא מאמין שיש שחקנים ברמה הזו בעלות כל כך נמוכה. זה פשוט הזוי.

יודע מה? נניח והוא מעדיף את הבית ומוכן גם להפסיד קצת כסף כדי להיות ברומניה,

שים 500 אלף יורו (שזה כסף לא גדול במונחי מכבי) והוא כאן בוודאות.

רק דבר אחד מציק, למה בסין מתים להיפטר ממנו אם הוא כזה תותח? פציע?

מעצבן ששחקנים דורשים ומקבלים במכבי תנאים ושכר שכפול מהמתחרות שלנו בליגה.

שחקנים עושים את המוות במו״מ אצלנו כדי לקבל שכר בשמיים ואז אחרי שנתיים עוברים לביתר ומוכנים בכיף לקבל עשירית ממה שקיבלו פה.

אם סגל השחקנים שלנו היה בהפועל באר שבע התקציב של המשכורות לשחקנים היה עולה חצי ממה שפה.

תחלופת הזרים בסין היא גבוהה. בגלל שמותר להם להחזיק רק בארבעה, והזרים שם הם ברמה הכי גבוהה שיש, כל מי שעושה אפצ'י ישר הולך הביתה.

לא התאקלם שם, זכור לי שבעיקר התלונן על האוכל.

בנוסף, הרמה בליגה הסינית השנייה נמוכה. גם מיטרוביץ' ברח משם.

מעצבן ששחקנים דורשים ומקבלים במכבי תנאים ושכר שכפול מהמתחרות שלנו בליגה.

שחקנים עושים את המוות במו״מ אצלנו כדי לקבל שכר בשמיים ואז אחרי שנתיים עוברים לביתר ומוכנים בכיף לקבל עשירית ממה שקיבלו פה.

אם סגל השחקנים שלנו היה בהפועל באר שבע התקציב של המשכורות לשחקנים היה עולה חצי ממה שפה.

מסכים עם מה שאתה אומר, אבל הבעיה היא קודם כל אצלנו (או ליתר דיוק, אצל מי שמנהלים את המו"מ אצלנו במועדון).

אני מאלה שיותר מחבבים את טב"ח 2, אבל לא הייתה שום הצדקה להעלות לו את המשכורת לחצי מיליון יורו נטו. אם היו הצעות, אז עדיף היה למכור למרבה במחיר ולהביא שחקן אחר. אין לי ספק שגם פיראס מוגרבי היה מגיע תוך 3 עונות ל-10 שערי ליגה בעונה אחת במכבי, וזה היה עולה הרבה פחות (גם בדמי העברה וגם במשכורת).

זו נקודת המפנה בעיניי.

יש חלוץ איסלנדי(ברח לי השם שלו) שגם עבר לסין ומיצא שם די מהר, מאלמו קנו אותו בכלום כסף ועכשיו הוא הכובש הבכיר שלהם. עם סקאוטיניג באמת ברמה סבירה היה אפשר להביא לפה אחלה רכש. מצער שזה לא קורה.

יש חלוץ איסלנדי(ברח לי השם שלו) שגם עבר לסין ומיצא שם די מהר, מאלמו קנו אותו בכלום כסף ועכשיו הוא הכובש הבכיר שלהם. עם סקאוטיניג באמת ברמה סבירה היה אפשר להביא לפה אחלה רכש. מצער שזה לא קורה.

Vidar Örn Kjartansson - נמכר לסין ב-2.25 מיליון יורו ונרכש ע"י מאלמו ב-325 אלף. כבש 8 שערים ב-11 משחקים.

שחקן מעולה.

מבא שאנחנו לא יכולים להחתים זרים כאלה, מסתבר שזה אפילו לא עניין של כסף.

בפרט כששוק הישראלים כל כך דל וכל קבוצה שיש לה שחקן ששווה משהו סוחטת

אותך, כשמליון יורו זה מחיר בסיס, חבל שאנחנו לא מצליחים להשתחרר מקונספציית

ה"הישראלים תחילה", להנחית כאן 3 זרים תותחים, כל אחד בצבע ולהחתים 2 ישראלים משלימים.

אין ספק שהשנה הזאת מדיניות הרכש של 4 השנים האחרונות חייבת להשתנות.

