Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אני עדיין לא מעכל את זה שנעלה למשחק מכריע על עתיד העונה האירופית שלנו עם שלישייה התקפית של מיכה, סה, ובן חיים ובלי שום חילוף רציני מהספסל.

אין לי דרך להגדיר את זה חוץ מכשלון מערכתי.

אני עדיין לא מעכל את זה שנעלה למשחק מכריע על עתיד העונה האירופית שלנו עם שלישייה התקפית של מיכה, סה, ובן חיים ובלי שום חילוף רציני מהספסל.

אתה מתכון לסיבוב הבא?

עד אז יש זמן וזה לא משחק זה 2 משחקים וזה עוד הרבה זמן איך הסקת שעד אז לא יהיה רכש?

ואם אתה מתכוון לגומלין מול גוריצה אז מביך

אתה מתכון לסיבוב הבא?

עד אז יש זמן וזה לא משחק זה 2 משחקים וזה עוד הרבה זמן איך הסקת שעד אז לא יהיה רכש?

ואם אתה מתכוון לגומלין מול גוריצה אז מביך

משחק החוץ בסיבוב הבא הוא עוד עשרה ימים כשמחר הקבוצה טסה למשחק החוץ מול גוריצה ותחזור בשישי.

גם אם יגיע שחקן עד אז ויתאמן עם הקבוצה בשבת ערב/ראשון אני לא מאמין שהוא ישחק במשחק הראשון מול הקזאחים.

משחק החוץ בסיבוב הבא הוא עוד עשרה ימים כשמחר הקבוצה טסה למשחק החוץ מול גוריצה ותחזור בשישי.

גם אם יגיע שחקן עד אז ויתאמן עם הקבוצה בשבת ערב/ראשון אני לא מאמין שהוא ישחק במשחק הראשון מול הקזאחים.

בטוח? כי לפי ההגרלה היינו אמורים לשחק בבית.

בטוח? כי לפי ההגרלה היינו אמורים לשחק בבית.

כן. לפי ההגרלה הגומלין בארץ (וגם של חיפה כששתי הקבוצות "אמורות" לשחק בנתניה, עוד נראה מה יהיה עם זה)

יש לי הרבה שאלות ובלי מענות לגבי הסגל

1.אם אזולאי לא היה בתוכניות(אפשר להגיד שמכבי די ויתרה עליו בצורה מהירה) למה הוא יצא למחנה האימון?

כנ"ל לגבי גרסיה ובן בסט.

אפילו ערן זהבי לא יצא למחנה האימון שהיה ברור שהוא לא ימשיך.

2.הסגל שלנו די קצר, ומתקצר מיום ליום

בינתיים כמעט כולו מתנדנד

למה מתמהמהים עם החיזוק? עדיף להחתים כמה שיותר מהר ולא לחכות למשיח, כדאי שהסגל יתפוס

לא למדו שם כבר עם הרכישות אחרי סיבובים שזה לא עובד?

בסופו של דבר מכבי אולי תודח ואז לא יעשו רכש שם?

ממש מבאסת כל ההתנהלות הזאת של הקיץ האחרון. ההתנהלות הזאת תחרבן לנו את כל העונה האירופית ודווקא בעונה שאנחנו מדורגים בכל השלבים מקווה שלפחות בליגה כל ההתנהלות הזאת לא תפגע בנו.

משום מה זכרתי שהמשחק הראשון(14.7) של שתי הקבוצות בארץ.

...

המשמעות היא ששתיהן יצטרכו לשחק באצטדיון בנתניה ביום חמישי, 21 ביולי, אולם על פי חוקי אופ"א הדבר אסור ואין לערוך שני משחקים באותו מגרש באותו היום. לכן, במצב שכזה, תצטרך להתקבל ההחלטה מי מוותרת על המגרש הביתי שלה או לחלופין מי מהן תחליף ביתיות, אפשרות שקיימת גם כן.

רק אני חושב שבדיחות בן בסט מוצו מזמן?

