Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

אין שום סיבה שיגיע בלם זר, אלא אם כן ישוחרר בלם נוסף מהסגל

טב"ח בלם בכלל רוצה להישאר?

הרי שנה שעברה היו דיבורים לא מעטים שהוא לא מרוצה מ"מעמדו". מה ישתנה? גם עכשיו יש את טיבי וככל הנראה גם את פיליפנקו לפניו ברוטציה.

איך לא מוצאים לטבח איזה קבוצת mls, תפור בשבילו

אם אתה מדבר על המוח , אז לא מבין אנשים שעדיין מתים לשחרר את טבח , ישראלי עם הפוטנציאל הכי קרוב לדו-ספרתי בשערים (14-15) בעונה הקרובה , חייבים אותו לעונה הבאה אפילו כמחליף...

אם אתה מדבר על המוח , אז לא מבין אנשים שעדיין מתים לשחרר את טבח , ישראלי עם הפוטנציאל הכי קרוב לדו-ספרתי בשערים (14-15) בעונה הקרובה , חייבים אותו לעונה הבאה אפילו כמחליף...

מן הסתם דיבר על הכוח ולא על המוח

אני מקווה ששחקני נטולי מספרים לאורך קריירה ארוכה-גולסה ועאבד, לצד שחקנים שכשירותם מוטלת בספק ולא שווים שכר גבוה או בראש הרוטציה-אלירן, ימנעו מלהצטרף.

להשקיע את המזומנים בקהת, להשקיע מזומנים בבירנבאום\בלם זר, להשקיע מזומנים במגן זר\טוואטחה-יחד עם קיזוז עסקאות מול חיפה, להשקיע את המזומנים בשחקן עם יכולת כיבוש ומסירה באמצע המגרש(אצילי\זר), להשקיע בגדול לעמדת הקיצוני והחלוץ.

יאללה להתעשת.

אולי במקום להביא עוד בלם, נביא כבר מגן שמאלי?

ואז יש את פיליפנקו, טיבי, טב"ח. ובמידת הצורך גם עמב"ה יכול לשחק. אפילו דור פרץ יכול במקרה ממש קיצוני.

חשוב לי שנייה לראות מי לדעת אנשים פה ראוי להרכב ממכבי נגיד מתוך ההרכב שעלה במשחק בחמישי. את קרלוס אני כבר לא מחשיב ובמקום פרץ אני לוקח את דסה כמגן ימני כמובן.

ראיקו, טיבי, עמבה, דסה, גל, נוסא, האריס, מיכה, מוח, סה.

לדעתי רק לראיקו, טיבי, דסה, גל, האריס והמוח יש מקום בהרכב לאורך עונה שלמה.

על פיליפנקו אין לי דעה בחיים לא ראיתי אותו משחק.

חייבים לעשות רכש מאסיבי, מיכה יכול להתמודד עם שחקן כמו עזרא כל הרכב ובן הרוש יכול להיות בלם/מגן לאורך העונה במידה וטוואטחה מגיע.

את סה אני מעדיף שיחליפו, אני זוכר רק מסירה אחת שלו שהייתה בזמן מאז שהגיע (בישול לזהבי מול סכנין), מעבר לזה כל נגיעה שלו בכדור מעכבת את המשחק והמסירות שלו באות באיחור באופן קבוע.

נוסא לדעתי לא תורם מספיק כשחקן זר והפציעות שלו מטרידות אותי.

ישראל היום:

גולסה סגור.

אזולאי יעבור לחיפה עם או בלי קשר לטרייד על עטר.

קהת עשוי להגיע בעקבות הכסף שנכנס מזהבי.

נסיון לקדם מהלך מול אצילי אולם הסיכויים לא גבוהים כי הוא מעדיף אירופה.

בן בסט עשוי לעזוב.

חלוץ ספרדי, סרחיו לאון מועמד. היה מלך השערים בליגה השניה בספרד בעונה שעברה.