כל מנהלי הקבוצות ראו את ג׳ורדי יושב מול המצלמות ואומר שהפילוסופיה היא להנחית פה את כל הישראלים הכי טובים שיש. זה הגיע למצב שהשוק כל כך דל וכל ילד שעושה סימנים קטנים של כישרון מקבל תג מחיר של 600 אלף יורו.

אין ספק שהשנה הזאת מדיניות הרכש של 4 השנים האחרונות חייבת להשתנות.

כל מנהלי הקבוצות ראו את ג׳ורדי יושב מול המצלמות ואומר שהפילוסופיה היא להנחית פה את כל הישראלים הכי טובים שיש. זה הגיע למצב שהשוק כל כך דל וכל ילד שעושה סימנים קטנים של כישרון מקבל תג מחיר של 600 אלף יורו.

מה גורם לך לחשוב שדווקא עכשיו כשהוא עם רגל וחצי בחוץ משהו ישתנה? את השינוי נראה כבר בתקווה מהמנג'ר הבא.

החזון המקצועי של ג'ורדי בשנתיים האחרונות הסתכם בשימור ומיצוי הקיים. ובפרט שימור זהבי. הרכש נועד להרחיב את הסגל והתחרות (או במילים אחרות, לשתות למיץ כסף מהספסל).

אני לא מבין איך זה שהתעוררתם רק עכשיו.

כשהחתמנו בשנה שעברה את ריקן תמורת 100 אלף יורו (שחקן עם יותר מעונה אחת טובה בקריירה, שיודע לשחק במגוון גדול של עמדות) לעומת שלומי אזולאי (גם אם הוא צעיר מריקן בחצי שנה) בעסקה שתגיע ל-900 אלף יורו (וגם בלי הבונוסים הייתה 600 אלף יורו), זה לא היה לכם מספיק ברור?

עד שמכבי לא תחליט שלא נותנים יותר יד למחירים האלה, זה רק יילך ויחמיר. שנה, שנתיים שיפסיקו לשלם את הסכומים האלה (גם בדמי העברה וגם במשכורות), יהיו משמעותיות הרבה יותר מעוד זר או שניים שיאפשרו להחתים כאן.

וכן, זה גם במחיר שבו שחקנים שכבר במועדון ואולי לא מספקים או כבר לא יכולים לספק את הסחורה המצופה מהם, כמו איינבינדר, ורמוט ראדי ובן בסט יחממו פה את היציע. אפילו על בדש אפשר להגיד את אותם הדברים כי רעננה לא בדיוק עם תקציב מינימום.

הרביעייה הזו לא עברה לקבוצות עם תקציבים מוגבלים, שמכבי צריכים להתפשר.

מצטער, אבל אם גילי ורמוט כל כך רצה לעזוב את מכבי, שלא יילך לשחק במכבי חיפה ב-250 אלף יורו נטו לעונה (שהם כחצי מיליון יורו ברוטו), אלא ב-250 אלף יורו ברוטו ושמכבי תקבל חזרה 250-300 אלף יורו.

ועוד יותר גרוע מורמוט זה שזה פשוט לא הגיוני שאם לעדן בן בסט (שאני ממש לא רוצה לראות לובש את המדים של מכבי אי פעם) יש ביקוש במכבי חיפה, הוא יעזוב פה תמורת פיצוי של כמה מאות אלפי יורו, רק כדי לחתום כמה ימים לאחר מכן במכבי חיפה. אם הוא כל כך רוצה לשחק, שידאג לכך שמכבי תקבל פיצוי כלשהו, או שימשיך לעשות פרצופים. המינימום של המינימום זה שיילך בחינם אם הוא רוצה שליטה על הקבוצה הבאה שלו.

מכבי מתנהלים כמו פראיירים, אז מה הפלא שבאים אליהם בדרישות מוגזמות?

אני לא מבין איך זה שהתעוררתם רק עכשיו.

כשהחתמנו בשנה שעברה את ריקן תמורת 100 אלף יורו (שחקן עם יותר מעונה אחת טובה בקריירה, שיודע לשחק במגוון גדול של עמדות) לעומת שלומי אזולאי (גם אם הוא צעיר מריקן בחצי שנה) בעסקה שתגיע ל-900 אלף יורו (וגם בלי הבונוסים הייתה 600 אלף יורו), זה לא היה לכם מספיק ברור?