גם הוא מוצה מזמן ועדיין במועדון אז גם לנו עדיין מותר לספר בדיחות בן בסט

רק אני מרגיש מפודח שגולסה בכלל שוקל אם לחתום אצלנו או בחיפה?

מה נהיה מאיתנו שמר גולסה (למה מי הוא בכלל?!) שוקל אם לעבור אלינו?!

אני באמת תוהה, המנייה ירדה בגלל אובדן התארים?

מצטיירת איזו תמונה כלפי חוץ שהמועדון מתפורר? (כל העזיבות, ג'ורדי שחצי רגל פה-חצי רגל בברצלונה)

יכול להיות ששחקנים מפחדים להיות פה ב"עידן-פוסט-זהבי"? (הרי היה קל יותר לחיות בצלו, מבלי שיבחינו אם אתה טוב או גרוע, ועדיין להרוויח מיליונים, לא?)

הרבה שאלות ללא מענה...

רק אני מרגיש מפודח שגולסה בכלל שוקל אם לחתום אצלנו או בחיפה?

מה נהיה מאיתנו שמר גולסה (למה מי הוא בכלל?!) שוקל אם לעבור אלינו?!

אני באמת תוהה, המנייה ירדה בגלל אובדן התארים?

מצטיירת איזו תמונה כלפי חוץ שהמועדון מתפורר? (כל העזיבות, ג'ורדי שחצי רגל פה-חצי רגל בברצלונה)

יכול להיות ששחקנים מפחדים להיות פה ב"עידן-פוסט-זהבי"? (הרי היה קל יותר לחיות בצלו ומבלי שיבחינו אם אתה טוב או גרוע ועדיין להרוויח מיליונים, לא?)

הרבה שאלות ללא מענה...

מ

כסף זה השיקול

אני די חדש פה... בקיצר קיבלו 8 מיליון דולר על זהבי לא מבין למה לא להביא איזה כוכב מקבוצה קטנה בארגנטינה? סטייל Cristian Espinoza תראו את הקליפים שלו ביוטיוב... הערך שלו בטרנספרמרקט (אם אמיתי) הוא 5 מ' אירו...

1. הוא על סף סגירה בויאריאל, מועדון יותר מושך ומעניין ממכבי.

2. ונגיד שזה כן היה רלוונטי, לדעתי יש בעיה גדולה בלשלם סכומים כאלה באופן כללי, כי זה הימור ענקי. מה קורה אם החתמת שחקן ב-5 מיליון יורו (והמשכורת שלו בטח גם תהיה ב-7 ספרות), ולמחרת הוא נפצע וגומר את העונה? אין מה לעשות, כל עוד התקציבים בליגה כולה לא יעלו, אין שום הגיון בלהביא שחקנים בעלויות האלה. הסייג היחיד שלי הוא לגבי שוערים, כי באופן יחסי הפציעות הן פחות נפוצות, יותר קל במובנים מסויימים להחליף שוער ברגע ששוער נפצע לטווח ארוך.

3. לא חסרים שחקנים בעלויות נמוכות שאפשר להביא ויהיו ברמה מצויינת לליגה ולמכבי. וכשאני אומר עלויות נמוכות אני מדבר גם על עלויות נמוכות מאלו של מדוניאנין, אורלנדו סה ונוסא איגיבור.

1. הוא על סף סגירה בויאריאל, מועדון יותר מושך ומעניין ממכבי.

2. ונגיד שזה כן היה רלוונטי, לדעתי יש בעיה גדולה בלשלם סכומים כאלה באופן כללי, כי זה הימור ענקי. מה קורה אם החתמת שחקן ב-5 מיליון יורו (והמשכורת שלו בטח גם תהיה ב-7 ספרות), ולמחרת הוא נפצע וגומר את העונה? אין מה לעשות, כל עוד התקציבים בליגה כולה לא יעלו, אין שום הגיון בלהביא שחקנים בעלויות האלה. הסייג היחיד שלי הוא לגבי שוערים, כי באופן יחסי הפציעות הן פחות נפוצות, יותר קל במובנים מסויימים להחליף שוער ברגע ששוער נפצע לטווח ארוך.

