Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

היינו צריכים להעביר את ורמוט ובן בסט לביתר רמלה.

לא טוב לך אצלנו? הנה מצאנו לך קבוצה חדשה, לא רוצה לשחק שם? תמצא קבוצה שתשים עליך כסף. סלאמת.

לצערי כמו שאני מכיר את ההתנהלות שלנו אנחנו נאכל את הלקרדה ונשלם סכום גבוה על עטר.

בוא נקווה שלפחות זה יהיה שווה את זה..

שנים שלא הייתי חרמן רכש כמו השנה

וזה שלא מביאים שחקנים עוד יותר משגע אותי

הפוך. אם בחלונות הקודמים הייתי אופטימי הפעם אני באמת לא מצפה לכלום.

בגלל אבי הגיע ג'ורדי

נכון. ועדיין, אין לגורדי יד חופשית כמו שהיתה לאבי. אפילו לא קרוב לזה. לא מבין למה אנשים פה חושבים שגורדי הוא זה שרוצה להביא את הזרים הבינונים האלה בהעברה חופשית. זה מגבלה שיש עליו ולא יוזמה שלו.

נכון. ועדיין, אין לגורדי יד חופשית כמו שהיתה לאבי. אפילו לא קרוב לזה. לא מבין למה אנשים פה חושבים שגורדי הוא זה שרוצה להביא את הזרים הבינונים האלה בהעברה חופשית. זה מגבלה שיש עליו ולא יוזמה שלו.

אשמח לשמוע מה הסיבה לדעתך להגבלה הזאת?

אשמח לשמוע מה הסיבה לדעתך להגבלה הזאת?

מלבד מה שקרה בעונה עם אבי, גולדהאר לא רוצה לסכן כסף על זרים בקלות.

הסיכוי שזר שמגיע למכבי מחול (בלי ששיחק בארץ קודם) יצליח הוא מאוד מאוד נמוך. ובכלל שיהיה שווה משהו, שיהיה סיכוי שיצליח צריך לשפוך ערימה של כסף. על כל נוואקמה שמגיע לפה אתה מקבל 20 אדם וזר.

צמא לשמועה..

מקבל גם לפרטי בלי לצלוב אותכם ברבים במידה וזה לא קורה.

רק שיהיה לי משהו לחשוב עליו ולהעביר איתו את הזמן

מלבד מה שקרה בעונה עם אבי, גולדהאר לא רוצה לסכן כסף על זרים בקלות.

הסיכוי שזר שמגיע למכבי מחול (בלי ששיחק בארץ קודם) יצליח הוא מאוד מאוד נמוך. ובכלל שיהיה שווה משהו, שיהיה סיכוי שיצליח צריך לשפוך ערימה של כסף. על כל נוואקמה שמגיע לפה אתה מקבל 20 אדם וזר.

ההגבלה חלה ככלל על כל השחקנים, משום שיושבים לך על הספסל שחקנים עם חוזי עתק שגולדהאר לא מוכן לשחרר ללא תמורה, ובצדק. כל הליגה עשתה ממך הביצ׳ שלה (עטר במיליון יורו.....) משום שגורדי גרם למיצ׳ לפתוח את הברז יותר מדי כבר. לנסות לצייר את כישלונות הרכש של קרוייף כבעיה שנמצאת אצל גולדהאר זו גניבת דעת פר אקסלנס. מיצ׳ סגר את הברז כי הוא פתוח יותר מדי זמן, ולא להיפך.

התמהמהות עם גולסה תעלה לנו, לפי דיווחים אחרונים חיפה במומ עם גולסה..גם הם יחטפו לנו את גולסה , גם נשחרר להם את אזולאי, גם עוד לא שחררו לנו אף שחקן..ממשיכים לישון בעמידה.

התמהמהות עם גולסה תעלה לנו, לפי דיווחים אחרונים חיפה במומ עם גולסה..גם הם יחטפו לנו את גולסה , גם נשחרר להם את אזולאי, גם עוד לא שחררו לנו אף שחקן..ממשיכים לישון בעמידה.

מחכים לראות מה קורה עם זהבי (תגובות מהעתיד)