לא יהיה ידיעות אחרונות יותר. נגמר לי החינם באפליקציה ואני לא משלם לגנבים האלה.

לא מבין איך שחקן כזה מקושר אלינו.

הרי יש פה את סה ששפכו עליו ארגזים. לפני שישה חודשים שילמנו עליו מיליונים.

ידיעות המקוצר: צנציפיר עדין עם זהבי בסין ומפרסם סיקור נרחב על המשחק הראשון שלו. כתבה בצד על עסק משותף לקרוייף וגרסיה שמשרדיו בבני-ברק ועוסק בעזרה לקליטת שחקנים זרים בארץ חדשה. זהו.

מה למדנו ?

אם מכבי באמת רוצה את עאבד, למה היא חיכתה עד ה1.7? כנראה ניסתה להוריד עוד טיפה

עכשיו שירצקי ירצה יותר

בקשר לאצילי, כמו שזה נראה, רק הבוררות תכריע את המחיר שלו, וזה יכול לקרות עוד הרבה זמן

בקשר לאזולאי, כנראה יעבור לחיפה שתרד במקביל מגולסה, בלי שום קשר לעטר

בקשר לעטר, יש מו"מ אבל יש פערים בין מכבי לחיפה, ועוד לא ציינתי שהוא פצוע

מכבי שוב רוצה את קהת

ונראה שכל הזרים חוץ מראיקו רשאים לעזוב אם ימצאו קבוצות.

לפימצה שאני מבין (מאוסף הדיווחים בתקשורת, לא ממידע מהשטח), הבעיה עם אצילי היא... הרצון שלו עצמו. לא נראה שהוא מתלהב להגיע למכבי, נראה שהוא מכוון לאירופה.

אני מאמין שאם הוא היה קורץ לטביב שמכבי אופציה, טביב היה הולך לסגור עם מכבי כי אחרת מה? הוא ישאר בעונה הבאה בלי כלום. בינואר כבר אפשר לנהל מן"מ עם אצילי, בסוף מאי הוא שחקן חופשי לגמרי. אתם רואים קבוצה אירופית שתשים עליו 2 מליון יורו? אני לא. אולי בסין :).

במשחק של בית"ר בחמישי הוא שיחק קשר התקפי.

אני חושב שבאמצע הוא יכול להיות עוד יותר טוב.

תאמת שלא ראיתי את המשחק שלהם בחמישי, אבל ראיתי את רוב המשחקים שלהם בעונה שעברה, כל פעם שהציבו אותו בעמדה שהיא לא כנף ימין הוא די איבד את עצמו.

בכל אופן הוא צעיר ודי אינטיליגנט כך שאם וכאשר, גם מאחורי החלוץ הוא ידע לשחק.

בהשוואה יבשה למיכה, אצילי יותר מתאים לכנף בגלל הדריבל והיכולת לעשות מהלך לא צפוי.

מיכה יכול להיות הברקה מאחורי החלוץ, ברקו סטייל, הבעיה שהוא לא כובש מספיק ואז אתה חייב שהכנפיים והחלוץ יפציצו.

בעצם, גם שמיכה בכנף הוא לא כובש מספיק אז אתה צריך שהכנף השני ,הקשר ההתקפי והחלוץ יפציצו.

הייתי מאוד שמח לראות את קהת מאחורי החלוץ, אין בו שום דבר ״מיוחד" אבל יש בו הכל, מזכיר לי מישהו.

עם כל הרצון להיפטר מבן בסט, לא מבין למה לשחרר אותו ועוד לפצות אותו בחצי חוזה עונתי שלו.

אם הוא באמת יעבור לחיפה אז לא עדיף לכלול אותו כחלק מטרייד ואולי להפיק מזה משהו?

כנראה שבמכבי עשו חשבון שעדיף לשלם לבן בסט חצי חוזה כדי שלא יכבוש במקום אחר, מאשר חוזה שלם כדי שלא יכבוש במכבי

מה טוב יצא לנו מלהשאיר אותו ביציע? אף אחד לא ישלם עליו.