3. לא חסרים שחקנים בעלויות נמוכות שאפשר להביא ויהיו ברמה מצויינת לליגה ולמכבי. וכשאני אומר עלויות נמוכות אני מדבר גם על עלויות נמוכות מאלו של מדוניאנין, אורלנדו סה ונוסא איגיבור.

לגבי 3, הבעיה היא שג'ורדי מתמקד בפליטי הליגה הספרדית והליגה השנייה באנגליה, וכל השאר בחזקת "לא קיים".

לגבי 3, הבעיה היא שג'ורדי מתמקד בפליטי הליגה הספרדית והליגה השנייה באנגליה, וכל השאר בחזקת "לא קיים".

עם זה שמכבי מתמקדת בשווקים מאוד מסויימים ולא מסתכלת (עד כדי מזלזלת) בשווקים אחרים לגמרי אני מסכים.

זה לא אומר שאופציות זולות בהרבה לא קיימות.

amn, אשמח אם תוכל לתת אופציות של חקנים בעלות סבירה (אך יקרה יחסית כי בכל זאת) שריאלי שיגיעו למכבי

בתפקיד הקשר הקדמי/חלוץ שני. הפגרה הזו הורגת, לפחות שיהיה לנו שמות לפנטז עליהם.

זאת תהיה שערורייה גדולה מאין כמוה אם עטר יגיע לכאן בכסף.

זה יהיה ביזיון העשור אם יגיע לכאן בסכום ההזוי הזה.

ורמוט לא עבר בחינם (או סכום סמלי) לצואה הירוקה?

איזה אבסורד שהתקציב ושכר שחקנים שלנו הם ברמה של קבוצות לגיטימיות בשלבי נוק אאוט במפעלים האירופאים ואנחנו דנים על האם נעבור את הסיבוב השני כי כרגע עדיין לא בא אף פאקינג שחקן..

אנחנו ביולי וכל מה שקיבלנו זה פאקינג יוסי בניון ובלם ראש בראש על קרלוס.

וזה כשאיבדנו את הכוכב הבלתי מעורער שלנו תמורת ארגזים של כסף.

ג'ורדי פשוט עושה צחוק ושובר שיאי זלזול.

אגב - שני הזרים האגדיים של ספורט 1 חזרו בשעה טובה לכתבות שלהם.

איזה אבסורד שהתקציב ושכר שחקנים שלנו הם ברמה של קבוצות לגיטימיות בשלבי נוק אאוט במפעלים האירופאים ואנחנו דנים על האם נעבור את הסיבוב השני כי כרגע עדיין לא בא אף פאקינג שחקן..

אנחנו ביולי וכל מה שקיבלנו זה פאקינג יוסי בניון ובלם ראש בראש על קרלוס.

וזה כשאיבדנו את הכוכב הבלתי מעורער שלנו תמורת ארגזים של כסף.

ג'ורדי פשוט עושה צחוק ושובר שיאי זלזול.

אגב - שני הזרים האגדיים של ספורט 1 חזרו בשעה טובה לכתבות שלהם.

אפשר לחשוב שראית עכשיו את ג'ורדי שותה ערק בחוף פרישמן ומריץ דאחקות על גולדהאר.

בשורה התחתונה ג'ורדי זה ג'ורדי, יגיעו לפה שחקנים חדשים לקראת סוף החלון כשבוודאות 2 מהם זרים והשאלה רק באיזו רמה ולאילו עמדות ואיזה עוד ישראלים (בכירים או לא) יגיעו לעבות את הסגל, שגם בלי זהבי צריך להיות מספיק טוב כדי לעבור עוד שלב או שניים בלי חיזוק (כל השנה וחצי האחרונות רק מתלוננים על כמה קרלוס חלש ואיטי ועכשיו כשהוא הולך הוא הפך להיות האיש שיעלה אותנו לאירופה?).