Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

האכזבה הכי גדולה שלי מסה, מעבר ליכולת המקצועית, זה שהוא לא הביא את החגיגה המרגשת שלו מאנגליה לכאן אחרי גולים

עשה שם גליץ' עם הצדעה. פה משהו סתמי כזה.

האכזבה הכי גדולה שלי מסה, מעבר ליכולת המקצועית, זה שהוא לא הביא את החגיגה המרגשת שלו מאנגליה לכאן אחרי גולים

עשה שם גליץ' עם הצדעה. פה משהו סתמי כזה.

אני לא זוכר אותו חוגג פה בכלל

אני לא זוכר אותו חוגג פה בכלל

לא נו, תחזשוב על הגול בגביע או מול כפ"ס. סתם חגיגה סתמית, לא כמו זה:

וד"א ממליץ לג'ורדי באמת להוריד מנג'ר שמתי לב שבשנים האחרונות יותר ויותר שחקנים נקנים ע"י קבוצות גדולות שגילו אותם הרבה לפני במנג'ר.

הבעיה של סה היא שהתנועה שלו הרבה פעמים לא אפקטיבית ולא מייצרת לו מצבים. כמו כן הוא לא מקבל/מייצר לעצמו מצבים טובים לנגיחה לשער, הבחור יודע לנגוח.

אחת הדרכים הטובות להפעיל את סה זה לשלוח לו כדור ארוך כשהוא עם הגב לשער, במכבי לא עושים את זה מספיק.

וד"א ממליץ לג'ורדי באמת להוריד מנג'ר שמתי לב שבשנים האחרונות יותר ויותר שחקנים נקנים ע"י קבוצות גדולות שגילו אותם הרבה לפני במנג'ר.

קבוצות מליגות בכירות משתמשות בנתוני סקאוטינג של המשחק בעסקה של מיליונים.

ברכות לזכייה בתואר ההודעה הסטלנית בפורום לעונת 2012/13/14/15/16

מה אתה מסתלבט?

ד"א השחקן שיובנטוס קנו עכשיו גבריאל ברבוסה ילד פלא במנג'ר כבר כמה שנים. ויש אינספור דוגמאות כאלו

מה אתה מסתלבט?

ד"א השחקן שיובנטוס קנו עכשיו גבריאל ברבוסה ילד פלא במנג'ר כבר כמה שנים. ויש אינספור דוגמאות כאלו

ואתה חושב שהם קנו אותו כי הוא כוכב במנג'ר, או שהוא כוכב גם בברזיל והגיע גם לנבחרת שם?

וכתבו פה כבר - הקבוצות הבכירות עובדות עם הדאטהבייס של זה, אבל תהיה בטוח שלא מקבלים החלטות רק לפי זה.

ואתה חושב שהם קנו אותו כי הוא כוכב במנג'ר, או שהוא כוכב גם בברזיל והגיע גם לנבחרת שם?

וכתבו פה כבר - הקבוצות הבכירות עובדות עם הדאטהבייס של זה, אבל תהיה בטוח שלא מקבלים החלטות רק לפי זה.

אתה מפספס את האישיו, לא טענתי שלפי המנג'ר מזמנים שחקנים קונים שחקנים וכו'.

אני רק אומר שהמנג'ר מגלה שחקנים הרבה לפני שקבוצות שמעו על השחקנים האלה, וכן לא בושה להיעזר בזה.

ובמכבי אני לא רואה אפילו ניצוצות של היעזרות בזה אחרת היו פה יותר שחקנים ברזילאים וארגנטינאים ולא בית גיל הזהב.

אני לא בטוח מי יותר חלש, סה או בן בסט. שווה נושא + סקר.

סה נפגע מהסיפור של בבסט, אין לאנשים כבר סבלנות. לפני שבן בסט נהיה בן בסט של היום הוא קיבל פי 4 קרדיט מסה.

אולי ככה מתפתחת קללת חלוצים שחושבים על זה... צריך להיזהר. ספציפי במקרה של סה ובניגוד לבבסט, אני חושב שהוא תמיד היה חלש.

בוואלה אומרים שעבב רוצה לעזוב למרות ששוטא בונה עליו וסה נחוש להישאר. אנחנו עוד נתגעגע לעדן בזכות הפורטוגלי הזה..