עד שמכבי לא תחליט שלא נותנים יותר יד למחירים האלה, זה רק יילך ויחמיר. שנה, שנתיים שיפסיקו לשלם את הסכומים האלה (גם בדמי העברה וגם במשכורות), יהיו משמעותיות הרבה יותר מעוד זר או שניים שיאפשרו להחתים כאן.

וכן, זה גם במחיר שבו שחקנים שכבר במועדון ואולי לא מספקים או כבר לא יכולים לספק את הסחורה המצופה מהם, כמו איינבינדר, ורמוט ראדי ובן בסט יחממו פה את היציע. אפילו על בדש אפשר להגיד את אותם הדברים כי רעננה לא בדיוק עם תקציב מינימום.

הרביעייה הזו לא עברה לקבוצות עם תקציבים מוגבלים, שמכבי צריכים להתפשר.

מצטער, אבל אם גילי ורמוט כל כך רצה לעזוב את מכבי, שלא יילך לשחק במכבי חיפה ב-250 אלף יורו נטו לעונה (שהם כחצי מיליון יורו ברוטו), אלא ב-250 אלף יורו ברוטו ושמכבי תקבל חזרה 250-300 אלף יורו.

ועוד יותר גרוע מורמוט זה שזה פשוט לא הגיוני שאם לעדן בן בסט (שאני ממש לא רוצה לראות לובש את המדים של מכבי אי פעם) יש ביקוש במכבי חיפה, הוא יעזוב פה תמורת פיצוי של כמה מאות אלפי יורו, רק כדי לחתום כמה ימים לאחר מכן במכבי חיפה. אם הוא כל כך רוצה לשחק, שידאג לכך שמכבי תקבל פיצוי כלשהו, או שימשיך לעשות פרצופים. המינימום של המינימום זה שיילך בחינם אם הוא רוצה שליטה על הקבוצה הבאה שלו.

מכבי מתנהלים כמו פראיירים, אז מה הפלא שבאים אליהם בדרישות מוגזמות?

לגמרי .. אנחנו חפרנו לעצמינו את הבור ועכשיו אנחנו משלמים. כל זה ביחד עם מכירת זהבי במלא כסף והעובדה שאנחנו צמאים לתחליף רק עושה את המו"מ ליותר מסובך.

לדעתי זה ברור שנאכל את הלקרדה על עטר ונשלם עליו המון,אז עדיף שיגמרו עם זה כבר וזהו.

אגב גולסה כבר קיבל שחרור למה הוא עדיין לא חתם ?

גם הוא העלה את הדרישות ?

ONE: מכבי טוענים שחיפה רוצה 1.2 מליון דולר על עטר.

בעיקרון זה מה שאנחנו יודעים, הדרישה שלהם למליון יורו (רק שבדולר זה נשמע אפילו יותר בומבסטי).

מסכים עם החבר'ה כאן שאמרו שצריך כרגע לרדת מעטר. גם ככה הוא פצוע לעוד חודש מינימום.

יחד עם זאת, לא הייתי מוכר להם את אזולאי בפחות מ 600 א'. הם לא מתפשרים, למה שמכבי תתפשר?

כנ"ל לגבי בן בסט, הזוי שמכבי תשלם לו פיצוי ויום אחרי הוא ילך לחתום בחיפה. חיפה רוצים אותו? שישלמו

למכבי או לכל הפחות שישלמו את השכר שלו (או שבן בסט ישתכר פחות, גם ככה הוא לא יהיה שווה גם את זה).

מה שנהיה בשוק הישראלי זה קטסטרופהץ אין מילה אחרת. מכבי צריכה להחתים כבר עכשיו 2 זרים ואולי 3

בהמשך וכרגע להקפיא כל מו"מ עם קבוצה ישראלית עד להודעה חדשה. רק שחקנים ישראלים חופשיים או

כאלה שלא שבויים של קבוצות ישראליות: גולסה וקהת הם כרגע על הפרק. וזהו.