Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

שורה אני מסכים אתך לגמרי כל מילה לגמרי.... נמאס מהקונספט של הישראלים מכבי חייבת לשנות פאזה וללכת על זרים כבדים מאוד סטייל ראייקו(אפילו ב2 מיליון יורו או 2 וחצי טוב מאוד) ולצידם אני בטוח שטבח ומיכה יהיו אשש מאשר שוב פעם אצילי וגולסה וכל הבינוניות הזאת שמקסימום תבי עוד אליפות אבל לא תביא תמטרה שכולנו פיללנו לה שזה להתמודד בכבוד כל שנה (לנסות לפחות) במפעלים האירופאים

1. יש לי תחושה שמכבי וחיפה סגרו משהו בנוגע לבן בסט, הוא חלק מהשיחות

2. יש לי תחושה שנראה זרים עם רזומה מרשים/צעירים בעלי פוטנציאל הקיץ.

בקיצור אופטימיות חברים :) ,

שבוע טוב.

עם כמה שאני רוצה שהקבוצה תהיה חזקה וכל מי שטוב יהיה אצלנו, בא לי קיץ אחד שמכבי לא תפזר סכומים לא הגיוניים על שחקנים סבירים ובמיוחד להפסיק את העסקאות ההזויות והשחקנים שנותנים לחיפה בחינם כשמצד שני אנחנו נותנים מליון יורו על שחקנים שלא בתוכניות שלהם.

אצילי לא קרוב למה שהיה עטר אז.. עטר כיום ממש לא שווה סכומים גבוהים.

השוק כיום מזעזע.

אנחנו לא נשתפר באמצעות ההישראלים האלה - ההפך , מקצועית נחזור אחורה.

בדיוק.

מתי היה המשחק האחרון של עטר?

http://football.org.il/Leagues/Pages/PlayerDetails.aspx?PLAYER_ID=31335&SEASON_ID=17

24/4. נגד בית״ר

במשחק הלפני אחרון הוא נתן אחלה גול שם נגד ב״ש..

אגב אפרופו נתונים של עם ובלי. אז חיפה עם עטר על המגרש כובשת כל 55 דק׳. אבל כנראה שזה המקסימום שהיא יכולה, כי בלעדיו היא כובשת כל 108 דק׳.

סרחיו לאון במקום אורנדו סה יכול לשבת טוב , שחקן שיודע לייצר לעצמו עם סיומת ומהירות טובה וגם משחק ראש לא רע , מקווה באמת שזה הכיוון(גם אם לא הוא , לשחרר את סה ולשדרג את העמדה למשהו שגם מסוגל לייצר לעצמו)

מדהים איך אנשים פה לא יכולים לראות את בן בסט. אומרים שהוא גרוע, רוצים שיעוף כבר, אבל מכבי פראיירית אם משחררת בחינם.

מה חשבתם שיקרה? חיפה תציע עליו מליון יורו פלוס תציע לו את השכר של מכבי? או שבן בסט יסכים לוותר על השכר בלי להיות עם כרטיס ביד?

עדן לא פוגע במכבי. עדן זה שחקן שעולה לנו הרבה ואתה אפילו לא יכול לראות אותו כאופציה מהספסל.

מכבי מוציאה הרבה הרבה שנוצר מהמצב הקיים (אם אכן הפרסומים נכונים).

היה נחמד אם היו מציעים עליו כסף פלוס לוקחים את השכר, אבל כנראה שזה לא ממש קורה.

חשבתי שאני הוזה אבל שמתי לב שכתבו פה שבן בסט יכול לתרום לחיפה? ושזה שדרוג בשבילם לעומת עטר, מדהים, לא פחות..

שילך שלום ותודה וכל אחד שיביאו לעומתו, יהווה שדרוג.

עם כמה שאני לא מאוהבי עטר, אין סרט שעדן תורם לחיפה יותר ממנו. עטר פשוט שחקן הרבה הרבה יותר טוב.

אני אפילו קצת רוצה לראות את עדן בחיפה, למרות שבעניי הפועל חיפה יותר יושבת עליו (שם הוא אשכרה יכול לתת עונה טובה)

אולי בן בסט לא יכול לתרום למכבי

אבל אם הוא יהיה בחיפה במקום עטר, זה שדרוג משמעותי מבחינתם

עדן רעב, עטר פציע.

שילך וישתה את התקציב לקבוצה אחרת אני כבר לא יכול לראות אותו. אף פעם לא הגעתי למצב שאני פשוט לא מסוגל יותר לראות שחקן מכבי בגלל יכולת מקצועית (לא רק אבל בעיקר).

שילך וישתה את התקציב לקבוצה אחרת אני כבר לא יכול לראות אותו. אף פעם לא הגעתי למצב שאני פשוט לא מסוגל יותר לראות שחקן מכבי בגלל יכולת מקצועית (לא רק אבל בעיקר).

אם הוא היה מתאמץ ומחוייב ומערכתי לא היית מרגיש ככה ..

זה שילוב מגעיל עם החוסר איכפתיות שלו מהקבוצה .

חשבתי שאני הוזה אבל שמתי לב שכתבו פה שבן בסט יכול לתרום לחיפה? ושזה שדרוג בשבילם לעומת עטר, מדהים, לא פחות..

שילך שלום ותודה וכל אחד שיביאו לעומתו, יהווה שדרוג.

זה די ברור..

כולם רוצים פה כבר שבן בסט ילך , ברגע שזה קורה ימצאו את ה״טעות״ בעניין וימשיכו להתבכיין ולהתלונן.

בקיצור תמיד ימצאו על מה לבכות.

דווקא מה שקורה בימים האחרונים מראה על כיוון מאוד חיובי , סוף סוף ניקוי אורוות , אני מהאופטימים ולא ציפיתי לדבר כזה.

חוסר הערכה כאן לעטר הזווי. כאילו שכחתם שהבן אדם נתן כאן 3 עונות טובות מאוד, האחרונה היתה אפילו מצויינת.

ישראלי, אוהב את מכבי, סקורר מחונן לליגה שלנו, יוצר לעצמו, כשהוא במוד להגנות כאן קשה מאוד לעצור אותו.

לא מבין אתכם, מה האנטי הזה כלפיו שמסתובב כאן? מהיכן זה התפתח? סתם כי הוא נראה קצת ערס אז לא

בא לכם טוב בעין? בעונת ג'ורדי היה למופת גם מבחינת ההתנהגות. באמת שלא מבין אתכם. שכחתם אותו ואת מה שעשה כאן?

כאילו זהבי הכניס רף לא אנושי משחקן מכבי כדי שתהיו מרוצים. אין, לא יודע אם היה ובטח לא יהיה כמו זהבי אבל היו ויהיו

שחקנים שנתנו כאן עונות מצויינות, עטר אחד מהם. אני יכול להגיד, די בלב שלם, שעטר הישראלי הטוב בליגה כחלוץ שני/סקורר בכנף.

המשחק בסיבוב הבא לא אמור להיות קל.

אי עלייה לליגה האירופאית זו נפילה די רצינית גם מבחינת נקודות דירוג ובניית מעמד המועדון וגם מבחינה כספית.

עם ה-8 מיליון יורו\דולר\לירה זימבבוואית ניתן וצריך לעשות דברים יפים-במיוחד בגזרת הזרים מול הקיים.

מקווה שזה יושב למישהו בראש.

דווקא מה שקורה בימים האחרונים מראה על כיוון מאוד חיובי , סוף סוף ניקוי אורוות

מסכים. הכיוון בימים האחרונים הוא טוב.

להמשיך !